Jelenleg

14
látogatónk van

Amerikai harckocsik

4 éve 7 hónapja #290146 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

bandras32 szeretem ezeket az MM jellemzéseidet... szó se róla sokszor nagyon találó :D
Hasonló jelenséget tapasztalok néhány tankal mikor 2.-3. GM közelébe érek (utána semmi de körülötte...)

:lol: örülök hogy tetszik.
A GM húzás mindig stresszes, van aki szerint a GM közbeni visszaesés csak a rágörcsölés miatt van. (Csak halkan megjegyzem, hogy szerintem van egy kis wg beleszólás is ilyenkor ;) ). Fene tudja, de az tény hogy a határ közelében kicsit máshogy működnek a dolgok. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292231 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
T-69 -et használ valaki? Mi a véleményetek róla?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292245 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

T-69 -et használ valaki? Mi a véleményetek róla?


Dobilaci téged szólít a a nép! (csatlakozom én is) Szerk: "shishx" mostanában prémium lőszer nélkül free-to.playben grindolja/grindolta, twitchen tudod nézni. Pár videó lyutyúbon is van róla. "shishx_the_animal" néven találod mindkét portálon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292263 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

T-69 -et használ valaki? Mi a véleményetek róla?


Dobilaci téged szólít a a nép! (csatlakozom én is) Szerk: "shishx" mostanában prémium lőszer nélkül free-to.playben grindolja/grindolta, twitchen tudod nézni. Pár videó lyutyúbon is van róla. "shishx_the_animal" néven találod mindkét portálon.


Évekkel ezelőtt játszottam T69-el. Akkor tetszett, manapság nem sokat látni belőle, a meta elszaladt mellette. Szerintem túl lassú és puha.

Nekem nincs bajom a gold ammoval, ha úgy érzem kell akkor töltöm befelé .

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293224 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Az elmúlt 2-3 hétben sokat gondolkodtam azon, hogy a kapott 60-60 nemzeti töredéket miként használjam fel -- és az ami tankoknál nem jutottam még döntésre.
Eredetileg a T110E5-ra és az M48 Pattonra gondoltam, és a T110E3-ra mint tartalékra.
Utánanézve azonban a T110E5-t kiszórtam (itt a T32-nél megállok, utána gyengusznak tűnik az ág).
Az M48-nál minden biztatónak tűnik és majdnem kikötöttem ennél. Azonban elkezdtem körbekérdezősködni, de a közeli baráti körben senkinek nincs meg a Patton, az ismerősök közül meg már háromtól is azt a választ kaptam, hogy "nagyon jó tank, de csak unikumok játsszák". Különböző megfogalmazásban, de mindhárom válasz lényege ez volt. Ez meglepett és elbizonytalanított. Önmagában is picit ellentmondásosnak érzem, hogy egy jó tankot miért csak unikumok játszanának, a Pattonra ismét ránézve semmi olyat nem láttam, ami megnehezítené/ellehetetlenítené a játékot vele a nem-unicum részére. Ezért kérek a Pattonról, egész pontosan a Pattonokról véleményt, mert felmerült bennem, hogy esetleg a Tier IX-s M46 Pattonnal van valami gond (bár a statisztikák alapján ott sem látom alapját).
Előre is köszi a megfontolt véleményt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293225 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Azzal kezdeném, hogy ne írd le a T110E5-t. Már nem olyan, mint amikor atom OP volt, de azért még ma sem rossz. Igaz, a kupolája nagy gyenge pont, de a hasa kialakítása okozhat gondokat az ellenfélnek ha be akarja lőni és te megfelelően használod a tankot. Pontos, gyorsan tölt, a HEAT mindent is visz, relatív mozgékony. Pont a napokban vettem elő, hogy ráhúzzam a 3 GM-et, nemsokára meglesz rajta a második, egész élvezhető szerintem.
Ami a Pattont illeti - pont fordítva mint írtad. Az M46 Patton az egyik legjobb kilences med. Próbáld ki, meglátod miért. Viszont szerintem az M46 jobb tank t9-ben mint az M48 t10-ben. Nem tudom alátámasztani számokkal, de szerintem érzésre régen jobb volt. Sokkal. Néha előveszem pár körre, de nem nagyon jönnek vele a konstans jó körök. Persze, simán lehet vele 5k feletti kört is menni, de utána aláfutsz egy 2k-nak és elmegy a kedved tőle. Iszonyat pontos volt, most meg olyanok mennek mellé, amiknek nem szabadna egyáltalán vagy pattan nyilvánvalóan gyenge pontokról. Nagydarab tank, igaz a páncélzata nem rossz. Én az M46-ig ajánlanám az ágat, az M48-at akkor vedd meg ha mindenképpen ki akarod próbálni.

