Jelenleg 525 vendég és 8 tag online

Brit harckocsik

3 éve 9 hónapja #180417 Írta: Káposztaarcú
Megválaszolva: Káposztaarcú
ja elég gnómra sikeredett szegény pedig a valóságba tökjól néz ki...mindenesetre szerintem teljesen használható lett az ijesztő statjai ellenére, az ágyú mindent átüt csak drága a lőszer ami elviszi a profitot sokszor. Amit nem értek hogy a tanks.gg alapján a frontpáncélt akárhogy dönti az ember 140-150mm effektiv értéknél nem kap többet, mégis t54, rhm, jagt 88, skoda t40, mindenféle pattogott már róla, gyakorlatilag ugyanaz mint a régi tizes. ez mondjuk hatalmas pozitivum :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #181908 Írta: caravan
Megválaszolva: caravan
Szép reggelt mindenkinek!
Az FV 215B talán nerfet kapott? Ha igen, akkor nagyon nem hiányzott neki. Tegnap előszedtem,leporoltam irány a harctér. Bár ne tettem volna! Két csata, mindkettőben kettő lövés, és mindkettő gyújtott. Ilyen régebben nem nagyon fordult elő. Lassan már két tűzoltó készülék is kevés lesz egy csatára. Szóhoz sem jutottam és égtem mint a győzelmi zászló.
Véletlen balszerencse vagy hasonlót tapasztaltok - e?
További szép napot!

3 éve 8 hónapja #181912 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Elég sokan panaszkodnak,hogy sokszor gyulladnak,kapnak lőszerrekeszt kb mindennel ami jó.
Mintha így akarna egyensúlyozni a WG,hogy sok kritikust kap a tank,és ezzel sok csatát elbaszva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: caravan

3 éve 8 hónapja #181914 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Régen is kétszer gyulladt minden csatában. Csak azért nem adom el, mert egyszer csak berakják a Chieftaint.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: caravan

3 éve 8 hónapja #184441 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Az új nyolcas prém FV hogy keres? Milyen wn8-at dobál van róla statisztika?

3 éve 8 hónapja #184956 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, érdeklődni szeretnék a Churchill I kapott buff-ot? Mert vagy erősitették vagy én kezdek ráérezni, de tegnap óta nagyon jó lett vele a játék :) még Tier VII-be is.

3 éve 8 hónapja #185901 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Üdv!

FV215B(183) -ra a lövésznek halálos szemet vagy Pillanatkép érdemesebb?A halálos szem csak
AP, APCR, és HEAT lőszerrel működik ha jól tudom.

3 éve 8 hónapja #185968 Írta: Sedan16
Megválaszolva: Sedan16
Mindenkèpp a pillanatkèp kell mert ha egy kicsit is mozditod a tornyàt nagyon szètugrik a cèlzókör.Ha pedig hesh lőszert hasznàlsz minden talàlatod visz egy modult az ellenfèltől.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

3 éve 8 hónapja #186059 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Ez az FV4202(P) egész jó tank, sajnos nálam túl sokat szerepel T10-ben, de ott is megállja a helyét köszönhetően a 226-os átütésnek.
Ráadásul a jó pen miatt, szinte soha nem kell prém lőszert lőnöm, ezért a kreditet is jól termeli.
A páncélját pedig tudni kell használni, akkor meglepően sokat pattint.

A 10 fokos ágyú süllyedést kihasználó dombharc a kedvence:

A fedezék mögüli torony kidugdosást, viszont hagyjuk meg az orosz medeknek:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

3 éve 8 hónapja #186083 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Szmertyij beküldte: Ez az FV4202(P) egész jó tank, sajnos nálam túl sokat szerepel T10-ben, de ott is megállja a helyét köszönhetően a 226-os átütésnek.
Ráadásul a jó pen miatt, szinte soha nem kell prém lőszert lőnöm, ezért a kreditet is jól termeli.
A páncélját pedig tudni kell használni, akkor meglepően sokat pattint.

A 10 fokos ágyú süllyedést kihasználó dombharc a kedvence:

A fedezék mögüli torony kidugdosást, viszont hagyjuk meg az orosz medeknek:

jó kis tank lett

3 éve 7 hónapja #186399 Írta: Tekagi
Sziasztok, én még tier V nehézzel tolom. Jó gép,kiprobáltam előtte 2 másik nemzet tier V-ös nehéz tankját azoknál jobban bevált,na de a kérdés: Később lesz ágyúsüllyedés? Mert most borzasztó ami van vagyis ami nincs :lol:

3 éve 7 hónapja #186402 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3

Tekagi beküldte: Sziasztok, én még tier V nehézzel tolom. Jó gép,kiprobáltam előtte 2 másik nemzet tier V-ös nehéz tankját azoknál jobban bevált,na de a kérdés: Később lesz ágyúsüllyedés? Mert most borzasztó ami van vagyis ami nincs :lol:

T9-ig mind sz... izé gyenge.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #186403 Írta: Tekagi
Köszi,akkor lehet váltok,(csak nem tudom mire) de hiányozna a pontosság,tűzgyorsaság :)

3 éve 7 hónapja #186406 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Tekagi beküldte: Sziasztok, én még tier V nehézzel tolom. Jó gép,kiprobáltam előtte 2 másik nemzet tier V-ös nehéz tankját azoknál jobban bevált,na de a kérdés: Később lesz ágyúsüllyedés? Mert most borzasztó ami van vagyis ami nincs :lol:

A hatos Churchill nem nagy javulás az ötöshöz képest..
A Black Prince-szel nagyon kivételes esetben lehet jó köröket menni, mert a páncélja, ha top tier, viszonylag jó. De amúgy pocsék.
A Caernarvon-nak már van -10 fok lövegsüllyedése, és dombharcban kifejezetten jó tank. Állítólag az Action X torony berakása óta különösen. De még mindig nem az igazi.
Tier 9-től meg tényleg jók
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Morphelo, Tekagi

3 éve 7 hónapja #186408 Írta: Tekagi
Ehh...Sajnálnám különben sincs tökéletes tank) Majd helyezkedek vele. Köszi válaszokat. (azt meg külön köszi h szovjet csodákat nem ajánljátok)

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.