Jelenleg

7
látogatónk van

Blog: Egy lelkes (?) superunicum útja

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211285 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Könnyed naplós ez-az és Mark of Excellence ***

Napi, ami megint inkább tegnapi.

Először is, Sand F' River. Valaki nem posztolt még erről a Dühöngjünk topikba? Így minden második meccs. Pályás bejegyzésben Siegfried Line képeket használtam, aminek egyik oka, hogy múlt héten még az volt a leggyakoribb, de mint láthatjuk, most már nem az. Fogalmam sincs, mi alapján változik ez, de nem örülök neki. Nekem szerintem Sand River simán befér top3 legkevésbé kedvelt közé. Lehet, hogy egyszerűen nem értem a mappát, lehet, hogy csak nekem tűnik általában a csapatom egésze vak vezet világtalannak rajta, lehet, hogy a tankállományom, de... nem.

Különösen, hogy tegnap értem oda, hogy a T-34 tankokból (type) most nagyon elég volt ez a 160+80 meccs. Mégis, minél hamarabb meg akarom csinálni az elite státuszokat, mert vinném a a csapatokat a következő tankra, és mindjárt hétvége, de egyre nyögvenyelősebb. Valahol ezen a fórumon valakitől azt olvastam, hogy "nem szeretem a meggymagköpdöső tankokat", tegnap több sóhajom között is eszembe jutott, hogy valószínűleg én sem. Különösen Sand Riveren. Végül volt rajta egy-két nagyon jó meccsem ELC-vel Assault északi oldalról, de ennyi.


Más, előbb vagy utóbb biztosan eljutok itt a Wargaming hangos, aktív kritizálásig, de most még ott tartunk, hogy például a Mark of Excellence egészében egészen nagyon tetszik. Lehetne érvelni, hogy negatívan befolyásolhatja csapattársak játékstílusát, de egyrészt, azt hiszem, vannak ennél nagyobb gondok is ezen a fronton, másrészt, tegyük ezt most félre. Nagyon tetszik. Hogy így interpretáltak a játékba, ahogy kinéz, minden. Biztosan az én kis kezdő játékos naivságom, hogy még lelkesedek érte, hogy izgalommal és büszkeséggel töltött el a legelső a az ELC AMX-en, de ennyi elfér. Úgy volt, hogy nem is tudtam, hogyan működik. Nem foglalkoztam vele. Tudtam, hogy béna vagyok, hát jobb is nem foglalkozni vele. Aztán felfedeztem a statisztikáknál a Jutalmak fület, elolvastam, és láttam egyből hogy az ELC 61-en áll. Ohhohó, azt hiszem, két meccset még játszottam Erős Kávéval is ; ). Így talán elfogultságból is, de a francia jelölés is tetszik a legjobban. Összességében, elég badass ezeken a kis light tankokon.



Figyelem: Spoiler!


Ez lett meg tegnap. Stat fülön látszik, hogy viszonylag okésan ment a nap eleji duplák kipörgetése, aztán játszottam 2-3 extrát a csíkért. Hetven meccs kellett hozzá. A lányok a tankban csak mod, nincsenek extra képességeik. Spoiler alatt pedig kiderül, hogy elég hardcore mostanában a 1375 ace tanker. Volt több ilyen 4k spot meccsem is, de még kéreti magát.

Egyébként, akartam is kérdezni, hogyan működik pontosan a számítás, de közben inkább utána olvastam valamennyire. Elég trükkös (Exponential Moving Average), igazából nem is olyan fontos, ha jól megy beadja, ha nem, nem. Ami viszont megmaradt kérdésnek, hogy [...] update: nem volt túl okos kérdés xvm adatbázisról, nagyjából meg is válaszoltam magamnak.
Visszatérve az ELC-hez. A lélekfárasztó meggymagozás után gondoltam jól jöhet a végére egy kis versenyautózás. Aztán teljesen berántott a második vonal hajszolása. Órákkal korábban be akartam fejezni, de "még egy, még egy". Felment 84,3 százalékig, éés NEM. Vissza 82-re, feladtam.. felfüggesztettem. Pedig előbb-utóbb meg kell lennie. Szeretném. Úgy érzem, nagyon kívánja a tank a jobb legénységet (gyenge view range), de ez nem lehet kifogás a másodiknál.

