Jelenleg 508 vendég és egy tag online

Brit harckocsik

3 éve 2 hónapja #187601 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Volt hogy valami 8-as tankkal voltam, kicsit rossz szöget adott,és tracken keresztül belőttem és gyújtottam. valószínű szeret égni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #187629 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
A hétvége teljesen más játékstílust igényel, olyannyira, hogy vissza kellett raknom a Cent 7/1-re a B Barrel-t, mert a 105-össel nem volt elég időm sebezni.
A 20 pdr-al lehet agresszívabban játszani (kedvenc ágyúm a játékban pl. FV 4202), ráadásul a nyolcas közepesek hajlamosak rám esni miután ellövöm magam, aztán meglepődnek amikor kapják a pergőtüzet. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 2 hónapja #187754 Írta: b30wu1f
Megválaszolva: b30wu1f

Tekagi beküldte: Comet milyen?

Szerintem az egyik legjobb tier 7-es med, bár kétségtelen tény, hogy nem kezdő-barát járgány a viszonylag alacsony átütés miatt. Viszont, ha rutinosabb vagy és már tudod hova kell lőni, elég lesz az is mindenre, ha mégsem, akkor ott az arany. Maga a löveg pontos, gyorsan szűkül, nem hord nagyon szét, a csőlehajlása zseniális, a kis torony miatt kiválóan lehet hulldownozni vele (persze csak ésszel), a mobilitása kiváló, talán a végsebessége lehetne picit magasabb, de mondjuk akkor már op lenne.
Ja, és a legjobb benne, hogy nem kell hozzá túl nagy teljesítmény, hogy feltornázd a csőjelzését, átlag 2500 derített sebzés+sebzés (mindegy, milyen arányban) nagyjából elég lehet a 95 %-hoz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Tekagi

3 éve 2 hónapja #188541 Írta: Andrej72
Megválaszolva: Andrej72
Hali! Nem régen kezdtem a játékot, még csak 1000 körüli csatám van. A brit ágon a Matildánál tartok, és hálás kis jószágnak tűnik fullos állapotban. Lehet, hogy meg is tartom.

3 éve 2 hónapja #188544 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Andrej72 beküldte: Hali! Nem régen kezdtem a játékot, még csak 1000 körüli csatám van. A brit ágon a Matildánál tartok, és hálás kis jószágnak tűnik fullos állapotban. Lehet, hogy meg is tartom.

Az kötelező darab ;)
Hatosokat is simán átlyuggat, és ha esetleg nem figyel, hogy jajmár, 45-50 dmg, kit izgat, akkor ki is lehet szedni bármit :P
Volt vele még anno olyan, hogy a "régi" nagy durungos KV-1Sport lepattant, és míg töltött, szépen ki is lőttem (gyújtással) :whistle:

"My body is like a temple, baby... so get on your knees and pray!"

3 éve 2 hónapja #188545 Írta: Andrej72
A KV könnyen gyulladós fajta. Én is gyújtottam fel párat. :-) Lassan kihúzom az első sor skilleket (6. érzék, pillanatkép, kuplung égető, biztonságos elhelyezés). A második sorba mit tegyek? Én az álcát gondolnám.

3 éve 2 hónapja #188553 Írta: Bence0721

Andrej72 beküldte: A KV könnyen gyulladós fajta. Én is gyújtottam fel párat. :-) Lassan kihúzom az első sor skilleket (6. érzék, pillanatkép, kuplung égető, biztonságos elhelyezés). A második sorba mit tegyek? Én az álcát gondolnám.

Matildára nem biztos hogy érdemes álcát rakni... Mivel nagyrészt mozogni kell.
Csak mint tapasztaltabb, megjegyezném, hogy ha eléri a 100-at a Pillanatkép, akkor azt lecserélném Mesterlövész-re, mert ugye 1,8-1,9 alatt lődöz, és így nagyon megnöveli a kritikus találatok esélyét.
Ja, a kérdésre visszatérve, én szerintem még vegyes skilleket raknék, harmadiknak meg full javítást.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andrej72

3 éve 2 hónapja #188555 Írta: Andrej72
Melyik skilleket pl.? Nem érdemes esetleg a második sorba tenni a javítást?

3 éve 2 hónapja #188559 Írta: Andrej72
Ahogy látom, lehet, hogy a Matildánál az off road driving jobb lehet, mint a clutch braking....lehet, hogy lecserélem majd azt is.

3 éve 2 hónapja #188577 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Így van, viszont a 9-es Cent. már egy qrva jó tank, csakúgy mint tizes tesója.

Mir4g3 beküldte:

Tekagi beküldte: Sziasztok, én még tier V nehézzel tolom. Jó gép,kiprobáltam előtte 2 másik nemzet tier V-ös nehéz tankját azoknál jobban bevált,na de a kérdés: Később lesz ágyúsüllyedés? Mert most borzasztó ami van vagyis ami nincs :lol:

T9-ig mind sz... izé gyenge.

