Jelenleg 328 vendég és 3 tag online

Brit harckocsik

3 éve 11 hónapja #167421 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Azt kell, hogy mondjam szerintem a centurion 7/1 a brit med ág egyik legjobb tankja.
Nálam a sorrend,

- Cromwell
- Centruion 7/1
- Crusader(ez mondjuk light)
- Centurion1
- Comet (Dodge jól tud vele játszani, én nem :cry2: )

Visszatérve a centurion 7/1-re, amilyen szörnyű volt a grind, annyira jó a kifejlesztett állapot. Egyszerűen az ágyúja már-már tökéletes. Ha nem HESH lenne a prémium lőszere el sem adnám, ígyis nehezen fogok majd megválni tőle. Nagyon megszerettem...
Nálam a top10 tankban szerepel.

Én nagyon ajánlom mindenkinek, mert okosan használva brutál.

Kérdés: érdekelne valakit elemzés a tankról? Mert lehet januárban akkor nekilátok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Tomax96

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #167431 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Morphelo beküldte: Azt kell, hogy mondjam szerintem a centurion 7/1 a brit med ág egyik legjobb tankja.
Nálam a sorrend,

- Cromwell
- Centruion 7/1
- Centurion1

Visszatérve a centurion 7/1-re, amilyen szörnyű volt a grind, annyira jó a kifejlesztett állapot. Egyszerűen az ágyúja már-már tökéletes. Ha nem HESH lenne a prémium lőszere el sem adnám, ígyis nehezen fogok majd megválni tőle. Nagyon megszerettem...

Kérdés: érdekelne valakit elemzés a tankról? Mert lehet januárban akkor nekilátok.

Bár nekem megvolt és nagyon jó tank volt és ezért érdekelne engem egy leírás :P

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #167457 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz

Engem érdekelne, mert szívesen olvasgatom az ilyen elemzéseket és előbb utóbb úgyis lesz ilyen tank is a garázsomban. B) Szóval, ha megírod, akkor előre is köszi!

METAL IS RELIGION

3 éve 11 hónapja #167521 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00

Morphelo beküldte: Azt kell, hogy mondjam szerintem a centurion 7/1 a brit med ág egyik legjobb tankja.
Nálam a sorrend,

- Cromwell
- Centruion 7/1
- Centurion1

Üdv!

Engem érdekelne az elemzésed.

Az egyik "megtartós" kedvencem és szeretnék jobb lenni vele. Egy elemzés biztos segítene ebben.

Köcsög, irigy noob vagyok! Paradicsom, Vérpistike, szobanövény, ahogy tetszik.
Szeretem az arrogáns és beképzelt unikumokat boldogítani.

Tanács szar MM ellen: sör és házi szilvapálinka, 2x-es szorzóval.

3 éve 11 hónapja #167568 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Én is elkezdtem brit tankokkal játszani,és érdekelne engem is egy elemzés.

3 éve 11 hónapja #169871 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00
Hali!

Kérem valaki ossza meg velem a tapasztalatait a Caernarvon "új" Cent.AX tornyával kapcsolatban!

Köszi.

Köcsög, irigy noob vagyok! Paradicsom, Vérpistike, szobanövény, ahogy tetszik.
Szeretem az arrogáns és beképzelt unikumokat boldogítani.

Tanács szar MM ellen: sör és házi szilvapálinka, 2x-es szorzóval.

3 éve 11 hónapja #169901 Írta: FrankeeHUN
Megválaszolva: FrankeeHUN

kharon00 beküldte: Hali!

Kérem valaki ossza meg velem a tapasztalatait a Caernarvon "új" Cent.AX tornyával kapcsolatban!

Köszi.

Bár a két torony elvileg teljesen más, nem érzek nagy külömbséget...
talán 1-2 lepattanóval többet tud, viszont a kupolát szerintem könnyebben belövik a pontosabb ágyúk.

3 éve 11 hónapja #169928 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon
Én a Conqueror-nek tudok csápolni, igazi all round-er, nagyon bírja a tornya a lövéseket és szép nagy lukakat üt az ellenséges tankokba.
Nagy kedvencem.

3 éve 11 hónapja #170998 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Megvettem a Cent 7/1-et, szinte még teljesen alap, de már most látom, hogy barátok leszünk. :)
A kis ágyúval ugyan nagyon agresszíven kell játszani, hogy lehetőségem legyen sebzést kiosztani, de szeretem az ilyen játékstílust. B)
Már nagyon várom a nagy csövet (még rengeteg XP), de így alapon is használható a jó DPM miatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

3 éve 11 hónapja #171033 Írta: Morphelo

Szmertyij beküldte: Megvettem a Cent 7/1-et, szinte még teljesen alap, de már most látom, hogy barátok leszünk. :)
A kis ágyúval ugyan nagyon agresszíven kell játszani, hogy lehetőségem legyen sebzést kiosztani, de szeretem az ilyen játékstílust. B)
Már nagyon várom a nagy csövet (még rengeteg XP), de így alapon is használható a jó DPM miatt.

Ha már ilyen gagyi állapotban tetszik, a nagy ágyúval imádni fogod. :)

3 éve 11 hónapja #171040 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

Morphelo beküldte:

Szmertyij beküldte: Megvettem a Cent 7/1-et, szinte még teljesen alap, de már most látom, hogy barátok leszünk. :)

Most lett meg nekem a nagy ágyú rá, és teljesen más tank vele. Így már tényleg tier 9-es a tank. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

3 éve 11 hónapja #171049 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

TAdo beküldte:

Morphelo beküldte:

Most lett meg nekem a nagy ágyú rá, és teljesen más tank vele. Így már tényleg tier 9-es a tank. :lol:

Azon megmaradt a HESH? Elég jó cucc.

3 éve 11 hónapja #171092 Írta: Morphelo

Kovacs beküldte:

TAdo beküldte:

Morphelo beküldte:

Azon megmaradt a HESH? Elég jó cucc.

Meg, úgyhogy ha tényleg ennyire hiányzik az FV, vedd vissza ezt :)

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #172238 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Most, hogy meglett a Centurion 7/1 topp ágyúja, elkezdett emelkedni az átlag sebzésem is vele. Ha ez így megy, az Indien Pz. méltó vetélytársa lesz, a -kedvenc tankom- versenyben. :cheer:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 10 hónapja #172316 Írta: patkoadam1987
Megválaszolva: patkoadam1987
sziasztok,nem tudja v.ki,h mikor jön a Chieftain??
Egyáltalán le lesz cserélve az FV215b,mert a mednél nagyon bevált a csere,az action X,brutál jó lett!!

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.