Jelenleg 386 vendég és 4 tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301041 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Blackmoon beküldte: Sziasztok, egy balga kérdés, hogyan működik ez a parancs küldetés kiváltás? Az történt hogy jött egy olyan hogy pl (elnagyolva, csak példa) deríts fel 30 tankot 1 csatában, okozz 90 sérülést 900 méterről 40 tanknak és foglald el a bázist kétszer egy csatában, xd a másik fele meg hogy játssz 5 csatát. Na most, mondom ezt kiváltom, volt egy parancsom, mivel lehetetlen megcsinálni az első felét. Be is rakta a parancsot, de nem vette úgy hogy teljesítve lett, azt írja, teljesítsem a másodlagos küldetést a parancs kiváltására. Tehát megszoptam. Ugyan ott vagyok, teljesíteni kell továbbra is a lehetetlen kombós küldit! Pontosan hogy működik ez, csak az egyik felét lehet kiváltani, egyben a kettő feladatot nem??? Ez lenne a logikus nekem, de lehet hogy benéztem valamit? Help! :-)

Amit tettél, jól tetted. A paranccsal csak az elsődleges küldetést tudod kiváltani, csak ez szükséges a továbbhaladáshoz. A másodlagos feltétel teljesítése nem kötelező. Az csak egy bónusz.
Ugyanakkor, ha vissza szeretnéd szerezni a parancsot, hogy ismét felhasználhasd, ahhoz már muszáj teljesíteni a másodlagos küldetést is.
Egyébként, ha ráviszed a parancsra az egeret, ott is leírja, hogy mik a lehetőségek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #301043 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Érdekes egy szitu, mindenkinek igaza van. Még egy csavar benne, hogy az vonul vissza, akinek azért igencsak maradnia kellene, a trollok meg már csinálják a 20-ik reget. Mindenki hibázik aki csinál valamit, sosem a hiba létrejötte a bosszantó, inkább az arra való reagálás milyensége. Lépjél túl a sértettségen, sok ember tanult tőled, sok mindent (jó magam is), csak ők nem jelzik ezt. Én is vagy öt évig csak olvastam az oldalt. Megesett már velem is, hogy bocsánatot kértem egy véletlenül meglökött embertől, akit egyébként inkább felrúgtam volna, de a közösségi helyzet úgy kívánta, ez van, tégla a falban. :)

1 hónapja 1 hete #301044 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler!

Ha túl nehéznek tűnik egy küldetés, akkor érdemesebb előbb átváltani egy másikra, mielőtt elhasználnál egy parancsot. Ha van több parancsod (1. kampánynál 4, másodiknál 3), akkor úgy is kiválthatod a 15. küldetést, hogy a másik 14 küldetés nincs megcsinálva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 1 hete #301045 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Szia.
Nagyon indokolt esetben érdemes elhasználni. Én ellőttem még az elején, nem olyan nehézre, mert meg akartam kapni az amcsi td-t. De utána meg tök jól jöttek az új küldik, és újra adott minden földi jót, amíg valóban nehéz küldetések jöttek, akkor viszont ahhoz, hogy kiváltsam, fel kellett volna függeszteni az adott küldit, hogy a régiből kiváltsam. Mindig azon evett a fene, ha most ad be egy olyan kört ami jó lenne oda is akkor ketté harapom a gépet. Persze nem történt meg, de mindig bennem volt a para, hogy jó kör lesz, kicsit paradoxon :rofl: :rofl:

1 hónapja 1 hete #301046 Írta: mrszoto
Megválaszolva: mrszoto
Sziasztok!!

Az érdekelne hogy más is észrevette e a következő jelenséget? Ha a legénység mondjuk 94% on van és 100% ra akarom gyorsan húzni 2 lehetőségem van:
1 szabad xp
2 képzési füzetek.
tehát, ha szabad xp-vel akarom kihúzni, akkor tagonként kb 10k xp kell,
viszont ha a minden legénységi tagnak 20k-s füzetet használom, akkor csak 2% ot ad tagonként.
tudja valaki miért van ez?

1 hónapja 1 hete #301047 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Köszönöm!

Már a WG is megerősített ebben, DE a jó kxxx axxxxt... Akkor a láncolást mi a tosznak számolja bele a replay file szerint is? Ez így megtévesztő, mert a fene se nézegeti menet közben. Mint ahogy én is otthagytam a francba miután meglett a 4.1xx spot, csak éljem túl 1xx hp környékén... Pedig lehetett volna még "sima" spot is.
Mindegy. Újabb breki, amit le kell nyelni...

"... Ha alszok megéhezek, ha eszek elálmosodok... "

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301048 Írta: VaFec

mrszoto beküldte: Sziasztok!!

