Jelenleg 600 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 4 napja #297095 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

VaFec beküldte:

x_Popi_x beküldte: Sziasztok érdeklődni szeretnék... nagyon régóta nem játszottam wot-al de ujra belekezdenék... már ps-en jatszok egy ideje.. csak emiatt több száz ezres pc-re nem szivesen ruháznék be.. pc-ről ps-re átlehet konvertálni az accountot? illetve.. ha ez lehetséges.. a játék támogatja a ps-en a billentyű egér kombináciot? válaszokat előre is köszönöm.

Most komolyan, még egyszer képes voltál megkérdezni?
www.wotinfo.hu/...297086

Áthelyeztem a korábbi hsz-ét ebbe a topicba, azért nem találta.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 napja #297096 Írta: x_Popi_x
Megválaszolva: x_Popi_x
igen, telefonról írtam először, azthittem valami bug vagy hasonló.
igen rég nem voltam az oldalon.
viszont a válasz elszomorít.. 38 ezer csata utan nem szívesen kezdeném újra...

1 hónapja 4 napja #297097 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

x_Popi_x beküldte: igen, telefonról írtam először, azthittem valami bug vagy hasonló.
igen rég nem voltam az oldalon.
viszont a válasz elszomorít.. 38 ezer csata utan nem szívesen kezdeném újra...

SD klienssel talán nincs túl nagy gépigénye a WoT-nak, de lehet, hogy tévedek.
A PS-en az egér és billentyű kombináció nem túl kiforrott a fórumok alapján. Egy használt laptop talán megoldaná a problémád.

1 hónapja 3 napja #297125 Írta: x_Popi_x
Megválaszolva: x_Popi_x
Enis erre jutottam ennel fogva. Egy
I5 8600h
8 gb ddr4 ram
Es egy 1050 4 gb kartya mire lenne képes?

1 hónapja 2 napja #297135 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

x_Popi_x beküldte: Enis erre jutottam ennel fogva. Egy
I5 8600h
8 gb ddr4 ram

Mindenre! Egyébként attól függ, hogy mire van igényed. Magas felbontásban tökéletesen futna a játék.

1 hónapja 1 napja #297153 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,mi ez a Challenger token? oké hogy fociról szól, eddig tiszta, de mire lehet használni? mert már van egy jópár. köszi:thx:

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #297154 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

VaFec beküldte:

I5 8600h
8 gb ddr4 ram

Mindenre! Egyébként attól függ, hogy mire van igényed. Magas felbontásban tökéletesen futna a játék.

Nekem kb hasoló konfigom van, minden a maxon,és gyönyörüen fut

1 hónapja 1 napja #297157 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
Van valakinek valami okos tippje TD vadászatra VI-os meddel? Úgy számítottam, hogy valahogy össze tudom hozni a Bret.Panther-rel az összes koalíciós küldetést és szinte mind meg is van, de már majd' egy hete a "pusztíts el 10 TD-t" küldetésen állok, mégis csak 1/10 a haladás.
Gondolom azért, mert a tipikusan hátrébb lévő TD-ket az arty meg a light kilövi, mielőtt a med odaérne, ami meg általában csak a frontvonalbeli medek, nehezek legyűrése után történik, de mivel a Bret.Panther-rel 80-90%-ban +2 tier-be rak, nem én szoktam elsőnek áttörni. Ha meg véletlenül top tier vagyok (1-2%), előre megyek és felderítem a közeledő medek mögött gubbasztó TD-t akkor is kicsi az esélye, hogy pont én lövöm az utolsót. Ma is, tegnap is egy halom TD-t vittem 10% HP alá.

Persze elvileg egy idő után meglenne heti egy TD kilövéssel is, de pont azért kelettek volna a koalíciós küldetések, hogy a női legénységi tagot beültethessem az új V-ös olasz med-embe, ami hetek óta üresen áll a garázsban, mert nem akartam nulláról elkezdeni egy olasz lövész képzését.
De lehet, hogy most elgyengülök és a hétvégi 30k ajándék xp-t pont arra a tankra fogom elhasználni, aztán jönnek a két milkás kiképző füzetek...

Nincs már annyi türelmem, mint régen. Tavaly vagy fél évet vártam az újabb tankba üléssel (Ferdinand), mert vártam a Karácsonyt egy hóleány reményében. Most a P43-mal nem szeretnék Karácsonyig várni, ha nem gond senkinek. Az akkori hóleányok majd jók lesznek egy olasz medbe, vagy japán TD-be. Nézzétek, de szép idő van.

