Jelenleg 293 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

3 hónapja 1 hete #297281 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

bandras32 beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte:

Kopasz0721 beküldte: Átképzés nélkül csak prémbe nem?

Várjál, arra akartam kilyukadni hogy a kilences Skodába jó?

Átképzés nélkül sehová nem tudod rakni, illetve tudod de elég szarok lesznek. Viszont, ha az a kérdés, hogy kompatibilis-e a SKODA T 25 legénysége a SKODA T 50-be, akkor a válasz: NEM.
A T 50-ben a rádiós szerepét a parancsnok veszi át, és bekerül egy töltő, aki a T 25-ben a lövész volt.

köszi:beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #297310 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Sziasztok!

Melyik jutalomtankot érdemes választani a jelenlegi toborzóprogramból? Én a Patrioton, vagy az AMX CDA105-ön gondolkodom, bár a 112-t és a Jagdtiger 8,8-at is javasolták.

Köszi a válaszokat!

3 hónapja 1 hete #297311 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Latzcko beküldte: Sziasztok!

Melyik jutalomtankot érdemes választani a jelenlegi toborzóprogramból? Én a Patrioton, vagy az AMX CDA105-ön gondolkodom, bár a 112-t és a Jagdtiger 8,8-at is javasolták.

Köszi a válaszokat!

112 már nincs benne ha jól tudom

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hónapja 1 hete #297324 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
Meg lehet valahol nézni a wn8 és esetleg más statisztikák alakulását egy fiók kezdete óta? Annyira érdekelne, hogy az, mennyire jóként emlékszem egy időszakra összhangban van-e a számokkal. Viszont minden wot wn8-as oldalon, amit találtam csak a legutóbbi időszak van. Már ahol egyáltalán benne voltam az adatbázisban ÉS hibaüzenet nélkül betöltött a statisztika.

A wotlabs-on ugyan kilehetett választani idősávot, de azt mindig felülírta "mától máig"-gal. Valahol volt egy olyan, ahol regisztrálni kellett az egyéni statisztikák megnézéséhez, talán az van annyira profi?

Játékbeli név: Bitangocska

3 hónapja 1 hete #297330 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Bitangocska beküldte: Meg lehet valahol nézni a wn8 és esetleg más statisztikák alakulását egy fiók kezdete óta? Annyira érdekelne, hogy az, mennyire jóként emlékszem egy időszakra összhangban van-e a számokkal. Viszont minden wot wn8-as oldalon, amit találtam csak a legutóbbi időszak van. Már ahol egyáltalán benne voltam az adatbázisban ÉS hibaüzenet nélkül betöltött a statisztika.

A wotlabs-on ugyan kilehetett választani idősávot, de azt mindig felülírta "mától máig"-gal. Valahol volt egy olyan, ahol regisztrálni kellett az egyéni statisztikák megnézéséhez, talán az van annyira profi?

Minden oldal onnantol kezdve nezi a statisztikaidat, hogy eloszor lekered az adataid. Szoval valaszd ki melyik jon be leginkabb es ha erdekel a fejlodesed akkor naponta nezz vissza. A kezdetekrol nem fogsz kapni infot, viszont innentol kezdve rendesen kovetni fogja az eredmenyeid.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bitangocska

3 hónapja 1 hete #297333 Írta: tomasman74
Megválaszolva: tomasman74
Hali
Olyan kérdésem lenne, hol tudom jelezni ,hogy a fussbal ligában a javító készletet levonja nem hozzáadja?
Köszönöm előre is a válaszokat

3 hónapja 1 hete #297342 Írta: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Megválaszolva: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a

tomasman74 beküldte: Hali
Olyan kérdésem lenne, hol tudom jelezni ,hogy a fussbal ligában a javító készletet levonja nem hozzáadja?
Köszönöm előre is a válaszokat

... a supportnak írhatsz a problémádról de pont annyira érdekli őket mint az, amikor jeleztem feléjük hogy a jutalom kötvényeket elcsalja a játék! Megköszönik hogy szóltál, aztán pingvineznek hogy " tudunk a problémáról, dolgozunk rajta" ...

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"
Melléklet:

3 hónapja 4 napja #297407 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Rászokott a WG a csalásra, milyen jó. Legyek top 10 játékos között megszerzett tapasztalat alapján. Második vagyok, xp-ileg, de a küldetés 9/10 és nem adja be. Nincs oda írva, hogy győzzél csak a tapasztalat top 10-ben.

3 hónapja 4 napja #297408 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Egy kör twitch prime kérdés. Van twitch accountom. A Captured King Tiger esetén rákattintok a Claim Now-ra. Majd Try Prime. Ott Sign up és Felhatalmazás. Gyanítom ezek után kapom meg a tankot a játékban.
Mi történik, ha lejár a prime trial időszak?
Következő havi ajánlatot hogy tudom újra aktiválni?
Ha a páromnak is van loginja a játékhoz, neki is kell külön twitch account, majd Twitch prime trial?

Köszi

3 hónapja 3 napja #297412 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Ha lejar a Prime elofizetesed akkor eltunik majd a garazsodbol a King Tiger. Ha ujra aktivalod akkor ujra fogsz tudni jatszani vele.

A kovetkezo havi ajanlatot is csak akkor tudod majd aktivalni ha van aktiv Prime elofizetesed.

Igen, a parodnak is kell kulon Twitch account, sajat Prime elofizetessel.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

3 hónapja 2 napja #297438 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
A hívj csak mesterlövésznek teljesítésekor vagy amellett adott ilyen "Robbanó" tokent. Ezeket hol tudom felhasználni/beváltani? (Újrakezdő vagyok, ezek nekem új dolgok, kivéve a tankrewards-ost, arra már rájöttem mi a fene.)

3 hónapja 1 napja #297487 Írta: Melos_defender
Megválaszolva: Melos_defender
Tank általános leárazás várható? Pár hónapja volt egy ahol minden nemzet minden tankját olcsóbban lehetett kapni. Ilyen féle akció esetleg várható? Ha igen mikor?:)

3 hónapja 1 napja #297490 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
ez a kulcsozás mikor lesz?
Mellékletek:

3 hónapja 1 napja #297491 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

charliefirpo_2018 beküldte: ez a kulcsozás mikor lesz?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Augusztusban kezdődik az utolsó felvonás. Gyanítom, hogy szeptembernél előbb nem használhatjuk az összegyűjtött kulcsokat.

3 hónapja 22 órája - 3 hónapja 22 órája #297495 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Melos_defender beküldte: Tank általános leárazás várható? Pár hónapja volt egy ahol minden nemzet minden tankját olcsóbban lehetett kapni. Ilyen féle akció esetleg várható? Ha igen mikor?:)

Hónap végén Tank Fest.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.