Jelenleg

27
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #220500 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Igen Százados, ettől kapok én hülyét: hogy ha kupolátra lövök, akkor a WZ-111 ágyúja poltlövő üzemmódba kapcsol, és simán eltalálja a kupola weakspotokat... Ha viszont ugyanezt a 110 top ágyújával próbálom eltalálni, no akkor nincs az az isten...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220613 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Igen Százados, ettől kapok én hülyét: hogy ha kupolátra lövök, akkor a WZ-111 ágyúja poltlövő üzemmódba kapcsol, és simán eltalálja a kupola weakspotokat... Ha viszont ugyanezt a 110 top ágyújával próbálom eltalálni, no akkor nincs az az isten...

RNG már csak ilyen.
FCM 50t 212-es penjével 3x pattantam a toronytetőről, aztán megelégeltem és mellémentem, rá pár csatával meg a T-44-100 kemény 183-as penjével majdhogynem snapshotban lőttem el. Ezeket a szituációkat élheti meg belülről is egy SP tulaj, ami kéne, hogy vigye sokszor pattanhat, ami meg lowpenes "pontatlan" az viszi mint kés a vajat weak-en.
Kíváncsi leszek rá a 9.17 után, ha nem jön valami használhatóbb amcsi prém med akkor lehet szép lassan összejön rá a gold és megveszem. Azért az a 193-as pen a limitált MM-el kellemesebb lesz, de a probléma továbbra is az hogy főként heavy útvonalakon közlekedik és oda még a 193-as átütés is van hogy kevés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220634 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ahha, ezzel meg is van a probléma forrása - ha a tankot rosszul használják (oldalát mutatja, illetve szemből csak áll és bambul várva hogy belődd). Szemből, ahogy használni kell mozgatva-forgatva, az életben nem lövöd be azokkal a vacak pontatlan ágyúkkal és azzal a pennel a kupolát.

Hát azt a csatát megnézném, amikor T-34-3-al AP-val kiszedsz a Zuperpöriből azzal a pennel.
Ha lenne video róla szívesen megnézném...

Az a Tigris elég béna lehetett...én a T-34-3 tankommal 175 pennel szemből simán kiszedem nem nehéz :banana:


Sokszor csaptam már be az SP-t a tetején keresztül WZ-111-gyel, pedig ugyanaz az ágyú, mint a T-34-3-on.
A teste persze túl kemény 175 pennek, de az oldala nagyon gyenge, gyakran forgatják túl és akkor már ott is üthető, nem csak a tetején. Nem azt mondom, hogy tízből tízszer belövöm, mert mégiscsak pontatlan hozzá a ruszki 122-es, de közel sem lehetetlen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220635 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ezzel a két tankkal (WZ, T34-3) megnézném mikor találod el ezeket a pontokat max. piszkosul nagy szerencsével. Ezeknél sokkal jobb ágyúkkal is nehéz.

Hát azt a csatát megnézném, amikor T-34-3-al AP-val kiszedsz a Zuperpöriből azzal a pennel.
Ha lenne video róla szívesen megnézném...

Az a Tigris elég béna lehetett...én a T-34-3 tankommal 175 pennel szemből simán kiszedem nem nehéz :banana:


Plusz páncél alatt ami a tornyon van simán belőhető. Meg ugye a toronytető...na meg ott van a kis nyílás a frontján (kis géppuska azthiszem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #220649 Írta: paracletos
Megválaszolva: paracletos
JT 8.8-at érdemes megvenni? Vagy inkább várjak hátha lesz Scorpo G?
Kérlek segítsetek.
Kellemes Ünnepeket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220652 Írta: brenyo22
Megválaszolva: brenyo22

JT 8.8-at érdemes megvenni? Vagy inkább várjak hátha lesz Scorpo G?
Kérlek segítsetek.
Kellemes Ünnepeket.


Nekem megvan a JT 8.8 de nem szeretem. Pénzt keresni jól lehet vele, de számomra nem élvezetes vele a játék. Iszonyat lomha. :( Kópió G-m nincsen de azt én is szeretnék, csak sajnos nem sanszos, hogy a kalendáriumban feltűnik. :( Nekem az sokkal jobbnak tűnik, élvezetesebb talán vele a játék. Ez az én véleményem! :)
Remélem tudtam segíteni.
:beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220653 Írta: Steiner
Megválaszolva: Steiner
Használható front, kivéve a hasa, azt dugdosni kell, oldal és hátsó páncél gyenge, löveg a maxos tigris 1-é. Tierlimites, csak kilencig dobja fel, kiválló tűzgyorsaság 5 sec körüli, felszereléstől, skilltől függően. Jó kis tank csak lassú és ismerni kell a weakspottokat vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220655 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

JT 8.8-at érdemes megvenni? Vagy inkább várjak hátha lesz Scorpo G?
Kérlek segítsetek.
Kellemes Ünnepeket.

