Jelenleg 297 vendég és egy tag online

Amerikai harckocsik

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #238626 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Amúgy próbálhatok kiokoskodni bármit, azért azt a perspektívát mindig érdemes megvárni, amíg pl. Orzanel visszahuppan és bekezd egy 3,8k avg sebzéssel. Bár neki amúgy is kifejezetten jól állnak ezek a "snapshot ágyúk", de akkor is. Még csak öt meccset néztem meg, de első másfél óra csak Sheridan:

www.twitch.tv/v...414704

szerk.:

Skill magához képest is teljesen megrészegült a patchtől:

www.twitch.tv/v...32m24s

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 napja #245695 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Huh, sok sok szünettel karöltve, még mindig nem megy a bulldoggal a stug4 ld15-e Xd

Örülök, ha kombiban megvan 2500, valameddig a pálya, máskor a csapat, ilt ágyúk és később rossz döntésnek bizonyuló tett miatt.

Érdemes ezzel a t8-assal próbálkoznom (és melyik ágyúval), vagy vegyem meg a T71-est vagy franciát? (elc-t tudnák, 0 skillel)

rám szállt egy revolver társa bulldog, rajtam meg a nagy ágyú volt, 0 support :/ (előtte kapta egy 200-as lövést oldalról, utána jött a bulldog)

Oh, Orlik :O
Mellékletek:

2 éve 4 napja #245732 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
@Grievous

Én anno, sok kínlódás és hányattatás után, végül a VK 28.01-el kapirgáltam össze a 3k spotot Prokhorovkán. Aztán a 4k kombinált 12t-vel lett meg, ugyancsak Prokhorovkán, az 5k pedig 13-75-el, talán Malinovkán. Persze ez még a nagy ne.. izé, rebalance előtt történt. A fentiek tükrében, a francia lightoknak vannak/voltak nyilvánvaló érdemei, azonban épp akkortájt jutottam el a T-71-ig és bár 75%-OS legényekkel kezdtem el grindelni, már úgy is egyértelmű volt számomra, hogy az lesz a megtartós hetes light, a német meg a francia pedig megy (és ment) a levesbe. Az, hogy közben begurult a garázsba a WZ-131 és gyakorlatilag örökbérletet szerzett a beállítása, már egy másik mese. :love:
A fenti hosszas ömlengés után a lényeg, hogy szerintem a T-71-el üzembiztosan össze lehet hozni 3-4k kombináltat és egyébként is igen élvezetes köröket lehet vele menni, ezért a kitűzött célig vezető út is kellemesnek ígérkezik. Az általad felsoroltak tankok közül mindenképpen ezt ajánlanám.

2 éve 4 napja #245733 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Majd ránézek, csak most a kampány miatt raktam vissza a wotot, utána újra leszedem, mert elég sok idő elmegy minden másra :D (wows pl)
Meg vettem rá goldért festést, mert volt erről valami hír, de gondolom kellett volna a T49 is hozzá, na mindegy Xd

Ja, T71-et írták a light variálás után, hogy jobb lett.

Huh, ez a pilot......., igaz, ott inkább a 75%-os első skill a ludas :D (nincs amcsi medem, szóal legénység az alap)

2 éve 2 napja #245846 Írta: adosztal
Megválaszolva: adosztal
Ha a mostani akcióba bedobnák a Super Pershinget és az M46 KR-t, ti melyiket választanátok?
Persze az is kérdés, hogy ha az egyik megjelenik, érdemes-e várni a másikra... :)

1 éve 11 hónapja #246420 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Gyerekek, én eddig totál abban a hiszemben voltam, hogy ezt a patch utáni T49-cet továbbra is a derp gunnal érdemes hajtani, közben meg nagyon nem! :wb:

Most meg a fejem verem a falba, hogy ez a kis ágyúval milyen rohadt jó egy tank és igazából kb. meg is van a hétvégi programom, mert ez most így nagyon adja, pedig még a legénység sem túl acélos benne.