WN8 1800-1900 körül állt meg valami nagyon sok 80-90 tegnap játszott meccs után. Nem kék, de azt hiszem, ilyen értékekkel nekem most elégedettnek kell lennem.

Hehe, megint rövid lett. Nem tudom, ma lesz e ralizás, elég fáradt vagyok, lehet csak a 2x-ek.

glhf
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211288 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Engedj meg egy stilisztikai kritikai megjegyzést.
Ha nem, akkor az alábbi szöveg átugrandó.

Figyelem: Spoiler!
;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211300 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Engedj meg egy stilisztikai kritikai megjegyzést.


Megengedve.

Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211303 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
2300 csatához képest jó a statod - ami még jobb, a hozzáállásod.
Ha így folytatod, nemcsak kék lehetsz szerintem ;-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211306 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik. ;)
Gl&hf :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211310 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@F3rmi

Köszi a biztatást!
Azért annyira ne szaladjunk előre. Rágörcsölni sem akarok a statokra. (Nagy WN8 post meg majd úgyis lesz.)

@Yan-Chi

Oh you cheeky monkey! :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211328 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Nekem személy szerint nagyon tetszik az ötleted és jó olvasni értelmes írást a sok katyvasz között.Remélhetőleg megkapod a méltó helyed az oldalon,mert ez többnek néz ki tényleg egy off topikos dolognál.A helyedben nem változtatnék a stíluson,mert ezek a Te gondolataid és úgy írod le a dolgokat ahogy látod és azokkal a szavakkal,amiket gondolom általában is használsz.Véleményem szerint nem kell igazodni a fórumozók Ízléséhez,mivel itt sokan vannak,mindenkihez úgy sem lehet.Értelmesen és érthetően írod meg a dolgokat.Remélem minél tovább kitart a lelkesedésed.További sok sikert kívánok Neked.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211352 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@tiger

Neked is köszönöm a visszajelzést és biztatást.

Stílusdolgáról ismét spoiler alatt.

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211355 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Bazsi!
Nem kívánom szét offolni az oldalad,de a stílus dologról kifejteném a véleményem.Itt az a lényeg,hogy önmagad add,ne az vezéreljen,hogy kiknek felel meg a fogalmazási stílus.Ahogy jól esik és éppen eszedbe jut, szerintem úgy írj, ez a napló lényege nem?Ha megnézed itt mindenkinek megvan az egyénisége az oldalon és majd mindenkiről kialakult már magában a másikról a belső véleménye.Legyen az jó játékos vagy éppen kevésbé jó,de mindig azt írják és olyan stílusban,ami már megszokott tőlük és így fogadjuk el Őket.Van akinek ez tetszik van akinek nem,de ez természetes.Az értelmesebbek úgy is értik mit szeretnél elmondani.Ritkaság számban megy ám az ilyen értelmes és kiforrot gondolkodású ember,aki ilyen összeszedetten le is tudja írni a tapasztalatait.Téged szeretnénk olvasni és nem azt,hogy XY milyen szöveg környezetet kíván meg. Úgyhogy hajrá és csak így tovább.
Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, bodzy, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211441 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Naplós, hétvége bánat, hétvége öröm és köszönet ***

Eredmény, sikerült egyelőre megkímélni mindenkit a következő hosszúcska bejegyzéstől. Jóbarátom a városban jár és nagy asztali társas esték vannak kilátásban. (Társas mi? Lehet, hogy kérvényeznem kellene a felvételemet a Vén Tinédzserekhez ?!)

Hétvégi akció, vártam. Hát... volt csalódottság. Nagy öregektől is olvastam, hogy ez az egyik leggyengébb hétvégi promo, amivel valaha találkoztak. Tudnék is háborogni, high tier TD balance problémáktól, Scorpionon keresztül, wargaming stratégiákig..., hogy problémamegoldás helyett kihasználják azt, hogy tanítani lehetne, ahogy döbbenetes pénzt csináltak a helyzetből. De. Ennél jobban nem akarom negatív irányba vinni ezt a bejegyzést.

Pár nap után elkiabálásnak értékelném a következőket, de miután olvastam a Morphelo emlékversenyről, meg merem kockáztatni. Kiderült a nyitóposztomból, hogy jókora bizonytalansággal fogtam ebbe bele, amihez képest az eltelt rövid időben érkezett lelkesítés, hasznos tipp, válasz, biztatás, építő kritika, gyors visszajelzés főnökúrtól, jó szándékú tanács, segítség, kedvesség. Egész konkrétan zero negatív impulzus a naplón keresztül.

