Jelenleg 491 vendég és 7 tag online

Brit harckocsik

3 éve 2 hónapja #194775 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Én is így vagyok vele, először csak a Charioteer-t akartam a küldikhez, aztán ha már ott vagyok akkor kihúzom a 4005-t is. Szeretem a ritka tankokat+ nem törik meg a hagyomány (mindig enyémek a nyomi tankok), nem is igazán félek attól a 4005-től, csak ez Conway nehézkes egy kicsit nekem. 81 csata után 2381 átlag damage van vele, de tudom, hogy ennél sokkal többet tud csak éppen folyamatosan világítok vele, mert alig van olyan bokor ami mögül nem lóg ki. Kell még ~195000xp a következőhöz, ennyi idő alatt csak rájövök mit kell ezzel csinálni :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #196883 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71
Meglett a Centurion 7/1. A top ágyú is rajta van free XP-ből. Kérdezném tőletek, hogy a prémium HESH lőszert mennyire érdemes használni vele, mert az átütés 210mm elvileg és 600-as sebzéseket lehetne vele kiosztani 9,9 másodpercenként. Csak ugye HESH ami a rétegelt páncélon nem megy át, és ahogy tegnap tapasztaltam az M103 frontjának az alján, a lánctalp felőli oldalakon sem ment át, pedig ott simán át kellett volna ütni a páncélt.
Ha használtátok akkor milyen tankokra elsősorban, és hol érdemes vele az ellenfelet meglőni? Ez az első olyan tankom amin komolyabb HESH lőszer van.
Előre is köszi!

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől

3 éve 1 hónapja #196884 Írta: Thuntech
Megválaszolva: Thuntech
Én csak puha tankokra használtam... Borsig és light. Soha nem tudtam átlőni vele a heavyket kivétel a Tigriskét :)

MPeter71 beküldte: Meglett a Centurion 7/1. A top ágyú is rajta van free XP-ből. Kérdezném tőletek, hogy a prémium HESH lőszert mennyire érdemes használni vele, mert az átütés 210mm elvileg és 600-as sebzéseket lehetne vele kiosztani 9,9 másodpercenként. Csak ugye HESH ami a rétegelt páncélon nem megy át, és ahogy tegnap tapasztaltam az M103 frontjának az alján, a lánctalp felőli oldalakon sem ment át, pedig ott simán át kellett volna ütni a páncélt.
Ha használtátok akkor milyen tankokra elsősorban, és hol érdemes vele az ellenfelet meglőni? Ez az első olyan tankom amin komolyabb HESH lőszer van.
Előre is köszi!

Játékban DrDeaths

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71

3 éve 1 hónapja #196887 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

MPeter71 beküldte: Meglett a Centurion 7/1. A top ágyú is rajta van free XP-ből. Kérdezném tőletek, hogy a prémium HESH lőszert mennyire érdemes használni vele, mert az átütés 210mm elvileg és 600-as sebzéseket lehetne vele kiosztani 9,9 másodpercenként. Csak ugye HESH ami a rétegelt páncélon nem megy át, és ahogy tegnap tapasztaltam az M103 frontjának az alján, a lánctalp felőli oldalakon sem ment át, pedig ott simán át kellett volna ütni a páncélt.
Előre is köszi!

Az égvilágon semmire nem használtam a "gold Hesh"-t, teljesen megbízhatatlan, simából volt pár darab a wt-ágra+ papírabb könnyű tankokra. A prémium csak credit pazarlás ebbe a tankba.

3 éve 1 hónapja #196913 Írta: FrankeeHUN
Megválaszolva: FrankeeHUN

MPeter71 beküldte: Ha használtátok akkor milyen tankokra elsősorban, és hol érdemes vele az ellenfelet meglőni? Ez az első olyan tankom amin komolyabb HESH lőszer van.
Előre is köszi!

Szia!
Csak olyan részekre lődd el (és csak akkor töltsd, ha biztosan tudod hogy lesz ilyen), ahol tuti nem rétegelt a páncél, nem ütközik egyéb dolgokba (pl. lánc, kupola, kémlelő, lövegpajzs stb.) és nincs 210 mm vastag. Én heavyk és medek toronyoldalába, "puhább" medek frontjára, lightokra és hátsó páncélra (torony és test) lőttem. Papír tankokra bőven elég az alapáras HE(SH) is. AC és FOCH széria oldala (lánc fölött!!!) kifejezetten szereti :evil:

3 éve 1 hónapja #196917 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71
Köszönöm srácok!

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől

3 éve 1 hónapja #197007 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A 7/1 egy nagyon jó tank de nem HESH-el, legalábbis én nem tudtam vele használni. Talán a teljes fejlesztése alatt nem lőttem el vele 20 HESH-nél többet azt is csak WT-re, Borsigra és artykra.
Szerintem maradj az APCR alaplőszrenél, azzal az igazi.

