Jelenleg 520 vendég és 5 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 3 hete #300153 Írta: xPopix
Megválaszolva: xPopix
Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy mostanában akadt e bárkinek laggolási probléma a játékban? Jó a pingem, de csata kezdés után el el dobálja, felszalad 1 1 másodpercre 150 körülire aztán megy tovább, nézek speedtesteket folyamatosan, ott nem dobálja el csak játékban. illetve vmilyen beállítás segíthet az alacsonyabb ping elérésében? jelenleg ultra minden maximális beállításon fut. Válaszokat előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #300155 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

xPopix beküldte: Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy mostanában akadt e bárkinek laggolási probléma a játékban? Jó a pingem, de csata kezdés után el el dobálja, felszalad 1 1 másodpercre 150 körülire aztán megy tovább, nézek speedtesteket folyamatosan, ott nem dobálja el csak játékban. illetve vmilyen beállítás segíthet az alacsonyabb ping elérésében? jelenleg ultra minden maximális beállításon fut. Válaszokat előre is köszönöm.

Ha a géped stabilan hozza a maximális fps-t, akkor szinte biztos, hogy nem a gépedben van a hiba, hanem a szolgáltatódnál vagy a wot szerverén.

1 hónapja 3 hete #300158 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

xPopix beküldte: Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy mostanában akadt e bárkinek laggolási probléma a játékban? Jó a pingem, de csata kezdés után el el dobálja, felszalad 1 1 másodpercre 150 körülire aztán megy tovább, nézek speedtesteket folyamatosan, ott nem dobálja el csak játékban. illetve vmilyen beállítás segíthet az alacsonyabb ping elérésében? jelenleg ultra minden maximális beállításon fut. Válaszokat előre is köszönöm.

Nálam minden lent van alapon kivéve a látótávot, de ha kezdünk sokan lenni akkor nálam laggol. És a tank is csinál hülyeségeket, fedezék mögött mikor kinézek, azt veszem észre ha nagyon felmegy a ping, hogy több mint a tankom fele kilátszik, és kapom is a sebzéseket, akkor csinál olyat, hogy a torony rándul egyet valamelyik irányba oldalra.

1 hónapja 2 hete #300173 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Erről mit gondoltok? Nem igazán CW-ző, de hétvégén szabad, átlagot elérő játékosnak (mint én) van esélye 1 vs 1-ben?
worldoftanks.eu...edule/

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

1 hónapja 2 hete #300180 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Filler1 beküldte: - Öt óra - magyarázza az őr. - A pályaudvarra beállt a dühöngés.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mindegy mi történik, hétköznap, hétvége. Ötkor Jürgen hazamegy, lecsapja a főkapcsolót. EU1 elszáll.:scratch:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300181 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Most éppen kíváncsi voltam. Végrehajtottam egy kis tesztet. Mivel Diablo 3 is laggol nálam, mobilnetre küldtem a gépet nem csúcsidőben. Alapból 20-70 között ingázott a ping a WOT-ban, mobilneten stabilabb 70-80-on. Mikor elkezdett szarakodni a net akkor átküldtem mobilnetre és láss csodát ugyanaz a szerver nem laggolt. Viszont a kapcsolatot meg ledobálta legalább... Szóval az én esetemben erős a gyanú a szolgáltatóra. De ismerősi körben a hasonló hibát elég lassan oldották meg (évek akár) és mindig megpróbálják rádkenni. Persze mert a gépen csak adott időpontban hajlandó rosszalkodni...
Na mindegy.

1 hónapja 2 hete #300182 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Sziasztok!

Miért nem tudom módosítani a profil infómat?
Hozzászólások számától függ vagy más jogosultság kell hozzá?

Köszi!
:dry:

1 hónapja 2 hete #300183 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Raptorial Bird beküldte: Sziasztok!

Miért nem tudom módosítani a profil infómat?
Hozzászólások számától függ vagy más jogosultság kell hozzá?

Köszi!
:dry:

Szia!

Rákattintasz a nevedre, majd jobb felül szerkesztés.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird

1 hónapja 2 hete #300185 Írta: Raptorial Bird
Szia!
Köszönöm, a helyet megtaláltam csak amikor egy linket akarok betenni nem engedi ... 404-es oldalra dob.
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #300187 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
ezen a linken próbáld:

www.wotinfo.hu/...l-bird

1 hónapja 2 hete #300188 Írta: Raptorial Bird
Köszi de itt sem engedi, ugyanaz történik!

1 hónapja 2 hete #300189 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Raptorial Bird beküldte: Köszi de itt sem engedi, ugyanaz történik!

nyomj egy ctrl+f5-öt itt az oldalon, aztán próbáld újra a linket, ha ctrl+f5 után sem müxik, akkor sztem írj az "adminok figyelmébe" topikba, ott előbb feltűnik az egyik főfőfőadminnak, oszt majd ő seggít. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300195 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Tank_szemelyzete beküldte: Erről mit gondoltok? Nem igazán CW-ző, de hétvégén szabad, átlagot elérő játékosnak (mint én) van esélye 1 vs 1-ben?
worldoftanks.eu...edule/

Válaszok hiányában azt hiszem, én válaszolom meg a kérdést. Ha meg akartok próbálkozni ilyennel, akkor szabadítsatok fel egy hosszabb időszakot. A mai 15 órás Tier 8 1v1 3 bemelegítő-képességfelmérő körrel indított, majd ezen adatok alapján mentek az egyenes kieséses meccsek kb. 16-tól. Sajnos rögtön az elsőn egy csúnya WoT elcsesződésbe futottam, így esélyem sem lett kipróbálni, hogy meddig húzódott volna a dolog. Jövő héten majd még próbálkozok. [Ja, és a bemelegítő meccsek alatt egy T-44-100 lenyomta a T-44-emet DPM-ből úgy, hogy lövéselőnyből indultam. Elég nagyot néztem.]

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

1 hónapja 2 hete #300196 Írta: Hunfifus
Megválaszolva: Hunfifus
Sziasztok!

Jó gépem van, optikai nettel, sose volt ilyen gondom a Wotban, de két napja olyan pocketlossom van bármelyik szerveren, mint állat. FPS rendben, mégis sűrűn laggol, lassan élvezhetetlen. Van esetleg valami ötlet a javításra?

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300198 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Hunfifus beküldte: Sziasztok!

két napja olyan pocketlossom van bármelyik szerveren, mint állat. FPS rendben, mégis sűrűn laggol, lassan élvezhetetlen. Van esetleg valami ötlet a javításra?

Talán a hétvége miatt!
Ma nekem sem volt jó az EU1, ellenben a ping mondhatni tökéletes (51), ugyanakkor a tankot mintha nem is én irányítanám, úgy viselkedett. Aztán váltottam EU2-re, ahol 70-et írt a pingre, viszont ott megszűntek a laggok és tudtam normálisan játszani.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.