Az elmúlt 2-3 hétben sokat gondolkodtam azon, hogy a kapott 60-60 nemzeti töredéket miként használjam fel -- és az ami tankoknál nem jutottam még döntésre.
Eredetileg a T110E5-ra és az M48 Pattonra gondoltam, és a T110E3-ra mint tartalékra.
Utánanézve azonban a T110E5-t kiszórtam (itt a T32-nél megállok, utána gyengusznak tűnik az ág).
Az M48-nál minden biztatónak tűnik és majdnem kikötöttem ennél. Azonban elkezdtem körbekérdezősködni, de a közeli baráti körben senkinek nincs meg a Patton, az ismerősök közül meg már háromtól is azt a választ kaptam, hogy "nagyon jó tank, de csak unikumok játsszák". Különböző megfogalmazásban, de mindhárom válasz lényege ez volt. Ez meglepett és elbizonytalanított. Önmagában is picit ellentmondásosnak érzem, hogy egy jó tankot miért csak unikumok játszanának, a Pattonra ismét ránézve semmi olyat nem láttam, ami megnehezítené/ellehetetlenítené a játékot vele a nem-unicum részére. Ezért kérek a Pattonról, egész pontosan a Pattonokról véleményt, mert felmerült bennem, hogy esetleg a Tier IX-s M46 Pattonnal van valami gond (bár a statisztikák alapján ott sem látom alapját).
Előre is köszi a megfontolt véleményt.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, RockyRuciano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293228 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Nekem megvan a "kis E5" vagyis a Renegát. Meglepően jó sok mindenben, és a kupolás tumor abszolute játszható, ha mozgatod nehezebb beütni.
Biorobot leírta a lényeget, nem sorolnám fel újra, de klántársaim szerint (szintén Renegátosok) sokkal jobb mint a Renegát, tehát mindenképp ki akarom fejleszteni. Meglepően jó az ágyúja abszolute snapshot képes, nekem bejött a dolog.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT, RockyRuciano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293239 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Hogy jól emlékezzek milyen az M48 Patton, az előbb mentem vele egy kört.
Módosítanám a korábbit - ne vedd meg, egy darab szar :-)

Azzal kezdeném, hogy ne írd le a T110E5-t. Már nem olyan, mint amikor atom OP volt, de azért még ma sem rossz. Igaz, a kupolája nagy gyenge pont, de a hasa kialakítása okozhat gondokat az ellenfélnek ha be akarja lőni és te megfelelően használod a tankot. Pontos, gyorsan tölt, a HEAT mindent is visz, relatív mozgékony. Pont a napokban vettem elő, hogy ráhúzzam a 3 GM-et, nemsokára meglesz rajta a második, egész élvezhető szerintem.
Ami a Pattont illeti - pont fordítva mint írtad. Az M46 Patton az egyik legjobb kilences med. Próbáld ki, meglátod miért. Viszont szerintem az M46 jobb tank t9-ben mint az M48 t10-ben. Nem tudom alátámasztani számokkal, de szerintem érzésre régen jobb volt. Sokkal. Néha előveszem pár körre, de nem nagyon jönnek vele a konstans jó körök. Persze, simán lehet vele 5k feletti kört is menni, de utána aláfutsz egy 2k-nak és elmegy a kedved tőle. Iszonyat pontos volt, most meg olyanok mennek mellé, amiknek nem szabadna egyáltalán vagy pattan nyilvánvalóan gyenge pontokról. Nagydarab tank, igaz a páncélzata nem rossz. Én az M46-ig ajánlanám az ágat, az M48-at akkor vedd meg ha mindenképpen ki akarod próbálni.

