Jelenleg 360 vendég és 3 tag online

Brit harckocsik

3 éve 3 hónapja #190645 Írta: Miskusz68
Megválaszolva: Miskusz68
Megkeresnélek ha nem 2 havonta játszanál egy fél órát. :happy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hónapja #190649 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Miskusz68 beküldte: Megkeresnélek ha nem 2 havonta játszanál egy fél órát. :happy:

Ne offolj Misi :lol:
Szerintem megvan az havonta 1 óra is :trollol:

"My body is like a temple, baby... so get on your knees and pray!"

3 éve 3 hónapja #191099 Írta: Mothmaninho
Megválaszolva: Mothmaninho
Sziasztok!

A Covenanterhez szeretnék pár tanácsot kérni (milyen ágyúval használható, milyen játékstílust igényel)!
Egyenlőre nagyon nem áll a kezemre, az új kis accountomon tolnám vele, de nem emlékeztem, hogy ekkora ratyi volt.
Köszi szépen előre is a válaszokat! :)

3 éve 3 hónapja #191103 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Mothmaninho beküldte: Sziasztok!

A Covenanterhez szeretnék pár tanácsot kérni (milyen ágyúval használható, milyen játékstílust igényel)!
Egyenlőre nagyon nem áll a kezemre, az új kis accountomon tolnám vele, de nem emlékeztem, hogy ekkora ratyi volt.

Én a pom-pom ágyúval használtam, vagy mi a szösz... De nem annyira jó tank szerintem. Crusader sokkal erősebb a szintjén, így helyedben inkább azzal mennék.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mothmaninho

3 éve 3 hónapja #191108 Írta: Mothmaninho
Megválaszolva: Mothmaninho

Morphelo beküldte:

Mothmaninho beküldte: Sziasztok!

Én a pom-pom ágyúval használtam, vagy mi a szösz... De nem annyira jó tank szerintem. Crusader sokkal erősebb a szintjén, így helyedben inkább azzal mennék.

Köszi szépen, gondoltam rá, hogy átugrom, de most megerősítettél benne :)

3 éve 3 hónapja #191409 Írta: Bence0721
A Covenanter elég előkelő helyet foglal el a "Játszhatatlan harckocsik" top 5 vagy top 10-es listáján :lol:
Viszont amíg a "kacsát" nem módosítják (elvileg már nagyon régen tervben van a HD) addig az első helyre nem kerülhet semmi más :whistle:
Hogy ne térjek el annyira a témától : A Crusader a saját szintjéhez mérten (ritkán lát hetest) legalább olyan jó, mint az utána következő Cromwell ;)

Viszont ha már itt vagyok kérdeznék is, bár biztos volt már valahol, de most nincs kedvem többszáz postot átnyálazni... A Sherman Firefly jó? Mert a lövege és a sebessége alapján amolyan tornyos TD-nek tűnik nekem, és elég jónak.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mothmaninho

3 éve 3 hónapja #191417 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Bence0721 beküldte: A Covenanter elég előkelő helyet foglal el a "Játszhatatlan harckocsik" top 5 vagy top 10-es listáján :lol:
Viszont amíg a "kacsát" nem módosítják (elvileg már nagyon régen tervben van a HD) addig az első helyre nem kerülhet semmi más :whistle:
Hogy ne térjek el annyira a témától : A Crusader a saját szintjéhez mérten (ritkán lát hetest) legalább olyan jó, mint az utána következő Cromwell ;)

Viszont ha már itt vagyok kérdeznék is, bár biztos volt már valahol, de most nincs kedvem többszáz postot átnyálazni... A Sherman Firefly jó? Mert a lövege és a sebessége alapján amolyan tornyos TD-nek tűnik nekem, és elég jónak.

Én a Firefly-al lenyomtam már 7000+ csatát... ezzel csinálom a "pénzt" a magasabb Tier-ekhez (mert nekem Tier VIII-tól fölfelé 10.000 és 55.000 közötti veszteséges minden csatám pénzügyileg (ha statisztikai átlagot számolok pl. 50 csatára)... ezért mindenkinek, minden fórumon hirdetem, hogy a Firefly egy rakás fos, a legszarabb tankok egyike a játékban, meg se próbáld, ugord át stb... mert nem akarom, hogy mások ráérezzenek az ízére, mert akkor millióan használni fogják és a 3 csillag a csövére meg minden más elérhető finomságok határa megemelkedne... én meg kiröhögve mindenki mást (akik inkább Cromwell-eznek helyette), gyártom vele a pénz zsákszámra. :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bence0721

