Jelenleg

26
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 3 hónapja #219674 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
AZt vágjátok, hogy 7ezer forintért MEGVÁSÁROLHATÓ!!!!!!!!! a fekete T34?????????

*Annyit azért bőven megér...

eu.wargaming.ne.../4237/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219675 Írta: Fudo_Yusei
Megválaszolva: Fudo_Yusei
Annyit megér, de az csak akkor érvényes ha már van alapból T34-ed :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219678 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Annyit megér, de az csak akkor érvényes ha már van alapból T34-ed :trollol:

Jaaaa. azért gecóság ezt nem kiírni... amúgy az egyenletből már csak 7200 Ft hiányzik..:D
Amúgy a buffra csak anynit, hogy eddig se az ágyú karakterisztikával volt gondom... (sebesség, torony "immortality" elvesztése másfél peccs óta...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219680 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Százados úr! A Sicsnek írott soraidat értettük volna mindenféle minősítgetés nélkül is.
Az más kérdés, hogy a vbaddict- vagy hogy írják - statisztikáit én sem tartom autentikusnak., ezért már régen nem is nézegetem. Ha a 112-nél 11-12 000 gold az átlagos bevételt ír, -márpedig ez statisztika és biztos igaz :) - akkor nem tudom kik játszanak ezzel a tankkal.
Sok mindent lehet kifogásolni ezen a kotlófészken, de a jövedelmezőségét nem. Én azért használom most már ritkábban,. mert néhány tulajdonsága bosszant, meg vannak újabbak. De, ha nagyon kell a kredit, akkor kigurul a garázsból. Átlagos csatában megvan a nettó 30-60e, ha Fortuna mellénk szegődik a 100e körüli hozam is elérhető. / Igaz én prem. napokkal játszom és valószínű, hogy a vbaddict statisztikái csak a natúr bevételeket jegyzik. /
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219681 Írta: Fudo_Yusei
Megválaszolva: Fudo_Yusei
Nekem sajnos a te általad említetteken felül az ágyúval is volt/van :silly: Megszoktam a német precízitást, a Löwe az lézerágyús érzés, hozzá képes a T34 nekem egy orosz tankra emlékeztetett :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219697 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Százados, amit írsz az igaz... de mint ahogy az én tapasztalatom is a dolog egyik oldala, úgy a tiéd is csak egy másik oldal.

Te remek játékos vagy: a recent WN8-ad 3300 körül jár ( és ezt a szintet tudod az összes komoly tankoddal kb. Le a kalappal a tudásod és az elméleti felkészültséged előtt egyaránt.

Megnéztem:
- WZ-111-gyel 844 csatát nyomtál le randomban
- és néhányszor még nyolcas osztagba és ranked csapatcsatába is bevitted.
- a sebzésed ezzel a tankkal átlagban 1790

Asszem kijelenthetjük, hogy ennek a tanknak Te a nagymesrere vagy.

(Megnéztem egy ismerősömet, ő 2300 körüli recenttel tolja.. nála
- 619 csata van ezzel a tankkal randomban (osztegba 7x vitte be)
- átlagsebzése 1433

Na most Ti mindketten "lilák" vagytok. Ugye van fogalmad róla, hogy a játékosok mekkora hányada ilyen szintű játékos? ( Te kb a felső 0.5%-ba tartozol, ő kb a felső 1%-ba.)

A többiek nálatok jóval gyengébbek...

A vbaddict ( nem tudok jobbat, mondjatok jobbat ) adatai szerint ennek a WZ-111 átlagsebzése 1167. ( Összehasonlításképp az IS-6 1181-et, az IS-3 pedig (némi meglepetésemre) 1093-at tud.)

Tudjuk, a statisztikai adatokkal vigyázni kell, a fenti anomália oka valszeg az lehet, hogy IS-3-at húz ki a legtöbb olyan játékos, akiket (hozzám hasonlóan) bottal volna célszerű elkergetni a WOT közeléből... az IS-6 pedig szerintem főképp azért sebez jobban mint a WZ, mert részint jobb az ágyúja részint meg túlélőképesebb a páncélteste.

No de a bevételekhez visszatérve.

