Jelenleg 476 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 2 hete #296747 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Szia! Köszi szépen. A wot- fut már a legkevesebbet. Nem csak játékra használom, nem az az elsődleges. Több évre tervezek, ezért gondoltam egy "csúcsra".

[/url]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #296763 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Ha már több évre veszed , akkor egy jó tanács :
A 3xxx-es rizsák az előző szériákkal ellentétben már nem a 3200-es ramokkal használva adják az optimális késleltetésüket , hanem a 3600-asokkal.
( Változott a belső adatsebességük. )
Tehát ha "pénz nem számít" és fontos a magas Mhz mellé az alacsonyabb késleltetés is akkor javasolt azt venni.

1 hónapja 2 hete #296776 Írta: S_zoltan
Megválaszolva: S_zoltan
Üdv urak! Csak egy kérdésem lenne a progetto 46ot milyen gyakran lehet megvásárolni? Előre is köszönöm a választ!

1 hónapja 2 hete #296782 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

S_zoltan beküldte: Üdv urak! Csak egy kérdésem lenne a progetto 46ot milyen gyakran lehet megvásárolni? Előre is köszönöm a választ!

3-5 havonta be szokott esni egy-egy 24 órás időre a boltba. nem árt résen lenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: S_zoltan

1 hónapja 2 hete #296790 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

S_zoltan beküldte: Üdv urak! Csak egy kérdésem lenne a progetto 46ot milyen gyakran lehet megvásárolni? Előre is köszönöm a választ!

kérésed parancs! na futás a boltba! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: S_zoltan

1 hónapja 2 hete #296793 Írta: S_zoltan
Megválaszolva: S_zoltan
Köszi! Már reggel csipásan észrevettem s beszereztem :)

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #296822 Írta: pasztorattila54
Megválaszolva: pasztorattila54
Sziasztok!
2 éve letöltöttem a Family Guy szinkront. Minden okés volt a működésében, de az utóbbi 4-5 verzió váltás óta nem müxik. Mit lehet tenni, hogy a mostani verziók hoz is jó legyen? A válaszokat előre is köszönöm.

1 hónapja 2 hete #296824 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Szerintetek frontline -ból melyik vasat érdemes választani? Egyik sincs meg. Jelenleg az AE phase és a Char Futur között ingadozom. Egyelőre nyitott a kérdés, még a russzki is szóba jöhet. Ki melyiket választja majd és miért? Melyik a jól használható és melyik a legkevésbé a statok alapján?

1 hónapja 2 hete #296825 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Slandyke beküldte: Szerintetek frontline -ból melyik vasat érdemes választani? Egyik sincs meg. Jelenleg az AE phase és a Char Futur között ingadozom. Egyelőre nyitott a kérdés, még a russzki is szóba jöhet. Ki melyiket választja majd és miért? Melyik a jól használható és melyik a legkevésbé a statok alapján?

A teljesség igénye nélkül:

https://www.youtube.com/watch?v=Zd8CqnmT8dg

https://www.youtube.com/watch?v=FO6M0elUsjw
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #296830 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Üdv!
Megmondaná valaki, hogy " FRONTLINE " módban hol kell löni a bázis tornyok oldalát, hogy sebződjenek?

Úgy tűnik senki se tudja. Pedig sebzik onnan is csak nem értem hogyan.

1 hónapja 2 hete #296831 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Rohamnyuszi beküldte:

Slandyke beküldte: Szerintetek frontline -ból melyik vasat érdemes választani? Egyik sincs meg. Jelenleg az AE phase és a Char Futur között ingadozom. Egyelőre nyitott a kérdés, még a russzki is szóba jöhet. Ki melyiket választja majd és miért? Melyik a jól használható és melyik a legkevésbé a statok alapján?

Én az AE Phaset vettem ki, elnéztem a Char Future csata közben, nem nagy szám, mondjuk az amcsit megeszem a Conquerorral bármikor

1 hónapja 2 hete #296837 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

charliefirpo_2018 beküldte:

Rohamnyuszi beküldte:

Én az AE Phaset vettem ki, elnéztem a Char Future csata közben, nem nagy szám, mondjuk az amcsit megeszem a Conquerorral bármikor

Azt gondolom teljesen egyéni preferencia kérdése a dolog, lévén egyik tank sem fogja felborítani a metát. Mivel "ingyen van", szerintem nem is várta senki, hogy OP tankokat fognak kidobni.

A Phase 1 hulldown tank, kb. egy kicsit "lebutított" Conq, az Obj. sidescrape-re jól van hangolva, de azon túl semmi extra, a Char pedig egy "sajátos" megoldás a jól ismert francia táras tankok vonalát követeve.

