Jelenleg 358 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #299641 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

nemo510 beküldte: Igen egy ideje letekerték a kredithozamot.
Itt is erről beszélnek : www.wotinfo.hu/...tart=0

Ahogy itt is beszélnek róla, 2011-ben:
forum.worldofta...opmost

Nehéz időket, a titoknerfek korát éljük azóta is.

Posted 19 November 2011 - 07:50 PM
I thing they hiddenly nerfed the "credit makers"s' credit income so we could buy premium.

View PostPadyEos, on 19 November 2011 - 07:57 PM, said:
They even nerfed the Lowe income by about 15-20% so we would have more incentive to buy the Type.

#10 Posted 19 November 2011 - 08:17 PM
An interesting move, further alienate your current player base and make it so new players are even less likely to keep playing.

A bold strategy, lets see if it pays off.

Posted 22 December 2011 - 02:28 PM
Not sure but something tells me it has been nerfed maybe its just all the threads but something is up gentlemen i do see a lower income in my tanks sorry.

Biztos vagyok benne, hogy alapos keresésssel az elmúlt évtized minden hetére találhatsz ilyen kommenteket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 23 órája #299642 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Nem nagyon olvasgattam utána az aktuális dolgoknak, szóval bocs, ha botorságot kérdezek, de miért jelöl kékkel a listában? Vagyis jelölt, mert idővel elmúlt.. Összevissza clickelgettem, mint a zállat? Vagy ez jelöl valami timert?

Mellékletek:

1 hónapja 18 órája #299646 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81

direkt beküldte: Honnan lehet tudni ,meddig tart most a karbantartás?

Small update on October 29 [Mods will not fly off].
There will be a small update tomorrow morning, October 29th. Game servers and the clan portal will be unavailable from 06:00 to 06:45 (GMT). Planned server restarts have been canceled.
Forrás: www.mmowg.net/w...-soon/

1 hónapja 6 órája - 1 hónapja 6 órája #299654 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Slandyke beküldte: Nem nagyon olvasgattam utána az aktuális dolgoknak, szóval bocs, ha botorságot kérdezek, de miért jelöl kékkel a listában? Vagyis jelölt, mert idővel elmúlt.. Összevissza clickelgettem, mint a zállat? Vagy ez jelöl valami timert?

Kék színt akkor kap valaki, ha csapatsebzést követ el, vagy valamilyen módon megnehezíti a csapattársak életét.
Ha sokat arty-zol, akkor a csapattársak rendszeres kábításáért is bekékülhetsz, vagy esetleg lelöksz egy csapattársat a szikla tetejéről, stb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 5 órája #299656 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!Pingel hogy álltok?Nekem folyamatosan 100 fölött,játszhatatlan a játék.Speedtestel 2 ms,semmi más nem lagol,csak ez a trágya.

Betanított magfizikus

4 hete 2 napja #299660 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!Pingel hogy álltok?Nekem folyamatosan 100 fölött,játszhatatlan a játék.Speedtestel 2 ms,semmi más nem lagol,csak ez a trágya.

Pár napja nekem is ilyen. 1-2 csatánál többet nem is játszok, mert nem igazán lehet.

4 hete 2 napja #299661 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!Pingel hogy álltok?Nekem folyamatosan 100 fölött,játszhatatlan a játék.Speedtestel 2 ms,semmi más nem lagol,csak ez a trágya.

Mindhárom EU szerveren próbáltad? Hátha...

4 hete 2 napja #299667 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Nemsokára beérik a toborzó programom, és kéne 8-as szintű prémium tankot választanom. Eredetileg az AMX CDA-ra gondoltam (és a következő kis accounttal a T26E5-re), de egy ismerősöm szerint a KanonenJagdpanzer 105 jobb. Legénység mindkettőbe akadna, úgyhogy a ti véleményeteket kérném. 112 érdekel még (WZ-111 kézre esik + ontja a kreditet), Panther 8.8 fene tudja (de inkább nem).
U.I. Libertém már van, T92 volt 10 csatás kölcsönben nálam és nem jöttünk ki, FV4202 túl puha fejű, JT 8.8 nem elég mozgékony.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #299668 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
A Kanon abszolute nem jobb.

