Jelenleg 430 vendég és 3 tag online

Brit harckocsik

3 éve 7 hónapja #230844 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
+1 a Centi7/1-re . Eddigi legroszabban játszható T9-es tankom a játékban . Én barom anno erre az ágra raktam a lányokat , mert azt hittem hú milyen jó lesz .A Centi1 még jó volt ,de a 7/1 a lassú töltésével és mozgásával nem veszi fel a versenyt a többi meddel a játékban. A tornyomat azon a szinten már mindenki belövi alig pattan . Még 15K xp és megvan az AX -de tuti nem veszem meg . Szerencse ,hogy anno a Chieftain95-öt választottam CW nyereménynek így a legénységem nem megy a levesbe .A Centi7/1 eladásából legalább lesz annyi creditem , hogy megvegyem a T10 Pattont :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #230848 Írta: panzerpeter
Megválaszolva: panzerpeter
Hát ezek alapján felemásak az érzéseim jelenleg. Szimpatikus az AX is a leo 1 is. Jelenleg olyan szerencsés helyzetben vagyok hogy nagyobb mennyiségű aranyhoz jutottam így jó pár szintet át tudok ugrani.

De nem tudom melyik ág legyen az. AX Leo 1 amiken nagyon gondolkodom más nem nagyon van ami jelenleg érdekel. Azért hajlok az AX felé mert az 50M megvan, és összességében jobbnak érzem vagy legalábbis nekem jobban használhatónak tűnik mint a Leo.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #230851 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament
Én eléggé trollnak mondanám az AX Tornyát... Van hogy minden lövés lepattan rólam, de van hogy elképesztő helyeken többször is át lövik... Szerencsére a pattanások a gyakoribbak. Én teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Általában magamnak spotolom az ellenfelet és nagyon nehezen vesznek is észre akár lövés után is. Ergo nagyon jó az álcája. Pedig még csak a 3 skillek fejlődnek (94%)

Én ventilátor töltés gyorsító és távcsővel használom.. Így 477m a látótávom

Álcafestés van rajta volt olyan hogy egy light tank (nem tudom melyik) kb 200 méteren bellül se villantotta fel a paralámpám(természetesen bokorban) ameddig el nem lőttem rá magam. Egy T-10est pedig lazán lőttem úgyszintén nagyon közelről (a látotávom felénél járt) és azt se tudta hova tekeregjen.

Persze városi pálya képes bedaráltatni a tankot de sunnyogó módban ott is jól lehet vele csipegetni köszönhetően a gyors mozgásának.

Körbe autózni se nagyon érdemes. Egy t49es light megprobálta. Kevés sikerrel. Már túl forgattam a tornyom rajta (leláncolt állapotban.

Összeségében ezt a tankot érdemes kihúzni és játszani vele. Persze ezt én úgy mondom hogy elfogult is vagyok vele. Szal a hátrányait nem is nagyon veszem tudomásul meg nem is érdekel pedig van ugye. (fránya ammorack)
De viszont előtt (sárga) ágyúval is egész pontos tud lenni.

Ideje élni, vagy halni hagyni!!!

3 éve 7 hónapja #230853 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

panzerpeter beküldte: Hát ezek alapján felemásak az érzéseim jelenleg. Szimpatikus az AX is a leo 1 is. Jelenleg olyan szerencsés helyzetben vagyok hogy nagyobb mennyiségű aranyhoz jutottam így jó pár szintet át tudok ugrani.

De nem tudom melyik ág legyen az. AX Leo 1 amiken nagyon gondolkodom más nem nagyon van ami jelenleg érdekel. Azért hajlok az AX felé mert az 50M megvan, és összességében jobbnak érzem vagy legalábbis nekem jobban használhatónak tűnik mint a Leo.

Ha a Leo 1 és az AX közt akarsz dönteni akkor az AX-el a jelenlegi metában jobban jársz. A Leo eszméletlen papír és most hogy jön a troll Type 5 Heavy még inkább szívás lesz ilyen tankokkal játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, panzerpeter

3 éve 7 hónapja #230854 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Amúgy érdekes ,de az AX-et már mindenki dícséri ,de a Centi7/1-et sokan szidták . Nevesebb játékosok szerint is elég nehezen játszható med. Egy amcsi vagy Orosz med ág sokkal könyebben játszható .

3 éve 7 hónapja #230861 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Herr_Ober beküldte: „Valentin napi morzsák"

Sokat gyúrtam a britt heavy ágon a másfél éve folyó Chieftain Mk 6 eljövetelére. A Black Prince-ig kihúztam a tankokat, -eredeti hírmorzsa ezt az elágaztatást jelezte-. De valószínüleg megy a lecsóba a munkám ,mert a Valentine-ból fog kiválni az új nehéz ág és olyan tankok lesznek benne, mint az A38 Valiant, AT-1 és a Heavy Valiant. A Chieftain Mk 6 lesz a 10-es de ez még csak protitípus, így sok minden változhat még. Az utóbbi pár hónapban a WG folyamatosan változtatgatta a Chieftain besorolását nehéz
tankból közepes tankká, majd vissza, a jelenlegi állás szerint a Chieftain egy nehéz harckocsi lesz (ábrán is még med-ként szerepelt).
Érkezés: 2017 végére/2018 elejére tehető.
(Forrás: Wothungary )

Szia, esetleg azt nem tudod, tudjátok hogy könnyű tankokat is terveznek betenni? Csak mert Crusader nagy kedvenc, kicsit feljavitva folytatodhatna a vonal (beleértve az harcokba való besorolást :lol: ).