Előre is köszi!

3 éve 1 hónapja #197076 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Előre is köszi!

Tier 7-8-as tankokra simán használhatod, 9-10-ben pedig tankok oldalára hátuljára :) A sima Rhm meg hasonlókra pedig elég a sima HESH, azokat úgyis átüti és sokkal olcsóbb :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71, Sics

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #198760 Írta: Herr_Ober
Megválaszolva: Herr_Ober

Már a Kinai serveren.....jön....jön... :)
Chieftain Mk VI (egy csatában a FV215b-vel) új T10 Brit nehéz tank....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FrankeeHUN

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #198839 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Herr_Ober beküldte:

Már a Kinai serveren.....jön....jön... :)
Chieftain Mk VI (egy csatában a FV215b-vel) új T10 Brit nehéz tank....

A kínai szerver független a WG-től, az, hogy már hónapok óta ott pénzért meg lehet venni a Chieftain-t, még nem jelent számunkra semmit. Ott a CW jutalom tankokat is megtudod venni a Premium Shop-ban kb egy hónapnyi fizetésért :P

wmall.kongzhong.../index

3 éve 6 napja #203748 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Van valami info az FV215b cseréről? Pár éve nagyon mondták hogy jön a Chieftain valamikor, de azóta semmi. Én csak azért nem adtam el a 215b-t, mert vártam hogy kicseréljék, de ha a WG sz@rik az egészbe és nem cseréli ki a 215b-t akkor eladom mert egyébként az egész tank egy kalap ****.

3 éve 6 napja #203790 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Kovacs beküldte: Van valami info az FV215b cseréről? Pár éve nagyon mondták hogy jön a Chieftain valamikor, de azóta semmi. Én csak azért nem adtam el a 215b-t, mert vártam hogy kicseréljék, de ha a WG sz@rik az egészbe és nem cseréli ki a 215b-t akkor eladom mert egyébként az egész tank egy kalap ****.

Legutolso info szerint nem lesz csere, hanem egy masodik brit heavy ag lesz berakva es annak utolso tankja lesz a Chieftain.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kovacs

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #207932 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Hát a napokban kellett rájönnöm hogy mennyire jó tank az Excelsior !!! Van egy rossz szokásom. Ha féláron vannak az 5-ös prémtankok akkor mindíg veszek egyet kettőt csak ugy hogy legyen bár sose megyek velük. Hát a napokba ki kellett probálnom az Excelsiort mert klántársam 5-ös tankot huzott épp. Hát hihetetlen mennyire jó ez a tank :DDDDD jó legénységgel 5-6 tierben egy állat. Van sebessége és páncélja gyorsan tölt még pontos is ahoz képest. jó nagyobb vasakra kell a gold de akkor is nagyon baba tank :)
Vigyázat csúnyán statpadder tank! :D

Szerk.: Első három meccsemen 2 tank ász és egy első osztály.... :D

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

2 éve 11 hónapja #207933 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Sveryxx beküldte: Hát a napokban kellett rájönnöm hogy mennyire jó tank az Excelsior !!! Van egy rossz szokásom. Ha féláron vannak az 5-ös prémtankok akkor mindíg veszek egyet kettőt csak ugy hogy legyen bár sose megyek velük. Hát a napokba ki kellett probálnom az Excelsiort mert klántársam 5-ös tankot huzott épp. Hát hihetetlen mennyire jó ez a tank :DDDDD jó legénységgel 5-6 tierben egy állat. Van sebessége és páncélja gyorsan tölt még pontos is ahoz képest. jó nagyobb vasakra kell a gold de akkor is nagyon baba tank :)

Nekem van egy eladó, ha érdekel. :whistle:

Mit is gondoltam, amikor megvettem... :blink:

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

2 éve 11 hónapja #207935 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

singes beküldte:

Sveryxx beküldte: Hát a napokban kellett rájönnöm hogy mennyire jó tank az Excelsior !!! Van egy rossz szokásom. Ha féláron vannak az 5-ös prémtankok akkor mindíg veszek egyet kettőt csak ugy hogy legyen bár sose megyek velük. Hát a napokba ki kellett probálnom az Excelsiort mert klántársam 5-ös tankot huzott épp. Hát hihetetlen mennyire jó ez a tank :DDDDD jó legénységgel 5-6 tierben egy állat. Van sebessége és páncélja gyorsan tölt még pontos is ahoz képest. jó nagyobb vasakra kell a gold de akkor is nagyon baba tank :)

Nekem van egy eladó, ha érdekel. :whistle:

Mit is gondoltam, amikor megvettem... :blink:

Pedig hidd el :) nagyon op kis gép

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.