Jelenleg

21
látogatónk van

Amerikai harckocsik

11 éve 3 hónapja #6 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Amerikai harckocsikkal kapcsolatban bármi kérdés, vélemény, vagy meglátás, amit érdemes lenne megvitatni, ide jöhet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Peter83, nikulamiklos, jakuza75

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 3 hónapja #125 Írta: MataHun99
Megválaszolva: MataHun99
Szeretném jellemezni az Amerikai harckocsikat TD, közepes- és nehéz harckocsi:
TD:kevés életpont, viszonylag fürgék bár lassan fordul néhány (M10, T28, T95), erős löveg
Közepes harckocsik:gyorsak, fürgék kiválóan lehet velük gyors támadásokat végrehajtani, gyenge kezdő és a legfejletebb löveg is közepesen sebez.
Nehéz harckocsi:szemből a vele azonos szintű tank nem nagyon tud sebezni (kivétel a páncélvadász) viszonylag mozgékonyak (30-40km/h terepen), gyenge harckocsi ágyú a jellemző.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nicol69_Warrior

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #223 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Én kb egy éve játszom már, és az első fél évben csak az amerikai ágat húztam. Vannak benne nagyon jó tankok, kiemelném a T29 heavy-t és az M36 Jackson TD-t. Ezek viszonylag gazdaságosan használhatóak.
A T20 med és a T25 AT td számomra csalódás/kínlódás volt, De ez biztos csak az én hibám. Az artyknál az 5. szintig jutottam, de ez a játékmód annyira nem jön be, inkább a közelharc. A Tier 6 -7-nél feljebb lévőknél (nálam legalább is) nagyon sokszor tesz olyan csatába ahol érthetetlen módon mindig veszítünk,(hiába szedek ki 3-4-et is) ráadásul ott már a javítás is 15-18 ezer kreditbe kerül. Pl. az M103 tier 9 heavy tank az ritkán hoz pluszos csatákat, főleg alap fiókkal, de legalább rá lehet tenni a 10-es szintű löveget, talán majd azzal ütőképesebb lesz :) Várom mások tapasztalatait is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csumbala

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #242 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
Az uj ág egy kicsit erős lett véleményem szerint 7es szintől brutál dolgokat lehet velük alkotni pillanatok alatt le lehet sebezni 1200 1300 at mig az orosz ill német tankok sebeznek 400 600 at egy lövéssel majd töltenek addig ezek lesebeznek majd körbe szaladnak addig töltenek és szétszedik az ellent kicsit szerintem erősre sikerültek !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #244 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Ezt a könnyű-közepes ágra érted? Konkrétan melyik tankot tudnád ajánlani közülük? Most pont azt az ágat húzom :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #245 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A T54E1-es ágra érti szerintem. Konkrétan ezt a 9-es médiumot láttam "működni", nagyon brutál, bár profi játszott vele. T57-tel találkoztam már randomban, azt is nagyon oda lehet tenni, ha az ember ért hozzá és annak megfelelően taktikázik, ahogy a tár kiadja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomtomka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #277 Írta: Szabolcs
Megválaszolva: Szabolcs
Nagyon jó tank, csak egy baj van vele: sok idióta nem érti meg, hogy nem mehetek vele az első vonalban mert papírból van.... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kacsa04

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #278 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Sajnos ez nem csak a közepes ágra igaz. Nemrég utána olvastam pár külföldi fórumon, pl a tier 9-es M103 páncélzata nem igazán mondható acélosnak, így az csak másodvonalbeli harcra és támogatásra használható igazán, hiába heavy. Mostanában már sikerül vele pluszos csatákat hozni de ugye ez a többiektől is függ. T95-tel van valakinek tapasztalata?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #298 Írta: MataHun99
Megválaszolva: MataHun99

Sajnos ez nem csak a közepes ágra igaz. Nemrég utána olvastam pár külföldi fórumon, pl a tier 9-es M103 páncélzata nem igazán mondható acélosnak, így az csak másodvonalbeli harcra és támogatásra használható igazán, hiába heavy. Mostanában már sikerül vele pluszos csatákat hozni de ugye ez a többiektől is függ. T95-tel van valakinek tapasztalata?


Teszt szerveren mentem a T95-tel.Irdatlan lassú szemből ha jó helyen találod el 900-1000 életpontot is tudsz neki sebezni.A páncélzata szemből elég erős.Nagyon lassan tölt 2-3 lövés percenként.A szokásos leszedik a lánctalpat és megkerülnek.Nagyjából ennyire tudtam kiismerni de a jövőben tervezem a megvételét.;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #300 Írta: Dark_Ghost
Megválaszolva: Dark_Ghost
Sziasztok!

Szuper pörsingen miért csak 6-os szintű motor van,egy 8-as tankon nevetséges,pláne úgy hogy 8-as prémium közepes tank!!!!!???? Közepes tank és megy
30-al! Lófasz józska!
Nem akarnak változtatni ezen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #331 Írta: MataHun99
Megválaszolva: MataHun99
Srácok kinek van tapasztalata Pershing-gel?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #360 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Én is ugyanezt kérdezném, nincs senkinek sem? Most pont vásárlás előtt állok és jó lenne néhány hasznos infó, milyen vele a csata, gyengék - erősségek ilyesmi érdekelne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #361 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomtomka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #412 Írta: clxing
Megválaszolva: clxing
Üdv!
Csak úgy érdeklődnék, hátha valaki tudja vagy nem, és hasonlóan bosszantja, hogy az M18 Hellcat-nél mi értelme van M1A1-es löveg után közvetlen berakni az M1A2-t 5800/62000-ért? Majdhogynem semmi különbség nincs köztük, legalábbis a számok szerint? Még nincs meg a 2-es, de számíthatok valami meglepetésre a teljesítményében?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #413 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Különbségek:
RoF: 17,14 lövés/perc -> 18,75 lövés/perc
Pontosság: 0,39 m -> 0,35 m
Ettől függetlenül az M3-asig szívás lesz :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: clxing

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.