Jelenleg 558 vendég és 5 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 1 hete #296868 Írta: ApaFeca
Megválaszolva: ApaFeca
Köszi, a videó szerinti beállításokkal működik Digis nettel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #296870 Írta: zola76
Megválaszolva: zola76
Köszi a videót, ezzel a beállítással működik.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296871 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Csatlakozok a DIGI netesek köszönetet mondó táborához! [Gint #296866 hozzászólásában levő képet használtam.]
T_A_N_K_M_A_N_I_A: hirtelen ezt találtam neked a tornyok páncélvastagságáról. Remélem, még mindig érvényes. Nyári térképen az 5-ös tornyot a Tankpeti-féle pozícióból szerintem már kb. 240-250 pen (tier 8 TD-k alaplőszere) is viszi.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 hónapja 1 hete #296872 Írta: Gint
Megválaszolva: Gint
Még továbbra sem jó lehet nálad már igen,nálam még mindig nem elérhető se a weboldal se a eu szerver,csak ha továbbra is átírom

1 hónapja 1 hete #296874 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_

quaker beküldte: Most már elérhető kb. 20 perce a weboldal és az EU1 és EU2 szerverek is. A DIGI-nél lévő előfizetőket érinti a DNS hiba.
Akinek a DIGI modeme bridge módban van és saját routere van, annak nem megoldás a fenti segítség, mert PPPoE módban van a router és a szolgáltatótól kapott DNS címeket nem lehet a fenti módszerrel átírni.

Szia, köszi az infót! Ez esetben mit lehet tenni? Sajna én totál 0 vagyok informatikából...

1 hónapja 1 hete #296875 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Másnál is szaggat az FT? néhol majdnem képregény szintre esik vissza a sebesség... vagy az én készülékemben van a hiba

1 hónapja 1 hete #296876 Írta: _Potip_
Tegnap én is így jártam, majd másfél óra játék után rájöttem, hogy nincs bedugva a laptop töltő... :rofl:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #296877 Írta: quaker
Megválaszolva: quaker
_Potip_
Be kell jelenteni a DIGI ügyfélszolgálatak (telefon: 1272) a hibát, mert nem a Te eszközeidben vagy a számítógépes beállításaidban és az általad használt programokban van a hiba, hanem az internet szolgáltatódnál. A DIGI olyan DNS kiszolgálót használ, amelyen keresztül nem érhető el sem a worldoftanks.eu weboldal, sem a WoT EU1 és EU2 szerverei. A DNS kiszolgálónál fellépő hiba elhárulása esetén újra menni fog a kapcsolódás, de, ha nem oldódik meg a DNS hiba, akkor a DIGI-nek kell megoldania és másik DNS-t kell használnia a hibát okozó helyett. Ne hagyd magad lerázni az ügyfélszolgálaton, vegyék fel hibára a panaszt!
Sajnos én is DIGI-s vagyok április 1-től, de átkozom a napot is, amikor ezt a fostengert választottam. Tegnap este 23 órakor már kidobott a játék a DNS hiba miatt...akkor azt hittem bannoltak, de kb. 30 perc múlva újra elérhetők lettek a szerverek. Ma már jóval hosszabb idő volt a DNS hiba, de én 20 óra környékén már be tudtam lépni.
Én a DIGI routerét bridge módba állíttattam, mert a ZTE modem egy hulladék és saját routert használok, hogy legyen normális wifi, menjenek a torrentek és ne szakadjak le 3 percenként a netről. A PPPoE módban működő saját routeremben sajnos nem engedi átírni az elsődleges DNS kiszolgálók címeit a DIGI, így nálam nem is működik a korábban ajánlott módszer, ezért csak abban bízhatok, hogy a DIGI megoldja a DNS hibát. Jelenleg nálam már 20 óra után megy a szerverekhez való csatlakozás és a weboldalt is elérem.

