Jelenleg 212 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés

2 hónapja 2 napja #303071 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Böngészőben nézem a twich-et (leginkább wot streameket). Megoldható-e valahogyan az, hogy a jobb oldalon lévő chatbox átkerüljön a videó alá?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #303072 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Böngészőben nézem a twich-et (leginkább wot streameket). Megoldható-e valahogyan az, hogy a jobb oldalon lévő chatbox átkerüljön a videó alá?

Leválasztod, aztán oda teszed, ahova szeretnéd. ;)

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 1 napja #303073 Írta: PZoli

Leválasztod, aztán oda teszed, ahova szeretnéd. ;)

Köszi! Ez jól működik élő adás közben, de ha visszanézek egy korábbi adást, ahol látható a chat is, ott alatta nem jelenik meg a Fogaskerék-ikon (chat beállítások) - ami élő adásnál ott van - és a chat tetején a fejlécben azt írja, hogy "chatfunkció a videók alatt", Nézem az éppen visszajátszott videó alatt, de ott sem látok ilyen gombot, csak a többi indítható korábbi videót. Valami ötlet, hogy ezt hol találom meg? :)

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #303074 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Rákerestem, VOD-oknál valóban nem lehet használni ezt a funkciót.

Valami ötlet

Hm, nézz körül böngésző bővítmények között! Van mindenféle, szerintem találsz egy elfogadható megoldást arra, amit szeretnél. Például Firefoxban az egyik  felső találat az "Anu Twitch Chat Overlay".
Figyelem: Spoiler!

Figyelem: Spoiler!

Ami kiemeli, hogy VOD-oknál is működik.

Van egy olyan is, hogy "Twitch-Chat-Bottom", ami elméletben éppen a stream alá teszi a chatet, de nem próbáltam ki. GL :)

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 1 napja #303076 Írta: zoltán.pécsi
Megválaszolva: zoltán.pécsi
Sziasztok !

Tudja valaki ma mikortól elérhetőek a szerverek? Meddig tart a karbantartás? 

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 3 hete #303089 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo
Sziasztok,van valami infó arról hogy frissítik -e mostanában a bond tankokat?Van 9k kötvényem és az eddigi értelmesebb tankokat már kivettem is6,patriot,liberté a többi a mostaniak közül nem nagyon érdekel.Szóval lesznek-e mostanában uj bond tankok?

1 hónapja 3 hete #303104 Írta: PZoli

Sziasztok,van valami infó arról hogy frissítik -e mostanában a bond tankokat?Van 9k kötvényem és az eddigi értelmesebb tankokat már kivettem is6,patriot,liberté a többi a mostaniak közül nem nagyon érdekel.Szóval lesznek-e mostanában uj bond tankok?

Valamikor réges-régen azt mondták, hogy majd a rangsorolt következő szezonjának kezdetekor... de amúgy tudja a fene.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szollo

1 hónapja 3 hete #303106 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo

Valamikor réges-régen azt mondták, hogy majd a rangsorolt következő szezonjának kezdetekor... de amúgy tudja a fene.

Értem :) . Köszi .

1 hónapja 3 hete #303107 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
A battle pass pontok mikor nullázódnak le? A 4. szezonból áthoztam 5 pontot, azzal együtt van most 9, gyüjthetem még őket, vagy jobban járok, ha szeptember 6-ig beváltom?

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #303108 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

A battle pass pontok mikor nullázódnak le? A 4. szezonból áthoztam 5 pontot, azzal együtt van most 9, gyüjthetem még őket, vagy jobban járok, ha szeptember 6-ig beváltom?

A pontok (tokenek) az utolsó szezon végéig gyűjthetőek/felhasználhatóak, ergo nem kell szeptember 6. előtt elhasználnod.

"You can accumulate Tokens throughout all Seasons of 2021. Items for Tokens can be purchased until December 19, 2021. After this date, you will receive compensation of 100 bonds for each unspent Token."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec

1 hónapja 3 hete #303109 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

A pontok (tokenek) a 3. szezon végéig gyűjthetőek/felhasználhatóak, ergo nem kell szeptember 6 előtt elhasználnod.

Én decemberi határidőről tudok - konkrátan december 19-re emlékszem (de erre már nem esküszöm meg azért). ,

1 hónapja 3 hete #303110 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Gunmark húzásához milyen modot javasoltok (ami jelzi, hogy hol tartok)?
Csak erre akarom használni más nem érdekel.

Köszi
U.

1 hónapja 3 hete #303114 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok, a Defender fölött igy eljárt az idő? Tegnap gurultam vele pár kört,  jó tank még mindig,de elmúlt a varázsa. Ezek a csodatankok ellen meg kell gondolni hogy hová mész. Jó igy is összejön vele 3000 dmg,de nyögvenyelősen. Valahogy már nem olyan mint régen.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #303115 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Sziasztok!

Gunmark húzásához milyen modot javasoltok (ami jelzi, hogy hol tartok)?
Csak erre akarom használni más nem érdekel.

Köszi
U.

Meg tudod nézni a játékon belül is hol tartasz, Én ott szoktam.

1 hónapja 3 hete #303120 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Igen azt tudom, de láttam valamikor egy olyan modot, hogy csata közben is mutatta, hogy az elvárthoz képest éppen mennyinél jár az ember.
Olyanra gondoltam.
Köszi.
U.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.