Jelenleg 323 vendég és nincs tag online

Amerikai harckocsik

2 éve 10 hónapja #255153 Írta: csokiscsiga
Megválaszolva: csokiscsiga
A t110E3-as td-re milyen felszereléseket ajánlotok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #255161 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

csokiscsiga beküldte: A t110E3-as td-re milyen felszereléseket ajánlotok?

Rammer, Optics, Vents/GLD
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csokiscsiga

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #255163 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Én két konfigot ajánlanék - felhasználástól függően:

Töltésgyorsító + Célzásgyorsító + Ventillátor
Töltésgyorsító + Távcső + Ventillátor

Mivel ez nem egy "red line camper" TD hanem olyan amelyik tolja a frontot, nem a klasszikus felszerelések passzolnak rá.

csokiscsiga beküldte: A t110E3-as td-re milyen felszereléseket ajánlotok?

2 éve 10 hónapja #255173 Írta: csokiscsiga
Megválaszolva: csokiscsiga
A szupernehézpáncél a távcső helyett hülyeség ?

A töltésgyorsító +távcső+venti a cw-en is jó lesz?

2 éve 10 hónapja #255175 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

csokiscsiga beküldte: A szupernehézpáncél a távcső helyett hülyeség ?

A töltésgyorsító +távcső+venti a cw-en is jó lesz?

CW-re, attól függ, ha egy nyitott terület van előtted és effektíve spotolnod is neked kell az ellenfelet, akkor optikát vagy periszkópot választasz. Mondjuk Himmelsdorf, északi oldal, azt hiszem C3-ban a kis ablakból nézed a hármas sort, aki jön belelősz, ebben az esetben nyilván optika/periszkóp a válsztás, de ha ugyanott a halálutcában játszol, akkor az optika semmit nem ér, úgyis látod az ellent, ott a HE ellen viszont kell a repeszpáncél.
Rövidebben leírva, a feladatodtól függ, hogy a harmadik felszerelés micsoda. A töltésgyorsító-ventillátor páros a töltésidő miatt muszáj hogy fent legyen minden esetben.

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #258223 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
M48A1-ről nem akar valaki írni egy elemzést? :) Régen még vártam, most már pedig meg van és szerintem az egyik legkiegyensúlyozottabb X-es med a játékban. Legalább itthon tudják, hogy miért is kell félni tőle. :)

2 éve 9 hónapja #259650 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziaszok. A T20-ért az E8 vagy a Jumbo a jobb tier 6 med? Vagy tök mindegy? Előre is köszi a segítséget :)

7 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3, IS

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #259651 Írta: Envagyokazapad_666
Megválaszolva: Envagyokazapad_666

MDavid1995 beküldte: Sziaszok. A T20-ért az E8 vagy a Jumbo a jobb tier 6 med? Vagy tök mindegy? Előre is köszi a segítséget :)

Jumbo, alap toronnyal és derpgunnal. Lassabb mint az E8, de érezni is rajta azt a plusz páncélt. A derpgun-t meg nem kell bemutatni senkinek. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995, MegaJani

2 éve 9 hónapja #259652 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Envagyokazapad_666 beküldte:

MDavid1995 beküldte: Sziaszok. A T20-ért az E8 vagy a Jumbo a jobb tier 6 med? Vagy tök mindegy? Előre is köszi a segítséget :)

Jumbo, alap toronnyal és derpgunnal. Lassabb mint az E8, de érezni is rajta azt a plusz páncélt. A derpgun-t meg nem kell bemutatni senkinek. :D

Én inkább E8-at választanám és még véletlenül sem a derp ágyúval.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

2 éve 9 hónapja #259653 Írta: MDavid1995
A derp gunos cuccok nem jönnek be igazán az M4-en is utáltam. De majd átgondolom, bár eléggé az E8 felé hajlok alapból. Köszi a válaszokat :)

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #259655 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

MDavid1995 beküldte: A derp gunos cuccok nem jönnek be igazán az M4-en is utáltam. De majd átgondolom, bár eléggé az E8 felé hajlok alapból. Köszi a válaszokat :)

Szia!
Én azért a Jumbo-t választottam, mert onnan válik kétfelé az ág, én róla mentem a nehezek felé is.
Amúgy jó a páncélzata. Alap torony, derp gun, amit használtam. Én élveztem vele a játékot.
A Te döntésed! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995, MegaJani, Admiral_von_Yorck

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #259665 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

MDavid1995 beküldte: A derp gunos cuccok nem jönnek be igazán az M4-en is utáltam. De majd átgondolom, bár eléggé az E8 felé hajlok alapból. Köszi a válaszokat :)

E8 és klónjaival ezeket mentem eddig és egyiken se a derp ágyút használtam.
Szerintem T6-ban már nem tud működni a derp, mert megjelennek a páncélozottabb tankok Tier7-8. Igaz, derppel biztosabban lehet sebezni, de az "egyhitelések" már nem fognak menni. Jelenleg ebben a magasságban szerintem csak a PzIVH működik jól derp + HE-vel. Még a Shermann/M4-re se rakám fel a derpet. Persze ehhez az is kell, hogy a magas RoF / Kis alfás játék kézre álljon.

Most hogy nézem... ideje lenne az E8-ra is rátenni a 3. jelet... sok csata sem kell hozzá... B)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995, Admiral_von_Yorck

2 éve 9 hónapja #259670 Írta: MDavid1995
Az eddigiek alapján szerintem az E8-at választom. Az +5 már a garázsban van így arra nem kell mennem és akkor inább nem szivatom magam egy lassabb, troll gunos cuccal tier 8-ban :) Köszi a segítséget mindenkinek.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #259708 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

MDavid1995 beküldte: Az eddigiek alapján szerintem az E8-at választom. Az +5 már a garázsban van így arra nem kell mennem és akkor inább nem szivatom magam egy lassabb, troll gunos cuccal tier 8-ban :) Köszi a segítséget mindenkinek.

Nem tudom,.... T8-ban a Jumboval nem éreztem olyan kilátástalannak a helyzetem mint az E8-al!
Hull down-ban az alap torony elég megbízhatóan pattintja a T8 heavy lövéseket is.
Kuplingégető skillel meg az E25 rémálma szuronyharcban a Jumbo! Közelről, szemtől szembe nem tud átlőni, temeg téped a HE-vel a tetejét....agyalok, hogy vissza kellene venni, amúgy is van bele egy 4 skill soros legénységem!

Természetesen olyan statot mint Hunyadi Uram az E8-al nem tudok felmutatnio a Jumboval,
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

2 éve 9 hónapja #259718 Írta: MDavid1995
A végén lehet megveszem mindkettőt, az lesz a legegyszerűbb. Úgyis elegem van már kicsit a tankágak húzásából, így meg csinálhanék egy összeasonlítást és úgyis eljutnék a T20-ig :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.