Jelenleg

25
látogatónk van

Amerikai harckocsik

6 éve 2 hónapja #265653 Írta: BenAdaephonDelath
Megválaszolva: BenAdaephonDelath
Sziasztok!
Kezdő játékosként lenne a kérdés, hogy M5 Stuart-ról melyik irányban érdemes továbbmenni?
Egyrészt, melyik játszható könnyebben Tier 5 ben, a Chafee vagy az M7, másrészt, melyik vonalba érdemesebb időt és energiát pakolni hosszútávon? Nyilván az M7 után csak T71 ig lesz light az ág, úgyhogy ez is szempont, de azért érdekelne a véleményetek.

Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265655 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Sziasztok!
Kezdő játékosként lenne a kérdés, hogy M5 Stuart-ról melyik irányban érdemes továbbmenni?
Egyrészt, melyik játszható könnyebben Tier 5 ben, a Chafee vagy az M7, másrészt, melyik vonalba érdemesebb időt és energiát pakolni hosszútávon? Nyilván az M7 után csak T71 ig lesz light az ág, úgyhogy ez is szempont, de azért érdekelne a véleményetek.

Köszi!


Szia!

Kezdőként én eleve nem light tankokat ajánlanék, se nem tárasakat. Hogy az alapokat és a pályákat megismerd, legjobb talán a kv-1 (orosz t5-ös heavy). Saját szintjén már-már op.

De hogy kérdésedre választ kapja, attól függ, hogy táras heavyt akarsz a végén vagy lightot. Kettő teljesen más játékstílus kell hozzájuk.

De még1x: ha kezdő vagy, akkor még nem ismered a pályákat és a spotrendszert sem, ergo sok élmény nem fog érni, és a csapatnak sem leszel igazán hasznára light tankban ülve.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BenAdaephonDelath

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265668 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az én véleményem: mindkét irányba nyugodtan mehetsz, az a kérdés Te mit akarsz később.

Ha csinálod a STUG küldiket (és miért ne csinálnád) akkor kell egy light tank ... majd beletanulsz.

A Chaffe istenkirály light tank, remekül lehet vele tanulni a "lightozást".. A T-37 megfelel 6-os CW-re a legtöbb klánban. ( Vigyázz vele, ő nem igazi light, konkrétan neki a legrosszabb az álcája az összes hatos light közül... ) T-71CMCD megint csak okés light lesz, és a Bulldog is. Utána az amcsi derp gun-os lightok jönnek, amik játszhatók, bár megosztóak kicsit, nem mindenki kedveli őket. ... Szóval ha küldetésezni akarsza ( STUG, HTC ... ) akkor ezen az ágon a Chaffe, CMCD, Bulldog remek dolgok lesznek hozzá, T-37 esetleg kell ha pont vele akarnál hatos CW-zni, a 9 és 10 tieres meg megint csak: rajtad áll.

A másik ág furább, ott az M7 egy érdekes vas ( Chaffe-val nem ér fel szerintem, de tud ez is jókat..) a T21 és T71DA korrekt ligthtok, A T69 egy érdekes táras med, ellenfélként utálom :) ... a kilencesről nem sokat tudok, a T57 heavy viszont nagyon is okés vas.

Szóval szerintem mindkét út járható, kérdés neked mi tetszik, vagy milyen tank hiányzik ...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BenAdaephonDelath

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265684 Írta: BenAdaephonDelath
Megválaszolva: BenAdaephonDelath

Sziasztok!
Kezdő játékosként lenne a kérdés, hogy M5 Stuart-ról melyik irányban érdemes továbbmenni?
Egyrészt, melyik játszható könnyebben Tier 5 ben, a Chafee vagy az M7, másrészt, melyik vonalba érdemesebb időt és energiát pakolni hosszútávon? Nyilván az M7 után csak T71 ig lesz light az ág, úgyhogy ez is szempont, de azért érdekelne a véleményetek.

Köszi!


Szia!

Kezdőként én eleve nem light tankokat ajánlanék, se nem tárasakat. Hogy az alapokat és a pályákat megismerd, legjobb talán a kv-1 (orosz t5-ös heavy). Saját szintjén már-már op.

De hogy kérdésedre választ kapja, attól függ, hogy táras heavyt akarsz a végén vagy lightot. Kettő teljesen más játékstílus kell hozzájuk.

De még1x: ha kezdő vagy, akkor még nem ismered a pályákat és a spotrendszert sem, ergo sok élmény nem fog érni, és a csapatnak sem leszel igazán hasznára light tankban ülve.