1 hónapja 1 hete #296879 Írta: Gint
Megválaszolva: Gint
Be kell jelenteni a DIGI ügyfélszolgálatak (telefon: 1272) a hibát, mert nem a Te eszközeidben vagy a számítógépes beállításaidban és az általad használt programokban van a hiba, hanem az internet szolgáltatódnál. A DIGI olyan DNS kiszolgálót használ, amelyen keresztül nem érhető el sem a worldoftanks.eu weboldal, sem a WoT EU1 és EU2 szerverei. A DNS kiszolgálónál fellépő hiba elhárulása esetén újra menni fog a kapcsolódás, de, ha nem oldódik meg a DNS hiba, akkor a DIGI-nek kell megoldania és másik DNS-t kell használnia a hibát okozó helyett. Ne hagyd magad lerázni az ügyfélszolgálaton, vegyék fel hibára a panaszt!

Én meg tettem,erre rá 2-3 órára jött a válasz sms,hogy a hibát elhárították ,leteszteltem egyáltalán nincs elhárítva a hiba :D

1 hónapja 1 hete #296881 Írta: _Potip_

quaker beküldte: _Potip_
Sajnos én is DIGI-s vagyok április 1-től, de átkozom a napot is, amikor ezt a fostengert választottam. Tegnap este 23 órakor már kidobott a játék a DNS hiba miatt...akkor azt hittem bannoltak, de kb. 30 perc múlva újra elérhetők lettek a szerverek. Ma már jóval hosszabb idő volt a DNS hiba, de én 20 óra környékén már be tudtam lépni.
Én a DIGI routerét bridge módba állíttattam, mert a ZTE modem egy hulladék és saját routert használok, hogy legyen normális wifi, menjenek a torrenteknek és szakadjak le 3 percenként a netről. A PPPoE módban működő saját routeremben sajnos nem engedi átírni az elsődleges DNS kiszolgálók címeit a DIGI, így nálam nem is működik a korábban ajánlott módszer, ezért csak abban bízhatok, hogy a DIGI megoldja a DNS hibát. Jelenleg nálam már 20 óra után megy a szerverekhez való csatlakozás és a weboldalt is elérem.

Köszi a segítséget! Holnap rájuk eresztem a feleségem. Ő addig nem enged amíg el nem éri amit akar.. . :fetreng:

1 hónapja 1 hete #296883 Írta: beowolf14
Megválaszolva: beowolf14
Köszönöm szépen! Ha hazaérek, kipróbálom. Digi szar van nálam is.

1 hónapja 1 hete #296886 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Sziasztok!Valaki megtudja mondani credit boostert hol,hogyan lehet szerezni?

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

1 hónapja 1 hete #296887 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Sziasztok!

Frontline-nal kapcsolatos kérdésem volna. Amennyiben az idei Frontline során csak mondjuk 3 tokent szerzek meg, s a Steelhunter során is csak 3-6-ot, akkor elvesznek a gyűjtött tokenek, vagy egy későbbi esemény során szerezhetek mellé, hogy 12 tokenes tankot meg tudjak vásárolni?

1 hónapja 1 hete #296888 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Latzcko beküldte: Sziasztok!

Frontline-nal kapcsolatos kérdésem volna. Amennyiben az idei Frontline során csak mondjuk 3 tokent szerzek meg, s a Steelhunter során is csak 3-6-ot, akkor elvesznek a gyűjtött tokenek, vagy egy későbbi esemény során szerezhetek mellé, hogy 12 tokenes tankot meg tudjak vásárolni?

Ebben az esetben a tokenek beváltódnak az utolsó steel hunter "epizód" után kötvényekre. Évek között nincs tokenátvitel.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 1 hete #296889 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

sziszifuszi beküldte: Sziasztok!Valaki megtudja mondani credit boostert hol,hogyan lehet szerezni?

a, Küldetések (8-as prémium tankok mellé szoktak lenni)
b, Premium shop (csomagokban van)
c, Talán már volt kapható "Tank Rewards"-ban
d, Nagy ritkán betesznek párat jutalomként napi/hétvégi küldetésre

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.