Jelenleg 709 vendég és 15 tag online

Brit harckocsik

3 éve 10 hónapja #174221 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament
Igen, a a Centi 1 és a 7/1 is kínzás kihúzni... főleg a 7/1-et mivel ahhoz h meglegyen a topp tornyod ki kell húzni egy kis ágyút a nagy ágyúhoz meg a tornyot... alappal meg sokat nem lehetett kihozni (legalábbis nekem kör-kör hátán volt szenvedés)

de ha ki van húzva bármelyik centurion megállja a helyét a csatákban... bár nekem a fekete bárány a 7/1

Ideje élni, vagy halni hagyni!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #179341 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok,én elkezdtem brit nehéz ágat és egyre jobban tetszik a tier V nehéz tank.De olvasgattam elemzéseknél többi brit nehéztanknál hsz-at,eléggé lehúzzák őket.Tényleg rosszak? Vagy inkább rájuk kell érezni és büntetnek? :)

3 éve 9 hónapja #179415 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Cromwell B-n motorházán miért az USA jelzése van?

Vagy a körbe foglalt fehér öt ágú csillag nem az?

3 éve 9 hónapja #179418 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Tekagi beküldte: Sziasztok,én elkezdtem brit nehéz ágat és egyre jobban tetszik a tier V nehéz tank.De olvasgattam elemzéseknél többi brit nehéztanknál hsz-at,eléggé lehúzzák őket.Tényleg rosszak? Vagy inkább rájuk kell érezni és büntetnek? :)

A tier 5-6-7 lassu de jol pancelozott. Keveset sebzo de gyorsan tuzelo agyuval. Top tierkent valasztasz veluk egy oldalt, elindulsz es megprobalod vegigtolni. Ha valaki eled kerul, akkor a brutalis tuzgyorsasaggal meg lehet lepni rendesen. Sajnos ha az ellenfel lemmingjei a masik oldalon jonnek, akkor ezzel mar nem fogsz odaerni, segiteni a csapatodnak.

A 8-as Caervarnon (vagy Cerna) mar mozgekonyabb, konyebben pancelozott. A tornya pattogos es jo a csolehajlasa. Az agyu viszonylag keveset sebez, de gyorsan tuzel, pontos es jo az atutese. A tank egyetlen hibaja, hogy nagyon serulekeny a loszerrekesze (szembol ellovik, ha atutik a testet).

A 9-es Conqueror nekem szemelyesen nagy kedvencem. Szerintem a legjobb 9-es heavy agyut kapta meg. Jo atutes, pontos, celzasi ido az nincs is gyakorlatilag. Kicsit lomha a tank, a tornya ngyon pattogos es jo a csolehajlasa. A frontpancel also resze papir, szoval varosi harcban korlatozottan alkalmazhato. Leginkabb tamogato szerepkor. Hagyod hogy valami kemenyebb csapattars legyen elotted es felvegye a sebzest, te pedig csak kinezel es losz, ugysem kell varni a celzasra. A dombos palyak fekszenek igazan a tanknak. Sajnos arty talalatra nagyon erzekeny, valamint a loszerrekesze neki is serulekeny.

A 10-esrol nem tudok nyilatkozni, meg 30K xp valaszt el tole.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi, PanzerDivisionMarduk

3 éve 9 hónapja #179419 Írta: GamerBoldi
Megválaszolva: GamerBoldi
Szerintem a Berlini felvonúlás miatt.

3 éve 9 hónapja #179427 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Red_Dragon_HUN beküldte: Sziasztok!

Majd' mindegyik szövetséges jármű tetejére felfestették a csillagot Normandia után, hogy a szövetséges repülők könnyebben meg tudják őket különböztetni az ellenségtől. A brit jelet érthető okokból nem akarták használni :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Lord_Loga, Red_Dragon_HUN

3 éve 9 hónapja #179448 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

Karika beküldte:

Red_Dragon_HUN beküldte: Sziasztok!

Majd' mindegyik szövetséges jármű tetejére felfestették a csillagot Normandia után, hogy a szövetséges repülők könnyebben meg tudják őket különböztetni az ellenségtől. A brit jelet érthető okokból nem akarták használni :)

Köszi!