Igen a kezdő kicsit idézőjeles, nem vagyok teljesen új, de 2014-es accom van, meg 2200 lejátszott csatám, szóval nem voltam túl aktív :) Pont ezért ültem most vissza az M5-be, a 6.os tankjaim helyett, hogy magamra szedjek némi pálya és egyéb ismeretet. Alacsonyabb tierben csak könnyebb...

A másik dolog ami a light felé húz, hogy kibróbáltam a meglévő, med és heavy tankjaimat is, de csak a light volt az amiben élveztem is a játékot. A jelenlegi tudásommal pedig egy medben vagy heavyben sem vagyok hatékonyabb mint egy lightban :D

Viszont akkor ha nincs más különbség akkor marad a Cheffe, a másik vonal meg max Tier 7ig

Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265685 Írta: BenAdaephonDelath
Megválaszolva: BenAdaephonDelath

Az én véleményem: mindkét irányba nyugodtan mehetsz, az a kérdés Te mit akarsz később.

Ha csinálod a STUG küldiket (és miért ne csinálnád) akkor kell egy light tank ... majd beletanulsz.

A Chaffe istenkirály light tank, remekül lehet vele tanulni a "lightozást".. A T-37 megfelel 6-os CW-re a legtöbb klánban. ( Vigyázz vele, ő nem igazi light, konkrétan neki a legrosszabb az álcája az összes hatos light közül... ) T-71CMCD megint csak okés light lesz, és a Bulldog is. Utána az amcsi derp gun-os lightok jönnek, amik játszhatók, bár megosztóak kicsit, nem mindenki kedveli őket. ... Szóval ha küldetésezni akarsza ( STUG, HTC ... ) akkor ezen az ágon a Chaffe, CMCD, Bulldog remek dolgok lesznek hozzá, T-37 esetleg kell ha pont vele akarnál hatos CW-zni, a 9 és 10 tieres meg megint csak: rajtad áll.

A másik ág furább, ott az M7 egy érdekes vas ( Chaffe-val nem ér fel szerintem, de tud ez is jókat..) a T21 és T71DA korrekt ligthtok, A T69 egy érdekes táras med, ellenfélként utálom :) ... a kilencesről nem sokat tudok, a T57 heavy viszont nagyon is okés vas.

Szóval szerintem mindkét út járható, kérdés neked mi tetszik, vagy milyen tank hiányzik ...


Köszi az alapos választ, ezek alapján Chaffe marad inkább, a másik ág meg max VII ig ha lesz hozzá kedvem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266221 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

M48A1-ről nem akar valaki írni egy elemzést? :) Régen még vártam, most már pedig meg van és szerintem az egyik legkiegyensúlyozottabb X-es med a játékban. Legalább itthon tudják, hogy miért is kell félni tőle. :)


