Csak egy kérdés

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300953 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Szia,



80% HP, 1:15:00 kor látod a töltésidőt.

Üdv
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300955 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Esetleg bevetett egy ilyen bónuszt? :yk:

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300956 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Igazad lehet. Ez lehet ludas. Köszönöm
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300971 Írta: Toib86
Megválaszolva: Toib86
Sziasztok , nekem két napja nem számolja a klán küldiket. A személyes hozzájárulást egyáltalán nem a kötelesség útja meg halvány szürke.
Más is tapasztalt ilyet?
Köszi
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300973 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Sziasztok , nekem két napja nem számolja a klán küldiket. A személyes hozzájárulást egyáltalán nem a kötelesség útja meg halvány szürke.
Más is tapasztalt ilyet?
Köszi

Nekem azt írta ki, hogy "ideiglenesen nem elérhető". Képernyőmódot váltottam, nálam használt. Amúgy azt többször tapasztaltam, hogy a kötelesség útja jutalmait több órás késéssel adta meg, netán csak másnap. (legutóbb szombaton jártam így, Battle hero-t kért, szombat reggel megvolt a Szárnysegéd, vasárnap reggel jelezte, hogy megkaptam a jutalmat...)
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300981 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok!
Tudom hogy van már elemzés az Emil I-ről de biztosra megyek és azt szeretném kérdezni, hogy :Milyen Skilleket / Felszerelést rakjak az Emil I-re.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300982 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Tudom hogy van már elemzés az Emil I-ről de biztosra megyek és azt szeretném kérdezni, hogy :Milyen Skilleket / Felszerelést rakjak az Emil I-re.

Spec slotba: venti. Többibe: vstab, forgási mechanizmus (Így a legkedvezőbb a szórása, így hamarabb tudsz vele pontosan lőni, a lövedékek között sem ugrik annyira szét a célkereszt.) Én így használom.
Ha célzásgyorsítót tennéd venti helyére, akkor kb. 2 tizedet nyernél a célzáson, de szerintem a venti pici előnyei többet érnek.
Optika is szóba jöhet a gyalázatos látótáv javításáért, de mivel még azzal is alsó kategóriás maradna ebből a szempontból, így szerintem nem érdemes.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300998 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok.
A toborzottnak menyi pontot kel össze szednie hogy kapjon ajándék tankot és a toborzó is? Hol lehet meg nézni hogy hány pontja van a toborzottnak?
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300999 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Sziasztok.
A toborzottnak menyi pontot kel össze szednie hogy kapjon ajándék tankot és a toborzó is? Hol lehet meg nézni hogy hány pontja van a toborzottnak?


Bal alsó sarokban van egy kézfogás ikon, ott mutatja az előrehaladást. Most 6 szintet kell teljesíteni, szintenként 250 ponttal. Egyénileg győzelemért 2pont, okozott jelentős sebzésért 2 pont, bizonyos plecsnikért 10 pont amit kapsz csatánként. A toborzóval szakaszban ennek duplája, plusz 5 csatánként 15 pont.
Ha jól játszol érdemes kisebb tierben csinálni, ha nem jól, akkor meg főleg. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #301002 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Sziasztok.
A toborzottnak menyi pontot kel össze szednie hogy kapjon ajándék tankot és a toborzó is? Hol lehet meg nézni hogy hány pontja van a toborzottnak?


Bal alsó sarokban van egy kézfogás ikon, ott mutatja az előrehaladást. Most 6 szintet kell teljesíteni, szintenként 250 ponttal. Egyénileg győzelemért 2pont, okozott jelentős sebzésért 2 pont, bizonyos plecsnikért 10 pont amit kapsz csatánként. A toborzóval szakaszban ennek duplája, plusz 5 csatánként 15 pont.
Ha jól játszol érdemes kisebb tierben csinálni, ha nem jól, akkor meg főleg. :trollol:


Köszönöm a segítséget!
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #301004 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ferrari-Fan miért van blokkolva?? :O
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #301008 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Üdv mindenkinek.

Tank ászt szeretném megszerezni pár tankomra.

Ezzel kapcsolatban van olyan link vagy mód ahol megtudom nézni mennyit kéne sebezzek vagy blokkoljak stb ahhoz ,hogy meg legyen?
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #301010 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Üdv mindenkinek.

Tank ászt szeretném megszerezni pár tankomra.

Ezzel kapcsolatban van olyan link vagy mód ahol megtudom nézni mennyit kéne sebezzek vagy blokkoljak stb ahhoz ,hogy meg legyen?

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen oldal, hisz ez az érték állandóan változik.
Itt egy oldal. Ha az itt feltüntetett harmadik gunmarkhoz tartozó kombináltat eléred egy csatában, biztosan megadja a tank ászt.
www.wotgarage.net/
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #301017 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Üdv mindenkinek.

Tank ászt szeretném megszerezni pár tankomra.

Ezzel kapcsolatban van olyan link vagy mód ahol megtudom nézni mennyit kéne sebezzek vagy blokkoljak stb ahhoz ,hogy meg legyen?

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen oldal, hisz ez az érték állandóan változik.
Itt egy oldal. Ha az itt feltüntetett harmadik gunmarkhoz tartozó kombináltat eléred egy csatában, biztosan megadja a tank ászt.
www.wotgarage.net/


Egy csatában jóval a kombinált érték fölött kell alkotni ahhoz, h ász legyen...
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #301021 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Ferrari-Fan miért van blokkolva?? :O


Üzenet:


Figyelem: Spoiler!



Üzenet vége.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.