Az elmúlt 2-3 hétben sokat gondolkodtam azon, hogy a kapott 60-60 nemzeti töredéket miként használjam fel -- és az ami tankoknál nem jutottam még döntésre.
Eredetileg a T110E5-ra és az M48 Pattonra gondoltam, és a T110E3-ra mint tartalékra.
Utánanézve azonban a T110E5-t kiszórtam (itt a T32-nél megállok, utána gyengusznak tűnik az ág).
Az M48-nál minden biztatónak tűnik és majdnem kikötöttem ennél. Azonban elkezdtem körbekérdezősködni, de a közeli baráti körben senkinek nincs meg a Patton, az ismerősök közül meg már háromtól is azt a választ kaptam, hogy "nagyon jó tank, de csak unikumok játsszák". Különböző megfogalmazásban, de mindhárom válasz lényege ez volt. Ez meglepett és elbizonytalanított. Önmagában is picit ellentmondásosnak érzem, hogy egy jó tankot miért csak unikumok játszanának, a Pattonra ismét ránézve semmi olyat nem láttam, ami megnehezítené/ellehetetlenítené a játékot vele a nem-unicum részére. Ezért kérek a Pattonról, egész pontosan a Pattonokról véleményt, mert felmerült bennem, hogy esetleg a Tier IX-s M46 Pattonnal van valami gond (bár a statisztikák alapján ott sem látom alapját).
Előre is köszi a megfontolt véleményt.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano, gh0s7f1gh73r

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293251 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Az amcsi M48 Patton valós képességeit illetően a homályosság csak nagyobb lett, mint a kérdésem feltétele előtt volt :(
A T110E5-t nem írom le, csak későbbre halasztom. Az ágon már az M6-nak egész OK toronypáncélja van (a szintjéhez képest) és úgy látom, hogy ez a T29-n és T32 tovább javul tier-viszonylagosan is, úgyhogy hull-downban harcolni ezekkel könnyű lesz, legalábbis várakozásaim szerint. Azonban M103-nál bejön a toronyra tett kupola (tumor?), amit az E5-n tovább fokoztak. Amikor az E5-nek utánanéztem, azt is láttam, hogy a WG nem találja az egyensúlyt a kupola páncélozottságát illetően, mert buffolta, majd nerfelte. Az ilyen gyenge/nagy-kupolás járgányokat lehetőleg kerülöm, hogy a garázsban legyenek, mert ellenük harcolva túl gyakori és túl könnyű sikereket érek el. Magasabb tierben csak a Liberté van ilyen a garázsban, aminek a gyenge kupoláját szokták emlegetni --- érdekes módon nálam ez a hiba amióta megvettem, azaz az elmúlt kb. 3 hónap 50 csatája alatt nem jött elő. Viszont az E5-nél a kupola miatt fenntartásom van (megmaradt?), így az ág befejezését priorításban hátratettem, egyelőre elég a T32-ig felfejlődni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293255 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
M48 Patton rövid véleményt fent találod. Inkább ne, de az M46-ot mindenképpen vedd meg, az megéri.
Ami a T110E5 ágát illeti. T29 nagyon jó tank, megtartós. T32 öregecske, már nem meta. M103 kifejezetten nem jó tank. T110E5 jó, a kupolája nem annyira vészes mint gondolod és mivel elég jó gundep-je van, ha okosan használod nehezen lövik el. A kupolán kívül a torony kemény, ahogy teste se rossz a kiképzés miatt. Röviden - ezen az ágon a T29 és a T110E5 azok a tankok amiket megéri megtartani és játszani.

