Jelenleg 427 vendég és 4 tag online

Amerikai harckocsik

6 éve 5 hónapja #1190 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon

Gronk beküldte: elnézést, hogy belekontárkodok a beszélgetésbe de had jegyezzem meg a T49 és a Hellcat a játék legélvezetesebb tankjai között vannak a farm értékükről nem is beszélve... :blush:

Memnon beküldte: Nem tudom mennyire jó elképzelés, de én arra gondoltam, hogy T82 után a torony nélküli irányba indulok. Ezen az ágon az 5-ös M10 Wolverine egy ránézésre nem is rossz tornyos TD lesz, és itt választható mindkét irány csakúgy mint T82-nél. Tornyos ág viszont ha nem jön be akkor csak a 8-as T28-nál tudnék visszajönni nem kis időveszteséggel a torony nélküli ágra, vagy T82-től kéne kezdeni.

Áthoztam ide, mert amott ez már teljesen offtopik.

Biztos így van, de egyrészt a Hellcat választható a Wolverine felől is. Másrészt nekem a mozgékony de papír tankok rettenetesen nem esnek "kézre", nemtudok semmit sem kezdeni a tank mozgékonyságával. Márpedig a t49 nekem ránézésre ez a kategória így hajlok rá, hogy inkább elkerülném.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #1194 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Én imádom a T49-et, pénzt szerezni nagyon jó. az igaz hogy papírból van de biztosan hozza a százas sebzéseket. Nem tudom hogy a Hellcat-re tovább akarok-e menni mert nagyon sok pénz és nem biztos hogy olyan jó farmoló gép mint a T49.

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"

6 éve 5 hónapja #1195 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Van olyan jó mint a T49, sőt szerintem a T25/2 is még az.

6 éve 5 hónapja #1226 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Nagyon jó farmoló a Hellcat. Azzal tolom épp most, és azért prémium nélkül is hozza a 7-800 XP-t per csata, és 10-20k profitot.

A lőszer olcsó, csak 255 kredit (a javítás is megvan 5-6k-ból).

Álcaháló + periszkóp kötelező, mivel tornyos a tank. Én töltésgyorsítót használok még mellé. Stabilan hozza 7 másodpercenként a 2-400 sebzést a nagy ágyúval, veszettül gyors. A torony forgási sebessége szörnyű :D de legalább forog, és nem töri meg az álcát. Mindent összevetve nagyon pöpec kis tank. Ja és pontos.

6 éve 5 hónapja #1238 Írta: GunnersHun
Meghoztátok rá a kedvem! :) Kis pénzt gyűjtök még és lehet megveszem.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MeDa98

6 éve 5 hónapja #1245 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Én a T49 et ilyen félig passzív scoutként használtam, a sebessége arra volt jó, h kulcs pozíciókat hamar felvegyek vele, aztán ha melegedett a helyzet egyszerűen lelépni onnan. Nagytankok körüli karingyálásra nem jó, ha felgyorsul lassan fordul + a torony sem alkalmas rá. Oldalról puffogtatni majd ha rád fordulnak lelépni erre való sztem.

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #1247 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon
Nos lehet T82-ről mégis megnézem a T49/M18 vonalat, bár az ilyen papírtankoktól eléggé parázok. Luchsal próbáltam ezt a passzív spotolós játékot de csak haltam állandóan. Ha nagyon nem megy majd kezdek egy Wolverine ágat legfeljebb, 1-2 hét alatt úgyis kiderül van-e értelme küzdeni vagy felejtős nekem...
Bár a Wolvarine se egy Stug páncélzat terén, úgyhogy lehet mindegy is :huh:

6 éve 5 hónapja #1253 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Igen, én a Wolverine->Hellcat felé mentem és azon sincs nagy páncélzat, tehát ne az alapján válassz. De nekem pl. az kellett mert T49el túl nagy a kísértés, hogy padlógázzal az ellenség közé vágódjak. De a Wolverine is jó tank, főleg amikor találtál egy jó helyet és lévén ez nem száguldozik pontosan tudod 3 másodpercenként köpködni a lőszert a népekbe. Tehát az kicsit visszafogottabb tank. :)

6 éve 4 hónapja #1584 Írta: kamehameee
Megválaszolva: kamehameee
Üdvözlet!

Én a T-30 as TD ről szeretnék valami használható információt kapni. Örülnék, ha olyas valaki is mondana véleményt, akinek van-volt. Valahogy erről a tankról sehol se találok beszámolót, pedig nem tűnik rossznak az adatai alapján. Érdekelne, mennyire erős is igazából a többiekhez képest, ellenfele e a tier X-es tankoknak, milyen taktikát kíván, élvezhető e a játék vele, és nem utolsó sorban van e hozama, vagy csak viszi a lóvét?

