Jelenleg 598 vendég és 12 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 1 hete #220242 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Hát ha német TD-kről van szó, akkor nekem van némi tapasztalatom velük. Talán az egyik olyan ág (pontosabban 2) ami nekem valahogy nagyon fekszik. Várom már a JT 8.8-at és reménykedem még egy scorpion g/e-25-ben is. De azt kell mondjam, ez a krupp egyáltalán nem győzött meg. Ha valaki tier 7-ben akar kis alfával pötyögtetni, ott az E25, vagy a kifejleszthetők közül a SU-100m1. Aki gyorsan töltő 240 alfás dologra vágyik, vegyen Panther 8.8-at, csak ajánlani tudom. Egyszerűen nem érzem így indokoltnak ennek a TD-nek a létezését. Igen, ha lenne egy 300 körüli alfája, akkor hozná a "kis RHM" feelinget, de így nem tűnik túl használhatónak. Nem beszélve arról, hogy egyre kevesebb pályán lehet hatékonyan az "elbújok a bokorba és megeszem DPM-ből" módot alkalmazni. RHM-el városi pályán is lehet játszani, mert kimész, odaraksz 500-at, vissza, ennek van ereje, de 240 alfával körberöhögnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #220243 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Ráadásul az a 203-as pen-t nem támogatja a kis vékony teste sem. Ha jól láttam ráadásul t8-10-ben van, ami megint kellemetlen. KanJpz legalább mobilitással és átütéssel rendelkezik, Skorpion pedig álcával és kis profillal.

Ennek hiába lesz bármilyen jó álcája, ha szemből/srégen t8-9-ben már nehézkesen lő be bármit is :(

Pedig még tetszik is.

3 éve 1 hete #220247 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

straubbazsi beküldte:

phurges00 beküldte: legénységi skill húzásra nem veszek tankot.

Nem is csodálom, ha egész eddig úgy számoltál, hogy 10% a különbség. Azért lehet, hogy érdemes újragondolni, ha még aktuális lesz. Főleg, hogy az az 50% azon kivételek közé tartozik, ami "szorozódik" a többi bónusszal, nem összeadódik (ugyanúgy mint a prémium fiók +).

Pögesz mester ért a lovakhoz, nem kell félteni. Tudja mit miért és miért nem tesz. Korrigálta a mondandóját később.

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #220261 Írta: djbaro_gecimano
Megválaszolva: djbaro_gecimano
Hello!

nem tudjátok mi történ a t26E4 el? mindenki belövi az alsó lemezét,is3 t 34 stb,pedig nem szabadna,elkúrták?

mikor megvettem ilyen volt 9.8 ban most meg szar főbasz írok a wg nek

3 éve 1 hete #220264 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

djbaro_gecimano beküldte: Hello!

nem tudjátok mi történ a t26E4 el? mindenki belövi az alsó lemezét,is3 t 34 stb,pedig nem szabadna,elkúrták?

Írhatsz nekik de nem nagyon fognak adni a véleményedre szerintem...nekem nincs meg a tank de nem szoktam belőni az alsó lemezt :thx:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

3 éve 1 hete #220265 Írta: djbaro_gecimano
tesómmal bementem gyakorlóba és minden lövése átvitte t34 el egy sem pattant :-(

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #220296 Írta: Petrus
Megválaszolva: Petrus

djbaro_gecimano beküldte: Hello!

