Jelenleg

18
látogatónk van

Amerikai harckocsik

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285627 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Már nagyon régen kifejlesztettem a T110E4 T.X-es amerikai TD-t, de eddig nem vettem meg mert itt, a tank elemzésekben elég lesújtó vélemény íródott róla, melyet több használó megerősített.
Az elmúlt időszakiban viszont többször láttam játékban, és újra érdekelni kezdett ez a TD. mert úgy tűnt meggyőző pusztítást tud véghezvinni.
Úgy emlékszem ehhez a járműhöz asz elmúlt két évben nem nyúltak - vagy igen?
Most ez tényleg olyan használhatatlan mint az elemzésben írják, vagy randomban azért el lehet vele boldogulni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285655 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
Ha teheted ne vedd meg inkább a T110E3. Nekem megvan mind a kettő ezért írom.A 110E3 10300 felfogott sebzést csinált a 110E4 a közelében sincs az ágyú kb ugyan az.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285657 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

Ha teheted ne vedd meg inkább a T110E3. Nekem megvan mind a kettő ezért írom.A 110E3 10300 felfogott sebzést csinált a 110E4 a közelében sincs az ágyú kb ugyan az.


Köszi a válaszodat.. A T110E3 nekem is megvan, mellé gondoltam olyan félig TD félig tanknak.
Az elemzés szerint lassú, pontatlan-kiszámíthatatlan ágyú, hosszú célzásidő, gyenge páncélzat, rengeteg weakspot, sérülékeny modulok és személyzet jellemzik.
Az, hogy egy tank lassú, engem nem annyira zavar. A kérdésem inkább játékélmény szempontú. Randomban azért játszható, vagy egy élhetetlen tragacs?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285658 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Ha az E3-at tekintjük 100%-nak akkor az e4 kb 75%.
Gyengébb a páncélja, viszont forog a tornya. a többi rajtad áll.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285665 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Egye fene megveszem. Lassan már úgy sincs mit fejleszteni. Az a néhány érintetlen ág ami még maradt, számomra amúgy is érdektelen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285729 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Legalább fél éve vártam már ezt a karácsonyi eventet a Pershing miatt.
Megvettem, szenvedtem vele, nincs mozgékonysága,átütése,alfája és a páncél is csak random szóval nem tudom hova tenni azt a magasztalást amit olvastam róla.
Lényeg a lényeg APCR-t spamelve elfogadható a gép, de simán összejön 5-60k minusz szóval vártam a karácsonyfadíszítést hogy ne verjem el az összes kreditem :)
Egy tankkal sem kaptam még meg ennyiszer hogy goldnoob, de hozzáteszem teljesen jogosan.
Lassacskán végzek vele, bár a mai nap gyötrelem volt, szinte végig low tier+város.
Viszont sikerült egy ilyen kör(nem volt light a csapatokban)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Laccvacc

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285737 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Neked Hecienda legalább hozott valami sikerélményt a Pershing. Nekem ennyit sem, egy szenvedés volt. Ahogy az M46 Patton ki lett fejlesztve, rögtön el is adtam. Viszont a rossz élmények úgy bevésődtek, hogy a Pattont sem vettem meg azóta sem. Elvette a kedvem az ág további fejlesztésétől.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285740 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Hát hasonló gondban vagyok én is.
Nemtudom mire lőjjem el a 9es kedvezményemet, mert ez a Pershing kicsit megrengette a hitem az amcsi ágban.
Ugyan az olaszoknál a 9es kifejlesztése még kicsit odébb van, de lehet oda nyomom el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286450 Írta: DonCosta_HUN
Megválaszolva: DonCosta_HUN
Hasonlók a tapasztalataim, de én megvettem az M46 Patton-t is. A top löveg nélkül rosszabb mint az elődei, hiába ugyan az a löveg. Egyszerűen katasztrófa játszani vele. DE! ha megvan a top löveg hirtelen megtáltosodik. Kezdtünk összebarátkozni és szívesen játszok már vele. Küldetéseknél többször is vele csináltam meg a 3000 fölötti sebzést, és a tornyával még pattintani is tud.
Ha van szabad XP-d a top lövegre és ki tudod hagyni a grindet akkor mindenképp érdemes. Ha nem akkor csak duplázgatás és türelem (nálam így lett meg). :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286472 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Köszi, akkor ha lesz rá elég szabad XP-m lehet belevágok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286484 Írta: kokomo2002
Megválaszolva: kokomo2002
Sziasztok!
Az amcsi medekről a személyes tapasztalataim:
M26 pershing: alig vártam hogy túl legyek rajta, nálam nem működött úgy mint ahogy az elemzésben van leírva. Tier tízben csak bohóckodni tudtam vele.
M46 patton: top ágyú free xp-ből kihúzva, úgy már egész jól működött. Mire megkedveltem volna jött a nagytesó.
M48 patton: ha adja az rng akkor tök jó, ha nem akkor nem erőltetem. De ez elmondható az összes tankról úgy általában. A lézerágyú néha olyan mint az ökörhugyozás. Tegnap 4500 körül sebeztem, pont működött. A torony is pattint ha akar, máskor meg mindenki szétlövi. De szerintem megéri kihúzni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #287401 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én visszavásároltam T-29-et s kezdtem elkönyvelni tipikus paradicsom hozzáállásal h vacak, aztán betett egy 8as meccsre és testet eltakarta egy szikla, csak torony volt lőhető s teljesen egyedül feltartottam ellenfél 2 nehéz tankját :) Nem én lőttem ki őket de irtó nagy élmény volt. Most megint vergödök amerikai vagy szovjet vonalat vigyem :D (szovjeteknél KV-85 vonalal kacérkodok)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #287413 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
szerintem orosszal jobban jársz.t-29-et tartsd meg,kb a legjobb tank azon az ágon.is-7 vonal erőssebb szerintem,főleg 8-9-10 tierben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #287418 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Azt nem tudom de KV-1S nagy kedvenc :) Jó, abban ül több skill-es csapat :) De hangsúlyozom noob vagyok, én nekem nehéz tankok közül német nehéz is tetszett (mondjuk nem egy front harcos) brit meg rohadt lassú különben imádnám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 napja #287682 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Már nagyon szerettem T-29-et :) Ha nem robogok ész nélkül előre, beállok tornyozni,test rejtve, 8-as ellenfelek is jöhetnek. Próbálni szoktam 1-1oldalt fenttartanni. (de egyre jobban érdekel T-32 :D)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.