Jelenleg 470 vendég és 6 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 4 hete #300064 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Bocs, de végülis azok is normál csatamódnak számítanak. Gondoljunk bele, mikor küldetések vannak, azok a pályák is számítanak magában a küldetésbe.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 hete #300065 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Marcus beküldte: Bocs, de végülis azok is normál csatamódnak számítanak. Gondoljunk bele, mikor küldetések vannak, azok a pályák is számítanak magában a küldetésbe.

-normál
-ütközet
-támadás

ezek között csak egy "normál" van. mongyuk írhatsz ezügyben egy ticketet a supportnak, hátha...:evil:

1 hónapja 4 hete #300068 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

PZoli beküldte:

RockyRuciano beküldte: Az a kérdésem, hogy miért látok az utóbbi időben (kb. 1 hónapban) elég sok Eagle7 tankot?
"Csalóka optikai tévedés" részemről avagy más is elég sok Eagle7-tel találkozik ? Ráadásul főleg kezdők kezében látom.

Szerintem a battle pass tank bérlési lehetősége miatt.

No, ezen teljesen átsiklottam.
Azt nem tudod, melyik menüpontban lehet a bérlést beindítani? Nem találom. Vagy csak a kevés tankkal rendelkező kezdőknek áll fenn ez a bérlési lehetőség? Avagy magamfajta soktankos veteránoknak is lehet?
A SU-122-44-t szívesen kipróbálnám, ha lehet.

1 hónapja 4 hete #300075 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Marcus beküldte: Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?

Szakaszban, ha a szakasztársnál nincs kikapcsolva, akkor is bedobhat "tiltott" pályára.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, PZoli

1 hónapja 4 hete #300076 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

RockyRuciano beküldte:

PZoli beküldte:

RockyRuciano beküldte: Az a kérdésem, hogy miért látok az utóbbi időben (kb. 1 hónapban) elég sok Eagle7 tankot?
"Csalóka optikai tévedés" részemről avagy más is elég sok Eagle7-tel találkozik ? Ráadásul főleg kezdők kezében látom.

Szerintem a battle pass tank bérlési lehetősége miatt.

No, ezen teljesen átsiklottam.
Azt nem tudod, melyik menüpontban lehet a bérlést beindítani? Nem találom. Vagy csak a kevés tankkal rendelkező kezdőknek áll fenn ez a bérlési lehetőség? Avagy magamfajta soktankos veteránoknak is lehet?
A SU-122-44-t szívesen kipróbálnám, ha lehet.

Nekem csak kis profilon adta be, azt hiszem a boltba vagy a depóba volt talán egy külön ikon rá, de nem 100%... De ott meg, ha mondjuk kiválasztod a KV122-őt, és közben toborzóval megnyernéd, akkor nem férsz hozzá, míg le nem telik a próbaidő. (Mondjuk ez csak akkor baj, ha pár sör után előjön a variálós énem, és rá kell csapni a kezére. :trollol: )

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, RockyRuciano

1 hónapja 4 hete #300077 Írta: Marcus

Bulcsu beküldte:

Marcus beküldte: Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?

Szakaszban, ha a szakasztársnál nincs kikapcsolva, akkor is bedobhat "tiltott" pályára.

Szakaszban nem szoktam menni, de azért köszönöm.

1 hónapja 4 hete #300078 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Marcus beküldte:

Bulcsu beküldte:

Szakaszban nem szoktam menni, de azért köszönöm.

Csak normál csatában lehet tiltani, vagyis a két bázisosnál. Nem tudom hogy hívják a többi modot, a fehér bázisost meg a másikat, de ott nem működik.

1 hónapja 4 hete #300080 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_
Üdv!
Hosszas kihagyás után ma beléptem a játékba és - egy csomó változás mellett - látom, hogy kötvényért megvehető az IS-5. Ha jól emlékszem, ezt CW kampányon lehetett megszerezni valamikor az ősidőkben ... Röviden csak az érdekelne, hogy megéri-e megvenni vagy sem?
(máskülönben a Patriotra vagy a Guardra költeném a kötvényeimet)
Köszi, pacsi:
_Potip_

1 hónapja 4 hete #300081 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

_Potip_ beküldte: Üdv!
Hosszas kihagyás után ma beléptem a játékba és - egy csomó változás mellett - látom, hogy kötvényért megvehető az IS-5. Ha jól emlékszem, ezt CW kampányon lehetett megszerezni valamikor az ősidőkben ... Röviden csak az érdekelne, hogy megéri-e megvenni vagy sem?
Köszi, pacsi:
_Potip_

Nem, nem éri meg az IS-5, nem véletlen, hogy nagyon keveset látni belőle a csatákban, az ágyúja valami horror, nem talál el semmit. Nekem nincs meg, de ezt mondják a streamerek, a jobb játékosok és azok is akik megvették.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, _Potip_

1 hónapja 3 hete #300083 Írta: Marcus

PZoli beküldte:

_Potip_ beküldte: Üdv!
Köszi, pacsi:
_Potip_

Nem, nem éri meg az IS-5, nem véletlen, hogy nagyon keveset látni belőle a csatákban, az ágyúja valami horror, nem talál el semmit. Nekem nincs meg, de ezt mondják a streamerek, a jobb játékosok és azok is akik megvették.

Én megmondom őszintén, minden nap megnézem magamnak a garázsban, de a vételre még nem nyomtam rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Potip_

1 hónapja 3 hete #300087 Írta: Ok
Megválaszolva: Ok
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy T-34S-re fejlesztett célzórendszert (+10% a célzási sebességhez) vagy fejlesztett célzást (-5% a célzókör méretéhez) jobb adni, ha ezen a tulajdonságán akarok csiszolni? köszönöm

1 hónapja 3 hete #300094 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Ok beküldte: Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy T-34S-re fejlesztett célzórendszert (+10% a célzási sebességhez) vagy fejlesztett célzást (-5% a célzókör méretéhez) jobb adni, ha ezen a tulajdonságán akarok csiszolni? köszönöm

A kérdésre ha választ kell adnom, akkor mindenképp a fejlesztett célzást mondanám.

Ugyanakkor ha szabad ajánlanom mást, akkor esetleg a fejlesztett forgási mechanizmus egy hasonlóan jó, ha nem jobb megoldást kínál a problémára, de nyilván ez ízlés kérdése: ha a tankot "snipernek" akarod játszani (nem túl jók az adottságai hozzá), akkor a fejlesztett célzás, ha sokkal inkább egy agresszív stílust képviselsz, akkor a forgási mechanizmus jobb, mert más tulajdonságait is erősíti a tanknak (test és toronyforgás).

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 3 hete #300097 Írta: wilmots
Megválaszolva: wilmots
Hogyan működik ez az álcázás?

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300098 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

wilmots beküldte: Hogyan működik ez az álcázás?

1 hónapja 3 hete #300100 Írta: wilmots
Megválaszolva: wilmots
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.