Jelenleg 235 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296909 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Tankpeti beküldte:

Latzcko beküldte: Sziasztok!

Frontline-nal kapcsolatos kérdésem volna. Amennyiben az idei Frontline során csak mondjuk 3 tokent szerzek meg, s a Steelhunter során is csak 3-6-ot, akkor elvesznek a gyűjtött tokenek, vagy egy későbbi esemény során szerezhetek mellé, hogy 12 tokenes tankot meg tudjak vásárolni?

Ebben az esetben a tokenek beváltódnak az utolsó steel hunter "epizód" után kötvényekre. Évek között nincs tokenátvitel.

Utánanéztem a kommented alapján: 250 kötvény/token lesz az átváltási arány. Összességében az 6250 kötvény, ha minden tokent megszerzek, ez már elgondolkodtató. CW reward tankok közül Kilencázhét/Csiften elmehet 30-35 k bondért liciten szerinted, vagy vegyem ki az ujjam a biliből?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #296915 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sezamme beküldte:

Tankpeti beküldte:

Latzcko beküldte: Sziasztok!

Frontline-nal kapcsolatos kérdésem volna. Amennyiben az idei Frontline során csak mondjuk 3 tokent szerzek meg, s a Steelhunter során is csak 3-6-ot, akkor elvesznek a gyűjtött tokenek, vagy egy későbbi esemény során szerezhetek mellé, hogy 12 tokenes tankot meg tudjak vásárolni?

Ebben az esetben a tokenek beváltódnak az utolsó steel hunter "epizód" után kötvényekre. Évek között nincs tokenátvitel.

Utánanéztem a kommented alapján: 250 kötvény/token lesz az átváltási arány. Összességében az 6250 kötvény, ha minden tokent megszerzek, ez már elgondolkodtató. CW reward tankok közül Kilencázhét/Csiften elmehet 30-35 k bondért liciten szerinted, vagy vegyem ki az ujjam a biliből?

Most télen az alsó küszöb 36000-38000 körül volt (tegyük hozzá, én 31k-ra fogadtam, és megdöbbentett engem is). Én ennyit akkor se adnék azokra a tankokra, ha gold type-59-et adnának mellé. A küszöb mindig annyival nő, amennyi kötvényt a félév alatt még bezsebeltek (habár ez tavaly nyáron nem állta meg a helyét, ami mondjuk kivételnek csekély, a szabályt meg csak erősíti: 2019 nyári licit kicsivel volt több mint a 2019 téli, kb 25k volt)

Jelenleg ott tartunk, hogy a rankedből, kaptak a játékosok 1-5k kötvényt (számoljuk 3k-nak). Frontline-ból (szimpla grinddal) 2840 kötvényt lehetett behúzni (a tokeneket csak az utolsó steel-hunter szakasz után lehet majd úgyis beváltani, ami meg novemberben lesz). Ha a napi küldetéseket nézzük, az +1-2k kötvény befigyelhet (bár szerintem több is). A battle passból az átlag ( és fizető) játékosok minimum 50. szintig elmentek, ami 2600 kötvény. És van amit szerintem még kihagytam.

Ez így összesen cirka 10k kötvény. Ennek a felét lazán hozzáadjuk az utolsó küszöbhöz, akkor kapunk 42k kötvényt (. Ez egész pontosan 9 lila felszerelésre, vagy 3 tízes nyereménytankra elég (kötvénybolt).

Innentől egyéni vélemény, ne hivatkozzatok rám ha lehet:
A kövi tippemnek azt mondom, hogy 42k lesz alsó korlát, bár lehet leviszem 40k-ig, mert nem hiszem el, hogy van 500-1000 olyan h****, aki ha valóban kompetitíven akar játszani, erre költi az összes kötvényét, habár ezen feltételezésemnek, eddig nincs logikai alapja, hiszen a bizonyítékok szerint, valakinek megér ennyit egy nyereménytank.
Nálam egy kötvény, cirka 1 gold értéknek felel meg (F2P játékosként), de lehet másoknál nincs ilyen fejbeli átváltási arány.
A nyereménytankok értékei az én szememben:
121B - 14k kötvény (nincs meg, nem is kell)
M60 - 15k kötvény (nincs meg)
T95E6 - 18k kötvény (nincs meg)
VK-72 - 22k kötvény (nincs meg, de szeretném)
Obj.907 - 24k kötvény volt mielőtt kivettem, most úgy 18k-nak mondanám
Chieftain - 24k kötvény volt mielőtt kivettem, most úgy 26k-nak mondanám

Illetve ha beindul az új ranked, és bejön az új 10-es tank, egy év múlva még magasabban lesznek az árak, meg merek kockáztatni, egy minimum 50k-s licitet.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

1 hónapja 1 hete #296930 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Srácok, légyszi segítsetek.
Telekomos netről nem tudok csatlakozni... próbáltam úgy, ahogy a videóban mutatták (oké, hogy DIGI, de hátha) de a helyzet változatlan.

Happy brrrrrrt day

1 hónapja 1 hete #296938 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszi az infókat! A következő aukció idejére 30-35k kötvényt saccolok maximum magamnak, valahogy éreztem, hogy az kevés lesz. Igazat adok neked abban, hogy nem ér egyik jutalom tank sem papíron ennyi kötvényt, ettől függetlenül tervezem, hogy egy CW idejére a jövőben valahová 5 csatára besunnyogok (tech tree meta tank van/lesz bőven :) ) és aukción elverem rendesen a kötvényeimet. Aki a régi profilomat használja az megszerezte rá időközben a 907-et és a Csifit is és néha már pofátlanságnak érzem, hogy évek után kölcsön kérem az accot- még akkor is ha jóban vagyunk és ingyen adtam át. Másra meg nem költeném a kötvényt, nem érezném pazarlásnak.