Kinek, melyik jön be...de csodát szerintem kár várni tőlük. Néztem mit alakítanak velük a streamerek tegnap, egyikre se mondanám, hogy "megérik" a belefektetett időt, ugyanakkor teljesen rendben vannak és nagyon nem tudsz egyikkel sem mellényúlni.

Szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 2 hete #296838 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Rohamnyuszi beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte:

Rohamnyuszi beküldte:

Azt gondolom teljesen egyéni preferencia kérdése a dolog, lévén egyik tank sem fogja felborítani a metát. Mivel "ingyen van", szerintem nem is várta senki, hogy OP tankokat fognak kidobni.

A Phase 1 hulldown tank, kb. egy kicsit "lebutított" Conq, az Obj. sidescrape-re jól van hangolva, de azon túl semmi extra, a Char pedig egy "sajátos" megoldás a jól ismert francia táras tankok vonalát követeve.

Kinek, melyik jön be...de csodát szerintem kár várni tőlük. Néztem mit alakítanak velük a streamerek tegnap, egyikre se mondanám, hogy "megérik" a belefektetett időt, ugyanakkor teljesen rendben vannak és nagyon nem tudsz egyikkel sem mellényúlni.

Szerintem.

. Mentem pár kört a Conquerorral, szembe jött a Phase hulldownban, hát nem volt nehéz belövöldözni a kupoláját. Viszont a Phase szerintem feelinges tank, mikor meglett kipróbáltam, nagyon hasonlít a Renegadera bár sztem nem igazán közelharcos tank. Messzebbről támogató szerepben igenis kiváló tud lenni,közelre a lehpzott tankok kivégzésére kiváló. Az ágyú rendben van,pontos,gyorsan céloz,ha lenne rajta plusz páncél betyár jó tank lenne,de akkor még ráfognák hogy OP...

1 hónapja 2 hete #296839 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Megmondaná valaki, hogy " FRONTLINE " módban hol kell löni a bázis tornyok oldalát, hogy sebződjenek?

Nem biztos, hogy egyre gondolunk, mert nem teljesen oldalról müxik a dolog, de van két kis "fülecske" a hátlapon, amit már nagyon éles szögből is be tudsz ütni.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #296840 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Üdv!
Megmondaná valaki, hogy " FRONTLINE " módban hol kell löni a bázis tornyok oldalát, hogy sebződjenek?

Úgy tűnik senki se tudja. Pedig sebzik onnan is csak nem értem hogyan.

Ha lesz rá replayem erről a hétről küldöm majd privátba (a múltkoriakat nincs kedvem kikeresni).
A téli pályán úgy vannak forgatva a tronyok, hogy csak a 4-est lehessen oldalról úgy lőni, hogy egy kicsit messzebb vagy, de az se könnyű (kb lehetetlen).

Téged valószínűleg a nyári pályán érdekel. Teszek be egy képet. (A csillagok közelítő helyet mutatnak)
Az 1-es ilyesfajta lövése kb 220-240 átütéssel működik, ezt úgy általában mindenki ismeri.

A 2-es lövése a 3-astól egy bonyolult dolog, hiszen a legnehezebben kilőhető torony a 3-as, de ha az megvan, akkor a támadók már biztos nyernek. Viszont az idei frontline-ra a 2-est egy kicsit elforgatták, hogy balra nézzen, így annak a beütéséhez 250-270 átütés szükségeltetik (nagy a távolság is, és házak is útban vannak néhol)

A 4-est az adott szögből nagyon ritkán van értelme lőni, ugyanis minimum 290 átütés kell hozzá, és sokkal könnyebb közelebb mozogni a toronyhoz.

Az 5-ös a JOKER. A csillaggal jelölt helyről kb 290 pennel át lehet vinni a tornyot 75%-os eséllyel, de kicsit hátrébbról (map szerint lentebbről) a 310-320-as heat 100% átütést produkál (400+m távolság miatt jobb a heat). Gyakorlatilag ha 2 ágyú be van ütve (az ötösön kívül), és a győzelem is cél az utolsó 2-3 percben, akkor az szimplán elérhető.
Felmerülhet a kérdés: mi a jó istennek van 300 átütése tier8-ban? Hát a legtöbb TD prémium lőszerének (Én Kanonejagdpanzert használok a célra, de pl az Obj. 416-nak is 330-as átütésű heatje van.)
lista: tanks.gg/list/s...remium

Persze ha egy torony mellett állsz közvetlenül (50 méteren belül), akkor 210-220-as átütés elég az oldalának a beütéséhez.

Remélem segítettem :)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bulcsu

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.