3 éve 7 hónapja #230862 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

panzerpeter beküldte: Hát ezek alapján felemásak az érzéseim jelenleg. Szimpatikus az AX is a leo 1 is. Jelenleg olyan szerencsés helyzetben vagyok hogy nagyobb mennyiségű aranyhoz jutottam így jó pár szintet át tudok ugrani.

Tényleg sokkal jobban passzol most a játékba az AX a Leo-nál.
Egyébként nem most kap a 7/1 sebesség buffot? Én szerettem a 9-est is, nem is adtam el, ki szeretném próbálni, hogy milyen lesz buff után :).
A cseh ágon nem gondolkozol? Brutális a 9-es és a 10-es is (na meg a 6-os :)), a többin túl kell esni.

Játékosnév: szeni17

3 éve 7 hónapja #230866 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Horgony1 beküldte: Amúgy érdekes ,de az AX-et már mindenki dícséri ,de a Centi7/1-et sokan szidták . Nevesebb játékosok szerint is elég nehezen játszható med. Egy amcsi vagy Orosz med ág sokkal könyebben játszható .

Kapja is most a buffot a 7/1, rá is fér.
Nekem a modulfejlesztés része volt a fájdalmas, fullosan a tűzgyorsaságát leszámítva azért szerethető, de tény hogy az érkező sebesség növeléssel és töltésidő csökkentéssel már sokkal jobb lesz. Csak azt a fene 20 fontos B ágyút nem értem még mindig, hogy minek kell bele? 45k xp-s szenvedés tök feleslegesen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

3 éve 7 hónapja #230871 Írta: Káposztaarcú
Megválaszolva: Káposztaarcú
leo és Cent AX közül egyértelmű hogy az angol: a pontosság/sebesség/álca együtt sem ér annyit mint hogy van egy tornyod amit kidughatsz és pattintasz vele. Tier 10 ben ritka a jó gundep és a centurion ezt nem túlnagy kompromisszumok mellett adja

3 éve 7 hónapja #230872 Írta: panzerpeter
Megválaszolva: panzerpeter
Az olvasottak alapján megjött a kedvem az AX hez. A Leo nagyon jó, de a repeszek korában, a "NOSKILLHEAVYK" között, sok létjogosultsága nincs. Jó jó megvannak az előnyei ami nem is kevés.

Viszont az AX re ezek alapján rámozdulok nagyon felkeltette az érdeklődésemet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

3 éve 7 hónapja #230874 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament

Nortonor beküldte:

Horgony1 beküldte: Amúgy érdekes ,de az AX-et már mindenki dícséri ,de a Centi7/1-et sokan szidták . Nevesebb játékosok szerint is elég nehezen játszható med. Egy amcsi vagy Orosz med ág sokkal könyebben játszható .

Nekem a modulfejlesztés része volt a fájdalmas, fullosan a tűzgyorsaságát leszámítva azért szerethető, de tény hogy az érkező sebesség növeléssel és töltésidő csökkentéssel már sokkal jobb lesz. Csak azt a fene 20 fontos B ágyút nem értem még mindig, hogy minek kell bele? 45k xp-s szenvedés tök feleslegesen.

Ez a buff kicsit erős nekem. Így megközelítheti az AX paramétereit.. Ne legyen már hasonló vagy ugyan olyan egy tier 9-es mint egy tízes .. Akkor ugyan azokat hatványozottan kapja meg az AX is... Mondjuk 50%ban.

Vagy hülyén gondolom?

Ideje élni, vagy halni hagyni!!!

3 éve 7 hónapja #230876 Írta: Káposztaarcú
Megválaszolva: Káposztaarcú

Tetrament beküldte:

Nortonor beküldte:

Ez a buff kicsit erős nekem. Így megközelítheti az AX paramétereit.. Ne legyen már hasonló vagy ugyan olyan egy tier 9-es mint egy tízes .. Akkor ugyan azokat hatványozottan kapja meg az AX is... Mondjuk 50%ban.

Vagy hülyén gondolom?

igen

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #230907 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

Tetrament beküldte: Ez a buff kicsit erős nekem. Így megközelítheti az AX paramétereit.. Ne legyen már hasonló vagy ugyan olyan egy tier 9-es mint egy tízes .. Akkor ugyan azokat hatványozottan kapja meg az AX is... Mondjuk 50%ban.

Vagy hülyén gondolom?

http://beta.tanks.gg/compare/centurion-71?t=centurion-ax__v09171ct&v=v09171ct
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tetrament

3 éve 6 hónapja #232208 Írta: WilhelmCanaris
Megválaszolva: WilhelmCanaris
Sziasztok, van egy 4 skilles legénységem brit prémről, de nem tudom hogy a cent felé vagy a caernarvon ágon induljak el.

2 hete hezitálok.....

nem tudok dönteni mire költsem a szabadXP-m

:thx3: :thx2:

3 éve 6 hónapja #232209 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990

WilhelmCanaris beküldte: Sziasztok, van egy 4 skilles legénységem brit prémről, de nem tudom hogy a cent felé vagy a caernarvon ágon induljak el.

2 hete hezitálok.....

nem tudok dönteni mire költsem a szabadXP-m

:thx3: :thx2:

Én a te helyedben a közepes ágon indulnék el...sokkal élvezhetőbb végig az ág, már Crusader is nagyon mókás. A heavy ág pedig csak a kilencestől élvezhető, a többi az meg agyrém.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.