Jelenleg 349 vendég és 7 tag online

Brit harckocsik

3 éve 7 hónapja #186410 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Tekagi beküldte: Köszi,akkor lehet váltok,(csak nem tudom mire) de hiányozna a pontosság,tűzgyorsaság :)

Brit harckocsik fórum, úgyhogy csak nagyon csendesen: lesd meg az amerikai ágat (főként: T29).

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #186413 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Probáltam elindulni azon ágon,de nagyon nem éreztem rá a gépre :) Olyan nemzet heavy ágát fejlesztenném amelyiknél végig átlagos tankok vannak, jó páncél,kellemes tűzgyorsaság,átütés,pontosság és a X-es nehéz tank legyen, ami első nehéznek kiváló :)

3 éve 7 hónapja #186414 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Tekagi beküldte: Probáltam elindulni azon ágon,de nagyon nem éreztem rá a gépre :) Olyan nemzet heavy ágát fejlesztenném amelyiknél végig átlagos tankok vannak, jó páncél,kellemes tűzgyorsaság,átütés,pontosság és a X-es nehéz tank legyen, ami első nehéznek kiváló :)

Akkor csak az amcsi nehéz ág szerintem az orosz mellett a legjátszhatóbb ág hidd el 6-tól felfele igen remek gépek az amcsik :) angolokkal jól kell forgolódni és jók lesznek bár a 7-es BP igényli a gold ammot... a 9-es tankjuk igen kiválló én imádtam :)

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

3 éve 7 hónapja #186449 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Szerintem is az amcsi az egyik legkellemesebb nehéztank ág az orosz mellett (IS-7 ág), az angol (bár én is azt kezdtem el először) tier 8-tól lesz majd jó, francia az nem kezdő barát, kínai csak tier 7-től ad nehéztankot így alacsony tierben nem tudsz heavy játékmódot gyakorolni, japán meg hááát nem is tudom

3 éve 7 hónapja #186500 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni, hogy mi a legfrissebb hír az FV215b cseréjéről? Hogyan áll az ügy? Lehet még számítani rá, hogy kicserélik a Chieftain-re valamikor?

3 éve 7 hónapja #186513 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Szerintem is használható már az amcsi 6-os is, de a T29 szerintem a legkezdőbarátabb heavy, van páncélja, brutál ágyúja van, nem is élvezhetetlenül lomha. Rakás küldetést meg lehet vele csinálni, kiegyensúlyozott tank. Nekem örök darab marad, már egy rakás tank ászt szereztem vele, de nem is ez a fontos, ha szívató ágon vagyok, akkor ezt veszem elő, mert ezzel öröm a játék.

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo, Tekagi

3 éve 7 hónapja #187321 Írta: Tekagi
Sziasztok :) Megvan végre Cromwell, háááát első pár kör pofára esés volt :lol: (most kéne szidni csapatot, de egyéni teljesitményt nézem mindig) első tier VI gépem, itt már tényleg kell sebezni,ügyeskedni, azt hiszem vagy nagyon megszeretem gépet vagy megutálom örökre :)

3 éve 7 hónapja #187351 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

Tekagi beküldte: Sziasztok :) Megvan végre Cromwell, háááát első pár kör pofára esés volt :lol: (most kéne szidni csapatot, de egyéni teljesitményt nézem mindig) első tier VI gépem, itt már tényleg kell sebezni,ügyeskedni, azt hiszem vagy nagyon megszeretem gépet vagy megutálom örökre :)

Szamomra a Cromwell kihuzasa eleg szenvedes volt, sokszor fel is adtam azt az agat. Ha a Cromwell B-t nem vettem volna meg, azota sem tertem volna oda vissza. Teljesen kifejlesztve viszont kegyetlen gep, csak ne akarj mozgas kozben pontossagot, mert olyankor meg mogotted is veszelyben vannak, csak a celpontod lesz teljes biztonsagban ;)
Azota viszont a Cometnel jarok. A Cromwellnek legalabb csak a kihuzasa volt szenvedes....

3 éve 7 hónapja #187358 Írta: Tekagi
Köszi :) Tank kihúzás mostmár nem nagy ügy (6-ig legalábbis) sok kreditet add kezdetnek.Exp is dől szépen :) Csak tier VI-on beszigorit, elkéri javitásé pénzt rendesen.Kihuzás,ágyú,torony nem volt gond free exp-ből kifejlesztettem rögtön,feltettem javasolt felszerelést, 1skilles legénységet (álca) de miután elolvastam elemzésnél hogy kell játszanni vele (ajánlott) nem is csoda h szivtam :) Comet milyen? Meg angol közepesek? Németeken filoztam hogy elkezdem ott a közepest de most megint sporolás van :lol: Majd 1 millió körül nézek valami jó nehéz tankot is,amerikai ágat javasolták tőlük :)

3 éve 7 hónapja #187360 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

Tekagi beküldte: ...
Comet milyen? Meg angol közepesek? Németeken filoztam hogy elkezdem ott a közepest de most megint sporolás van :lol: Majd 1 millió körül nézek valami jó nehéz tankot is,amerikai ágat javasolták tőlük :)

A Comet egy Cromwell sebesseg nelkul, es egy tierrel magasabban, viszont menet kozben nem szor annyira. Mondjuk ebben az is kozrejatszik, hogy erre mar lehet stabilizatort tenni.
Tehat korberohangalni, rusholni mar nem olyan jo, mesterloveszkedni a plusz tier miatt nemigen lehet vele - en meg nem tudom, mire jo, talan buntetes, igy kell vezekelni a Cromwell hasznalata miatt.
Az utana kovetkezoket sokkal jobbnak mondjak, de mas a stilusuk, ugyhogy nem lehet megmondani, milyenek ugy altalaban az angol kozepesek, mert nagyon nem egyformak..

3 éve 7 hónapja #187374 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
én szerettem a cometet.fasza kis ágyú süllyedése van viszonylag pattogós toronnyal.nem olyan lassú az csak a cromwell után tűnik annak :D.meg ezerszer pontosabb rajta az ágyú mint a cromwelen.

3 éve 7 hónapja #187383 Írta: Tekagi
Nah majd meglátom Cromwell hogy szerepel, ha lassabb nem zűr :) ne kelljen gold-ozni állandoan az egy feltétel. Megtudom venni de üsse má át tankot ami ellen betesz,még ha gyenge pontot kell is lőnni....Én kivenném játékbol arany lőszert)

3 éve 7 hónapja #187596 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
A X-es brit heavy az FV 215B mennyire gyulekony? Ma 4-bol 2 csataban 2-szer egtem le, szembol bekapott lovestol, megelozo karbantartas 100% + nagy tuzolto hasznalata melett.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

3 éve 7 hónapja #187601 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Volt hogy valami 8-as tankkal voltam, kicsit rossz szöget adott,és tracken keresztül belőttem és gyújtottam. valószínű szeret égni.

3 éve 7 hónapja #187629 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
A hétvége teljesen más játékstílust igényel, olyannyira, hogy vissza kellett raknom a Cent 7/1-re a B Barrel-t, mert a 105-össel nem volt elég időm sebezni.
A 20 pdr-al lehet agresszívabban játszani (kedvenc ágyúm a játékban pl. FV 4202), ráadásul a nyolcas közepesek hajlamosak rám esni miután ellövöm magam, aztán meglepődnek amikor kapják a pergőtüzet. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.