Szeretném megköszönni a szívélyességet. Gyanús, hogy jó helyre tévedtem. Bizony glhf!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, tiger, Szete58, Mikszi67, Tomat, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211445 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
"Kicsi naplóm, mondd meg nékem,
Milyen mmet oszt Serb a héten?" :trollol: :wine:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211464 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter
Bazsi! A Dezső fia vagy?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211508 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Közép- és hosszútáv, nemzetekről pár mondatban ***

Tegnap nevetés és sör társaságában sikerült szemtelen varázslónőként ellopni az aranyat a gonosz sárkány szárnyai alól, ma pedig valami egész estés, történelmen átvezető kalandosság vár , de előtte megpróbálnék belefogni itt a tankok közelebbi meghatározásába. Ezt hoztam a sorban előre, mert hasznos, ha ehhez később vissza tudok nyúlni, utalni.

Gondolkoztam, hogyan lenne ezt okos kezdeni, bontani, miután, ha fegyelem nélkül fognék ebbe bele, akkor tényleg sosem érne véget a bejegyzés. Arra jutottam, hogy nyitásnak igyekszem az általánosságnál maradni, nemzetek szintjén általánosságnál, tervekről is csak futólag, nem leragadni, máskor részletezni. Például egy-egy tankról, amiről van mit mondanom vagy feltétlen kíváncsi vagyok a véleményetekre, majd külön-külön.

Bhalangir pontosan fogalmazott korábbi kommentjében: "Mivel rengeteg ág és nemzet van, így először azt lenne jó megfogalmazni, hogy közép és hosszútávon mi a cél. Ehhez lehet aztán igazítani a fejlődési irányt.". És valóban, rengeteg idő elszaladt és el fog szaladni pusztán tervezéssel. Statisztikák, lehetséges ágak megkapóbb tankjainak review és gameplay videóival, újra és újragondolással.

Hosszútávon mi a cél? Sajnos egyelőre elégtelen a rálátásom az úgynevezett klánéletre, a közelmúltban mégis hosszasan próbáltam kideríteni, hogy mik a stabil ClanWars tankok, hogy ezt valamilyen mértékben figyelembe tudjam venni a jövőben. Mert egyébként, mi más lehetne az "endgame" itt? Biztos vagyok benne, hogy sokáig kielégítő jobb és jobb WN8 és winrate adatokat produkálni, megszerzett tudással és tapasztalattal fölényeskedni random csatákban, haladni az ágakon felfelé, megszerezni és kitanulni a nekünk tetsző tankokat, de aztán? Miért akarnék még egy kicsivel jobban játszani vagy miért akarnék egy negyedik sor skillt összeszedni? Hogy pár tizedszázalékkal még többet nyerjek? Nem hiszem.

Ez persze távoli, simán lehet, hogy sosem érek el odáig. Mégis, szempont, jobb nem később megbánni, és talán kevesebbet fektetni az Object 430 Version II vagy ELC AMX játékom tökéletesítésébe, mint amennyit amúgy pusztán jó szórakozásként. (Tier 5 és 7 tank, tehát egyelőre nem játszanak klánosdiban.)

Szempont, de középtávon csak vékonyan az. Azonnal látni fogjuk, hogy hozzáállásom, lelkesedésem sokszor emóciók vagy éppen megmosolyogni való esztétikai szempontok dominálják.



Németország

Nop.

Majdnem, majdnem elintéztem ennyivel. Nekem közel csak ellenérzések. Sajnálom a kezdőket, akik ujjonganak a tiger márkáért. Borzalmas line. (Ezen a ponton nagyrészt elhagyom a "szerintem", "én szememben", "imo", "megítélésem szerint" jellegű töltelékeket, legyen egyértelmű a szubjektivitás.)

Így tudom látni, hogy előbb-utóbb mindenkinek a garázsába kell egy guruló erőd Maus vagy E100, Csak az érzés miatt. De hátha az enyémbe még annyira sem.

Régóta próbálok high tier szintjén fantáziát vagy csak elfogadható haladási folyamatot (grindet) találni bármelyik TD vonalban - egyelőre a németeknél sem sikerült.

