Csak egy kérdés

3 éve 3 hete #301599 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Most is tolja élőben aWOT hivatalos csatornán ez a Germia nevű csajszi. Most mi benne ekkora szám? A statja alapján egy gyenge középszerű játékos, tök átlag. Vagy mit tud ami miatt őt kell nézni? :-)

Ha jól tudom, akkor Ő egy cosplay lány, nem is akármilyen. 
Aztán, hogy hogyan került a WG-hez, azt nem tudom.
Szerintem Ő lesz az:


wot germia - Google-keresés

Igen, ő az, de a stream közben semmi nem látszik az alakjából, (ami tényleg egész jó) És tök átlagosan, sőt, néha alatta játszik, tegnap is néztem egy kicsit, 2 csata alatt kb 600 sebzés... :-)

Téma zárolva.
3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #301600 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Igen, ő az, de a stream közben semmi nem látszik az alakjából, (ami tényleg egész jó) És tök átlagosan, sőt, néha alatta játszik, tegnap is néztem egy kicsit, 2 csata alatt kb 600 sebzés... :-)

Hát igen, a videóban olyan kis "ducinak" néz ki, talán a kamera szöge miatt, de gyönyörű szemei vannak.
Keress rá, rengeteg jelmezes fotó van róla.
Ahogy PZoli is írta, nem a játéktudás számít, hanem a remény, hogy talán összefuthatsz vele egy csatában. Valakinek!
Kíváncsi lennék, hogy amikor Ő játszik, vajon megugrik-e a játékosszám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon
Téma zárolva.
3 éve 3 hete #301627 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Megér a Kampfpanzer 50 t 20000 kötvényt?

Nem sokat látni csatában,és másra is el tudnám költeni.
Téma zárolva.
3 éve 3 hete #301628 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Megér a Kampfpanzer 50 t 20000 kötvényt?

Nem sokat látni csatában,és másra is el tudnám költeni.

Ennek a kérdésnek így nincs értelme. Milyen játékos vagy? Milyen tankokkal megy jobban? Milyen játékstílust kedvelsz? Van hozzá jó német legénységed?

Szerintem megéri, nagyon jó tank, csokival, BIA-val 2900-as DPM, gyorsan szűkül, pontos, agilis, viszonylag kemény a tornya, 510 m látótáv távcsővel, az alaplőszer rendkívül gyors, a goldja ugyan HEAT, de az is gyors. Artyt nem szereti, a felső lemez nagyon vékony, oldalról és hátulról HE-vel is beütik. A hibákat nem tolerálja.
Ha szereted a medeket, és jól játszol, imádni fogod. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510, PZoli
Téma zárolva.
3 éve 3 hete #301629 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Át lett nevezve a topic?Akkor nekem nem éri meg.Csak randomban használható,de azt kerülöm.Legénységet húzni van más.
THX
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301641 Írta: Emu
Megválaszolva: Emu
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy nemrég meghívtam egy ismerősöm az ajánló programmal.De az elkövetkezendő 50 napban biztos nem fog sikerülni kihúzni végig a dolgokat és főleg neki jó lenne ha megtudnánk végig csinálni. Ha letelik az 50 nap és nem sikerült akkor vége és ennyi? 
Köszi előre is a segítséget.
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301642 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy nemrég meghívtam egy ismerősöm az ajánló programmal.De az elkövetkezendő 50 napban biztos nem fog sikerülni kihúzni végig a dolgokat és főleg neki jó lenne ha megtudnánk végig csinálni. Ha letelik az 50 nap és nem sikerült akkor vége és ennyi? 
Köszi előre is a segítséget.

Valószínűleg nem történik semmi, hanem azonnal elkezdőik a toborzói program következő (talán 7.) szezonja, ami összesen annyit jelent, hogy meg lehet hívni újabb 2 embert, bővül a választható tankok listája (amik akkor is választhatók, ha egy régebbi szezonban kezdte valaki el a programot) és ha úgy van, akkor változhatnak a teljesítési feltételek, de ez nem valószínű, mert nemrég alakították át (pl.: korábban nem volt napi limit, ami azt jelentette, hogy akár pár nap alatt meg lehetett csinálni, most pedig max 100 pontot lehet begyűjteni/nap, azaz leggyorsabban 15 nap). Tehát nem kell tartanod attól, hogy elvesznének a pontok vagy ilyesmi, megy tovább, mintha mi sem történt volna.
Az elején azért kezdtem "valószínűleg"-gel, mert nem vagyok fejlesztő, bármikor változtathat a WG, ha úgy gondolja, de mivel 6 szezon óta folyamatosan megy, ezért valószínű, hogy a 7. is ugyanígy megy tovább.
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301643 Írta: Emu
Megválaszolva: Emu
Igazából ez volt a fontos,hogy akkor nem veszítjük el a pontokat. Köszönöm gyors válaszod!:)
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301645 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Másnál sem megy a játék? Nálam tegnap este 11-óta nem találja a szervereket.
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301646 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Másnál sem megy a játék? Nálam tegnap este 11-óta nem találja a szervereket.

Játszottam kb. fél éjfélig gond nélkül és hajnalban vagy most sem tapasztaltam gondot és mások sem írták, szóval bizonyosan nálad van valami, mert ha nem így lenne, már felrobbantak volna a fórumok, mert bepánikolnának az emberek, hogy lemaradnak a fekete piacról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301647 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Délelőtt még nem volt gond. Estétől ilyen.

  

 

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301648 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Délelőtt még nem volt gond. Estétől ilyen.

  

 


 

A szerverek mennek, tehát nem azokkal van a gond. Tűzfalnál valami blokkolás?
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301651 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Délelőtt még nem volt gond. Estétől ilyen.

  

 



 

A szerverek mennek, tehát nem azokkal van a gond. Tűzfalnál valami blokkolás?
 

Egyszercsak megoldódott. Nem tudom mi kínja lehetett.
Téma zárolva.
3 éve 2 hete #301652 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Délelőtt még nem volt gond. Estétől ilyen.

  

 




 

A szerverek mennek, tehát nem azokkal van a gond. Tűzfalnál valami blokkolás?

 

Egyszercsak megoldódott. Nem tudom mi kínja lehetett.

Szuper. :) Remélem, hogy nem maradtál le a fekete piacról emiatt (már ha kellett volna az IS-2)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #301658 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Tudtátok, hogy az emblémákat el lehet adni, darabját 10.000 kreditért? 
Aki nem használja őket, az eladásával egy kis plusz kredithez juthat.
szerk.: Sőt, bizonyos matricákat is. Akár 33k darabjáért.
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm, PZoli, Shunz
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.