Jelenleg 410 vendég és nincs tag online

Brit harckocsik

3 éve 8 hónapja #214490 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Sics beküldte: Neeee

Mindkét t5 matilda prém erősen közutálatnak örvend: egyik tetű lassú, másiknak meg az ágyúja fos. (Két ismerősöm is vett ilyent , legutóbbi valentie-napkor ezek akciósok voltak, mindketten vettek egyet-egyet hogy kirpóbálják milyen.. 100 körüli csatát mentek velük, M betűt mindketten szereztek a tankjuk mellé... de egyikük szívébe se lopta be magát a választott járgány... se a IV se a BP)

Szerintem egy akciós PzT25 sokkal jobb választás, az még élvezetes is :)

/Én sokáig úgy farmoltam, hogy Chi-Nu-Kai és PzT25 mentek felváltve ... /

Őszinten szólva nekem az Excelsior is bejött, ismerős accján mentem vele, meg az egyik kis accomon van is... de az előbbi kettőt jobban szeretem.

Dettó,ugyan ez a véleményem bár a matilda IV megvan,én személy szerint, azt nem utálom az Excelsiort meg véletlen sikerült eladnom,de a legélvezetesebb szerintem a T25 és még a pénzt is hozza.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #214495 Írta: tobeter1994
Megválaszolva: tobeter1994
" szerintem a T25 és még a pénzt is hozza."

Ááá igazából annyira nem. Mármint a T-25 az inkább legénységhúzásra jó. Hozza a pénzt, nem mondom, de ha választani kellene, akkor inkább viszem a "regular" T-34-et (mondjuk prémnappal egybekötve). Abban több potenciál van. Hiába a T-25 610 életpontja, igazából nekem túl kicsi a DPM... mindezt mondom úgy, hogy a két gunmark meg volt vele (eladtam azóta... mondhatnám kivágtam mint a taknyot). Abszolút idegesített már a vége felé az, hogy folyamatosan átlag alatti dmg volt az RNG jutalma, 10-ből 5x-6x nekem 100 alatti értékeket dobált. Ha ezt kombinálom a (BIA-val számolt) 3.54-es reloaddal, akkor nekem ez egyáltalán nem egy használható tank képe - vagy inkább úgy mondom, hogy vannak bőven jobbak a saját szintjén.

Szóval hiába volt vele 2k+ wn8-am, meg 6 csíkocska a lövegen, nekem nem jött be. Bőven vannak jobb gépek a szintjén, a kreditkülönbség pedig nem akkora... sőt nálam a többi vas kompenzálja azt a használhatóságával.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #214498 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Értelek, de ... tipikus téves álláspontot képviselsz :)

Te ugyanis KÜLÖNLEGES vagy: messze magasabb WN8 értékkel... abba gondolj bele, hogy átlagos vagy átlag alatti játéktudású embernek hogy fog bejönni a tank.

Nekem pld a Chi-Nu-Kai hoz jobban... meg a vbaddict statisztika szerint is: a Chi-Nu-Kai hozama 10-11 ezer kredit elvileg meccsenként, a PzT25-é meg 5000 kredit körül van. ( Vicces, hogy a 750 goldért beszerzett Chi-Nu-Kai nekem is úgy hoz, mint a WZ-111, ami pedig nem 750 gold volt :D ... )

Igen ám de:
- a PzT25-tel élvezet játszani. ( És persze igazad van, vannak olyan ötös nem prém vasak amik még élvezetesebbek... T-34, T-67, KV-1 ... vagy az én személyes kis kedvencem az M7 ... van akinek a Crusader is bekövős... de azért ezek nem prémek, más kredithozam, és más legénységi fejlődés.)

- és ott van a másik dolog amit magad is mondtál: a legénységhúzás. A PzT25 egy 5-fős német med-legénységet ad... amit persze átképezhet az ember sok mindenre... vagy akár újra is oszthat és lesz belőle hevy vagy arty legénység ... artyba a két skillsor azért már kb elég... ugyanakkorpld a Chi-Nu-Kai-ban kiképzett japán legénységgel mi a búbánatot kezhet az ember :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tobeter1994

3 éve 8 hónapja #214501 Írta: tobeter1994
Különleges a frászkarikát. :rofl: :rofl:

Pontosan arra gondoltam, hogy egy "gyengébb" játékosnak hogy fog bejönni a tank. Egy 105-ös puffantóval felszerelt Sherman III (csak hogy maradjunk a briteknél és ne legyen OFF) vagy egy ( kevesebb mint) 2 sec alatt újratöltő T-34 jóval élvezetesebb (szerintem) és nem mellesleg eredményesebben használható. Nem csak nekem.

A T-25-öt bekorlátozza a gyenge fordulási sebessége (főleg a toronyé), így simán képesek leforogni: ami azért egy 5-ös közepes esetén eléggé gázos. Ráadásul a hosszú újratöltési idő miatt leginkább olyan csaták állnak neki jól, amelyek hosszabbak, na most 5-ös szinten ez már elég ritka... és ez még egy dolog, hiszen a végjátékra mondjuk nem árt ( :troll: ) életben maradni, na most egy kezdő játékos nem fog (vagy csak nagyon ritkán). Most ezeket a negatívumokat kompenzálja a magas életerő, meg a 10 fokos gundep... de utóbbi azért elég sok tanknál meg van, míg előbbi igazából az egyetlen pozitívum.