3 éve 2 hónapja #188579 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

F3rmi beküldte: Így van, viszont a 9-es Cent. már egy qrva jó tank, csakúgy mint tizes tesója.

Mir4g3 beküldte:

Tekagi beküldte: Sziasztok, én még tier V nehézzel tolom. Jó gép,kiprobáltam előtte 2 másik nemzet tier V-ös nehéz tankját azoknál jobban bevált,na de a kérdés: Később lesz ágyúsüllyedés? Mert most borzasztó ami van vagyis ami nincs :lol:

T9-ig mind sz... izé gyenge.

A nehez tankokra vonatkozott a hozzaszolas, te pedig a medekrol beszelsz. ;)

Egyebkent nekem a 9-es brit heavy a Conqueror jobban bejon, mint a nagy teso az FV 215b. Nem sok csatam van vele eddig de korulbelul a feleben szembol felgyujtottak (automata tuzolto + megelozo karbantartas 100%).

A med agon viszont jobban tetszik a 10-es Centurion AX mint a 9-es Centurion 7/1. A 10-es gyorsabban mozog, gyorsabban tolt, van rendes gold ammo-ja.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #188644 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, egyre jobban megy Cromwell-el. Tegnap este betett olyan harcba ahol 7-esek meg csapatonként 2db 8as volt. Irto jó kört mentem :) Pálya közepén,széléről,bokrok mögül csipkedtem ellenfél gépeit B) Feljebb irta valaki hogy kicsi a magasabb szintű med-ek sebzése, nem baj szóval nem zavarna az amig gold nélkül átüti ellenfelet.A sniperkedös, bujkálos stillus tetszik úgyis :) Ui: kérdeztem medekről is,örülök és köszönöm szépen hogy irtak véleményt,a nehéz tankok felejtősek lettek.

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #188729 Írta: Bence0721

Andrej72 beküldte: Melyik skilleket pl.? Nem érdemes esetleg a második sorba tenni a javítást?

A parancsnoknak mondjuk kéne szerintem egy "Felderítő" (bár úgy emlékszem egyben ő a rádiós is, szóval a "Helyzetfelismerés" jobb lenne, mert a "Felderítő" 2%, a "Helyzetfelismerés" 3%). Igazából a lövészre be lehet rakni a Pillanatképet, de egy ilyen gyorsan szűkülő, és viszonylag lassan forgó toronynál nem olyan lényeges. Vezetőre másodiknak szintén nincs olyan nagyon használható jelen tankra, töltőről nem is beszélve....
Végülis.... de, menjen másodiknak a javítás :cheer:

Andrej72 beküldte: Ahogy látom, lehet, hogy a Matildánál az off road driving jobb lehet, mint a clutch braking....lehet, hogy lecserélem majd azt is.

Igen, az jó ötlet. Nem nagyon lesz gyorsabb, de jobb lesz a talajellenállása, meg valószínűleg jobban fog gyorsulni picit.

3 éve 2 hónapja #190443 Írta: Andrej72
Ma megvettem a Churchill I-et. Mentem vele talán 5 meccset, és eddig nem megy rosszul. Valahogy jobban érzem, mint a Churchill III-at, de nem tudom, hogy miért. Nemsokára meglesz a Mk. V 6 fontos ágyú is, de nagyon hajtok a Vickers ágyúra! :izmena: Ez T5-ben lég ütősnek tűnik. Ezért is kedztem bele a Churchillbe. :whistle:

3 éve 2 hónapja #190641 Írta: Bence0721

Andrej72 beküldte: Ma megvettem a Churchill I-et. Mentem vele talán 5 meccset, és eddig nem megy rosszul. Valahogy jobban érzem, mint a Churchill III-at, de nem tudom, hogy miért. Nemsokára meglesz a Mk. V 6 fontos ágyú is, de nagyon hajtok a Vickers ágyúra! :izmena: Ez T5-ben lég ütősnek tűnik. Ezért is kedztem bele a Churchillbe. :whistle:

A Churchill nagy problémája, hogy (szerintem) a legkönnyebben leláncolható jármű az egész játékban, mivel végig szabadon áll a lánc. Meg persze oldal meg hátpáncél nuku, nem egy KV-1.
A Vickers ágyú gyilkos, de az angol nehéz ágon a Churchill I jó darabig a legjobb lesz, mert a VII picit jobban páncélozottabb, de cserébe lassabb, és a lövegje alig jobb mint a Vickers (145/135 helyett 148/140). A Fekete Hercegről jobb nem is beszélni, egy zsák trágya... (persze ebbe sokan bele fognak kötni, de gyorsan leírom a hátrányait : 152 milli döntetlen front, 20 km/h, oldalpáncél 95 mm, seggpáncél 50 mm, instant artycélpont...)
Ha gondolod keress meg játékban, ugyanezen a néven vagyok, elbeszélgetünk ;)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.