CW light? Ru 251? Majd lesz más.


Szovjetunió

Ha tudtam volna.

Nagyjából ez jellemzi. Jó eséllyel itt vannak a legjobb tanuló tankok, legkönnyebben elkezdhető és vihető vonalak. Simán csak kitoltam magammal, hogy nem játszom már régen a KV1 és mondjuk T150 tankokkal.

A hülyeség, az irracionális, ami még mindig bennem van, hogy valahogy nem akarok én lenni a negyvenkettőmilliomodik játékos, aki elindult az IS-3ért. Ennek jelentős befolyása volt a kínai line melletti elköteleződésben is, ami a tankok hasonlósága miatt még tovább késleltette az első orosz ág megnyitását. Valamikor mégis be kellett látni. Ebben segített, hogy találtam egy általában és a többi tankvonalamhoz képest is egyedülálló, különleges ágat a "hátul ülős" közepesekkel (A44, Obj.416, Obj. 430 II), ami később el is vezet az összes T10 mediumhoz, így semmiképpen sem lehet a legrosszabb döntés.

Ha ránézünk az Object 416 -ra, akkor nagyon gyorsan két ellentétes táborra fogunk szakadni - én bevállalom, bizony tudok rajongani! Mmm-mm-m. Így a garázsos láttamozás. Aztán megvizsgáltam az előtte lévőket és utána következőeket is. Lényegében végig kimagasló nyerési százalékok, és alig valaki pörgeti őket a többi szovjet ághoz képest. (Igaz, ez önmagában, hogy egy szűkebb és tapasztaltabb kör nagyobb arányban van itt jelen, emeli azokat a meglepően pozitív winrate mutatókat.)

Csak leragadtam kicsit. CW, a T-34, T54 ltwt., Obj. 140 az egyik legpraktikusabb ClanWars vonal a játékban. Gyakorlatiassága mellett végig erős, élvezhető. Még mindig mehetnék az MT-25 (light) felé, de már nem szeretnék lemondani a fentiekről. (T8 light legénység amúgy is fixen ott maradna, míg a T8 mediumról tovább lehet állni, ha nem válna be.)


U.S.A.

A T67-Hellcat volt még a legszerencsésebb korai napokban kapott tippem. Ugyanakkor, ez a vonal számomra halott. Később simán gyengének tűnik, nem is tetszik. Ha nem lennének a TD küldetések, akkor talán már mostanra átvittem volna az egyik legénységet a

heavy tankokhoz. Korán elkezdtem ezt az M3 Lee drámát, már csak azzal a logikával is, hogy több értéket kapjak a napi szorzókból (több tank, több bónusz?), aztán eljussak ahhoz a valami hulldown', kényelmes gun depression, csak tornyot mutató dologig, hogy abban is lehessen gyakorlatom, gyakorlatban tudásom is. Azóta már tudom azt is, hogy a T29 mennyire szörnyeteg tier heten, és hogy a T8 és T10 heavy is CW képes vas. Ezzel együtt, legénység, gold problémák miatt, nem siettetem, csak néha adok egy hétvégi esélyt Lee-nek is.

Lightok, T21, T49... jah, ott vannak valahol. Nem jutott rájuk idő.



Franciaország

"A francia vonal az fun."

Már említettem, ez volt a lényegében először hozzám érkező tanács. Egyébként aranyember cimborám, csak néha furcsán forognak azok a kerekek.
Összességében, kevesen vitatkoznának azzal, hogy ide küldenének utoljára újoncokat. Összességében, én ordítottam TS-en a totális, megsemmisítő sikertelenségben (tier 1-4), a többiek meg nevettek. Így a francia meme.

Visszatérve, a többi light vonaltól pedig értelemszerűen egyelőre távol tart az is, hogy momentán scoutolok itt éppen eleget.

Egyébként, egyáltalán nem bánom már forgandó szerencsémet. BatChatért szaladok én is, AMX 30, csoda lányok is lesznek ezekben futtatva.

A naplóban eddig ügyesen egyetlen szó sem esett mindenki kedvenc látszattankjairól, de amúgy a 12t-ből nyitom (T6) az első SPG-met, küldetések és az ellenség megértése miatt.

Heavy vonal is remekelni látszik CW fronton, de lényegtelen, beszélünk majd még franciákról eleget.


Egyesült Királyság

Brh.

