Jelenleg 400 vendég és nincs tag online

Brit harckocsik

3 éve 2 hónapja #192647 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nekem pl Crusader nagy kedvenc, persze én noob kategoria vagyok :) De azzal csináltam meg rengeteg küldit a könnyű tankosnál, egy tapasztalt játékos tanácsolta hozzá,közben megszerettem a gépet :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #192649 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Tekagi beküldte: Nekem pl Crusader nagy kedvenc, persze én noob kategoria vagyok :) De azzal csináltam meg rengeteg küldit a könnyű tankosnál, egy tapasztalt játékos tanácsolta hozzá,közben megszerettem a gépet :)

Na, azt a tankot imádtam ;)
A saját szintjén nagyon jó (sőt még hatosban is van keresnivalója) :P
Mondjuk szerintem az angol fejlesztési fát kicsit át kéne alakítani, mivel egy háromfős könnyűtank (Crusader) után egy ötfős med (Cromwell) jön... kell ám a gold rendesen, hogy értelmesen lehessen vele játszani :unsure:

"My body is like a temple, baby... so get on your knees and pray!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 2 hónapja #192718 Írta: ezvagyoken
Megválaszolva: ezvagyoken
Gold! :izmena: :D

3 éve 2 hónapja #193581 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Lehet, hogy hülye kérdés, de a britt med ágon meddig "érdemes" menni? A Cromwell megvan, Comet is kifejlesztve, Cromwellben ülnek a StugIV-es lányok. Érdemes tovább lépni a Cometre, kevésnek érzem a top löveg átütését?

#FINOALLAFINE

3 éve 2 hónapja #193591 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

pepe0419 beküldte: Lehet, hogy hülye kérdés, de a britt med ágon meddig "érdemes" menni? A Cromwell megvan, Comet is kifejlesztve, Cromwellben ülnek a StugIV-es lányok. Érdemes tovább lépni a Cometre, kevésnek érzem a top löveg átütését?

Nem rossz tank a Comet, csak kell bele a prémlőszer, mert az átütés valóban kicsi.
Centurion 1 is egy használható gépezet, az már kevésbé igényli a prémlőszert. Kicsi alfa, viszont elég jó átütés. Az ágyúkarakterisztikák nem a legjobbak, de alacsonyabb, azonos tier ellen hulldownban nagyon élvezetes.
Cent7/1 nagyon jó a top löveggel. Alap lőszere APCR azt hiszem. Nagy alfa, pontos, és nagy átütés. Zöld-kék sebzésmennyiség mellett se leszel mínuszos vele. Sőt. Kicsit lassú, és lassan tölt, de nagyon élvezetes gép.
AX, sokan szeretik, én az elődjét mondjuk a szintjén jobbnak éreztem. Gyors mobilis, jó csőlehjalás, penge ágyú, viszon elég nagy és sérülékeny.

Summa summarum, elég jó ág ez. De brit med ágon, saját szinten a cromwell a legerősebb.

Nekem ez a sorrend:
Cromwell - Crusader - 7/1 - AX - Comet - Cent1
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #193595 Írta: pepe0419

Morphelo beküldte:

pepe0419 beküldte: Lehet, hogy hülye kérdés, de a britt med ágon meddig "érdemes" menni? A Cromwell megvan, Comet is kifejlesztve, Cromwellben ülnek a StugIV-es lányok. Érdemes tovább lépni a Cometre, kevésnek érzem a top löveg átütését?

Nem rossz tank a Comet, csak kell bele a prémlőszer, mert az átütés valóban kicsi.
Centurion 1 is egy használható gépezet, az már kevésbé igényli a prémlőszert. Kicsi alfa, viszont elég jó átütés. Az ágyúkarakterisztikák nem a legjobbak, de alacsonyabb, azonos tier ellen hulldownban nagyon élvezetes.
Cent7/1 nagyon jó a top löveggel. Alap lőszere APCR azt hiszem. Nagy alfa, pontos, és nagy átütés. Zöld-kék sebzésmennyiség mellett se leszel mínuszos vele. Sőt. Kicsit lassú, és lassan tölt, de nagyon élvezetes gép.
AX, sokan szeretik, én az elődjét mondjuk a szintjén jobbnak éreztem. Gyors mobilis, jó csőlehjalás, penge ágyú, viszon elég nagy és sérülékeny.