Az amcsi M48 Patton valós képességeit illetően a homályosság csak nagyobb lett, mint a kérdésem feltétele előtt volt :(
A T110E5-t nem írom le, csak későbbre halasztom. Az ágon már az M6-nak egész OK toronypáncélja van (a szintjéhez képest) és úgy látom, hogy ez a T29-n és T32 tovább javul tier-viszonylagosan is, úgyhogy hull-downban harcolni ezekkel könnyű lesz, legalábbis várakozásaim szerint. Azonban M103-nál bejön a toronyra tett kupola (tumor?), amit az E5-n tovább fokoztak. Amikor az E5-nek utánanéztem, azt is láttam, hogy a WG nem találja az egyensúlyt a kupola páncélozottságát illetően, mert buffolta, majd nerfelte. Az ilyen gyenge/nagy-kupolás járgányokat lehetőleg kerülöm, hogy a garázsban legyenek, mert ellenük harcolva túl gyakori és túl könnyű sikereket érek el. Magasabb tierben csak a Liberté van ilyen a garázsban, aminek a gyenge kupoláját szokták emlegetni --- érdekes módon nálam ez a hiba amióta megvettem, azaz az elmúlt kb. 3 hónap 50 csatája alatt nem jött elő. Viszont az E5-nél a kupola miatt fenntartásom van (megmaradt?), így az ág befejezését priorításban hátratettem, egyelőre elég a T32-ig felfejlődni.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gh0s7f1gh73r, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293257 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nagyjából egyetértek BiO-rOo-BOT ajánlati listájával. A T29 afféle ma is jól játszható alap tank, bár napjaink trendjei már nem kedveznek neki. 4-5 éve a T32 valamiféle tornyozó csodának volt elkönyvelve, / mindenki imádta, vagy legalábbis illett így tenni/ Én gyűlöltem, mert ha Fortuna nem kedvezett, nagyon drága volt vele a játék. Sértő mínuszokat produkáltunk így együtt. Eladtam az első alkalommal azóta se rettenek meg, ha T.VIII-ban felbukkan.
A Pershing-Patton vonalról írott elemzések személyes tapasztalataim alapján nettó félrevezetőek. "Igaz nincs páncélja, igaz pontatlan, igaz nem gyors, de a háttér karakterisztikái a legjobb T-IX közé emelik." Nos ez, egy baromság. Ha így lenne, tele volna velük a játék. De nincs, nem ok nélkül. Lévén amerikai harckocsikról szó, nem térek ki arra, hogy mi minden más-jobb tank érhető el a fejlesztési fán, de kinek a pap, kinek a papné! Ez csak egy volt a sok más vélemény közül.
Osztom, hogy a nagy kupolájú tankokkal csak óvatosan gondolatot. Ez a karácsonyi Renegade egész jó tank lehetne, de a Szent Péter bazilikára emlékeztető kupoláját még a vakok és dilettánsok is kitapogatják.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293259 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
400+ csatám van az M48-al, nagyon nem ajánlom. Kétszer adtam el és vettem vissza, most csak porosodik a garázsban, nagyon ritkán veszem elő. Az ágyú papíron jót mutat, a valóságban viszont már nem olyan jó, régen pontos volt, most viszont lő össze vissza. A legnagyobb gondja szerintem a méretei és ezzel együtt az álcája, ami szinte nincs is. Hiába van 530m látótáv, ha hamarabb világít a paralámpa, mint hogy meglátnám az ellent. A sebessége is elég gyengécske, a test puha, a torony viszont tud pattintani (néha).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, RockyRuciano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293260 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nos, én az M46 -al futottam két kört. Egy idő után visszavettem, bízva abban, hogy felnőttem hozzá. Hát nem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293273 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
T57 Heavy, illetve a T71DA mennyire működik a jelenlegi metában? Játékbeli nevem ittenivel azonos, 1750 körüli átlagos és 2000 körüli recent WN8-cal próbálnék kihozni belőlük valamit.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293275 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Te jobb játékos vagy mint én, így a leírtakat is ennek megfelelően kezeld. Magam a sárga és zöld között pendlizek hetente, havonta. A T71DA-t annó, ahogy véget ért a fejlesztés eladtam. Nem hagyott nyomokat. Viszont amik felette vannak, megvannak. A T57 Heavy szerintem méltatlanul mellőzött tank, pedig szórakoztató vele a játék mint általában a tárasokkal. Persze én kizárólag a random világáról tudok nyilatkozni. Ott ma is tényező jó kezekben. Magam soha nem voltam klán tag, nem játszottam olyan csatákat mint ők, így arra nézve sem tudok nyilatkozni, - illetve sejtem, de nem az én dolgom - hogy milyen szempontok alapján választanak tankot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.