Jelenleg 430 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

2 hete 13 órája - 2 hete 13 órája #296707 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Az EBR 105-re milyen felszerelést javasoltok?

És milyen lőszert érdemes használni?

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 12 órája #296709 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Javasolni nem javasolnék, inkább kérdezem.. Nekem venti + gyorsító + optika van fent (ez talán nagyjából jó is..). Full repesz, me' úgyis csak futtában odacsapok (ez gondolom nem szerencsés..)

Vélemény?

2 hete 12 órája #296710 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Matt__Kirby beküldte: Az EBR 105-re milyen felszerelést javasoltok?

Nem javaslok rá felszerelést, és lőszert se tegyél bele. Sőt! Inkább ne játssz vele :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

2 hete 11 órája #296711 Írta: Matt__Kirby

Kriminalis beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Az EBR 105-re milyen felszerelést javasoltok?

Nem javaslok rá felszerelést, és lőszert se tegyél bele. Sőt! Inkább ne játssz vele :troll:

Jó jó tudom, földet rá, meg atomot, de nyomulásra kellene szval valamit mégis kell.
egyenlőre vstab, távcső, és töltésgyorsítót tettem rá.

A legjobb hely

2 hete 11 órája #296713 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Nem úgy volt, hogy a T55A LT-13-as küldetés szakaszban is teljesíthető??? Mert nekem úgy valahogy nem akarja beadni...

:unsure:

2 hete 9 órája #296716 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
A Fjordon ha alul kezdünk, a jobb oldali útvonal már nem túl elfogadott? Az utóbbi 1 hétben eléggé lenézték azokat, akik arra mentek, főleg ha nem TD, de még valamennyire akkor is. Viszont azt az útvonalat is védeni kell elméletileg.
Akkor inkább menjek P26/40-nel, meg Bret.Panther-rel középen, majd rögtön jobbra, hogy hátbalőhessem azokat, akik ott akarnak felmenni?
A jobb oldali útvonal elég jól védhető és nagyon könnyen lehet lőni a középső dombon lévőket, viszont ha nincs szpot, akkor nehéz ügy. Olyankor le szoktam menni a kereszteződés melletti sziklához, de ott csapdába kerül az ember. Már fél éve nem neveztek botnak, de amikor a szpoton lévők kilövése után, szpotra várva medként várakoztam ot fönn, akkor igen. Aztán lementem az említett sziklához és felszpotoltam pár ellent, de ahogy írtam, onnan nincs tovább. Bármilyen irányban jönnék el onnan, könnyen tudnak lőni, ott meg könnyen bekeríthetnek.
Középen elpusztulnak a medek, a bal meg a szupernehezeknek való.
Amennyire én látom.

Játékbeli név: Bitangocska
"Billentsük őket püspökfalaton!"

2 hete 9 órája - 2 hete 9 órája #296718 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Matt__Kirby beküldte: Jó jó tudom, földet rá, meg atomot, de nyomulásra kellene szval valamit mégis kell.
egyenlőre vstab, távcső, és töltésgyorsítót tettem rá.

Vstab helyett többet érsz a szellőzéssel, mert annak a járműnek alapból jó a szűkülése és a szórása is, viszont a szellőzéssel a látótávoddal együtt minden mást is tuningolsz. A többi jó választás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby, Slandyke

2 hete 7 órája - 2 hete 7 órája #296723 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Azt lehet már tudni, hogy ebben az évfordulós bizbaszban az 5. stage után mi lesz a speckó jármű?

A T30 3d stílusról beszéltek? A kulcsok ahhoz vannak.

Az EBR 105-re milyen felszerelést javasoltok?

Rammer, Vents, Optics.
(Iyouxin vstabbal tolja, hisz benne, de senki nem ért vele egyet. Annyira alacsonyak az alap soft értékek, hogy százalékosan nagyon keveset változtat rajtuk. A T-100 esetében is ez a helyzet.)
Ha van rá mód, akkor fejlesztett felszerelések és optics vagy vents direktíva, igényli.
Kb. fele-fele APCR-HEAT, HE-nél nagyon megoszlik a legjobbak között is, hogy ki mennyit szeret vinni. Valahol 5 és 12 véglet között. Előrenyomuláshoz kevesebb HE, több HEAT.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby, Slandyke

2 hete 7 órája #296724 Írta: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Azt lehet már tudni, hogy ebben az évfordulós bizbaszban az 5. stage után mi lesz a speckó jármű?

A T30 3d stílusról beszéltek? A kulcsok ahhoz vannak.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszi.
Nem csak benéztem valamit, és azt hittem az 5. stage után vagyis 5 kulcs után lesz valami speckó jármű.De mint kiderült összeolvastam két dolgot, néha megesik ha sietek .:)

A legjobb hely

1 hete 6 napja #296737 Írta: fabyzol3
még mindig aktuális... valaki tudja a választ?

fabyzol3 beküldte: Nem úgy volt, hogy a T55A LT-13-as küldetés szakaszban is teljesíthető??? Mert nekem úgy valahogy nem akarja beadni...

1 hete 6 napja #296741 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

fabyzol3 beküldte: még mindig aktuális... valaki tudja a választ?

fabyzol3 beküldte: Nem úgy volt, hogy a T55A LT-13-as küldetés szakaszban is teljesíthető??? Mert nekem úgy valahogy nem akarja beadni...

Szerintem annak a korszaknak már vége. Egyedül vagy kénytelen megoldani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

1 hete 6 napja #296743 Írta: fabyzol3
Elolvastam a válaszod és hirtelen csak sikerült "önerőből":

VaFec beküldte:

fabyzol3 beküldte: még mindig aktuális... valaki tudja a választ?

Szerintem annak a korszaknak már vége. Egyedül vagy kénytelen megoldani.

1 hete 6 napja - 1 hete 4 napja #296744 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
,,,

1 hete 5 napja #296745 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Gép vásárláson gondolkozom és összeállítottam egy gépet. Erről monda nekem valami véleményt? Ha van valami alternatíva azt megosztanátok velem? Ha a proci hűtővel van szerelve és a házban is van, akkor is kell külön hűtést venni? Mekkora táp kell egy ilyen gépnek 700-800W? Köszi a válaszokat.

[/url]
Mellékletek:

1 hete 5 napja #296746 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Ubullka beküldte: Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Gép vásárláson gondolkozom és összeállítottam egy gépet. Erről monda nekem valami véleményt? Ha van valami alternatíva azt megosztanátok velem? Ha a proci hűtővel van szerelve és a házban is van, akkor is kell külön hűtést venni? Mekkora táp kell egy ilyen gépnek 700-800W? Köszi a válaszokat.

A proci overkill. WoT-on kivul mire hasznalod meg a gepet? Ha nincs videoszerkesztes akkor eleg egy Ryzen 5 3600 es sporoltal egy kis penzt.

Ha a kisebb Ryzen mellett dontesz es nem lesz tuning akkor tapbol eleg egy minosegi 500W-os.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.