Az érdekelne hogy más is észrevette e a következő jelenséget? Ha a legénység mondjuk 94% on van és 100% ra akarom gyorsan húzni 2 lehetőségem van:
1 szabad xp
2 képzési füzetek.
tehát, ha szabad xp-vel akarom kihúzni, akkor tagonként kb 10k xp kell,
viszont ha a minden legénységi tagnak 20k-s füzetet használom, akkor csak 2% ot ad tagonként.
tudja valaki miért van ez?

Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy fordítási és értelmezési problémáról van szó.
Valóban az van odaírva, hogy pl. minden tagnak 20.000 xp, de talán úgy is lehet értelmezni, hogy minden tagnak 20.000xp-ből. Ez esetben ugye egy 6 fős legénységnél már csak 3.333xp-t kapnak fejenként.
Ez magyarázhatja a jelenséget.
Hány fős legénységről van szó?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301049 Írta: mrszoto
konkrétan a vk 36,01 H legénysége, onnan is csak 4 mert a parancsnok 5 skilles, de a maradék 4 94% on van és csak 2% ot ír jóvá. viszont szabaddal 10500 valamennyiből/ tag 100% a bia. persze mind az 5 nek beszámolja.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301060 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
A könyvekre ránéztem, univerzális ami 250.000 ad hogyha taglétszámmal osztódik látványosabb különbség legyen:
2 jármű esetén
1 csata utáni 5 személyes tankra adna (4% most képesség) 1 szint + 51%
0 csatás 4 személyes TD-re 1 szint + 50%

Minden tank a könyv / füzet névleges értékét kapja meg.

1 szabad XP mivel lassabban termelődik a csaták során értékesebb mint normál XP valami váltási arányszám van köztük, ha lesz időm valamelyik este átszámolom.

Megnéztem 1 szabad xp valószínűleg 5 normál legénységi xp-nek felel meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mrszoto

1 hónapja 1 hete #301062 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Nem tudom ezt hova lehetne betenni ezért ide dobom be:

hu.wot-life.com...31801/

Ja és hogy ne legyen off a kérdés hozzá ő most akkor unicum?? XD

1-2 éve láttam durvábbat 40k és csak tier 1 es csata.

1 hónapja 1 hete #301071 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Sziasztok!
A toborzó programba szerettem volna meghívni egy régi jó barátomat, aki November 1.-én lépett be utoljára de nem alkalmas az acc-ja a WG szerint!
Megy már a Toborzó program vagy félreértettünk valamit!
Köszi!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301073 Írta: VaFec

Raptorial Bird beküldte: Sziasztok!
A toborzó programba szerettem volna meghívni egy régi jó barátomat, aki November 1.-én lépett be utoljára de nem alkalmas az acc-ja a WG szerint!
Megy már a Toborzó program vagy félreértettünk valamit!
Köszi!

Ez a legutóbbi infó:
www.wotinfo.hu/...szezon
"Toborozott akkor lehetsz, ha:

újonc vagy, azaz 200 vagy kevesebb csatával rendelkezel;
régi játékos vagy, de legalább 60 napja nem játszottál."
Viszont a cikk azt írja, hogy decemberig tart a program, tehát lehet, hogy erről már lecsúsztatok.

1 hónapja 1 hete #301074 Írta: VaFec
Nyugtassatok meg, hogy ha az Emil II megkapja a fejlesztett láncot és motort, meg fog táltosodni.
Jelenleg állapotában egy Type 4 is gyorsabb nálam.

1 hónapja 1 hete #301075 Írta: mrszoto
oké, de egy másiknál, már 20k ként érvényesül a füzet és semmi hasonlót nem tapasztalok.
hozzáteszem az említett vk-nál a parancsno az eventes norris 5 skilles, míg a többi csak az elsőt húzza, felteszem hogy ilyenkor % os arányra ossza. persze elfogadom és mégegyszer köszi hogy utána néztél.

1 hónapja 1 hete #301076 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
Kb. az oldal közepén ott a pontos számítás. hogy mennyi TP kell 1% növeléséhez:

www.wotinfo.hu/...enyseg

A 3. képesség 10%->11% növelése biztos több tp mint az
1. képesség 10%->11% növelése

Fő képzettséghez szükséges tapasztalati pont 0% - 100%: 105.030 XP
Első képességhez szükséges tapasztalati pont 0% - 100%: 210.060 XP
Második képességhez szükséges tapasztalati pont 0% - 100%: 420.120 XP
Harmadik képességhez szükséges tapasztalati pont 0% - 100%: 840.240 XP

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.