Jelenleg 383 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés...

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #299929 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Andar beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszönöm! Hasznos plusz infók...
Előfordulhatnak olyan tiltott modok amellyel az ellenséges arti le tud követni?
Egyre többször tapasztalom, hogy teljesen random (ráadásul nem szokásos pozíciókban, kapok találatot, úgy h nem jelez a hatodik érzék.

Csaták végén ilyenkor érdemes nézni egy wotinfo.net-et+személyes értékelést az artyzó "játékos"ról, mivel lehet nem is hús-vér ember volt. A WG ugyanis elég régóta elkezdett használni bot accountokat. Sokszor előfordult velem idén, hogy reggelig fent kellett maradnom meló miatt: ilyenkor hajnalban sokat játszottam. Ekkor a legalacsonyabb nyilvánvalóan a játékosszám, ilyenkor a MM-be bekerülnek a botok. Ezek jó része arty bot. Ha emlékszel tavaszról a Road to Berlin eseményre, ott a legveszélyesebb bot ellenfelek az artyk voltak. Ugyanúgy lőttek halál pontosan ha leesett rólad a spot, mintha még világítanál. Randomban játszva sokszor volt deja vu-m ezek után, el is kezdtem csekkolni az accountokat. A legmagasabb szintű bot arty amit láttam játékban egy 6-os szintű M44 volt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 4 napja #299932 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!
Van itt más is akinek délután 5 kőrül felugrik 100 fölé a ping,és úgy is marad? Ha igen melyik internet szolgáltatónál van?

Lehet nem nálad a hiba...

Trékom 1000/200 Mbit/s.

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #299934 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Filler1 beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!
Van itt más is akinek délután 5 kőrül felugrik 100 fölé a ping,és úgy is marad? Ha igen melyik internet szolgáltatónál van?

Lehet nem nálad a hiba...

Trékom 1000/200 Mbit/s.

Ugyan az a hálózat,csak itt flip a neve.
Utána néztem,a teliánál van a baj.Állítólag minden évben van ilyen kb 1 hónapig.

Betanított magfizikus
Mellékletek:

2 hete 2 napja #299950 Írta: sturmanek
Megválaszolva: sturmanek
Sziasztok!

Hol tudom megnézni hogy hány napot/órát töltöttem el a WOT al ?
Előre is köszönöm!

2 hete 1 napja #299957 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar

sturmanek beküldte: Sziasztok!

Hol tudom megnézni hogy hány napot/órát töltöttem el a WOT al ?
Előre is köszönöm!

Szerintem nem lehet, nincs hivatalos statisztika. Talán vmilyen mod (arról olvastam, de az is bizonytalan)
Átlagot számolhatsz esetleg a csatákban töltött időről. Bár átlag időt sem találtam.
Ugye többféle mód van. Vegyél pl. 7 percet. Szorozd be a csatáid számával. Plusz a játékban töltött egyéb idő, gyönyörködés a tankjaidban stb... :) Mondjuk ez 10%.
Nekem a 19k csatára akkor az jönne ki hogy eddig kb. 2216 óra + 10% egyéb legyen 2500 óra játékidő. Ez 100 nap az életemből... (a kezdetektől játszom)
Valószínű ezért nem mérik az időt... :troll:

2 hete 1 napja #299958 Írta: 1NVERBRASS
Megválaszolva: 1NVERBRASS
Sziasztok!

DIGI-s netem van (1000 Mbit/sec) és az elmúlt pár napban vettem észre, hogy a játék közben a ping felkúszik 900 miliszekundumra is és szaggat, aslain mod packot használok. Esetleg újabb probléma van a DIGI hálózatával, mint legutóbb a DNS szerver affér? Másnak előfordult ez a jelenség? Megoldás?

Köszi előre is!

2 hete 1 napja #299962 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

1NVERBRASS beküldte: Sziasztok!

DIGI-s netem van (1000 Mbit/sec) és az elmúlt pár napban vettem észre, hogy a játék közben a ping felkúszik 900 miliszekundumra is és szaggat, aslain mod packot használok. Esetleg újabb probléma van a DIGI hálózatával, mint legutóbb a DNS szerver affér? Másnak előfordult ez a jelenség? Megoldás?

Köszi előre is!

Facebookon is sokan panaszkodtak a digire a nagy ping miatt. Nekem tegnap az UPC teljesen meg is szakadt egy rövid időre.