Valamikor régen ez a tank volt az első prémium harckocsim. Kredit gyűjtögetésre használtam, mert élvezetes játékról szó sem lehetett. Gyenge volt, főleg a lassúsága kínzott. Egyszer aztán – nem tudom ezeket a régi verziószámokat – elkezdett erősebb lenni. Nem gyorsabb, csak erősebb. Emlékszem egy csatára ahol a Tigris II nem tudott vele mit kezdeni. Folyton lepattogott stb. Végül is lazán ki lehetett szedni a Tigrist. Más tankok sem nagyon bírtak vele. Nem sokáig lehetett örülni. Még a régi pocsék formájánál is rosszabb lett. Nagyon mérges lettem. Eladtam. Ez akkor volt amikor aranyért lehetett eladni. Ha jól emlékszem – aranyért. Évszámhoz nem tudom kötni. Sokan eladták. Megfogyatkozott a számuk a harcmezőn.... Aztán egy idő után újra népszerűvé vált. Nehéz ellenfél lett.
Nos eladtam és vettem az árán meg némi plusz aranyon egy T 34-est. Húúúú... hát az az ágyú. Imádtam (imádom). De ez is cammog, lassan tölt. Hat skines legénységgel is. Sokszor figyeltem meg (vagy képzeltem!?) különböző változásait. Hol előnyére, hol hátrányára. Nem konferálta be a WOT! Csak mintha változott volna... Ezt nem adom el! Nagyon jól keres, meg az ágyúja... Ahová ez odapörköl oda oda van pörkölve.
A T26E4-re meg most is odafigyelek. Ha van az ellenségnek ilyen igyekszem tesztelni. Ha lehet harcba megyek ellene. Mintha nem lenne olyan erős mint a Tigris-faló időben. :)

3 éve 1 hete #220301 Írta: Mr_Rossi
Az a Tigris elég béna lehetett...én a T-34-3 tankommal 175 pennel szemből simán kiszedem nem nehéz :banana:

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

3 éve 1 hete #220364 Írta: djbaro_gecimano

Mr_Rossi beküldte: Az a Tigris elég béna lehetett...én a T-34-3 tankommal 175 pennel szemből simán kiszedem nem nehéz :banana:

Nana,azért ez kettőt lől mire te egyet.

Szeretem a szuper pörit,lehet vele aratni full gold az igaz de így is pluszos s csata
Hd modellt megkapta brutál erős volt el sem kellett bújni,most már óvatosabban kell
Játszani vele,de nagyon szeretem jó kis hevi tank

3 éve 1 hete #220378 Írta: Mr_Rossi
Nem egyszer volt már szerencsém 1v1-hez és szegény SP nem élte túl :banana:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 1 hete #220428 Írta: wagen
Megválaszolva: wagen
Üdv :9 valaki esteleg nem tudná hogy az adventi naptárban lehet majd e venni scorpin G - t ? :) előre is köszönöm :)

3 éve 1 hete #220486 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Hát azt a csatát megnézném, amikor T-34-3-al AP-val kiszedsz a Zuperpöriből azzal a pennel.
Ha lenne video róla szívesen megnézném...

Mr_Rossi beküldte: Az a Tigris elég béna lehetett...én a T-34-3 tankommal 175 pennel szemből simán kiszedem nem nehéz :banana:

3 éve 1 hete #220487 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

F3rmi beküldte: Hát azt a csatát megnézném, amikor T-34-3-al AP-val kiszedsz a Zuperpöriből azzal a pennel.

Sokszor csaptam már be az SP-t a tetején keresztül WZ-111-gyel, pedig ugyanaz az ágyú, mint a T-34-3-on.
A teste persze túl kemény 175 pennek, de az oldala nagyon gyenge, gyakran forgatják túl és akkor már ott is üthető, nem csak a tetején. Nem azt mondom, hogy tízből tízszer belövöm, mert mégiscsak pontatlan hozzá a ruszki 122-es, de közel sem lehetetlen.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

3 éve 1 hete #220498 Írta: Mr_Rossi

F3rmi beküldte: Hát azt a csatát megnézném, amikor T-34-3-al AP-val kiszedsz a Zuperpöriből azzal a pennel.

Plusz páncél alatt ami a tornyon van simán belőhető. Meg ugye a toronytető...na meg ott van a kis nyílás a frontján (kis géppuska azthiszem)

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #220499 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Mr_Rossi beküldte:

Plusz páncél alatt ami a tornyon van simán belőhető. Meg ugye a toronytető...na meg ott van a kis nyílás a frontján (kis géppuska azthiszem)

Azt a géppuskaportot még soha semmivel nem találtam be... én is a torony védtelen részét szoktam keresni inkább.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.