Csak egy kérdés

3 éve 6 napja #301809 Írta: mannfreed1
Megválaszolva: mannfreed1
Üdv egyre rosszabb a pingem nekem is, hetek óta t-com  szinte folyamatason 120 felett .
Mérgrmbe csatlakoztatam a mobilomat ( piros szolgáltatómvan )) ,  bekapcsolva az adat forgalom figyelőt  is ,,,, csodák-csodára a pingem 60-80 között ,be pirosodás és mikrolaggok nélkül  kb 1 óra game után  40 MG  fogyasztott le (( csak )) , visszatérve t-com vezetékes hálozátra 1000/ 25   féle csomag  ,és csodák-csodára , ismét 120 feletti ping , szombati tapasztalat . hi hi hi
Téma zárolva.
3 éve 6 napja #301811 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Nem baj, szidjuk csak a WG-t, hisz Ő tehet mindenről, Ő a főgonosz. 
Téma zárolva.
3 éve 6 napja - 3 éve 6 napja #301812 Írta: 88szmore14@citromail.hu
Megválaszolva: 88szmore14@citromail.hu
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Vajon miért nem tudom a Black Prince motorját fejleszteni? Előre is köszönöm!
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 6 napja #301813 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Vajon miért nem tudom a Black Prince motorját fejleszteni? Előre is köszönöm!

Szia! Azért, mert már ki van fejlesztve valamelyik másik brit ágon, ugyanis elég sok tank használja ezt a motort (közepesek, td-k), az árát pedig azért nem látod, mert van is legalább 1 nem használt darab a garázsodban (ha csak ki lenne fejlesztve, de nem lenne belőle neked, akkor az árát írná ki). Ha fel akarod szerelni, akko jobb klikk rá és a megjelenő menüben a "felszerel"(mount).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 88szmore14@citromail.hu
Téma zárolva.
3 éve 5 napja #301818 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Érdekes ez a Germia, de most már tényleg! Megint tolja a lájvot, immár valami 3. féle accounttal... de mindegyikben szerepel a neve... :-) Nem tiltott a több fiók? :p
Téma zárolva.
3 éve 5 napja #301820 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Érdekes ez a Germia, de most már tényleg! Megint tolja a lájvot, immár valami 3. féle accounttal... de mindegyikben szerepel a neve... :-) Nem tiltott a több fiók? :p

Csak nem  ?
Téma zárolva.
3 éve 5 napja #301826 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Érdekes ez a Germia, de most már tényleg! Megint tolja a lájvot, immár valami 3. féle accounttal... de mindegyikben szerepel a neve... :-) Nem tiltott a több fiók? :p

Csak nem  ?

Hát tényleg szép szemei vannak az tény... :-)
Téma zárolva.
3 éve 4 napja #301835 Írta: Proplayer
Megválaszolva: Proplayer
Sziasztok valakinek nincs arról valami infója hogy kötvény shopba mikor érkeznek új tankok?
Téma zárolva.
3 éve 4 napja #301837 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Lassan befejezem a Battle Pass-t. két esélyes tank közül kell választanom, a 777, és az Ae Fázis.
Ti melyiket választanátok a kettő közül, és miért?
Téma zárolva.
3 éve 3 napja #301838 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Lassan befejezem a Battle Pass-t. két esélyes tank közül kell választanom, a 777, és az Ae Fázis.
Ti melyiket választanátok a kettő közül, és miért?

Nem kétséges, az AE Phase-t venném ki a helyedben. Keményebb toronyfront, jobb löveg, pontosabb, gyorsabb szűkülés, jobb DPM, jobb csőlehajlás, gyorsabb lövedék, jobb talajellenállás, jobb látótáv. A sebessége gyengébb ugyan, de a LE/T arány jobb. A 777 egy rossz tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Mikroby
Téma zárolva.
3 éve 1 napja - 3 éve 1 napja #301861 Írta: pampalini_9
Megválaszolva: pampalini_9

Este most már soha nem lehet majd játszani? (90+ ping és packet loss)

Megpingeltem eu1, eu2-t is. 90 alá nem is igen megy a ping
Most azt beszélik hogy elvileg a telekom miatt van ez. Csak nem értem akkor más játékban miért 20-30-40 a pingem, packet lossok nélkül 



 

Este 6-tól 11-ig játszhatatlan Telekommal, 120-150-es a ping, csomagvesztéssel. Diavetítés az egész, kár, hogy csak akkor van idő játszani. Az a gond, hogy a WoT publikus peeringet használ a német Telekomnál, ami esténként túlterhelődik. Szolgáltatóváltás, VPN vagy mobilnet a megoldás, esetleg artyzhatsz is, annál nagyjából mindegy. :)



 

Igen, erre jutottam én is délelőtt, a telekom fórumon van egy külön topicja is a dolognak. 

Ott már augusztus óta húzódik ez. Szóval nem törik magukat (nincs ezzel baj, csak a hűségidő egyszer lejár)


VPN egy próbát megérhet, ha nem ugyanezt az útvonalat használja akkor jónak kell lennie

Sziasztok!
Sajnos nekem is ez van,T-hom-os vagyok!!Este kb.18 után megugrik 100 körülire a pingem!
Ma kipróbálom mobilnettel :)



 

Téma zárolva.
3 éve 15 órája - 3 éve 15 órája #301865 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Valaki meg tudná mondani miért kell 70k+ xp a 2% növekedéshez, a 33-hoz meg csak 26k xp? Ráadásul itt a negyedik, ott az ötödik skill. Ezt nem értem. Valami változott a skillek, perkek/xp viszonylatában? 
 

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 7 órája #301866 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Valaki meg tudná mondani miért kell 70k+ xp a 2% növekedéshez, a 33-hoz meg csak 26k xp? Ráadásul itt a negyedik, ott az ötödik skill. Ezt nem értem. Valami változott a skillek, perkek/xp viszonylatában? 
 


 

A "képesség növeléséhez szükséges xp" az adott perk/skill 1%-al való növeléséhez szükséges mennyiséget jelzi.
A legénység fejlesztéséhez szükséges xp pedig exponenciálisan növekszik százalékonként, így az utolsó 20 %_pont ugyanannyi xp, mint az első 80%_pont
A te eseted csatolt képen látható.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm, PZoli, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #301880 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Sziasztok valakinek nincs arról valami infója hogy kötvény shopba mikor érkeznek új tankok?

 

During a recent stream, the developers announced that there will be a change of the vehicles offered in the bond shop. We can expect a bond shop update this summer. On the RU forum no one answers questions about the bond shop, these questions are simply bypassed, and sometimes they are banned.
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #301886 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo
Sziasztok.Akérdésem az lenne hogy a megszerzett 2D stílusokat ha felraktam valamelyik tankra , azt le tudom szedni és átrakni másik tankra vagy ha leszedem az elvész?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.