Jelenleg 310 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 3 hete #300862 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Kopasz0721 beküldte: aha itt a megoldás :) eredetileg nekem is ez volt a követelmény valszeg de én egyszerűsítettem 1000 szilánkért :silly: és utána meg már nem írta a győztes csatát de feltétel volt...

Erre gyanakodtam én is, hogy egyszerűsítés után elveszett a szöveg egy része.:beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #300871 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Csak egy kérdés :)

A Chuck küldetésekért kapott "kedvezményt" a tankokra azt is ma fel kell használni vagy arra is van január végéig lehetőség?

Olasz nehéz ágra gondoltam...

1 hónapja 3 hete #300873 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Usul beküldte: Csak egy kérdés :)

A Chuck küldetésekért kapott "kedvezményt" a tankokra azt is ma fel kell használni vagy arra is van január végéig lehetőség?

A leírások szerint nem érdemes várni a kiválasztással, így csak a 6-os olasz medre tudod rátenni, ami jó lesz a nehéz ághoz. Viszont a már kiválasztott kedvezményt bármikor felhasználhatod, még évekkel később is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Usul

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300874 Írta: VaFec

Legkésőbb holnap reggel 7 (6?) óráig ki kell választanod a kedvezményezett tankot, különben elveszik a fel nem használt kedvezmény.
Ahogy Matyi is írta, nem lehet felhasználni őket az érkező olasz nehezekre, hisz azok az event lejárta után jelennek meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Usul

1 hónapja 3 hete #300878 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul

VaFec beküldte:

Legkésőbb holnap reggel 7 (6?) óráig ki kell választanod a kedvezményezett tankot, különben elveszik a fel nem használt kedvezmény.
Ahogy Matyi is írta, nem lehet felhasználni őket az érkező olasz nehezekre, hisz azok az event lejárta után jelennek meg.

Ja túl egyszerű lett volna úgy nekem...
Köszi mindenkinek

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300948 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a CW-n láttam 907-et 4.2 reload time mal. Én az OBj140-en töltésgyorsítóval, ventilátorral és pótkajával, BIA-val 5.16-re viszem le. Ha lila cuccot teszek be, azzal bemehet talán 4,8-ig. Mivel tudják még lenyomni 4.2-re?

Köszönöm

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300949 Írta: VaFec

M8csavar beküldte: Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a CW-n láttam 907-et 4.2 reload time mal. Én az OBj140-en töltésgyorsítóval, ventilátorral és pótkajával, BIA-val 5.16-re viszem le. Ha lila cuccot teszek be, azzal bemehet talán 4,8-ig. Mivel tudják még lenyomni 4.2-re?

Köszönöm

Miből gondolod, hogy 4.2 volt a töltésideje?
Mennyi volt a HP-ja? Létezik egy olyan képesség, hogy adrenalin roham. Ez akkor aktiválódik, ha 10% alá csökken a tank HP-ja, és ilyenkor ad ha jól tudom 9.1% töltési bónuszt. A rendszeresített lőszer rekesz is ad 2.5% töltésidő bónuszt.
De még így sem érheti el a 4.2-es újratöltési időt, fejlesztett felszerelésekkel együtt sem.
tanks.gg/tank/o...1.-1.a
Itt még nem került levonásra az adrenalin roham bónusza és a rendszeresített lőszerrekesz sem.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300953 Írta: M8csavar
Szia,

80% HP, 1:15:00 kor látod a töltésidőt.

Üdv

1 hónapja 2 hete #300955 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Esetleg bevetett egy ilyen bónuszt? :yk:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #300956 Írta: M8csavar
Igazad lehet. Ez lehet ludas. Köszönöm

1 hónapja 2 hete #300971 Írta: Toib86
Megválaszolva: Toib86
Sziasztok , nekem két napja nem számolja a klán küldiket. A személyes hozzájárulást egyáltalán nem a kötelesség útja meg halvány szürke.
Más is tapasztalt ilyet?
Köszi

1 hónapja 2 hete #300973 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Toib86 beküldte: Sziasztok , nekem két napja nem számolja a klán küldiket. A személyes hozzájárulást egyáltalán nem a kötelesség útja meg halvány szürke.
Más is tapasztalt ilyet?
Köszi

Nekem azt írta ki, hogy "ideiglenesen nem elérhető". Képernyőmódot váltottam, nálam használt. Amúgy azt többször tapasztaltam, hogy a kötelesség útja jutalmait több órás késéssel adta meg, netán csak másnap. (legutóbb szombaton jártam így, Battle hero-t kért, szombat reggel megvolt a Szárnysegéd, vasárnap reggel jelezte, hogy megkaptam a jutalmat...)

1 hónapja 2 hete #300981 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok!
Tudom hogy van már elemzés az Emil I-ről de biztosra megyek és azt szeretném kérdezni, hogy :Milyen Skilleket / Felszerelést rakjak az Emil I-re.

1 hónapja 2 hete #300982 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

DraX_HUNM beküldte: Sziasztok!
Tudom hogy van már elemzés az Emil I-ről de biztosra megyek és azt szeretném kérdezni, hogy :Milyen Skilleket / Felszerelést rakjak az Emil I-re.

Spec slotba: venti. Többibe: vstab, forgási mechanizmus (Így a legkedvezőbb a szórása, így hamarabb tudsz vele pontosan lőni, a lövedékek között sem ugrik annyira szét a célkereszt.) Én így használom.
Ha célzásgyorsítót tennéd venti helyére, akkor kb. 2 tizedet nyernél a célzáson, de szerintem a venti pici előnyei többet érnek.
Optika is szóba jöhet a gyalázatos látótáv javításáért, de mivel még azzal is alsó kategóriás maradna ebből a szempontból, így szerintem nem érdemes.

1 hónapja 1 hete #300998 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok.
A toborzottnak menyi pontot kel össze szednie hogy kapjon ajándék tankot és a toborzó is? Hol lehet meg nézni hogy hány pontja van a toborzottnak?

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.