3 éve 9 hónapja #179498 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00

dobilaci beküldte:

Tekagi beküldte: Sziasztok,én elkezdtem brit nehéz ágat és egyre jobban tetszik a tier V nehéz tank.De olvasgattam elemzéseknél többi brit nehéztanknál hsz-at,eléggé lehúzzák őket.Tényleg rosszak? Vagy inkább rájuk kell érezni és büntetnek? :)

A tier 5-6-7 lassu de jol pancelozott. Keveset sebzo de gyorsan tuzelo agyuval. Top tierkent valasztasz veluk egy oldalt, elindulsz es megprobalod vegigtolni. Ha valaki eled kerul, akkor a brutalis tuzgyorsasaggal meg lehet lepni rendesen. Sajnos ha az ellenfel lemmingjei a masik oldalon jonnek, akkor ezzel mar nem fogsz odaerni, segiteni a csapatodnak.

A 8-as Caervarnon (vagy Cerna) mar mozgekonyabb, konyebben pancelozott. A tornya pattogos es jo a csolehajlasa. Az agyu viszonylag keveset sebez, de gyorsan tuzel, pontos es jo az atutese. A tank egyetlen hibaja, hogy nagyon serulekeny a loszerrekesze (szembol ellovik, ha atutik a testet).

A 9-es Conqueror nekem szemelyesen nagy kedvencem. Szerintem a legjobb 9-es heavy agyut kapta meg. Jo atutes, pontos, celzasi ido az nincs is gyakorlatilag. Kicsit lomha a tank, a tornya ngyon pattogos es jo a csolehajlasa. A frontpancel also resze papir, szoval varosi harcban korlatozottan alkalmazhato. Leginkabb tamogato szerepkor. Hagyod hogy valami kemenyebb csapattars legyen elotted es felvegye a sebzest, te pedig csak kinezel es losz, ugysem kell varni a celzasra. A dombos palyak fekszenek igazan a tanknak. Sajnos arty talalatra nagyon erzekeny, valamint a loszerrekesze neki is serulekeny.

Bár statom és a csata számon nem predesztinál nyilvános véleményre, de egy-két mondat a tier X-ről.

A legjobb DPM tízes heavy-n. Pontos, gyorsan szűkül, jó ágyúkarakterisztika. Erős toronypáncél és kiemelkedő toronyforgás. A test felső frontja használható. Szemből tud bőven páncél által felfogottat termelni. A hátsó torony néha előny, néha hátrány. Közepes mozgékonyság, elfogadható csőlehajlás. Ja, és remek HE átütés.

Szubjektív, de én szeretek vele játszani. Ergo noob is viheti táncba. Kb.

Köcsög, irigy noob vagyok! Paradicsom, Vérpistike, szobanövény, ahogy tetszik.
Szeretem az arrogáns és beképzelt unikumokat boldogítani.

Tanács szar MM ellen: sör és házi szilvapálinka, 2x-es szorzóval.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 9 hónapja #179567 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni a hozzáértőktől, illetve akinek bejön ez a tank, hogy a Charioteer-re milyen felszereléseket érdemes rakni, hogy eredményes legyek vele? Nem szeretnék tovább menni ezen az ágon, mert a másik ágon megvan a FV215b(183), nagy TD-nek elég az is. Ezen az oldalon 3 variáció van fenn, de nem tudom, hogy a mostani játékmechanikához melyik illik legjobban, tudva, hogy a WG mostanában mintha direkt szívatná a TD-ket.
wiki.wargaming....ioteer
Tehát 3 féle megoldás van:
töltésgyorsító+célzásgyorsító+látcső(+10%)
töltésgyorsító+álcaháló+periszkóp(+25%)
töltésgyorsító+célzásgyorsító+venti
Aztán néztem még ezen az oldalon, hogy az emberek mit használnak általában, de itt sem lehet pontosan tudni, hogy melyik 3 fajta legyen?
www.vbaddict.ne...eer-57
töltésgyorsító 78%
szellőzés 47%
célzásgyorsító 42%
periszkóp 32%
álcaháló 19%
távcső 13%
Ha valaki tud hozzá valami jó taktikát, akkor azt is megköszönöm.

3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #179582 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader
tankosmedve írta:
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni a hozzáértőktől, illetve akinek bejön ez a tank, hogy a Charioteer-re milyen felszereléseket érdemes rakni, hogy eredményes legyek vele?

A főkérdés az, hogyan használod a tankot?

Ha klasszikusan (páncélvadászként használod), akkor ez a helyzet:
A tankon van egy Tier X-es, remeknél is jobb ágyú (a tank maga pedig Tier VIII.)
A tank teste Cromwell... azaz, piszok gyors, jól forog a tengelye körül, de a Tier VI. Cromwel páncélzata van rajta.
A torony nagyméretű és tetű lassan forog, tehát a tanktesttel együtt forgatva ad egy normális forgási sebességet.

