Jelenleg

43
látogatónk van

Amerikai harckocsik

9 éve 2 hónapja #4974 Írta: panzergrenadier434
Megválaszolva: panzergrenadier434
Üdv!
A fejlesztési tervem a következő lenne: M3 Lee -> M4 Sherman -> M4A3E2 Sherman Jumbo-> T29. A kérdésem az lenne hogy érdemes így menni vagy egyenesen a heavy ágon haladjak.
Előre is kösz.
Ui.: Az M4 trollgun+ gold ammo nélkül használhatatlan?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #4975 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

Üdv!
A fejlesztési tervem a következő lenne: M3 Lee -> M4 Sherman -> M4A3E2 Sherman Jumbo-> T29. A kérdésem az lenne hogy érdemes így menni vagy egyenesen a heavy ágon haladjak.
Előre is kösz.
Ui.: Az M4 trollgun+ gold ammo nélkül használhatatlan?

Hát én is azon az úton mentem, igazából csak ízlés kérdése szerintem.

Az M4 trollgunról meg hát én még gold ammo nélkül értem el vele a 67% winratet 289 csatában, szóval elég jól működött az anélkül is, de most ha nem is az egész készletet HEATel viszed akkor is megéri párat. A HEvel gyakorlatilag 1 lövésből szedsz ki mindent, ami nem nehéz tank, a HEATel meg azokat is elintézed. Azért van valami univerzális igazságérzet abban, mikor jön feléd a KV1S gondolja most jól belédvág egy nagyot, erre te vágod arcon. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: panzergrenadier434

9 éve 2 hónapja #4978 Írta: panzergrenadier434
Na igen a matchmaking csodája hogy 6os random csatában biztos hogy a másik csapatban van több fullos KV-1S.
Még egy kérdés: a Jumbo-val milyen az alkalmazható játékstílus? Gondolom a klasszikus med oldalbatámadós dolog megy a kukába a sebessége miatt.
Vagy mégse?

9 éve 2 hónapja #4979 Írta: Wrathe

Na igen a matchmaking csodája hogy 6os random csatában biztos hogy a másik csapatban van több fullos KV-1S.
Még egy kérdés: a Jumbo-val milyen az alkalmazható játékstílus? Gondolom a klasszikus med oldalbatámadós dolog megy a kukába a sebessége miatt.
Vagy mégse?

Azért annyira nem lassú az, szóval lehet azt is csinálni, maxmimum nem te leszel az első, aki beszáguld a 8 ellenséges tank közé meghalni. :) De jól megy vele pl. a T29 taktika, mert a front páncélja vastag, ráadásul döntött, a gun depression pedig nagyon jó, szóval mondjuk ha dombon beállsz, akkor vagy a nagyon kis tornyot próbálják meglőni, amin ráadásul egy vastag mantlet is van, vagy a tökig bedöntött 101mmes páncélt.

Az egyetlen gond a kis átütésű ágyú, bár lévén gyorsan lő, tudod sorozni a tankok gyenge pontjait és ha csak minden 3. megy be már, akkor is szétszeded őket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: panzergrenadier434

9 éve 2 hónapja #4980 Írta: Wrathe
Annyit még gyorsan hozzáteszek, hogy ha így akarsz menni, akkor spórolj a szabad XPvel. Ugyanis nekem régen még úgy kellett menni hogy a Jumbóról nem a T29re vezetett az út, hanem csak az M6ra. Ez azért volt előnyös, mert az M6on megszerezhettem a 90mmes ágyút, így a T29nél nem kellett szenvedni a teljesen stock ágyúval. Viszont most ez nincs.