6 éve 4 hónapja #1984 Írta: frutiur
Megválaszolva: frutiur
Urak okítsatok kérlek! M4-nél járok és most lesz majd döntéshozatal viszont nem jutok dűlőre. Azt hallottam, hogy fikázzák sokat a Jumbo-t viszont mi van a másik M4-el? Igazából az én fantáziám a t-20 pershing patton vonal izgatná. Valaki tudná jellemezni nagy vonalakban ezt az ágat?
Pl lett-e rommánerfelve használhatatlan szintre vagy nehézkes játékstílusa van stb stb. tényleg minden tanácsnak örülnék

6 éve 4 hónapja #1985 Írta: SzervaUr
Megválaszolva: SzervaUr
Szia!
Én is nagy dilemmában voltam, hogy mi legyen az M4 után. Először a Jumbot kezdtem el használni. Bevallom őszintén nekem nem jött be. Nagyon nehézkesnek tűnt, és amit olvastam, hogy lepattognak róla a lövedékek...hát ezt nem nagyon tapasztaltam, de biztos az ellen is nagyon jó volt, hogy így tudott lőni.:) Bár lehet, hogy csak én nem éreztem rá a használatára...Lényeg a lényeg nem élveztem vele a játékot így megvettem az E8-at. Sokkal szimpatikusabb! Gyorsabb, páncélja nem olyan lényegesen vékonyabb és valahogy a sebzés is jobban megy vele (nekem). Én ezen az ágon viszem tovább a közepes vonalat és az M6 vonalán a nehéz tankokat. Az M4-et pedig megtartottam, egy mert nagyon megkedveltem, kettő mert tanácsolták és bejött. Jól lehet vele kreditet szerezni. Remélem valamennyire hasznodra vált a tapasztalatom. Természetesen egészítsétek/javítsátok ha valami nagy ostobaságot írtam volna.

6 éve 4 hónapja #1986 Írta: frutiur
Megválaszolva: frutiur
az m4-et rohadtélet, hogy megtartom mert tetszik, tényleg jó kis gép. nekem amúgy tetszett LEE is pedig azt mondták rá, hogy nem való semmire. Én a med ágat húznám eleve szívesebben és akkor most így 1-0 mellette
Igen segített köszöm

6 éve 4 hónapja #1987 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Bár ezen a vonalon még nem indultam el, de egyet biztosan tudok. Mióta van gold ammo sima kreditért a hevy tankok sokkal sebezhetőbbek. :(
Pont ennyi kellett, hogy szinte bárki átlője a tierjében lévő hevyk páncélját light vagy med tankkal akár szemből is. Még weak spotokat se kell feltétlenül keresni. Ezt tapasztaltam német angol és orosz hevy ágon. Egy szó mint száz én inkább a med vonalat ajánlom minden nemzetnél.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 4 hónapja #1989 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Hát a Jumbo vagy Easy8 közt tényleg az alapján válassz, hogy sebesség vagy páncél. Én Jumbo felé mentem, nekem a T6ban Tigernél vastagabb döntött első páncél azért bejött. :) Esetleg a fegyver elgondolást is vedd figyelembe, mert ha az M4ről a mozsárt akarod továbbvinni, ahhoz T6ban már helyezkedni kell, hogy az ellen hátát vagy oldalát lődd és oda sebesség kell. Ha a gyorstüzelésű ágyúval akarod elkoptatni az ellenséget, akkor meg nem árt ha te is bírod ha ütnek.

Erről a prem lőszerről épp előbb volt egy meccsen IS8al, ahol a JT sírt nekem, hogy mit prem lőszerezek. Mintha az átlagos 268 átütés nem vinné a 250et. Meg akarta nekem magyarázni, hogy ő halotta a lövés hangján, hogy igenis prem volt. :lol:

6 éve 4 hónapja #1993 Írta: GunnersHun
Én a Jumbo felé mentem tovább, mert túl vékonynak találtam az E8 páncélzatát. A sebessége nem túl vészes, egy Matildához képest villám. :)
Hétfőn vettem meg és nem túlzottan jöttek a körök de tegnap volt két olyan köröm egymás után velem ami jobb kedvre derített. 4 és 5 killem volt. Az 5 killesnél két kv-1-et szedtem szét és egy t-34-85 full egyedül és nem is voltak rossz játékosnak mondhatóak de valamiért nem sikerült nekik. Utánna a t-34-85 pattant a hátsómról. Szóval pozitív volt és még tanulni kell a tankot. Ha úgy használom mint az M4-et akkor sokkal sikeresebb. Mindent ez sem bír ki. Hétfőn én is belefutottam egy gold-os PzIV-be mert úgy lőtt át szemből mint a vajat, kétszer is.
Egyenlőre tetszik. Gondolkodok majd célzás és töltésgyorsítón is. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.