Ja és egyébként ha valami távol áll tőlem akkor az a lightos harcmodor, de ez most így megtetszett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, MegaJani

1 éve 11 hónapja #247165 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
Elkezdtem kihúzni a T71-et, F3rmi javaslatára a Chaffee->T37 ágon. A kis Chaffee miatt nem aggódtam; legyen bármilyen rossz is a tank, T5ben még bőven elég a játéktudás nyújtatta előny. Hamar meg is lett a három csillag.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A nerf előtti T37 még élénken élt az emlékezetemben, erre az ágyústatokat látván majdnem dobtam egy hátast; az a szórás! :yk: Eredetileg a HTC-s utolsó küldi miatt kezdtem húzni az ágat, de ekkor elbizonytalanodtam. Végül összebarátkoztunk az ágyúval és a szegényes látótávval, s erre mit ad az ég:

Ha minden igaz, a T71 ennél már csak jobb lesz, de csak eddig is bátran ajánlom az ágat mindenkinek. :)

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

1 éve 11 hónapja #247168 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Zseni vagy...
:beer2:

Ender beküldte: Elkezdtem kihúzni a T71-et, F3rmi javaslatára a Chaffee->T37 ágon. A kis Chaffee miatt nem aggódtam; legyen bármilyen rossz is a tank, T5ben még bőven elég a játéktudás nyújtatta előny. Hamar meg is lett a három csillag.

A nerf előtti T37 még élénken élt az emlékezetemben, erre az ágyústatokat látván majdnem dobtam egy hátast; az a szórás! :yk: Eredetileg a HTC-s utolsó küldi miatt kezdtem húzni az ágat, de ekkor elbizonytalanodtam. Végül összebarátkoztunk az ágyúval és a szegényes látótávval, s erre mit ad az ég:

Ha minden igaz, a T71 ennél már csak jobb lesz, de csak eddig is bátran ajánlom az ágat mindenkinek. :)

1 éve 11 hónapja #247205 Írta: WilhelmCanaris
Megválaszolva: WilhelmCanaris
T71-et szabad XP-ből kihúzni megéri? T69 lenne az irány

1 éve 11 hónapja #247206 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Miért húznád ki free xp-ből? Az egy jó tank, inkább játszd végig.

WilhelmCanaris beküldte: T71-et szabad XP-ből kihúzni megéri? T69 lenne az irány

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

1 éve 10 hónapja #248938 Írta: Ender
T71 tulajok, figyelem! Aki még nem tudná, a 0.9.20as patch keretében szétválik az amerikai ág egy táras és egy nem táras light vonalra. Tehát aki még nem fejlesztette ki a Bulldog-ot és nem szeretne érte kihúzni még további három tankot, annak van még ideje behúzni a tankot. Íme az új ág:

Az új T71-klón:

Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99, _BudSpencer_, ttaamm74

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #248940 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
...klikk a képre :thx2:

1 éve 10 hónapja #248943 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ender beküldte: T71 tulajok, figyelem! Aki még nem tudná, a 0.9.20as patch keretében szétválik az amerikai ág egy táras és egy nem táras light vonalra. Tehát aki még nem fejlesztette ki a Bulldog-ot és nem szeretne érte kihúzni még további három tankot, annak van még ideje behúzni a tankot. Íme az új ág:

Az új T71-klón:

Tehát ha jelenleg a garázsban áll a T71, akkor a patch után a T71 DA lesz a garázsban, és vissza kell vennem a T37-et, hogy kihúzzam a CMCD-t, amiből kihúzhatom a Bulldog-ot?

1 éve 10 hónapja #248944 Írta: Ender

bandras32 beküldte:

Ender beküldte: T71 tulajok, figyelem! Aki még nem tudná, a 0.9.20as patch keretében szétválik az amerikai ág egy táras és egy nem táras light vonalra. Tehát aki még nem fejlesztette ki a Bulldog-ot és nem szeretne érte kihúzni még további három tankot, annak van még ideje behúzni a tankot. Íme az új ág:

Az új T71-klón:

Tehát ha jelenleg a garázsban áll a T71, akkor a patch után a T71 DA lesz a garázsban, és vissza kell vennem a T37-et, hogy kihúzzam a CMCD-t, amiből kihúzhatom a Bulldog-ot?

Pontosan.

Melléklet:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 éve 10 hónapja #248947 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Ender beküldte:

bandras32 beküldte:

Az új T71-klón:

Pontosan.

BÚLSÍT :spaz:

~MJ

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.