Jelenleg 375 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 1 hete #300999 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Turan11 beküldte: Sziasztok.
A toborzottnak menyi pontot kel össze szednie hogy kapjon ajándék tankot és a toborzó is? Hol lehet meg nézni hogy hány pontja van a toborzottnak?

Bal alsó sarokban van egy kézfogás ikon, ott mutatja az előrehaladást. Most 6 szintet kell teljesíteni, szintenként 250 ponttal. Egyénileg győzelemért 2pont, okozott jelentős sebzésért 2 pont, bizonyos plecsnikért 10 pont amit kapsz csatánként. A toborzóval szakaszban ennek duplája, plusz 5 csatánként 15 pont.
Ha jól játszol érdemes kisebb tierben csinálni, ha nem jól, akkor meg főleg. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #301002 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Bulcsu beküldte:

Turan11 beküldte: Sziasztok.
A toborzottnak menyi pontot kel össze szednie hogy kapjon ajándék tankot és a toborzó is? Hol lehet meg nézni hogy hány pontja van a toborzottnak?

Bal alsó sarokban van egy kézfogás ikon, ott mutatja az előrehaladást. Most 6 szintet kell teljesíteni, szintenként 250 ponttal. Egyénileg győzelemért 2pont, okozott jelentős sebzésért 2 pont, bizonyos plecsnikért 10 pont amit kapsz csatánként. A toborzóval szakaszban ennek duplája, plusz 5 csatánként 15 pont.
Ha jól játszol érdemes kisebb tierben csinálni, ha nem jól, akkor meg főleg. :trollol:

Köszönöm a segítséget!

1 hónapja 1 hete #301004 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ferrari-Fan miért van blokkolva?? :O

1 hónapja 1 hete #301008 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Üdv mindenkinek.

Tank ászt szeretném megszerezni pár tankomra.

Ezzel kapcsolatban van olyan link vagy mód ahol megtudom nézni mennyit kéne sebezzek vagy blokkoljak stb ahhoz ,hogy meg legyen?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301010 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Henrik8511 beküldte: Üdv mindenkinek.

Ezzel kapcsolatban van olyan link vagy mód ahol megtudom nézni mennyit kéne sebezzek vagy blokkoljak stb ahhoz ,hogy meg legyen?

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen oldal, hisz ez az érték állandóan változik.
Itt egy oldal. Ha az itt feltüntetett harmadik gunmarkhoz tartozó kombináltat eléred egy csatában, biztosan megadja a tank ászt.
www.wotgarage.net/

1 hónapja 1 hete #301017 Írta: fabyzol3

VaFec beküldte:

Henrik8511 beküldte: Üdv mindenkinek.

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen oldal, hisz ez az érték állandóan változik.
Itt egy oldal. Ha az itt feltüntetett harmadik gunmarkhoz tartozó kombináltat eléred egy csatában, biztosan megadja a tank ászt.
www.wotgarage.net/

Egy csatában jóval a kombinált érték fölött kell alkotni ahhoz, h ász legyen...

1 hónapja 1 hete #301021 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

fabyzol3 beküldte: Ferrari-Fan miért van blokkolva?? :O

Üzenet:

Figyelem: Spoiler!

Üzenet vége.

1 hónapja 1 hete #301022 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

fabyzol3 beküldte: Egy csatában jóval a kombinált érték fölött kell alkotni ahhoz, h ász legyen...

Valóban!
Helyesbítve az előző hozzászólásomat, ha több, mint a kétszeresét eléred, számíthatsz a tank ászra.

1 hónapja 1 hete #301030 Írta: wilmots
Megválaszolva: wilmots
Sziasztok!
Használ most valaki közületek ASLAIN-t?

1 hónapja 1 hete #301031 Írta: fabyzol3

Silean2 beküldte:

Üzenet:

Üzenet vége.

:( Ez sajnálatos. A játébeli nevedet megváltoztattad? Mert a Watashino_... -ra már nem lehet rákeresni.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301032 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Üdv.! Valaki tud nekem választ adni, hogy erre a csatára miért nem adta meg a Szövetség 9-es küldetést?
A replay megvan , túléltem, ahogy kell a teljesítéshez.

"... Ha alszok megéhezek, ha eszek elálmosodok... "
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #301033 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

fabyzol3 beküldte:

Silean2 beküldte:

Üzenet:

Üzenet vége.

:( Ez sajnálatos. A játébeli nevedet megváltoztattad? Mert a Watashino_... -ra már nem lehet rákeresni.

Azt én "csináltam" :oops:

Most The_ORIGINAL_Silean2 néven fut.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

1 hónapja 1 hete #301034 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Silean2 beküldte:

Üzenet:

Üzenet vége.

Sajnálom, hogy így döntöttél.
Abban viszont nem értek egyet, hogy kidobáljuk a próbálkozókat. Ha valaki normális hangnemben vitatkozik, azzal soha nem volt baj. De Te is tudod, hogy anyázással mit ér el, még akkor is, ha igaza van. Nyilván mások vagyunk, más a vérmérséklet, de azért normális mederben kell tartani a beszélgetéseket.

1 hónapja 1 hete #301035 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

miafenelegyen beküldte: Üdv.! Valaki tud nekem választ adni, hogy erre a csatára miért nem adta meg a Szövetség 9-es küldetést?
A replay megvan , túléltem, ahogy kell a teljesítéshez.

Amit el tudok képzelni az az, hogy az STB lánctalpának leszedése nem számított bele a felderítésbe.
Mivel ez nem egy 15-ös küldetés, ezért elég csak az elsődleges feltételt teljesíteni a továbbhaladáshoz, az a 200000 kredit nem sokat számít.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, miafenelegyen

1 hónapja 1 hete #301038 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Sziasztok, egy balga kérdés, hogyan működik ez a parancs küldetés kiváltás? Az történt hogy jött egy olyan hogy pl (elnagyolva, csak példa) deríts fel 30 tankot 1 csatában, okozz 90 sérülést 900 méterről 40 tanknak és foglald el a bázist kétszer egy csatában, xd a másik fele meg hogy játssz 5 csatát. Na most, mondom ezt kiváltom, volt egy parancsom, mivel lehetetlen megcsinálni az első felét. Be is rakta a parancsot, de nem vette úgy hogy teljesítve lett, azt írja, teljesítsem a másodlagos küldetést a parancs kiváltására. Tehát megszoptam. Ugyan ott vagyok, teljesíteni kell továbbra is a lehetetlen kombós küldit! Pontosan hogy működik ez, csak az egyik felét lehet kiváltani, egyben a kettő feladatot nem??? Ez lenne a logikus nekem, de lehet hogy benéztem valamit? Help! :-)

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.