Summa summarum, elég jó ág ez. De brit med ágon, saját szinten a cromwell a legerősebb.

Nekem ez a sorrend:
Cromwell - Crusader - 7/1 - AX - Comet - Cent1

Köszi. Akkor most nem megyek tovább az ágon, még tanulom a medezést. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a Cromba tettem a lányokat, jobb lett volna valamelyik TD-be, még nem vagyok elég érett a med-hez, kell még pár ezer csata. De majd jobb lesz később, hogy van egy fullextrás tankom :)

#FINOALLAFINE

3 éve 2 hónapja #193599 Írta: FrankeeHUN
Megválaszolva: FrankeeHUN

pepe0419 beküldte: Köszi. Akkor most nem megyek tovább az ágon, még tanulom a medezést. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a Cromba tettem a lányokat, jobb lett volna valamelyik TD-be, még nem vagyok elég érett a med-hez, kell még pár ezer csata. De majd jobb lesz később, hogy van egy fullextrás tankom :)

Kezdő mednek én személy szerint az orosz ágat ajánlanám, de a személyes kedvenceim a britek ;) Nézz oktató videókat, rosszpénz-nek vannak kisebb tierben is (T6) tanulságos med-es csatái, azokból sokat tanulhatsz:
www.youtube.com...videos

Sok sikert!

3 éve 2 hónapja #193600 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszi. Akkor most nem megyek tovább az ágon, még tanulom a medezést. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a Cromba tettem a lányokat, jobb lett volna valamelyik TD-be, még nem vagyok elég érett a med-hez, kell még pár ezer csata. De majd jobb lesz később, hogy van egy fullextrás tankom :)[/quote]

Ehhez az ághoz ügyesnek kell lenni, hogy élvezhető legyen. Gyakorold még egy kicsit szerintem a játékot, nézz utána a fórumon a dolgoknak, és térj vissza utána. :) Sok sikert :)

3 éve 2 hónapja #193603 Írta: pepe0419

Morphelo beküldte: Ehhez az ághoz ügyesnek kell lenni, hogy élvezhető legyen. Gyakorold még egy kicsit szerintem a játékot, nézz utána a fórumon a dolgoknak, és térj vissza utána. :) Sok sikert :)

Elméletet már sokat tanultam, olvastam az útmutatásokat, néztem több száz videót. Itt az idő a gond (napi max 1-2 óra játék megy este), illetve talán az, hogy nem szakaszban megyek jobbakkal, akiktől lehetne tanulni, de a szakaszozáshoz nem tudok elég megbízható lenni (idő). Most feltettem az xvm-et, hogy kövessek olyanokat, akik a statisztika szerint jók, de sajnos ez nem mindig jön be ;)

#FINOALLAFINE

3 éve 2 hónapja #193611 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
az nem jo ha olyanokat kovetsz akik jok, mert lehet neki van egy helye amit o ki tud jol hasznalni te meg nem, ha meg nagyon szorosan melle mesz akadalyozod.

Amugy az alapok azok videokba vannak, de a palya ismeret es a helyzet felismeres nem, illetve az a jingjang amit Mars mondott a WZ-s videojaba. Azok a nehez dolgok.

Emeletbe szep h. van 6 fok agyusulyeddesed, az oke, de azt adott a palyan ho ltudom a legjobban hasznalni. vagy akar palya reszen ahol mondjuk az ellenfelet fel kene tartani hol tudok ugy hulldownba lenni egy t54-el h pattintsam oket, es kozbe loni is tudjam.

Vagy az adott bokor mogul ha lovok hova kell figyelnem hogy ne legyen ott senki aki felspotol, vagy epp ha bemegyek abba az utcaba vagy melyedesbe hol nem kapok kereszttuzet. Vagy epp mikor eri meg bekapni egy sebzest azert h. utana learasd a gyumolcset. stb stb

3 éve 2 hónapja #193613 Írta: pepe0419

gmaster0o0 beküldte: az nem jo ha olyanokat kovetsz akik jok, mert lehet neki van egy helye amit o ki tud jol hasznalni te meg nem, ha meg nagyon szorosan melle mesz akadalyozod.