A Kanont úgyképzeld el, mint egy E -25-öt, csak nagyobb sebzéssel, és némileg nagyobb töltésidővel. (És nagyobb tanktesttel) (De nincs e 25 feeling!)
Ru alvázra épült, szóval sejtheted.
A CDA meg egy gyors kis patkány, szerintem sokkal jobb mint a Kanon. ugyanannyi alfával és töltésidővel, némileg pattintóképesebben, de ez sem egy V4.

A 112 nekem szívem csücske, egy felpimpelt IS6 nagyobb gold átütéssel.
Töltésideje magasabb és a kupola weak point

Én ezeket választanám.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

4 hete 2 napja #299670 Írta: Feri38_HUN
Sziasztok!
Kötelesség útja ad álcafestést,csak rohadtul nem találom.Kínai digitálist,de nincs a depóban

Betanított magfizikus

4 hete 6 órája #299685 Írta: Feri38_HUN
Még mindig ping.Asztalon mérek 2 ms-t,garázsban 30-40 között hintázik,csatában 100-120 között.Valakinek ötlete?

Betanított magfizikus
Mellékletek:

4 hete 6 órája - 4 hete 4 órája #299687 Írta: VaFec
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Miből gondolják sokan, hogy beraknak ide az oldalra egy magyarországi szerverhez mért sebességtesztet, aztán meg hőbörögnek, hogy a mért eredmény jó, de a WoT EU-s szervereknél meg magas a ping? Tisztában vagytok vele, hogy milyen országokban helyezkednek el a szerverek? Miért nem abból az országból választotok egy szervert és hasonlítjátok össze a játékban mutatott eredménnyel?
wiki.wargaming....ervers

Ezen az oldalon távolabbi szervereket is lehet választani, sokan meg fognak lepődni, hogy mennyit jelent a távolság a két pont között.
www.speedmeter.hu/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, zics911, Slandyke

4 hete 5 órája #299689 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

pingeld meg a wot servereket és ott mérj! (ip-khez és a mikénthet a google a barátod.)
és nézzed meg, hogy vannak-e packet lossok (tuti lesznek) az esetek 90+%-ában a sok loss okozza a gondot és akkor bizony a neted kaki. ezt a gondot a kontakt a szolgáltatóddal megoldja majd.
hajrá!

4 hete 5 órája - 4 hete 5 órája #299690 Írta: Feri38_HUN

VaFec beküldte:

Miből gondolják sokan, hogy beraknak ide az oldalra egy magyarországi szerverhez mért sebességtesztet, aztán meg hőbörögnek, hogy a mért eredmény jó, de a WoT EU-s szervereknél meg magas a ping? Tisztában vagytok vele, hogy milyen országokban helyezkednek el a szerverek? Miért nem abból az országból választotok egy szervert és hasonlítjátok össze a játékban mutatott eredménnyel?
wiki.wargaming....ervers

Ezen az oldalon távolabbi szervereket is lehet választani, sokan meg fogak lepődni, hogy mennyit jelent a távolság a két pont között.
www.speedmeter.hu/

Nem hőbörgök,segítséget kértem.Idáig nem volt gond a pingel,kb 2 hete csinálja.A garázsban jó a ping,nem hiszem hogy az külön szerveren van bécsben,a csata meg holland szerveren megy.De ha lövésed sincs neked sem,tartsd meg magadnak az okoskodást.

Betanított magfizikus

4 hete 3 órája - 4 hete 3 órája #299692 Írta: VaFec

Mint látható a képeken is, csúcsidő van! Ami azt jelenti, hogy a WoT-tal is sokan játszanak, és a Telekom szerverein is sokan lógnak. A sok ember miatt többfelé oszlik a sávszélesség, ezért van az, hogy gyengül a válaszidő. Nem te voltál az első, aki erre panaszkodott, csak most jutottam el odáig, hogy felhívjam egy "apróságra" a figyelmet.

Ahogy zics911 is javasolta, pingeld meg a WoT szervereit.
Nálam úgy néz ki nincs baj.
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.