Jelenleg 559 vendég és 17 tag online

Brit harckocsik

3 éve 2 hónapja #210307 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Excelsior nem rossz, de én inkább a PzT25-öt tolnám T5-ben. Élvezetes, van ágyúja és mozgékony.. és még zserint is hoz. ( És képződik benne német med legénység, ami később jó lesz valamire :D )

Szóval nálam ő a fix első helyezett.

A második-harmadik helyen osztozik a Chi-Nu-Kai és az Excesior. Ugye ezek is hoznak pénzt, ChiNuKai ágyúja elég jó, cserében az Excelsiornak meg némi páncélja van tier limitje van. Pénzt ezek is hoznak, nekem az élvezeti faktor picit alacsonyabb ezekkel .. és nem tudom hogy anglo heavy meg japán med legénységgel akarok-e olyan nagyon kezdeni majd valamit.

*: Nem tudom hogy a ritkán kapható Turán és Hydro milyen élvezeti faktorral bírnak, sanszos h ezek felérnek a Pz T-25-tel ilyen téren.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #210336 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Sics beküldte: Excelsior nem rossz, de én inkább a PzT25-öt tolnám T5-ben. Élvezetes, van ágyúja és mozgékony.. és még zserint is hoz. ( És képződik benne német med legénység, ami később jó lesz valamire :D )

Szóval nálam ő a fix első helyezett.

A második-harmadik helyen osztozik a Chi-Nu-Kai és az Excesior. Ugye ezek is hoznak pénzt, ChiNuKai ágyúja elég jó, cserében az Excelsiornak meg némi páncélja van tier limitje van. Pénzt ezek is hoznak, nekem az élvezeti faktor picit alacsonyabb ezekkel .. és nem tudom hogy anglo heavy meg japán med legénységgel akarok-e olyan nagyon kezdeni majd valamit.

*: Nem tudom hogy a ritkán kapható Turán és Hydro milyen élvezeti faktorral bírnak, sanszos h ezek felérnek a Pz T-25-tel ilyen téren.

Ha brit legénységed van jó, teljesen jó az Excelsior. Hasonlóképpen a T-25 esetében is, ha nem tudsz bele jó legénységet tenni, akkor vannak olyan rejtett/kevésbé nyilvánvaló statisztikái, ami egy kezdő, vagy gyakorlatlan játékos életét meg tudják keseríteni.

Ha az ember nem gyűjtő, akkor mindig azt a nemzet prém tankját vegye, amibe a legjobb legénységet tudja rakni, vagy amelyik vonalon majd fejleszteni akar.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

3 éve 2 hónapja #210344 Írta: Káposztaarcú
Megválaszolva: Káposztaarcú
Valaki le tudná írni mi lett az FV201 brit prém nehéztankkal? Meg akartam venni egyik nap erre látom h nincs is már :o tényleg érdekelne mi lelte, elég gáz h magas szintű brit prém nehéz nincs a játékban

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #210345 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Káposztaarcú beküldte: Valaki le tudná írni mi lett az FV201 brit prém nehéztankkal? Meg akartam venni egyik nap erre látom h nincs is már :o tényleg érdekelne mi lelte, elég gáz h magas szintű brit prém nehéz nincs a játékban

Konkrétan az FV201-et nem tudom, de az utóbbi időben egyre több az olyan, a játékon belül nem, csak online premium shop-ban megvásárolható tank, amit nem árulnak folyamatosan, csak 1-2 hétre rakják be, aztán leszedik, majd pár hét-hónap után újra berakják. Ha ez az eset. gondolom legkésőbb decemberben újra kapható lesz.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #210381 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Miért? Volt egyáltalán kapható valamikor? ;) ;)

Samy

Káposztaarcú beküldte: Valaki le tudná írni mi lett az FV201 brit prém nehéztankkal? Meg akartam venni egyik nap erre látom h nincs is már :o tényleg érdekelne mi lelte, elég gáz h magas szintű brit prém nehéz nincs a játékban

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #210426 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Az FV201 A45 először tavaly szeptemberben volt kapható a WG szülinapján kb. 10 napig.(lehet máskor is?) Megvettem,mentem 150 csatát vele majd 6 hónap múlva eladtam.
Nagyon nagyon lomha még tuning üzemanyaggal is.igaz tier7-ben 1500 hp elég sok de hamar elfogy ha mindenki átüti bárhol bármivel.A lövege (a cérna alap lövege és a tornya is) gyorsan tölt kicsit üt kicsit sebez.
Egyébként szép tank.

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 2 hónapja #213217 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Üdv! Centurion Mk 7/1-ról kérhetek pár tapasztalatot? Már csak meg kéne venni, de nem tudom, hogy érdemesebb e a Pershingel várni és az M46-48 vonalra menni, vagy ez is egy jó gép.