Amikor egy tank jövedelmezőségét elemezgetjük, akkor nem árt belegondolni abba,hogy ki fog vele játszani, és mennyire sikeresen fog vele szerepelni.

Pld a Chi-Nu-Kai átlagsebzése 411, az én átlagom vele 412 .. tehát kijelenthetjük hogy én azzal a tankkal "átlagos" játékos vagyok.

Ezzel szemben a WZ-111-gyel az átlagsebzésem csk 759, ami messze elmarad a tank fent már említett átlagsebzésétől, tehát ezzel a tankkal én jócskán átlag alatti játékos vagyok.

Na most: a nagy kérdés az, hogy aki a kérdést felteszi ( hogy neki miképp fog muzsikálni egy bizonyos tank) az erősen függeni fog attól, hogy mennyire fogja ő azt jól tolni ...

És az megtippelhető, hogy jó eséllyel nem fogja úgy tolni mint Te... és sajna az is valószínűsíthető, hogy nálam viszont jobban fogja csinálni.

Meg lehetne persze nézni, hogy az érinett játékos mennyire játszik jól úgy általában, illetve ami még lényegesebb, hogy a kérdezett prémtankhoz hasonló stílusú vasakkal mit szokott alkotni, és ezek alapján lehetne megtippelni, hogy a kérdezett tankkal mit fog alakítani.

***

( Játszani lehet nem tudok jól... de adatokat elemezni, "mögéjük látni" asszem igen ... a valóság meg olyan dolog, ami miatt ha megsértődnék akkor tényleg nagy marha volnék :D ... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Szete58, MPeter71, gyusziboy, Tekagi, Xizor111, Tomat, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219776 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Nekem sajnos a te általad említetteken felül az ágyúval is volt/van :silly: Megszoktam a német precízitást, a Löwe az lézerágyús érzés, hozzá képes a T34 nekem egy orosz tankra emlékeztetett :spaz:

Felvágós. :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219780 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
IS6 B nem tier limites!!!!!!!! Mielőtt meg venné valaki!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akárkiakárhonnan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219781 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
wotreplay-en csak négy visszajátszás van, ott nincs tier 10-ben.
Te mentél vele? Gondolom javítják. :huh:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219782 Írta: akárkiakárhonnan
Megválaszolva: akárkiakárhonnan

IS6 B nem tier limites!!!!!!!! Mielőtt meg venné valaki!


röhej :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219783 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

wotreplay-en csak négy visszajátszás van, ott nincs tier 10-ben.
Te mentél vele? Gondolom javítják. :huh:


ha csak mentem volna vele :( ......de meg vettem :wb:

itt a tank listában ezt írja,le akartam cserélni a normál tankokat mert kell az ezüst nagyon és így jól váltottam volna az aranyat ezüstre ,és normál helyett két gyűjtői tankom is lett volna....de ezt most meg szoptam :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219784 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

wotreplay-en csak négy visszajátszás van, ott nincs tier 10-ben.
Te mentél vele? Gondolom javítják. :huh:


ha csak mentem volna vele :( ......de meg vettem :wb:


Nem voltál szakaszban valakivel? Egy ilyen tankot nem tesznek tier tízbe, az durva baklövés lenne. Abszolút nem baszogatásból de valami kép vagy replay jó lenne, mert egy ilyen hibát (?) jó lenne megörökíteni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219785 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
EU fórumon ezt linkelte valaki, de meccsből nem láttam képet:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219786 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

wotreplay-en csak négy visszajátszás van, ott nincs tier 10-ben.
Te mentél vele? Gondolom javítják. :huh:


ha csak mentem volna vele :( ......de meg vettem :wb:


Nem voltál szakaszban valakivel? Egy ilyen tankot nem tesznek tier tízbe, az durva baklövés lenne. Abszolút nem baszogatásból de valami kép vagy replay jó lenne, mert egy ilyen hibát (?) jó lenne megörökíteni.


nem pajti mert szív infarktus környékez még most is ki sem próbáltam :angry:

megyek ki próbálom amilyen szopó rolleren vagyok a héten hamar be rak vele,jövök referálok mi a helyzet!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219790 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Lehet, hogy még most kellene írni a supportnak, mielőtt használod.
ha javítják várj kicsit, ha nem akkor meg hoci vissza a pénzt. úgyis még használatlan..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.