A fő reagálásom leginkább azonban kredithozamra vonatkozott: mivel kevesebb benne a potenciál (átlagosan) a gyenge DPM-e miatt, ezért sok nem-prém vassal könnyebb kreditet szerezni - a legénységképzés része az teljesen igaz, hiszen még is csak prémium.

3 éve 8 hónapja #214504 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

ugyanakkorpld a Chi-Nu-Kai-ban kiképzett japán legénységgel mi a búbánatot kezhet az ember :D

A Chi-Nu-Kai legénység szempontjából jó választás az STB-1 mellé.
Az hogy van benne 1 plusz rádiós nem gond.

A japcsi prém Tigris viszont nem csak hogy vicc kategória (persze csak ha szembe jön , ellenkező esetben ugye szimpla mazochizmus :P ) de még a legénysége is kevesebb 1 fővel mint az összes japcsi nehéznek.
Bár el nem tudom képzelni hogy ki visz SH-ra , CW-re T6 , T8 , T10 japó nehezet.
(Na jó , nerf elött T6-ot még ugye vittek)

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #214505 Írta: Sics
Sh-ra O-I esetleg. Illetve van olyan térkép ahová miért ne.

De a japán nehezek szerintem inkább HTC stb küldetésekhez passzolhatnak, bár ott is inkább csak az O-I-t szokás használni, valamelyik küldetéshez az a legsesélyesebb vas állítólag.

Legénységképzés: eEgen, ha pont japán nyolcas medet akar az ember, akkor abba húzhat legénységet ... de akkor már inkább STB-2-t vennék ami legénységet is húz (gyorsabbban), farmol is, és esetleg még unranked-re is bemehetek vele.

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #214506 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
O-i-t szerintem túlértékelik, de ez csak noob véleményem. Én szeretek vele találkozni csatában könnyű v közepes tankkal. Arty-nál meg nagy kedvencem :lol: de ha kredithozokrol van szó, könnyű tankok.Újabban szépen hozzák vip nélkül is pénzt :)

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #214507 Írta: tobeter1994
Sajnos az O-I-al még mindig lehet találkozni. Kijátszható tank persze, azonban frontból kell rá a gold (akkor meg minek a Tier VI SH :trollol: :trollol: ), az meg eléggé gyomorszájon-vágós érzés, amikor kivágnak full HP-ról, mert Őderpsége úgy gondolja, hogy számodra a garázs ideálisabb környezet, mint a csatatér. :d2: :d2: :d2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

3 éve 8 hónapja #214508 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Tier V-ös prémekből nekem megvan a fentiekben említett PzT25, Chi-Nu-Kai, Matilda BP és Matilda IV. Szerintem a két Matildát sokan alulértékelik, nem rossz gépek, a BP igaz, hogy lassú, de nagyon jó a lövege és a páncélja sem rossz, a Matilda IV pedig picit gyorsabb is, persze az átütése nem az igazi, de nem is a nehezekre kell vele rámenni, másra meg bőven elég a penje, és azért ne felejtsük, hogy mindkettő tier limites, míg a PzT25 és a Chi-Nu-Kai azért megy 7-esek ellen is. És ami engem a német és a japán tankban kiborít, az az iszonyú lassú célzási sebesség, nem beszűkülve pedig rendesen félrehordanak. Szóval azért a Matildák a 75%-os Valentin napi akcióban szerintem megérik a kevesebb, mint 400 aranyat.

3 éve 8 hónapja #214511 Írta: Sics
O-I, egylövésezés.. hát igen.

Épp ezért az WOT-os életem emlékezetes pillanata lett, amikor a "szörnnyel" ( SU-152 ) egy lövésből kaptam ki az O-I :D

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

3 éve 8 hónapja #214512 Írta: Sics
400 gold... egyetértek: annyi is érnek :troll:

3 éve 8 hónapja #214514 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

Sics beküldte: O-I, egylövésezés.. hát igen.

Épp ezért az WOT-os életem emlékezetes pillanata lett, amikor a "szörnnyel" ( SU-152 ) egy lövésből kaptam ki az O-I :D

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A szépség az az egészben, hogy a fóka igencsak esélytelen ha négyesben ül.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #214786 Írta: Tekagi
Kifejlesztettem végre 6-os nehezet :) Most persze egy másik nemzet nehéz tankját probálgatom, az is 5-ös. Szovjetekről lemondtam teljesen mármint nehéz tankoknál :)

3 éve 8 hónapja #214803 Írta: Sics
Az IS-5 -öst én is szívesen kipróbálnám :blondy:

( Sajna egy ember ismerek, és számomra túlzott pofátlanság volna hogy elugrom hozzá és megkérem engedje már meg h menjek vele pár kört... )

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #214805 Írta: Tekagi
nem is 5 :) hanem az is 5-ös a másik nemzeté :) nem is tudtam h van olyan tank h IS-5 :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.