Csak egy kérdés

3 éve 4 hónapja #300055 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Az a kérdésem, hogy miért látok az utóbbi időben (kb. 1 hónapban) elég sok Eagle7 tankot?
"Csalóka optikai tévedés" részemről avagy más is elég sok Eagle7-tel találkozik ? Ráadásul főleg kezdők kezében látom.
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300056 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Az a kérdésem, hogy miért látok az utóbbi időben (kb. 1 hónapban) elég sok Eagle7 tankot?
"Csalóka optikai tévedés" részemről avagy más is elég sok Eagle7-tel találkozik ? Ráadásul főleg kezdők kezében látom.

Szerintem a battle pass tank bérlési lehetősége miatt.
www.wotinfo.hu/...-12-07
"TANK BÉRLÉS
Nincs elég IV-X-es tankod ahhoz, hogy teljesítsd az első 10 szakaszt? Semmi gond, ingyen tudsz prémium tankokat bérelni egy hónapra, amit aztán meghosszabbíthatsz majd akár a szezon végéig is. Minden a Battle Pass-bnan bérelhető tank egy a játékban már létező tank replikája, ami ugyanazon paraméterekkel rendelkezik, mint az eredeti jármű.

A bérelt tankhoz "virtuális" (a bérlet megszűnésével eltűnnek) garázshelyet és 100%-os legénységet is kapunk. Három Tier VII-es tank bérelhető a 3. szezonban:

KV-122 szovjet nehéz tank
T26E3 Eagle 7 amerikai közepes tank
SU-122-44 szovjet TD
Használd ezen tankokat arra, hogy teljesítsd az első 10 fő előrehaladási szakaszt. Miután pedig teljesítetted a 10 szakaszt, lehetőséged nyílik egy Improved Pass beszerzésére, mellyel tovább folytathatod a menetelésed."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300057 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #300058 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?


csak normál csatákban érvényes a tiltás. ha engedélyezve van nálad az assault és encounter csatamód, ott nem müxik, és asszem tier4 alatti tankoknál sem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #300059 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?

Csak NORMÁL csatákra tudod kitiltatni a pályákat, csata ütközet, támadás védekezés játékmódokra nem érvényesül (azokat külön ki lehet kapcsolni a menüben).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300060 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?


csak normál csatákban érvényes a tiltás. ha engedélyezve van nálad az assault és encounter csatamód, ott nem müxik, és asszem tier4 alatti tankoknál sem.

Tier 10-ben mentem, és nem jut most eszembe a csata neve, de egy bázis volt ami semleges.
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #300062 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?


csak normál csatákban érvényes a tiltás. ha engedélyezve van nálad az assault és encounter csatamód, ott nem müxik, és asszem tier4 alatti tankoknál sem.

Tier 10-ben mentem, és nem jut most eszembe a csata neve, de egy bázis volt ami semleges.


na ott pont nem érvényes a tiltás. asszem beállítások és ott első képernyő bal alján vannak a csata típusok, ott tudsz pipálgatni köztük.

szerk.: ezt a képet találtam a neten, ott vannak balra, hogy normál, ütközet.....

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300063 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?

Csak NORMÁL csatákra tudod kitiltatni a pályákat, csata ütközet, támadás vétekezés játékmódokra nem érvényesül (azokat külön ki lehet kapcsolni a menüben).

Azt tudtam ki lehet kapcsolni, de azért köszi. Ezt nem gondoltam volna, hogy csak normál csatamódban lehet a pályát kitiltani. Rankerben találkoztam vele, de gondoltam jól van addig kibírom.
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300064 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Bocs, de végülis azok is normál csatamódnak számítanak. Gondoljunk bele, mikor küldetések vannak, azok a pályák is számítanak magában a küldetésbe.
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300065 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Bocs, de végülis azok is normál csatamódnak számítanak. Gondoljunk bele, mikor küldetések vannak, azok a pályák is számítanak magában a küldetésbe.


-normál
-ütközet
-támadás

ezek között csak egy "normál" van. mongyuk írhatsz ezügyben egy ticketet a supportnak, hátha...:evil:
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300068 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Az a kérdésem, hogy miért látok az utóbbi időben (kb. 1 hónapban) elég sok Eagle7 tankot?
"Csalóka optikai tévedés" részemről avagy más is elég sok Eagle7-tel találkozik ? Ráadásul főleg kezdők kezében látom.

Szerintem a battle pass tank bérlési lehetősége miatt.

No, ezen teljesen átsiklottam.
Azt nem tudod, melyik menüpontban lehet a bérlést beindítani? Nem találom. Vagy csak a kevés tankkal rendelkező kezdőknek áll fenn ez a bérlési lehetőség? Avagy magamfajta soktankos veteránoknak is lehet?
A SU-122-44-t szívesen kipróbálnám, ha lehet.

Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300075 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?


Szakaszban, ha a szakasztársnál nincs kikapcsolva, akkor is bedobhat "tiltott" pályára.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, PZoli
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300076 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Az a kérdésem, hogy miért látok az utóbbi időben (kb. 1 hónapban) elég sok Eagle7 tankot?
"Csalóka optikai tévedés" részemről avagy más is elég sok Eagle7-tel találkozik ? Ráadásul főleg kezdők kezében látom.

Szerintem a battle pass tank bérlési lehetősége miatt.

No, ezen teljesen átsiklottam.
Azt nem tudod, melyik menüpontban lehet a bérlést beindítani? Nem találom. Vagy csak a kevés tankkal rendelkező kezdőknek áll fenn ez a bérlési lehetőség? Avagy magamfajta soktankos veteránoknak is lehet?
A SU-122-44-t szívesen kipróbálnám, ha lehet.


Nekem csak kis profilon adta be, azt hiszem a boltba vagy a depóba volt talán egy külön ikon rá, de nem 100%... De ott meg, ha mondjuk kiválasztod a KV122-őt, és közben toborzóval megnyernéd, akkor nem férsz hozzá, míg le nem telik a próbaidő. (Mondjuk ez csak akkor baj, ha pár sör után előjön a variálós énem, és rá kell csapni a kezére. :trollol: )

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, RockyRuciano
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300077 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?


Szakaszban, ha a szakasztársnál nincs kikapcsolva, akkor is bedobhat "tiltott" pályára.

Szakaszban nem szoktam menni, de azért köszönöm.
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #300078 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet az, hogy én egy pályát kitiltottam, és mégis betesz a rendszer a pályára? Nem viccelek, és nem ott van kitiltva, hogy prémium nap kellene hozzá, hanem az alapnál. Tehát se prémium, se prémium nap nélkül nem szabadna berakjon a pályára. Ez miért van?


Szakaszban, ha a szakasztársnál nincs kikapcsolva, akkor is bedobhat "tiltott" pályára.

Szakaszban nem szoktam menni, de azért köszönöm.


Csak normál csatában lehet tiltani, vagyis a két bázisosnál. Nem tudom hogy hívják a többi modot, a fehér bázisost meg a másikat, de ott nem működik.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.