Amugy az alapok azok videokba vannak, de a palya ismeret es a helyzet felismeres nem, illetve az a jingjang amit Mars mondott a WZ-s videojaba. Azok a nehez dolgok.

Emeletbe szep h. van 6 fok agyusulyeddesed, az oke, de azt adott a palyan ho ltudom a legjobban hasznalni. vagy akar palya reszen ahol mondjuk az ellenfelet fel kene tartani hol tudok ugy hulldownba lenni egy t54-el h pattintsam oket, es kozbe loni is tudjam.

Vagy az adott bokor mogul ha lovok hova kell figyelnem hogy ne legyen ott senki aki felspotol, vagy epp ha bemegyek abba az utcaba vagy melyedesbe hol nem kapok kereszttuzet. Vagy epp mikor eri meg bekapni egy sebzest azert h. utana learasd a gyumolcset. stb stb

Persze, nem úgy értettem a követést, hogy szorosan, csak megnézem hova megy, hogy legközelebb megpróbáljam én is ott. Sajnos a videókra sincs korlátlan időm (vagy játszok vagy nézek), így csak lassan haladok, de legalább haladok.Ez nekem nem gond, ráérek, meg nem hajtok winnyócra se. Na, de ez már itt nagyon off :)

#FINOALLAFINE

3 éve 2 hónapja #193617 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

pepe0419 beküldte:

gmaster0o0 beküldte: az nem jo ha olyanokat kovetsz akik jok, mert lehet neki van egy helye amit o ki tud jol hasznalni te meg nem, ha meg nagyon szorosan melle mesz akadalyozod.

Persze, nem úgy értettem a követést, hogy szorosan, csak megnézem hova megy, hogy legközelebb megpróbáljam én is ott. Sajnos a videókra sincs korlátlan időm (vagy játszok vagy nézek), így csak lassan haladok, de legalább haladok.Ez nekem nem gond, ráérek, meg nem hajtok winnyócra se. Na, de ez már itt nagyon off :)

hat szerintem en most, cromwell, t37 rudy type58 vonalat progetem ha gondolod johetesz velemszakaszba ha otthon leszek

3 éve 2 hónapja #193658 Írta: pepe0419

gmaster0o0 beküldte: hat szerintem en most, cromwell, t37 rudy type58 vonalat progetem ha gondolod johetesz velemszakaszba ha otthon leszek

Rendes vagy, köszi. Most pl. van kb. 1-2 órám, de amíg a gyerekek nem alszanak, leszek afk párszor :(

#FINOALLAFINE

3 éve 2 hónapja #194764 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Hello!

FV4004 conway-hoz tippeket várnék, lehetőleg olyanoktól aki már játszott vele.

Charioteer után komoly visszalépés számomra ez a tank, nem nagyon tudom összeegyeztetni a kimagasló dpm-ét és azt az aranyos kis méretét.

Válaszokat előre is köszönöm! :beer2:

3 éve 2 hónapja #194770 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

bulbasaur55 beküldte: Hello!

FV4004 conway-hoz tippeket várnék, lehetőleg olyanoktól aki már játszott vele.

Charioteer után komoly visszalépés számomra ez a tank, nem nagyon tudom összeegyeztetni a kimagasló dpm-ét és azt az aranyos kis méretét.

Válaszokat előre is köszönöm! :beer2:

Ez engem is erdekelne. Mar csak 15k es megvan. Ahogy hallottam mindenki azt tanacsolja, hagyjuk abba ezt az agat a Charioteer utan, de en szeretnek egy 1,5k-t is sebezni kepes tankot (mert artyzni sose fogok). Es bar tenyleg napi 40-60 csatabol ha 1x talalkozom a 4005-el (ha ennyien szeretik csak jo lehet :trollol: ) eldontottem, hogy en csak azert is sokat jatszom majd vele :D

"Ha három madár lehetnék, felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bulbasaur55

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.