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #299963 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Köszi előre is!

mivel nem ismerem a digi-t, ezért más tanácsot nem tudok adni, mint a hivatalos utat:
írj nekik ticketet, vagy telefonon tegyél bejelentést, és pontosan mond el mi a gond, mikor jelentkezik, stb. tuti reagálni fognak rá. ha tudnak a hibáról azt elmondják, ha egyedi, akkor kimegy majd hozzád egy digis kommandó ellenőrizni a netedet.
ha nem reagálnak 2-3 napon belül, szólj nekik újra, de ezt már csak telefonon és lengesd be, hogy szolgáltatót váltasz, ha nem oldják meg.
nem kell betojni tőlük, de taplónak sem érdemes lenni velük.

2 hete 1 napja #299964 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

zics911 beküldte:

Köszi előre is!

mivel nem ismerem a digi-t, ezért más tanácsot nem tudok adni, mint a hivatalos utat:
írj nekik ticketet, vagy telefonon tegyél bejelentést, és pontosan mond el mi a gond, mikor jelentkezik, stb. tuti reagálni fognak rá. ha tudnak a hibáról azt elmondják, ha egyedi, akkor kimegy majd hozzád egy digis kommandó ellenőrizni a netedet.
ha nem reagálnak 2-3 napon belül, szólj nekik újra, de ezt már csak telefonon és lengesd be, hogy szolgáltatót váltasz, ha nem oldják meg.
nem kell betojni tőlük, de taplónak sem érdemes lenni velük.

Sziasztok!
Nekem is DIGI-s netem van és ugyanazok a ping problémáim, játék közben 300-400... játszhatatlan.
Viszont szerintem hiába szolgáltatózok, a speedtest szerint teljesen faxa a válaszidő. Van egy olyan sejtésem, hogy a szervereknél akadtak gondok.

2 hete 1 napja #299968 Írta: zics911
"szerintem"....azért kell kapcsolatba lépni a szolgáltatóval, hogy ne csak szerinted legyen az. minél többen jelzitek a gondot, annál előbb megoldják...ha tudják.

2 hete 1 napja #299970 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

zics911 beküldte: "szerintem"....azért kell kapcsolatba lépni a szolgáltatóval, hogy ne csak szerinted legyen az. minél többen jelzitek a gondot, annál előbb megoldják...ha tudják.

Elbeszélünk egymás mellett! A "ping" probléma nem csak a DIGI-s kuncsaftoknál jelentkezik, olvastam T-COM os sírásokat is. Arra próbálok rávilágítani, hogy szolgáltató független IS lehet a gebasz. :)
Másik cikkben azt találom, hogy az ASUS alaplapok LAN driverét érdemes lenne frissíteni... találgatok én is, nehogy megsértődj! :)
Ami biztos: DIGI a szolgáltatóm és ASUS az alaplapom... haladjunk szerintem ebben az irányban...
Amit egészen biztosan kijelenthetünk, mondhatom megkérdőjelezhetetlen, kőbe vésett örök igazság: a WG-nek nincs szerepe / felelőssége a válaszidőben!!! :blondy:

2 hete 17 órája #299971 Írta: zics911
dehogy sértődök, ez csak egy netes fórum. :)

annyit tudok, hogy a közelmúltban a wg változtatott vmit a szlovákiából és magyarországból érkező netes kapcsolatokon, amik elméletileg gyorsabb adatforgalmat garantál a wg serverek felé (nem vágom a szaknyelvet, nem vagyok infos). és mióta itt cserélgettek vmit (talán szolgáltatót is) azóta van gebasz a telekomos nettel magyaroknál és szlovákoknál. digiről eddig nem olvastam, de úgylátszik már ők is felszálltak a szopórollerre.

2 hete 15 órája #299972 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Valaki elárulná nekem, hogy a blokkolós küldetéseknek mi a létjogosultsága ebben a szarban?

2 hete 14 órája #299973 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

AssistKing beküldte: Valaki elárulná nekem, hogy a blokkolós küldetéseknek mi a létjogosultsága ebben a szarban?

Változatosság az arti küldik mellé! ;)

1 hete 6 napja #299980 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

zics911 beküldte: nem akarok gépelni 50000 karaktert, ezért a lényeg: hdmi 2.1 át bír vinni akár 10k-s felbontást is, és lefelé kompatibilis mindennel. szerezz egyett, dugd be 1050-be+tv-be és ha akkor se tudsz játszani max felbontásban, akkor szerezz egy újabb tv-t mert elavult a cuccod. és nem, nem fog müxeni semmiféle firmware frissítéssel sem.

Update:

Egy rendes TV beszerzése mindent IS megoldott.
Micsoda lollypop, hogy nincs kedvem játszani ezzel a "szórakoztató" és "kedves" játékkal, pedig mostmár a légy röptét is látom minden felbontásban is. xD

Klán: ROTON
A legjobb hely

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.