Ha meg elégszel a kis sebzéssel, de cserébe kapsz 5sec alati töltés idöt,
és ha megelégszel a lassu mozgással de cserébe szemböl jol forgatva belöhetetlen(repesz kivétel)
Arty-t meg vonz mindentank nem csak ez !
ha ezekell emglégszel akkor teljes mrétékben megéri , én evvel huzom a JPE100 legéynséget.

Skorpio G
Gyors de páncélozatlan
Nagy sebzés cserébe lassu töltés.

JT8,8 -al lehet darálni rendesen és jol is keres,
Skorpio G-t is probáltam már és avval 4 betalált lövés hoz 40e kreditett, igaz az 2000sebzés azt a jt8,8 is emgkeresi,
lényegében ezeket dönsd el, hogy mi számit neked a gyorsaság nagy sebzéssel , vagy a lassu páncélozot de baromi nagy dpm-eél rendelkezö tank ami Tier limites is.

én spec skorpio G-re várok most reménykedek, hogy lesz a boltban még ez évben.
JT8,8-am vna már, skorpio csak is csapatcsatában vlao kredit farmolás miatt kell jt-vel lehet legéynséget huzni akár ugy szint csapat csatában, utobbinál vicces amikor az is3mak goldal sem lövik be szemböl és elkezdenek repeszel lövöldözni és 10-20hp-kat lekapnak de közben megjelennek a társak és azok megcsapják öket mert jt8,8-al tudod láncon tartani és ök meg repeszel lönke 1-et a társakra , ez nagyon vicces szokot lenni :D , tehát van egy kis fun faktor is a jt8,8-al.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #220656 Írta: paracletos
Megválaszolva: paracletos
Elfogadnám szívesen mindkettőt de csak az egyik fér bele.
A JT 8.8 biztosan lesz 13-án ha minden igaz.
Scorpion G az már lehet, hogy idén nem is lesz (bár nehezen tudom elképzelni).

Sokan mondják, hogy a Scorpion G-nek nagyon rossz az álcázási értéke.
Ennek ellenére kötelező darabnak mondják még akkor is ha esetleg fognak nerfelni rajta.

A JT 8.8 elsősorban a tier limit miatt és az általatok is említett jó tulajdonságai miatt keltette fel az érdeklődésemet. Első tier limit-es gép lenne igazából.

Ahogy olvasgattam a JT 8.8-ról jobban megoszlanak a vélemények :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220657 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
F3rmi,

aikor először találkoztam SP-vel, nem tudtam vele mit kezdeni.

Mára megtanultam, hogy szemből lehetőleg nem kötekedek vele ( kivéve ha az ISU-t tolom... ) ... hanem vagy elmegyek onnét, vagy megpróbálom megkerülni... illetve ha egy az egyben vagyunk, akkor rárontok, mellémegyek ... közben bevállalok egy két lövést tőle... és onnantól az odalát bontom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #220660 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Ahogy olvasgattam a JT 8.8-ról jobban megoszlanak a vélemények :)

A JT 8,8 nagyon lassú (főleg a fordulás), igazi buckatank, de a DPM marhajó. 1k csata után viszont már valahogy nincs kedvem beleülni (a sebessége miatt).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220663 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70

Ahogy olvasgattam a JT 8.8-ról jobban megoszlanak a vélemények :)

A JT 8,8 nagyon lassú (főleg a fordulás), igazi buckatank, de a DPM marhajó. 1k csata után viszont már valahogy nincs kedvem beleülni (a sebessége miatt).


Két patch-csel ezelőtt buffolták a sebességét, most már nem csiga, hanem turbózott lajhár :)
Az egyik hírmorzsában amit kitettél, további sebesség növelést mondtak.

De már ezzel a sebességgel sem olyan vészes, mint anno volt.
:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220666 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Most látom hogy a fordulás is már 22 fok/mp mint a sima JT-n... hmmm, lehet ki kéne próbálni megint (az elemzésben mindenesetre frissítettem az értékeket).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220669 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

Ezzel a két tankkal (WZ, T34-3) megnézném mikor találod el ezeket a pontokat max. piszkosul nagy szerencsével. Ezeknél sokkal jobb ágyúkkal is nehéz.

Hát azt a csatát megnézném, amikor T-34-3-al AP-val kiszedsz a Zuperpöriből azzal a pennel.
Ha lenne video róla szívesen megnézném...

Az a Tigris elég béna lehetett...én a T-34-3 tankommal 175 pennel szemből simán kiszedem nem nehéz :banana:


Plusz páncél alatt ami a tornyon van simán belőhető. Meg ugye a toronytető...na meg ott van a kis nyílás a frontján (kis géppuska azthiszem)


Pár kommentel ezelőtt írtam hogy 1v1-ben ki lehet szedni ami nem azt jelenti hogy 350méterről snipeolgatok :dancing:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220677 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
A JT 8.8-nak csak a végsebességét növelték kicsit, a gyorsulása maradt a régi fergeteges.
Ha odaérsz a csatába (vagy a csata ér hozzád) akkor jó, különben a dpm semmit nem ér. Baromi jól keres, de a sebessége eléggé behatárolja a lehetőségeit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.