Jelenleg

22
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #220952 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Ha kiveszik a tierlimtes tankokat, ha nem - egykutya Úgy látom egyre használhatatlanabbak..Amilyen jó tank volt az IS6 ma már csak lődözni lehet vele, alig ellenfele az új tankoknak. Erről a francia Libertéről például lepattan minden./ Szerintem ezen később nerfelni fognak, mert így abnormálisra sikerült./
Magyarul a régi tierlimitesek maguktól is kihalnak mint a dinoszauruszok, ugyanis már nem ütnek át semmit. A használhatatlan prem. tank pedig újabb, ütősebb prem. tankok vásárlására ösztönöz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220955 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata

Nem lesz 7végi event? Semmi sem?

Az van kiírva az event calendarban, hogy "No events this week." Ez kész röhely ! :troll:


Főoldalon kint van: hétvégi event.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220958 Írta: Jadro
Megválaszolva: Jadro
SP pont most kap pen buffot, szóval ez sem igaz teljesen. A francia tankot meg nem hiszem hogy nerfelnék, hisz az is egyfajta policy náéluk, hogy prémium tankot nem nerfelnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220964 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

hisz az is egyfajta policy náéluk, hogy prémium tankot nem nerfelnek.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Aha , erről kérdezz meg pl egy Type 59 tulajt :whistle:

(Persze a WG esetében ugye ezt "Balansznak" hívják :P )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220967 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

SP pont most kap pen buffot, szóval ez sem igaz teljesen. A francia tankot meg nem hiszem hogy nerfelnék, hisz az is egyfajta policy náéluk, hogy prémium tankot nem nerfelnek.


Olvasd el az SP elemzést..... type 59, Is-6 is anno kapott nerfet, asszem az E25 is, lőwe is. Szóóval....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #220970 Írta: Jadro
Megválaszolva: Jadro
Azért írtam, hogy egyfajta. :) Papíron működik, de ....
Szerk: Akkor ezekszerint hivatalosan is nerfelnek prémium tankot. Ezt nem tudtam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #220976 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

Szerintem meg nem fogják kivenni a tierlimites prémeket. Mikor mondták ezt utoljára? 1 éve? Ezt mindenki megjegyezte. Aki követi a híreket és visszagondol, mindenkinek eszébe jut szerintem legalább egy kijelentés, amivel meghazudtolták saját magukat. Az üzletpolitika nem ezt diktálja. Amikor azt mondják egy tankra hogy ki fog kerülni, biztos hogy emelkedik az eladások száma. Lenne mire cserélni őket? Hogyne. Viszont ha olyan szinten cserélnék őket, akkor kellene a shopba rakni, ingame is. Csakhogy azokra időröl időre kedvezményt adnak. Az nem buli. Scorpion G pl. mindenki azt várja hogy kapható legyen. Akcióról szó sincs, csak megvásárolható. IS-3A, Patriot, Liberté, KR Patton, 59-patton, Mutz, stb....
Ezeket nem kell leárazni, mert kiéheznek rá az emberek. Inkább csapnak mellé aranyat is, mit számít, megveszik.
Nekik jó ez így.


Nem fogják kivenni? Ez komoly? :blink: Hol van a 112, WZ-111, KV-5, JT-88, Type-59? :spaz:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221009 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Hol van a 112, WZ-111, KV-5, JT-88, Type-59?


Ha megvetted akkor a garázsodban :P
Esetleg randomban is összefuthatsz velük.
A játékból való kivétel esetén ugyanis onnan is eltűntek volna.
Ezeket nem a játékból vették ki , hanem a megvehető tankok listájából , ami ugye nem ugyanaz. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221011 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A precíz megfogalmazást illetően neked igazad van, de senki nem arra gondolt a diskurzus folyamán, hogy a garázsban lévő tierlimites tankokat is elvennék.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221013 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG
AMX 13 57 GF-re érdemes beruházni?
Csak legénységképzés illetve személyes küldetések megoldására használnám ha lehet.
Most kezdtem el a francia táras ágat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221014 Írta: Giromarton
Megválaszolva: Giromarton

SP pont most kap pen buffot, szóval ez sem igaz teljesen. A francia tankot meg nem hiszem hogy nerfelnék, hisz az is egyfajta policy náéluk, hogy prémium tankot nem nerfelnek.


prémium SZOVJET tankot nem nerfelnek. ! :troll:

A type 59 régen a játék legjobb tankja volt. Nem viccelek ! 9-eseket 1v1-ezett le. Ma már garázsdísz. A WG szerint nem nerfelték, csak újrabalanszolták.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221017 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
A Type Kínai. ;) és azért messze nem garázsdísz.. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221020 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

A Type Kínai. ;) és azért messze nem garázsdísz.. :)

A végtermék/ürülék/kaka/bélsár valóban hatásosabb jelző lenne rá a szobadísznél :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221048 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
3-ból 3 vesztett mecs. De ezt adja prém lőszer nélkül:
A 3. meccs.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221051 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

A Type Kínai. ;) és azért messze nem garázsdísz.. :)

A végtermék/ürülék/kaka/bélsár valóban hatásosabb jelző lenne rá a szobadísznél :)


Akkor Te mazochista vagy? :D Vagy a pisikakistekszet szereted... :whistle: :)
Nyílván rommá nerfelték, ez te jobban is látod, mivel van néhány csatád vele. De amit én látok, hogy egy Mod 1 löveggel egy T-34-3. Mivel bőven átlagos játékos vagyok , nekem ebből nem egy használhatatlan jószágnak tűnik ma sem. Persze nyilván fénykorában jobb volt. De hát akkor a magam fajta átlagjátékos még inkább bajban lenne. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.