Voltam egyszer egy hetet kiskamaszként Londonban. Életem legkínzóbb, legocsmányabb fogfájásával. Azóta is sunnyog bennem az a benyomás, hogy másként csinálni dolgokat valami furcsa önérzetességből többnyire nem jelent jobbat is, okosabbat is. Hogy mi inkább a jobb oldalán, hogy az a két csap arcomat temetem, hogy lámpát lefelé kapcsolni fel!
A szőnyeg mindenhol, az mondjuk rendben van, apa vacogó lábfeje vagyok. (Ahm, kezdek belefáradni most ennek a pötyögésébe.)

Egyből ez a különcködés elevenedett a tankok láttamozásánál is.

Így még Cromwell se, Comet se.

Centurion AX? Ne bohóckodjunk már.

Kína

Papír tank, papír tank után, nyilván aktívan nézelődtem a nehezek irányába. Ott voltak az orosz, IS ellenérzések, a német undor, a japán oda még nem jutottunk el, a britt tragikomikum, aztán visszanézett rám ez:
Az a sunyi orr, az a tiszteletet parancsoló mutatóujjként feléd irányított ágyú, az a bully tekintet, az a csípő. Nem volt menekvés. Körbenéztem az oda vezető úton: kínkeserves rémálom, horror... de akkor sem. Azt mondtam, rendben, ekkor ez egy ilyen lesz, amiért megszenvedek, de elkezdem, és majd egyszer odaérek.

A meglepő rész, hogy elméletben már nincs is olyan nagyon messze, amellett, a megelőző (T7) IS-2 nagyon feljött azóta statisztikákban, utánakeresve is egészen korrekt masinának tűnik (nem úgy a modulfejlesztése...). Ez alapján a hajrá egyáltalán nem lesz vészes.

A 110-et kísérő két tank pedig mióta követem élen van. Megint igaz, fokozottan árnyalni kell az adatokat, mivel kevesebben játsszák őket, magasabb lesz a játékoskörében a tapasztalat, mint a nagy egészben.

Félelmem, hogy a public statisztikák ellenére nem keresettek CWben az orosz eredetikhez képest. Hátha megnyugtat majd valaki.

Japán

Nem akarok gonosz lenni.

Minden játékba kellenek ezek. Az a furcsaság, aminek mindig meglesz a maga közönsége. És ez rendben is van így.

Ezután medium oldalon nem is vettem a fáradtságot. Úgy sejtem, hogy mid tieren vállalhatatlan, aztán később történik valami jó itt is.


Csehszlovák

Ez a francia párja annyi különbséggel, hogy ezt azóta is aktívan bánom. Olyasmi hangzott el ott az "első ágválasztások" környékén, hogy ez meg azért fun, mert már alacsonyan autoloader. Mindegy, mi hangzott el, teljesen az én ostobaságom, gondolat nélkül kattintgattam. Nem tudtam, hogy mekkora elköteleződés egy rendes legénység, nem néztem utána, semmit nem tudtam.

Azt hiszem, nem óriás dőreség onnan közelíteni, úgy fogalmazni, hogy ez az a nemzet, ahol a csúnya Wargaming elszippantja az aktív játékosok szabad tapasztalati pontjait. Nyugi, majd kilenctől jó lesz.

Persze túlzás lesz, mert a hatost tényleg biztos lehet egy darabig élvezni, talán a hetes nem is olyan vészes, de ettől még sosem mentem volna bele. Igen, 9 és 10 legjobb eredményeket szállítja (Már tudjátok mit fogok hozzáfűzni: statisztikai vonatkozásban ezeket a tankokat sem az IS és Tiger tömeg játssza. Ide kell kitartás. Vagy free xp.)

Ötöset még végigtoltam, utáltam. Látszik az eredményen is, hogy utáltam, hogy egy pillanatig sem hittem benne. Talán egyszer folytatom. Aminek esélyét még az csökkenti tovább, hogy ott lesznek a Bat-Chatek, és még talán a francia heavy ág is megkapóbb ennél. Rendben, nem lehet annyival elintézni, hogy armor nélküli auto loaderek, mert nem, de egyelőre valószínűtlen, hogy ennyire hasonló karakterisztikájú tankok felé grindelnék.


Vége? Vége?! Vége! Nincs több!