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #191424 Írta: Bence0721
Köszi, ezen most felröhögtem :lol:

Ízlés dolga, de Cromwellt csak abban az esetben röhögök ki, ha teljesen nyomorult szerencsétlen, és kempel hátul, vagy olyan szinten vörös, hogy kiég tőle a szemem :woohoo:

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #192392 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok. Múlt este ELC-vel 8as csatába tett, 2 IS3 volt nálunk, gondoltam győzelem boritékolva :) S jött pofára esés mert ellenfél Caernarvon gépe egymás után kiszedte mind a kettőt és utána is tombolt. Ez ennyire jó gép? Persze azt nm tudom milyen jó játékosok voltak a 8-okban.

3 éve 2 hónapja #192399 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Azóta vágyom a Conqueror-ra mióta a sógorom profilján kipróbáltam, ezért most másodjára is belevágtam a Churchill 1-el ebbe az ágba.
Azt kell hogy mondjam ez egy borzalom, mindenki belövi azt a fos tornyát, azok a retardált OI-ex.-ek meg vígan lövik bele a 300 feletti sebzéseket.
Miért kell ennyire gyengévé tenni egy ágat?
Free XP vel továbblépni meg semmi értelme, mert T8-ig mindegyik ilyen fosladék.
Lehet, hogy hagyom a fenébe az egészet, mit előttem jó páran.

3 éve 2 hónapja #192420 Írta: Tekagi
Én szeretem, Churchill-t meg T1-t kezdtem párhuzamosan, Churchill-el jobb vagyok, szeressem hogy pontos, eszméletlen gyorsan tölt, egyedül az a fránya ágyú süllyedése....Na de helyezkedni kell és ennyi
:) A BP-től félek,nagyon lehuzzák.T1-t eladom,nem jön be.

3 éve 2 hónapja #192441 Írta: Bence0721

Tekagi beküldte: Én szeretem, Churchill-t meg T1-t kezdtem párhuzamosan, Churchill-el jobb vagyok, szeressem hogy pontos, eszméletlen gyorsan tölt, egyedül az a fránya ágyú süllyedése....Na de helyezkedni kell és ennyi

A T1 pedig nagyon jó, de kinek a pap, kinek a papné...
A BP-t pedig nem alaptalanul húzzák le, azon az ágon a legrosszabb... nem lehet rá felkészülni, mert borzalmas... (egy egerem bánta, hogy megvettem anno...)
Sőt szerintem akkor sem mondok nagy hülyeséget, ha azt állítom hogy a legrosszabb T7-es heavy.

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #192503 Írta: Tekagi

Bence0721 beküldte:

Tekagi beküldte: Én szeretem, Churchill-t meg T1-t kezdtem párhuzamosan, Churchill-el jobb vagyok, szeressem hogy pontos, eszméletlen gyorsan tölt, egyedül az a fránya ágyú süllyedése....Na de helyezkedni kell és ennyi

A T1 pedig nagyon jó, de kinek a pap, kinek a papné...
A BP-t pedig nem alaptalanul húzzák le, azon az ágon a legrosszabb... nem lehet rá felkészülni, mert borzalmas... (egy egerem bánta, hogy megvettem anno...)
Sőt szerintem akkor sem mondok nagy hülyeséget, ha azt állítom hogy a legrosszabb T7-es heavy.

Nem akartam úgy fogalmazni hogy rossz a t1,persze hogy jó,sokan használják :) nekem nem jön be. Na majd meglátjuk BP-nél mi lesz.De eleve az hogy VI-os tier-ű gépekre váltsak még messze van :) Pénzgyűjtés van most :)

3 éve 2 hónapja #192641 Írta: ezvagyoken
Megválaszolva: ezvagyoken
Szerintem a Covenanter hasonló a Crusaderhez,Type95 a legrosszabb tank a 4es mezőnyben :S

3 éve 2 hónapja #192642 Írta: Bence0721

ezvagyoken beküldte: Szerintem a Covenanter hasonló a Crusaderhez,Type95 a legrosszabb tank a 4es mezőnyben :S

Hááááát a Covenanter a 40%-os gyulladási eséllyel meg a nulla átütésével azért... :whistle:
Jó igen, persze a Type 91/95 borzalmas, mert heavyben ülsz, és egy Pz I C simán kicsontoz egy tárral... (vagy nem is kell egy tár?) :trollol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.