Tehát:
Klasszikus TD-ként használva a leghatásosabb, azaz, hátulról, messziről, a mások által felderített ellenséget szétlőni a remek ágyúval.
Ezt a klasszikus feladatkört erősíti, hogy gyors helyváltoztatásra képes a Cromwell test miatt, ezért a legeslegeslegeslegjobb TD az egész játékban (azok kezében, akik tudnak vele játszani, mert értik a karakterisztikáit).
És, ha így használod, akkor a karakterisztikáit ezek erősítik:
töltésgyorsító,
periszkóp (nem a távcső),
álcaháló
Ezeken felül erősíti őt a BIA, a legénységi álca-skill stb. (ezt már mindenki ismeri).

Közelharcolni öngyilkosság vele, ezért városi környezetben lehetőleg a városon kívülről kell befelé lövöldözni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

3 éve 9 hónapja #179625 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Mostanában több embertől is olvastam,hogy a Centurion AX milyen sok lőszerrekeszt kap,és arra lennék kíváncsi,hogy van aki 2 javítóval,és 1 elsősegély csomaggal használja? Ez azért segítene rajta,de a gyulladási esélye 20%. Ha valaki pl ezért elhagyja a tűzoltót,akkor az húz rá megelőző karbantartást? Kíváncsi vagyok nálam jobbak mit gondolnak erről.

3 éve 9 hónapja #179641 Írta: b30wu1f
Megválaszolva: b30wu1f
Két javítóval és kis elsősegély csomaggal használom a Centi AX-et és lényegesen kevesebb modulsebzést kapok; gyulladni sem sűrűn gyullad; de mindenképp kevesebb csatámat keseríti meg, mint a modulsérülések, ezért marad benne a két javító.
A megelőző karbantartásnak szvsz sok értelme nincs, mert az csak a motor miatti égésekre van befolyással, az üzemanyagtank attól még továbbra is szépen lángolhat (és fog is), ha lövést kap (és többnyire az üzemanyagtank miatt szokott lángolni a verda); akkor már inkább a tűzoltás perk, hogy minél kisebb károkat szenvedjen a gép - bár szerintem csak 4. perk után van értelme abban gondolkodni, azelőtt vannak tőle hasznosabbak is.
Jómagam egyszerűen beáldozom azt a pár csatát, amikor gyulladok, minthogy minden másodikban szenvedjek a modulsérülésektől.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomax96

3 éve 9 hónapja #179746 Írta: PanzerDivisionMarduk
Megválaszolva: PanzerDivisionMarduk

dobilaci beküldte:

Nekem is jól jött most ez a mini elemzés. A lényeg benne van.
Churchill I-est és a VII-est tolom (szinte szó szerint).
Ha top tier vagyok (ahogy te is írtad), választok egy oldalt és azon a vonalon elindulok. Szerencsés esetben jönnek utánam...
Gyakran mire elérem a szemből érkező ellent magam maradok, mert a kedves csapattársak mégis máshol ragadnak le vagy csak neki állnak pillangókat gyűjteni...
A legszebb amikor az ellen lemmingjei jönnek szemből.
Általában van egy-két tökös gyerek, aki "mit nekem Churchill" még a test-test elleni küzdelmet is bevállalja.
Persze így sem adom fel, de jó tudni, hogy a többiek el vannak valamerre maguknak.

"A harckocsik sikere hozza meg a győzelmet!"
Heinz-Wilhelm Guderian

3 éve 9 hónapja #180339 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Már amikor megjelent nézegettem, hogy olyan fura ez az FV4202 prémium. Miért nem hasonlít a régi tízesre? Miért néz ki úgy, mint egy vízfejű mutáns? De rájöttem utána, és találtam egy gifet, ami megerősítette a gyanúmat. Elk*rták a modellt :great:

Összehasonlítás a játékban lévő FV4202 és az eredeti között, ami a bovingtoni tank múzeumban van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo, Sveryxx

3 éve 9 hónapja #180380 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Karika beküldte: Már amikor megjelent nézegettem, hogy olyan fura ez az FV4202 prémium. Miért nem hasonlít a régi tízesre? Miért néz ki úgy, mint egy vízfejű mutáns? De rájöttem utána, és találtam egy gifet, ami megerősítette a gyanúmat. Elk*rták a modellt :great:

Összehasonlítás a játékban lévő FV4202 és az eredeti között, ami a bovingtoni tank múzeumban van.

A lámpákat védő rács ugyanakkora :D

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.