Jelenleg

35
látogatónk van

Örömködő

4 éve 2 hónapja #293574 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Meg is hozta a csoda svéd az első tizenötös küldetést kitüntetéssel! Finom 1750 bond, mm-m!

Figyelem: Spoiler!



Az új kampányban lehet szerezni kötvényt?
Eddig nem nagyon foglalkoztam vele....
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293575 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Meg is hozta a csoda svéd az első tizenötös küldetést kitüntetéssel! Finom 1750 bond, mm-m!

Úgy általánosságban mi a véleményed a tankról?
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293580 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@bandras
Megnéztem, nem volt ez rossz, szép munka! ;)

@Matt_Kirby
279 küldik, igen. A rengeteg bondos direktíva mellett kitüntetéssel bondot ad mindegyik. Négy kis küldetésnél 125, tíznél 150, az utolsó pedig 1750. Tehát, ha minden küldetést teljesítesz kitüntetéssel, akkor nemzetcsoportonként 3750 bond, összesen 15.000!

Sokan úgy szerezték meg a tankot, hogy nem váltottak ki semmilyen küldetést, a 279-nél végigmentek egyetlen csoportnál és utána azonnal kiváltották a másik három 15öst. Én most már nem sietek a tankért, az utolsó küldetés nem okoz problémát, míg jó pár kis küldetés rendkívül bosszantó számomra. Nem fogok például csak ezért orosz artit venni és játszani, inkább azoknál fogom elhasználni a Jokereket. Egyelőre úgy tervezem, hogy legalább három csoportnál végigmegyek, közben pedig megszerzem a lehető legtöbb bondot is.

@Kriminalis
Ezernéggyel száll a bazsiammo! Kell mást mondanom? :woohoo:
Bejövős egyébként.
Ágyú élvezhető. Hirtelen mozdulatoknál, szneppeknél éppen elfogadható az ágyúkezelhetőség, valamivel hosszabb célzásnál már simán lehet lődözni a kupolákat, kisebb gyengepontokat közepes távolságon.
A torony relatív megbízható, mediumhoz képest kellemes meglepetés számomra, bátran használom. Be kellett áldoznom pár szép csatát a coalition pattintós küldetéshez, de hamar meglett vele.

Objektíven nézve, semmi extra, balanszolt medium tank. Bár kiegyensúlyozottnak tanknak lenni már eleve jónak számít a nyolcas medek között! A napokban játszott szuper trash csatákkal együtt is jól elvagyok vele, kézre áll nekem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293581 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

@bandras
Megnéztem, nem volt ez rossz, szép munka! ;)

@Matt_Kirby
279 küldik, igen. A rengeteg bondos direktíva mellett kitüntetéssel bondot ad mindegyik. Négy kis küldetésnél 125, tíznél 150, az utolsó pedig 1750. Tehát, ha minden küldetést teljesítesz kitüntetéssel, akkor nemzetcsoportonként 3750 bond, összesen 15.000!

Sokan úgy szerezték meg a tankot, hogy nem váltottak ki semmilyen küldetést, a 279-nél végigmentek egyetlen csoportnál és utána azonnal kiváltották a másik három 15öst. Én most már nem sietek a tankért, az utolsó küldetés nem okoz problémát, míg jó pár kis küldetés rendkívül bosszantó számomra. Nem fogok például csak ezért orosz artit venni és játszani, inkább azoknál fogom elhasználni a Jokereket. Egyelőre úgy tervezem, hogy legalább három csoportnál végigmegyek, közben pedig megszerzem a lehető legtöbb bondot is.

Figyelem: Spoiler!
.


Hát igen, én most megakadtam a 260-as küldikkel. Td 15, 8K dmg. ( a parancsaim elfogytak a többire)
Úgy gondoltam addig nem foglalkozom az új kampánnyal, bár lassan meglesz az Excalibur.
Lehet, hogy neki fogok állni, tudnék mit kezdeni ennyi bonddal.
Ami nehéz a játékban a folyamatos jó teljesítmény. Lehet menni kiugró köröket, de nagyobb százalékban kellene, hogy ne borsózzon a hátam a 279 felé vezető úton.
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293588 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Talán az egyik legszarabb ellenfél csapat volt amit láttam valaha
Tényleg az a kategória, ahol joggal kételkedik az ember, hogy az ellenfélnél is emberek vannak e, vagy már a WG botjai
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293597 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Végre meg lett az SPG 15 - T28 HTC kitüntetéssel.....de ettől kiégtem.

Valamikor a héten elkezdtem az SPG - T28 HTC küldetés sorozatot. De ez valami gyötrelem, amúgy sem kedvelem az artyt a játékban de játszani velük még förtelmesebb. Tökéletes winrate és stat romboló számomra.