1 hónapja 1 hete #296939 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Valakinek van valami ötlete, hogy miért kaphattam (kaptunk?) 1 hónap prém accot csak úgy?

1 hónapja 1 hete #296941 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

AssistKing beküldte: Valakinek van valami ötlete, hogy miért kaphattam (kaptunk?) 1 hónap prém accot csak úgy?

Biztos a DIGI szánja kárpótlásnak. :kappa:

Amúgy engem is érdekelne.

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296968 Írta: rosscode84
Megválaszolva: rosscode84
Sziasztok,
a játék, igazából mióta az eszemet tudom olyan grafikával megy, hogy a fa lombjai a hozzájuk való közeledéskor megváltoznak (olyan, mint amikor renderel valami (anizotróp szűrés vagy hasonló...)). A játék beállítások: SD grafika, majdnem minden max. beállításon (nem ultrán) van. Akárhogy is állítgatom, a grafikai minőség változik, de ez az effekt sehogy sem. Próbáltam már különböző VGA driverekkel, különmböző VGA driver beállításokkal, de semmi változás. Hardware: RX560 2GB, i3 8100, 8 GB RAM, SSD. Valakinek valami ötlet, vagy hasonló tapasztalat? Megpróbálok felrakni 1-2 print screent. Hátha látszódik. Játék közben, kb. annyit érzékelek, hogy villog minden falomb a közelemben. Elég zavaró,

üdv, rosscode
Gumírozott falábbal könnyű settenkedni...
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #296972 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

rosscode84 beküldte: Sziasztok,
a játék, igazából mióta az eszemet tudom olyan grafikával megy, hogy a fa lombjai a hozzájuk való közeledéskor megváltoznak (olyan, mint amikor renderel valami (anizotróp szűrés vagy hasonló...)). A játék beállítások: SD grafika, majdnem minden max. beállításon (nem ultrán) van. Akárhogy is állítgatom, a grafikai minőség változik, de ez az effekt sehogy sem. Próbáltam már különböző VGA driverekkel, különmböző VGA driver beállításokkal, de semmi változás. Hardware: RX560 2GB, i3 8100, 8 GB RAM, SSD. Valakinek valami ötlet, vagy hasonló tapasztalat? Megpróbálok felrakni 1-2 print screent. Hátha látszódik. Játék közben, kb. annyit érzékelek, hogy villog minden falomb a közelemben. Elég zavaró,

Miért nem HD-n játszol? Ez a gép simán elbírná ugyanazzal az fps-sel. Lehet, hogy ettől a problémád is megoldódna.

1 hónapja 1 hete #296974 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2
Javasolt lenne egy kép a grafikai beállításaidról. Arról talán meg lehetne mondani, hogy mi okozza a problémát. Továbbá nem szabad elfelejteni, hogy a játékban a növények áttetszők, tehát a távolság csökkenésével arcade nézetben is sűrűbb vagy épp ritkább lesz, míg ugye sniperben áttetsző.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296975 Írta: rosscode84
Sziasztok, sajnos ezeket már mind megpróbáltam. Csatoltam a játékon belüli jelenlegi beállításaimat. Akárhogy állítom ezeket, a helyzet változatlan. A szándékot értékelem ! ;)

üdv, rosscode
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #296976 Írta: Silean2

A bokor átlátszóságát kapcsold ki.
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #296979 Írta: rosscode84
Sajnos az már volt kikapcsolva és bekapcsolva is. Az csak annyi, hogy bokorhoz közeledve egyre jobban átlátszóvá válik, vagy pedig egyik pillanatról eltűnik a bokor... az nem hat a fa lombjaira a közelemben.

üdv, rosscode

1 hónapja 1 hete #296980 Írta: Silean2
Ha segít a dolog, akkor nálam így néz ki a beállítás és semmi furcsát nem érzékelek grafika szempontjából.

Ha ezekkel a beállításokkal jó, akkor egyesével húzhatod vissza a csúszkákat és hátha megoldódik a problémád.
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296981 Írta: rosscode84

silean2 beküldte: Ha segít a dolog, akkor nálam így néz ki a beállítás és semmi furcsát nem érzékelek grafika szempontjából.

Ha ezekkel a beállításokkal jó, akkor egyesével húzhatod vissza a csúszkákat és hátha megoldódik a problémád.

Tényleg köszönöm, de nem hiszem, hogy a játékon belüli grafika lenne a ludas... azokat már számtalanszor változtatgattam, figyelve a fa lombjaira gyakorolt hatásukat. Semmi. Itt valami renderelési/kirajzolási/szűrő) probléma lesz szerintem.

Köszben találtam hozzá (igaz, hogy nem world of tanks) egy olyan videot, amivel kicsit könnyebb megérteni a hibaképet.

Ha itt nézitek a video elején kb. 25 másodpercnél is megváltozik a bokor "stílusa". És ez fügetlen a játék grafikai beállításaitól. Szerintem ez valami programozási directx/rendelési téma lehet. Gondoltam érdeklődök, hogy másnál is van-e ilyen...

üdv, rosscode

1 hónapja 1 hete #296992 Írta: Капитан паннонии
Megválaszolva: Капитан паннонии
Sziasztok!

A maximális látótáv, az elvileg 445 méter. Sok videóban láttam, hogy van aki 500+ métrre növeli a látótávot. Ennek van valami gyakorlati haszna? Ezt nem igazán értem... Előre is köszi mindenkinek!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.