9 éve 2 hónapja #4990 Írta: panzergrenadier434
Kösz a segítséget. A free xp-t már most kezdem gyűjteni :cheer:

9 éve 2 hónapja #5466 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Több helyen olvastam már az M4 troll gun + gold ammo kombinációt, tegnap kipróbáltam, hát mit mondjak nagyon pimasz dolog és sajnos úgy érzem, hogy könnyen rá lehet szokni. :) Két tier VI-os csatában osztogattam vele a sebzéseket (1500, 2000), megvolt vele egy KV1S, egy Jagdpanzer, egy VK3002 D és egy T34-85. Az volt e legjobb, amikor Steppes pályán előrementem a szélen lévő sziklákhoz, ahol az adok kapok szokott menni, meglátott a T34-85 és gondolta, hogy az M4 könnyű falat lesz, simán kijött a fedezékből, azonnal kapott egy 360-as sebzést és fel is gyújtottam, 59 HP-val ment vissza a fedezékbe, utána nem ugrált. Igaz hogy a bevétel mindkét csatában a 0 körül mozgott.

9 éve 2 hónapja #5467 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia

Több helyen olvastam már az M4 troll gun + gold ammo kombinációt, tegnap kipróbáltam, hát mit mondjak nagyon pimasz dolog és sajnos úgy érzem, hogy könnyen rá lehet szokni........... Igaz hogy a bevétel mindkét csatában a 0 körül mozgott.

Az utolsó mondatodban az igazság. Ha keresni (farmolni) akarsz vele akkor biza váltogatni kell a löszereket és nem mindenre golddal (milyen érdekes, hogy rajta maradt ez a jelző) lövöldözni.

Audiatur et altera pars!

9 éve 2 hónapja #5470 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Tegnap én is gondolkoztam rajta, hogy kipróbálom. Bár így nulla kreditért. Lehet marad a KV-1S azzal mindig pluszos vagyok.

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"

9 éve 2 hónapja #5475 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Aki az M4 , Stug , PZIV trolal játszik nem azért teszi mert farmól hanem mert jó móka. Ki kell próbálni, mikor jön a KV1 mert ö kemény a tier5-be a Stug meglövi kétszer és már nincs is csak roncs. Mivel 6s alatt lő 350+ :P

9 éve 2 hónapja #5552 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
A kérdésem az lenne, hogy érdemes most megvenni az M41 T5 SPG-t (50%-os) vagy várjak vele a frissítésig. Vagy azután már egyáltalán nem lesz értelme artyzni?

9 éve 2 hónapja #5554 Írta: Candycando
Megválaszolva: Candycando
Most megveheted ugye 700k-ért, 8.6-ban meg 405k-ért. Azt a bebukott majd 300k-t behozhatod amíg megjelenik a 8.6 (bár nem tudom pontosan mikor lesz az), mert jól lehet keresni egy tier 5-ös artyval (legalábbis én jól kerestem a Hummellel). Plusz addigra már - gondolom - nem is lesz stock, és jobban fogod látni a változást 8.5 és 8.6 között.
Én csak akkor venném meg 8.6-ban, ha nagyon ki lennék számolva anyagilag. De 8.6-ban stock artyval kezdeni gondolom maga lesz a pokol.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomtomka

9 éve 1 hónapja #6533 Írta: ricsard1000
Megválaszolva: ricsard1000
Sziasztok. A T57 Heavy Ágat valaki már ki vitte tier 10-ig? Ha igen nem osztanna meg velem pár tanácsot amivel sikeresnek lehet lenni ezen az ágon mert ki fejlesztetem fullra az m5 stuart-ot de hogy m7-et kifejleszem azzal már több mint 3-4 hete szenvedek nagyon megköszöném a segitséget.

9 éve 1 hónapja #6573 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Na erre én is kiváncsi vagyok.

9 éve 1 hónapja #6575 Írta: _YZFR6_
Megválaszolva: _YZFR6_
Az egy scout tank,felderítésre való és az ellenséges scout-oknak a likvidálására. Az ágyúja nem üt át semmit(sokszor még hátulról sem),ehhez kell igazítani a taktikát.Előre mész a félpályáig,felderíted az elenséget ,majd vissza a hátországba,a többi tank mögé.Folyamatosan mozogj vele,ha nyílt területen vagy,városban meg bújj el.Ha már kevés az ellenséges tank,elmehetsz az arty-ért.

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.