Játékbeli név: Bitangocska

1 hónapja 1 napja #297158 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska

charliefirpo_2018 beküldte:

VaFec beküldte:

I5 8600h
8 gb ddr4 ram

Nekem kb hasoló konfigom van, minden a maxon,és gyönyörüen fut

Ugyan nem láttam a Wotinfo főoldalon, de a Worldoftanks.eu-t is szoktam nézni, innen tudom:
worldoftanks.eu...ay/en/

Játékbeli név: Bitangocska

1 hónapja 1 napja #297159 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,mi ez a Challenger token? oké hogy fociról szól, eddig tiszta, de mire lehet használni? mert már van egy jópár. köszi:thx:

worldoftanks.eu...ay/en/

Ezen az oldalon bejelentkezel és ha van a birtokodban token, akkor megtippelhetsz 4 db meccset a Bundesliga aktuális mérkőzései közül. Ha ez megtörtént mindegyikhez kapsz egy-egy könnyű küldetést. Amennyiben határidőre teljesíted őket és a tipped is bejön, kaphatsz hetente változó ingame jutalmakat. (ha jól tudom)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #297160 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Bitangocska beküldte: Van valakinek valami okos tippje TD vadászatra VI-os meddel?

Cromwell elég mozgékony és jó a tűzereje..

..bocsi! Az nem koalíciós..

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #297162 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Bitangocska beküldte: Van valakinek valami okos tippje TD vadászatra VI-os meddel?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

[/spoiler]

Skoda T25. Gyors, rugalmas, autoloader 300+ sebzéspotenciál egy tárból. A kisebb 5-ös TD-ket lerammolhatod, meg sem érzed. Alapból egy kiváló tank, erre a célra meg ez a legalkalmasabb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bitangocska

1 hónapja 6 órája #297193 Írta: Shatok Gunner
Megválaszolva: Shatok Gunner
Sziasztok!
Van már tapasztalat vagy tudás arról, mi történik ha egy legénység eléri a képességei maximumát?
A T95-ön a 7. skill sor végén járok ... lesz érezhető hatása ha egy legénységi tag full-os lesz? ... esetleg ha a parancsnok full-os lesz, arra még azt hiszem 4 képesség fér el!?
Köszönöm!
:thx3:

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"
Melléklet:

4 hete 22 órája #297207 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Nem értem ezeket a küldetéseket: Csapattársak okozzanak átlagosan 2000 életerő sebzést nem írom le teljesen, és ez korlátozva van 500 életerő sebzésre csatánként. De amikor spotolok pl: 500 at a küldetés ikonok ( ez nem 100%-os) ilyen 1,24 vagy hasonlót mutat. Ha öt csatán belül spotolnom kell 2000, akkor miért nem mutat 500-at az ikon ha 500-at spotoltam? Totál nem értem ezeket a küldetéseket, és van, hogy sebezni kell, de ott is korlátozva van csatánként. De ott se annyi megy fel amennyit én sebzek. Hogy vannak ezek?
És bocs, hogy nem tudom.

4 hete 22 órája #297209 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

Marcus beküldte: Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Nem értem ezeket a küldetéseket: Csapattársak okozzanak átlagosan 2000 életerő sebzést nem írom le teljesen, és ez korlátozva van 500 életerő sebzésre csatánként. De amikor spotolok pl: 500 at a küldetés ikonok ( ez nem 100%-os) ilyen 1,24 vagy hasonlót mutat. Ha öt csatán belül spotolnom kell 2000, akkor miért nem mutat 500-at az ikon ha 500-at spotoltam? Totál nem értem ezeket a küldetéseket, és van, hogy sebezni kell, de ott is korlátozva van csatánként. De ott se annyi megy fel amennyit én sebzek. Hogy vannak ezek?
És bocs, hogy nem tudom.

Csapattársak okozzanak átlagosan 2000 életerő sebzést
Vagyis, ha van neked adva 10 csata, akkor ebben a 10 csatában kell átlag 2000 assistnak lenned, vagyis összesen 20 000-nek. Azonban csak akkor kezdi el számolni/hozzáadni a küldetéshez, ha minimum 500-at assistoltál
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.