Mind1 haladtam ahogy tudtam, viszonylag könnyedén egészen a 15ös küldetésig, mivel vissza akartam szerezni a négy darab "kampányparancsot" Így csak kitüntetéssel végezhettem.......Tegnap ezt a küldit 45 alkalommal próbáltam de éppen csak a közelébe kerültem párszor, nem tudok artyizni az a sok missed shot, a 3 perces turbócsaták ami alatt talán 3-at lősz ami talál is és a saját tapasztalatlanságom együtt rendesen kiégetett.

Aztán ma jött a csavar:



Ez volt ma az első csatám és egyből olyan pályát adott olyan csapat elosztással ahol volt időm lehetőségem összelőni amit kell.....ja és egy tankászt is.....most nem tudom kínomban sírjak vagy nevessek ezen.....mondjuk inkább örülök neki.
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293607 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
"Valamikor a héten elkezdtem az SPG - T28 HTC küldetés sorozatot. De ez valami gyötrelem, amúgy sem kedvelem az artyt a játékban de játszani velük még förtelmesebb. Tökéletes winrate és stat romboló számomra."

Szégyelld magad , arty-val elég csak fél kézzel kattingatni és pizzát zabálni játék közben. Mert mindenki tudja róluk hogy zéró játékos tudás mellet IS tonna szám termelik az XP-t , kreditet és húzzák a WR-t ! :evil:
:whistle: :P
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293610 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Az egész napos rossz széria után vééééégre egy normális csata

Melléklet:
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293611 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Meg is van! Nagyon lent van a szerverátlaga, nyolcvan csata elég volt hozzá.
Simán odaértem volna hamarabb is, csak... mindegy, most egy kicsit engem is kikészítettek a reménytelen csapatok. :side:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, S4nsSk1ll, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, AssistKing
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293612 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
2db gun mark jött ma

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Ba_nshee, S4nsSk1ll, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, KLC_KTE, Sezamme
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293621 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Nevetségesen egyszerű ezt össze hozni az artaval. És ez csak egy VIII-as.
Közbe TV-t néztem és ebédeltem. Fél percenként ránéztem a monitorra és katt.
Nem is értem hogyan lehet 0 sebzést össze hozni klikker tankkal.

Melléklet:
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293622 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Nevetségesen egyszerű ezt össze hozni az artaval. És ez csak egy VIII-as.
Közbe TV-t néztem és ebédeltem. Fél percenként ránéztem a monitorra és katt.
Nem is értem hogyan lehet 0 sebzést össze hozni klikker tankkal.

Melléklet:


Amennyiben lett volna normális arty-s az ellenfélnél, nem lett volna annyira nevetséges. ;) 1-2 lövés után mehettél volna a garázsba és nem kellett volna fél percenkét megszakítani az ebédet. :P
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293624 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Nem tudott volna kiszedni mert lövés után pozíciót váltottam. úgy meg eléggé nehéz eltalálni ha már nem vagyok ott. :) / bár ettől még lehet szerencséje /

Ja akkor most jön, hogy ha lett volna normális spotter az ellenfélnél....

Viszont ez a csata azért volt pont nevetségesen könnyű , mert nem így volt. Ha nyertem volna a lottón milliomos lennék. Értelmetlenség olyanról beszélni, hogy mi lett volna ha....

Miért nem írod oda, hogy ha te lettél volna az ellenfélnél. De még akkor sem 100% biztos/igaz amit állítottál.

Ennek ellenére , vagy fokozása végett is állítom, aki nem tud sebezni egyet sem az artaval, az alszik közbe, nem érdekli a csata kimenetele , direkt szivatja a csapatát , vagy rossz a szemüvege / szeme és nem látja hova céloz.
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293625 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Legjobb nyolcas prémium!

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne, 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999, AssistKing, harakiri
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293627 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Nem tudott volna kiszedni mert lövés után pozíciót váltottam. úgy meg eléggé nehéz eltalálni ha már nem vagyok ott. :) / bár ettől még lehet szerencséje /

Ja akkor most jön, hogy ha lett volna normális spotter az ellenfélnél....

Viszont ez a csata azért volt pont nevetségesen könnyű , mert nem így volt. Ha nyertem volna a lottón milliomos lennék. Értelmetlenség olyanról beszélni, hogy mi lett volna ha....

Miért nem írod oda, hogy ha te lettél volna az ellenfélnél. De még akkor sem 100% biztos/igaz amit állítottál.

Ennek ellenére , vagy fokozása végett is állítom, aki nem tud sebezni egyet sem az artaval, az alszik közbe, nem érdekli a csata kimenetele , direkt szivatja a csapatát , vagy rossz a szemüvege / szeme és nem látja hova céloz.


Naaaaa!
"Közbe TV-t néztem és ebédeltem. Fél percenként ránéztem a monitorra és katt."
Ezek szerint Te is ilyen "Flash - A villám" képességekkel rendelkezel. Lövés után odébb mozogsz, ebédelsz, TV-t nézel, mindezt fél perc alatt! Nem semmi! ;)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.