A hétvégén megvettem, és első 10-es medként eléggé jó első benyomást tett rám 15-20 csata alatt. Gyakorlatilag mindenre használható. Átütés, sebzés, dpm rendben, a soft statok és a gun handling pedig valami fenomenális. Vstabbal, BiA + szórásjavító skillekkel (venti nálam hiányzik a távcső+rammer+vstab kombó miatt) gyakorlatilag nincs honnan szűküljön a kör, 400-500 m-ről ráforogsz egy tankra, és szinte egyből lőhetsz, találat lesz. Az APCR alaplőszert pedig mintha zsinóron húznák, rongyoló lightokat is nagy százalékkal be lehet lőni gond nélkül. Emellett a toronypáncél sokkal jobb mint az M46-on, itt lehet érezni hogy valódi védelmet nyújt, szóval a jó gundeppel és a löveg kiváló soft statjaival faszán lehet hulldownozni, felbukkansz, azonnal lősz, visszabújsz. Gyakorlatilag annyira kevés időt kell ilyenkor kint tölteni, hogy az amúgy nagyobbacska kupolát se lesz idejük becélozni.
A látótáv kb. a legjobb a játékban, így érdemes ezt megdobni még egy távcsővel. Nálam az effektív asszem 488, így a max látótávon (445) belül elég hatékonyan negálja az ellenfél camóját. A saját camo azonban nem túl jó a nagy felépítés miatt, így ha skilleknél javítás és álca közül kell választani, egyértelműen előbbi a hasznosabb. Camót max. 3-4. skillnek javasolnék.
A mobilitása bár nincs az élmezőnyben, nekem pont jó, mert én nem feltétlen tekintek problémaként arra, hogy nem én érek elsőként bizonyos pozíciókba, ugyanis ilyenkor hajlamos vagyok baromságokat művelni és hamar kinyíratni magam :beer: (emellett nem ritkán látom más játékosoktól is, hogy pl. B-C-vel valaki rossz helyre rushol, és 1 perc után garázsmenet van. Így meg legalább van időm felmérni a szitut, és ennek fényében cselekedni, ami általában bejön. Szóval nekem pont ideális a sebessége.
Ezek az első benyomásaim, tényleg csak néhány csata után, szóval nem akarok okoskodni, de eddig úgy érzem, jó barátok leszünk a Puttonnyal. Elképzelni se tudom btw, mennyire jó lehet a többi medet vezetni (főleg a BC-t, a 140-et, vagy a T62A-t) annak fényében, hogy hozzájuk képest tier 10-ben mennyire ritka madár az M48.
Ja, és én is örülnék egy elemzésnek, ha valaki esetleg kedvet érezne hozzá :thx3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266923 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok! Biztos volt már kérdezve.. de a felől érdeklődnék hogy megéri e kifejleszteni a T110E5 -t megvagyok a T32 ig és most fejleszteném ki az M103-t kis szabad xp segitséggel és azért érdeklődök hogy elverjem e rá vagy nem érdemes húzni azt az ágat tovább... azért bizonytalanottam el mert most bejöttek ezek az új ruszki nehezek + ottvan a francia nehéz ág is, vagy még a német ami szóba jöhet.. szóval lényeg a lényeg jó kis tank a T110E5 vagy nem? ( persze olyan irjanak akiknek megvan :silly: ) Előre is köszi! :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266946 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Sziasztok! Biztos volt már kérdezve.. de a felől érdeklődnék hogy megéri e kifejleszteni a T110E5 -t megvagyok a T32 ig és most fejleszteném ki az M103-t kis szabad xp segitséggel és azért érdeklődök hogy elverjem e rá vagy nem érdemes húzni azt az ágat tovább... azért bizonytalanottam el mert most bejöttek ezek az új ruszki nehezek + ottvan a francia nehéz ág is, vagy még a német ami szóba jöhet.. szóval lényeg a lényeg jó kis tank a T110E5 vagy nem? ( persze olyan irjanak akiknek megvan :silly: ) Előre is köszi! :oops:


Az én véleményem az, hoogy ha már ott jársz, akkor folytasd. Nem rossz tank, csak az a büdös nagy kupola, ami igazi nagy hátrány. Amúgy jó löveg, elfogadható páncélzat jellemzi. Az M103 fullosan nagy jó, kifullozni szerintem kínlódás, de utána nagyon hálás kis járgány az is.

Azonban ha hulldown, akkor a Super Conqueror szerintem verhetetlen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Allanon44

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #271037 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hetes amcsi lightok közül melyiket ajánlatátok?

Célok: ... random, light küldetésezés, fun ?

T71DA vagy T71CMD ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #271052 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Hetem amcsi lightok közül melyiket ajánlatátok?

Célok: ... random, light küldetésezés, fun ?

T71DA vagy T71CMD ?

T71DA megvan, nagyon szeretem. Jó kezekben egy kis gyilkológép. Látótávolság, lövedék sebesség az fenomena, egy tárban hat lőszer az 900 demage. Én sajnos gyakran meggondolatlan vagyok vele, de a járgány nagyon fun. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #271091 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

Hetem amcsi lightok közül melyiket ajánlatátok?

Célok: ... random, light küldetésezés, fun ?

T71DA vagy T71CMD ?

cmd-t nemrég vettem meg,még csak pár csatám van vele de eddig tetszik.a da-ban nagyobb a potenciál de szerintem ezt könnyebb használni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #271143 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
En is azt tudom irni mint RedFox69 . :newyear1:

Nekem is megvan a T71DA, sot az az egyetlen nem premium low tier tankom amit megtartottam mert annyira fun es a kampanyt is lehet vele csinalgatni azert.. Nagyon lehet vele daralni egy igazi pioca tud lenni, ha viszont hibazol akkor konnyen vege lehet a mokanak, de melyik light tankra nem igaz ez.. :)
A francia vele egy szintu sziten taras lightjanal szerintem jobb csak ugy viszonyitas keppen..
Igaz nem jatszottam a T71CMD-vel, de igy latatlanba is inkabb ajanlanam a T71DA-t az a 6os tar nagyon adja es melle nagyon gyors toltes tarsul, jo sebesseggel/manoverezessel es alcaval, nekem az egyik kedvenc tankom... :newyear1:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271621 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Legénységi skilles kérdés következik.

