Jelenleg

39
látogatónk van

Amerikai harckocsik

9 éve 4 hónapja #416 Írta: clxing
Megválaszolva: clxing
De ez olyan minimális különbség, hogy ha nem írják se veszi észre az ember. Más tanknál ilyennel még nem találkoztam, az újabb puska mindig jóval jobb volt...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #419 Írta: Szemi_G
Megválaszolva: Szemi_G
Gyakorlatilag hasonló a helyzet az összes T6 amerikai járműnél kivétel az M36-ot (és az SPG-t).

Egyébként pedig hidd el, hogy azok az idő különbségek igen is számítanak a RoF-nál :)

9 éve 4 hónapja #464 Írta: StormNob
Megválaszolva: StormNob
A RoF különbség nem számottevő, de a pontosságbeli különbség óriási, így megéri az az ágyú hidd el.

9 éve 4 hónapja #545 Írta: Isike345
Megválaszolva: Isike345
Van egy M4-es tankom és kinéztem a Jumbót a vastagabb páncélja miatt, szerintetek jó irányt választok? Több helyen olvastam hogy papirnak irják az amerikai tankokat, de a többi nemzetnél sem írnak vastagabb páncélokat a tankokra. Az M4-él viszont érzem hogy gyenge, nem sok lövést bír ki, még talán a Hetzerem is több lövést kibír mielőtt kidől. A jumbo remélem azért jobban fogja bírni, és végre lesz aki lepattan rólam, mert M4-ről nemsokan pattantak.

9 éve 4 hónapja #556 Írta: MataHun99
Megválaszolva: MataHun99
ha egy strapabíróbb tankot akarsz akkor M4A3E2 ha gyorsat akkor az E8.(Nekem az E8 jobban bejött)

9 éve 4 hónapja #941 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Hát gyerekek kipróbáltam a t57 heavyt a tesztszerveren. Nekem piszkosul tetszik. Gondoltam nekifutok ennek az ágnak, de ez tiszta kitolás. Végig scouttolhatok egy heavy tankért. Vért fogok izzadni, mert ez nem stílusom, meg nem is nagyon megy. :(

9 éve 4 hónapja #943 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Nem igazán értek egyet. T71-ig scout de a T69 és T54E1 már med support tank. Aki ezzel deríteni akar hááát.... :) Lényegében a T57H is med, csak brutál 22mp-es töltésidővel (E1 33-34mp).

Már a T54E1-el is lehet szépen 4000 DMG-t kiosztani 10-esek között, hát akkor egy jobb ágyúval és gyorsabb töltéssel a T57H egy szörny a maga nemében.

9 éve 4 hónapja #944 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Na kipróbáltam a T71-t. Cseppet jobb a képlet. Egész ügyes kis cucc.

9 éve 3 hónapja #945 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
A T-71 a papír páncél ellenére szerethető..gyors,fordulékony viszonylag hamar betölt,jól gyorsul gyorsab fókuszál és a sorozatot is hamar kiengedi..
Kategóriájában az átütés is jónak számít..
A T69 az már tényleg közepes..mindenben közepesen szar..
Lomhább,nem gyorsul valami jól,az ágyú határozottan xar,lassú fókuszálás,hosszú betöltési idő 4 lőszeres tárhoz képest,kicsi átütőerő szemből alig visz valamit,a top ágyújának ráadásnak még pár mm-el kisebb az átütése mint a stocknak..
Kategóriáján belül gyenge,rengeteg tp kell a következő géphez én eladtam nem bírtam idegekkel egyszerűen tovább...nem gyűjtök még 150.000 tp-t ezzel a ronccsal.

9 éve 3 hónapja #1009 Írta: Zsoké75
Megválaszolva: Zsoké75
olyan kérdésem lenne,hogy a hónap tankját,miért nem tudom megközelíteni az amerikai vonalon?
a jól emlékszem a felső harckocsik felől tudnám közelíteni,de onnan nem enged vásárolni..
(természetesen összeg,csillagok megvannak hozzá)

9 éve 3 hónapja #1010 Írta: szkita117
Megválaszolva: szkita117
Próbáld meg közelítő géppel! :lol:

Viccet félre téve, elég zavaros a problémád.
Ki van fejlesztve a T21? és abból a T71?

9 éve 3 hónapja #1011 Írta: Zsoké75
nem nem
a legelejétől nem tudok arra a vonalra térni...
azaz a legelső géptől nem enged a felső vonalról vásárolni (mert ugye 4 vonalon lehet választani a következő tankokat)
a másik 3 vonal ráadásul fehér is a T71 felé szürke..

9 éve 3 hónapja #1012 Írta: MeszarosGabor
Megválaszolva: MeszarosGabor
T1 Cunningham-nél, fejleszd ki a Cunningham D2 tornyot, utána már engedni fogja azt a vonalat is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zsoké75

9 éve 3 hónapja #1016 Írta: Zsoké75
köszönöm

9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #1093 Írta: Crash Campo
Megválaszolva: Crash Campo
Szervusz Dark_Ghost!

Imádnám az SP-t, ha tudna menni harminccal, rengetegszer van olyan, hogy olyan mintha ragasztóból akarna elindulni. De nem is tudom minek panaszkodok, volt, hogy már ment 40-et is, ja, hegyről lefelé :cheer:

Mondjuk így nagy bajba sem tudsz vele kerülni, amire odaérsz már a többiek is rég ott vannak. :) Ha még hegyet is mászik az összes heavy megelőzi... De legalább elég strapabíró a spaced armor, eszméletlen miket be tud nyelni, mondjuk a németeket nem szereti, már a Tigris elé se szeretek kiállni.

De az én meglátásom szerint valami olyasmire való, hogy odacammogsz vele a frontvonalra és szépen kiállsz céltáblának, szépen kapod a lövéseket, amik általában csak az első lemezeket ütik át, és ha a csapatod ezt megfelelően kihasználja, akkor nagyon szét lehet kapni az ellenséges frontot.

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.