Amit látok, hogy az ágyú iszonyat komoly (bár HESH helyett egy 330as átütésű heat hasznosabb) páncélzata ennek sem sok van, és nem gyors, bár nem is arra való.

Lényegében nem tudom, hogy megéri e az árát. T-54-em van T9-ben még medből, azt pl szeretem, a pici átütés ellenére is.

3 éve 2 hónapja #213219 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett
Max hp 1720 ha jol emlékezek,40km/h a max sebesség,maxos ágyú meg ha jol emlékezek 105 vagy 125mm-es,most fejböl nem tudom,csak ott már 10mp felett van a töltési idö.Jobban jársz vele mint az emlitet másik kettövel.Persze kinek mi jön be.

3 éve 2 hónapja #213222 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

uBootVII beküldte: Üdv! Centurion Mk 7/1-ról kérhetek pár tapasztalatot? Már csak meg kéne venni, de nem tudom, hogy érdemesebb e a Pershingel várni és az M46-48 vonalra menni, vagy ez is egy jó gép.

Amit látok, hogy az ágyú iszonyat komoly (bár HESH helyett egy 330as átütésű heat hasznosabb) páncélzata ennek sem sok van, és nem gyors, bár nem is arra való.

Lényegében nem tudom, hogy megéri e az árát. T-54-em van T9-ben még medből, azt pl szeretem, a pici átütés ellenére is.

Nekem még régen volt meg, akkor szerettem. HD óta nme tudom milyena tornya de régen nagyon jó volt. Az ágyú nagyon pontos, nem trollkodik. A prémium HESH szerintem sokkal jobb mint a HEAT, ezzel rengeteg tankot átütsz és sokkal többet sebez. Bánom is hogy a Cent AX-en HEAT van, mindenben elnyelődik.

3 éve 1 hónapja #213243 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

uBootVII beküldte: Üdv! Centurion Mk 7/1-ról kérhetek pár tapasztalatot? Már csak meg kéne venni, de nem tudom, hogy érdemesebb e a Pershingel várni és az M46-48 vonalra menni, vagy ez is egy jó gép.

Ha szeretted a Centu I-et, akkor vedd meg nyugodtan, hasonló a játékstílus. De, meg ne nézd, hogy eddig mit műveltem szerencsétlennel statügyileg :D, mert sajnos nem tettem félre neki free xp-t, és ha megnézed a fejlesztését. Mit ne mondjak, szívás. 46.000 xp a második ágyú rá, ami valamivel pontosabb, mint az első, és itt be is fejeztük az előnyök sorolását :D. Majd kifejleszthetsz 25 ezer körül egy tornyot, majd megint 46 ezer körül a legjobb ágyút. (Meg persze lánctalp és motor). Stockosan se játszhatatlan, de nagyon várom, hogy mit tud majd rendesen kifejlődve.

Játékosnév: szeni17

3 éve 1 hónapja #213264 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

105-ös ágyú: hosszú töltésidő, alacsony DPM, trollkodó ágyú = kempelősebb játékstílus, a gyors csaták nem kedveznek neki

83-as ágyú: már-már T10 DPM, gyors szűkülés, alacsony sebzés és átütés (bár ez relatív) = agresszívabb játékstílus, de csak módjával mert a sebzésváltás más T9 T10 tankokkal nem kifizetődő.

3 éve 1 hónapja #213277 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val
Mellékletek:

3 éve 1 hónapja #213346 Írta: TabaJacekTest
Megválaszolva: TabaJacekTest
az FV annak ellenáre hogy szándékosan gyengének lett hagyva nagyon is jó ha jól használják... ( hiszen nem müködik a spaced armorja a lánctalpánál benyel minden sebzést.... ha nem forgatod 'eléggé' a legjobb akkor is :)
Mellékletek:

3 éve 1 hónapja #213347 Írta: TabaJacekTest
Megválaszolva: TabaJacekTest

TabaJacekTest beküldte: az FV annak ellenáre hogy szándékosan gyengének lett hagyva nagyon is jó ha jól használják... ( hiszen nem müködik a spaced armorja a lánctalpánál benyel minden sebzést.... ha nem forgatod 'eléggé' a legjobb akkor is :)

(régiek a képek mert mostanában nem játszok annyit .. :)

3 éve 1 hónapja #213413 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szerintem jó kis vas - máshogy kell vele játszani mint más heavyvel, de az az ágyú! Nagyon tud darálni... Szomorú leszek ha kiveszik - remélem inkább az lesz amit írtak - lesz egy második heavy ág a Chieftain-nek.

Kovacs beküldte: Van valami info az FV215b cseréről? Pár éve nagyon mondták hogy jön a Chieftain valamikor, de azóta semmi. Én csak azért nem adtam el a 215b-t, mert vártam hogy kicseréljék, de ha a WG sz@rik az egészbe és nem cseréli ki a 215b-t akkor eladom mert egyébként az egész tank egy kalap ****.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.