Hát nagyjából így. Leegyszerűsítve, ez ügyben nagyjából ilyen szinten tartok gondolatban. Nem tudom, milyen típusú tank fog a legjobban tetszeni, milyen játékstílus fog a legjobban állni, ha egyáltalán lesz ebben bármikor is határozott éles kiugrás. Egyelőre csak próbálok minél többet megismerni, kipróbálni másik oldalról, vállalni a kihívásokat a tanulás és fejlődés meggyorsítása miatt is.

Rövidtávon az lenne a legokosabb, ha... áh, kinek beszélek, itt most én glhf-t és pontot teszek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211789 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Kérdés ***


Röviden: 1390 második skill mi legyen, hogyan döntitek el, források, CWben pörgetitek?
De ki számított itt szűkszavúságra?

Nem mintha annyira túlképzettek lennének a legényeim, de egyelőre nem is sikerült praktikus metódust találni képességválasztáshoz. Először, rákerestem külön-külön, fórumok, videók, de egyáltalán nem éri meg ennyi időt rászánva találni egy-egy szubjektív véleményt. Most ott tartok, hogy a konkrét orosz wiki oldalon megnézem az adatlapot, mert az angolhoz képest itt mindig van erre vonatkozóan is (képes...) javaslat. Aztán ránézek a crew statisztikákra .

Az elsővel értelemszerűen az a gond, hogy nincs kontextusa, nem tudom, hogy a leírás szerzője, hogyan gondolkozik a tankról, milyen játékstílust javasol, miért úgy választana, ahogy. A vBAddict adatokból szintén nem sok minden derül ki, mivel pusztán gyakoriságon alapszik. (Például egy Hellcat harmadik leggyakoribb képessége a Repairs, aminek talán az az oka, hogy azzal "vesznek ki" különböző perkeket, mint Safe Stowage, Deadeye vagy BiA. Ehhez képest egy tanknál, ahol érdemes korán kifejleszteni mindenkire a Javítást - de nem korábban, mint az Álcázást - közel egyező képet fogunk kapni). Szóval, ha van a keresésre vonatkozó tippeket, köszönöm szépen.



Még nincs meg, viszont az oda tartó csapat (1375 félúton) elérte a második sort. Bízom benne, hogy kószálnak a fórumon 1390 szakértők, mit javasoltok? Lövésfronton az orosz honlap feltűnően sokra értékeli a Deadeye-t, úgy képzelem, hogy auto loadernél különösen jól tud működni, de momentán mindegy is, hogy jól gyanítom vagy sem, mert újraosztásig az semmiképpen sem lesz kijelölve. Szóval, ez egy viszonylag egyszerű Snap Shot (Pillanatlövés? Nincs nyitva a kliensem.) voksnak tűnik nekem.

A driver miatt a specifikus kérdés. Úgy láttam, hogy nagyjából abban maradtak az emberek, hogy az Off-Road összességében, általában jobb, mint a Clutch Braking. Feltételezem, kivételt hozhat, amikor a forgásidő javítása játékmenetet tekintve fontosabb az általános mobilitásnál is.



Erről lehet szó? Vagy mégiscsak OffRoad? Vagy kit érdekel, lőni akarunk, nem? Akkor meg Smooth Ride? Nincsen személyes tapasztalatom se képességekhez, se a tankhoz, nem igazán tudok mi alapján dönteni. Az ág folytatását sem igazán tudom figyelembe venni, mert egyelőre nem látom, hogy BC vagy AMX 30 fele mennek tovább, ha egyáltalán tovább mennek onnan.

Az extra kérdés, hogy mennyire van mostanában helye klánháborúsdiban? Kiszorította a többi T8 light vagy azért érdemes vele számolni? Nyilván egy félmillió XP-t (dupla T9) mindenképpen el fogok vele tölteni, személyes tapasztalat/élmény, csakhogyazértmégis, hogyan álljak hozzá, mennyire próbáljam megszeretni?

Egyébként, nem sietek hozzá, most már csak szorzókkal haladok, mivel a tier 5-7 tankok feltérképezése sem egy annyira villámsebesen haladó folyamat, hogy hirtelen hozzácsapjam a teljes 8-10 szintet is. Ja meg költségesek is.


Köszi, glhf.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211798 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Az oldalon van egy autentikus elemzés. Ezen túl vagy már?
Tankelemzés: AMX1390

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.