Van egy T26E5 garázsomban, eddig BIA és javítás skillsor lezárt, harmadik skillsor vegyes... most kezdik az emberkék a negyediket.

És itten vagyok gondban.

Eddig van:

Parancsnok:
BIA REPAIR Mentor - mi legyen a negyedik?

6. érzék lesz szerintem bár a Recon vagy az Eagle Eye is érdekes lenne.

Gunner- mi legyen a negyedik?
BIA REPAIR Snapshot - mi legyen a negyedik?

Designated Target (célmegjelölő), Dead Eye (sérült modulokat mutató) netán rejtőzés vagy tűzoltás jönnek számításba. ( Armorer mióta újratöltődős a javítókészlet kevésbé játszik asszem.)

Driver:
BIA REPAIR Smoth Ride van .. itt már választottam, a kuplungégetőt kezdtem el.

Radio Operator:
BIA REPAIR Situational Awareness van, mi legyen a negyedik?

... Itt már tényleg tűzoltás és álca tűnik valószínűnek, esetleg a Call for Vegeance ..

Loader:
BIA REPAIR Safe Stowage van, mi legyen a negyedik?

Adrenalinroham, vagy álca vagy tűzoltás jönnek számításba. ??


Ki mit javasol ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271653 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@Sics



Tűzoltás, vagy viszonylag fontos vagy egyáltalán nem az. Automata tűzoltó mellé teljesen felesleges. Ha pedig pótellátmány, és vannak fontosabb skillek, még akkor is ki lehet váltani meccsenként 2 bonddért egy teljes skillsort.

Parancsnok, nyilván 6th sense. Mentorban nem igazán látom az értéket, én azonnal újraosztanám Hatodik érzékre és Reconra.

(A Deadeye nem sérült modulokat mutat, hanem növeli a kritikus sebzések esélyét. Valamikor itt is odafér a Gunner skilljei közé.)

Driver, az én utolsó infóm még mindig az, hogy az Offroad csak simán jobb.


(451 a látótávom mindennel. A látótáv skillek fontosságát is befolyásolja a felszerelés. Kóla és full skillek nélkül Optics-szal játszanám Vents helyett. Klasszikus esete, amikor a pótellátmány a gyakorlatban nem 10, hanem 15 százalékot ad a legénységemhez.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #273988 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
T29 A 81 .bevetés Abbey

Tankparancsnok: Eugene Montero főhadnagy (595 csata)
Lövegkezelő : Todd Leach hadnagy (3853 csata)
Vezető : Spencer Wiltshire Hadnagy (3757 csata)
Rádiós : Keegan McElroy főtörzsőrmester (2973 csata)
Töltő : Ruth Nelson főtörzsőrmester (nő) (317 csata)
Töltő : Catherine McDonald törzsőrmester (nő) (300 csata)

(4 skilles legénység ,Töltésgyorsító, Fokozott szellőzés. Álcaháló, Nyári álcafestés )

2 medál :

TOP GUN ,NAGY KALIBER

7 Kilövés :

T28HTC,Rudy, Vk.36.01H,Hummel.Type58,SU-100M1,O-Ni

Kezdéskor balra fordulok a másik T29 után. Lassan elérjük a frontvonalat és találkozunk az ellenség előre vont tankjaival.Egy tarka álcázófestésű M6 az első, rögtön kap egyet, majd a félig takart T28HTC-nek két lövés a láncára, Közben a többiek is bontják, de pattog róla minden.Gyorsan még egy lövés az oldalába és vége. Teljes gázzal tovább, de ismét kopog a páncélom.,Egy Rudy ami rögtön rám is lő amint meglát ,de pattintja a toronypáncél.Én is lövök szépen el is találom.Hátrál de nem tud visszavonulni, akadályozza egy vadul lövöldöző saját tank. A második lövés végleg elnémítja.Mögötte háttal a Vk.36.01.H egy lövés a hátsó részébe és már vége is.Fordulás az ellenséges kezdő felé..a Hummel már menekülne,de egy lövésem végez vele. A Type58 próbál bosszút állni, de két lövés elég neki.Bázisfoglalás helyett visszafordulok és pont ott lebzsel a domb oldalában a Su-100M1.Kemény dió, három aranylőszert használok el mire kivégzem.Amint vége ki a folyópartra, éppen háttal az O-Ni. egy lövés a tornyába és azonnal vége


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.