Jelenleg 323 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 3 hete #300103 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
:xmas3: Idén nem lesz adventi tankparádé? Minden nap új tank goldért vehetőre gondolok. Elsején kellene kezdődnie. Nem kellene valami beharangozónak lennie?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300106 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

wilmots beküldte: Hogyan működik ez az álcázás?

Ha érted az angol nyelvet, akkor a hivatalos videók megtekintése talán ajánlottabb (3db) illetve az advance tudásért ajánlott a wiki, illetve a linkelt fórumposzt olvasgatása. (Lefelé haladva egyre bonyolultabb, ha a 3. videóig értesz mindent és használod a játékban, már az is a kiemelkedő tudást jelent.)

WoT wiki, Visibility System:
wiki.wargaming....bility
Commander Vision System equipment (parancsnok látási rendszere felszerelés):
forum.worldofta...ation/

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wilmots

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300107 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 3 hete #300112 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

siemkaktopl beküldte: :xmas3: Idén nem lesz adventi tankparádé? Minden nap új tank goldért vehetőre gondolok. Elsején kellene kezdődnie. Nem kellene valami beharangozónak lennie?

siemkaktopl beküldte:

siemkaktopl beküldte:

Silean2 beküldte:

siemkaktopl beküldte: Bocs, nem tudom jó helyre írom-e. Semmi hírt nem hallani más forumokon, híroldalakon sem a holnap kezdődő adventi kalendáriumról. Nem lesz idén talán? Minden évben elsején kezdődik és goldért lehet tankot venni egyszer egy évben. Rengeteg felhalmozott gold van erre a célra mindenkinek. Vajon most elmarad? :(

Lesz :)

@PZoli
Lehetnek még meglepetések....ha nem is közvetlenül.

Kedves Silean!
Köszönöm. Most én is arra gondoltam, hogy ma még tart a BF és hátha megveszi valaki a prém hónappal feldúsított csomagot. Majd holnap kezdik egyből az első tankkal

Tankpeti: Bocsi. Én tudod nem vagyok nagy WoT rajongó és nem olvasok minden topicot, így ha ránézek az oldalra elsiklik a teintetem. Erre gondoltam, hogy hátha itt olvassátok ezt. Nem tudom hogy vannak-e köztetek C.C-k, csak szeretném ha lennének. De pl amik sokszor kiszivárognak itt azok is olyanok, hogy csak tépem a hajam. Fogalmam sincs honnan jöttek azok az infók, milyen oldalalkról. Akik itt a cikkeket írják, sokkal több oldalt látogatnak és többet tudnak egy átlag wotosnál, ezért gondoltam hogy megkérdezem itt. Az adventi goldért vásárolható prémnapra nem csak én, de sokan vágyunk. A goldunkat nem igazán tudjuk más hasznosra elkölteni

Most tették ki a decemberi programot és sehol sem látok benne semmilyen adventot :(

lehet hogy most kicsesznek velünk?
worldoftanks.eu...-peek/

Látom nagyon be vagy zsongva. :D A hollyday ops-ot sem tették bele a cikkbe. Nyilván lesz lootbox és lesz adventi kalendárium is, mert ez az év legnagyobb pénzbevételi forrása a WG-nek, ami évek óta kb. ugyanúgy zajlik. Türelem. Valószínűleg holnap reggel már jön is az első ajánlat.
Rákerestem a google-ban és találtam egy linket 2020 november 26-ról, ahol azt írják, hogy a legutóbbi micro patch-el bekerült az adventi naptár-or garázs háttér.
thearmoredpatro...arage/
Persze a tévedés jogát fenn tartom. :)

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300114 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
@siemkaktopl
"Most tették ki a decemberi programot és sehol sem látok benne semmilyen adventot :( "

A belinkelt hivatalos angol nyelvű WOT-oldalon a WG a következőket közölte:
Let’s take a sneak peek at what is to come, but rest assured, there is more wrapped up and hidden under our tree.

Azaz szabad fordításban: Biztosra veheted, hogy nem minden lapunkat terítettünk ki és még más meglepetések is várnak a fa alatt.
Amúgy tavaly az adventi ajánlatok december 6-án kezdődtek. Úgyhogy némi türelem sokat tud segíteni. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 3 hete #300118 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

RockyRuciano beküldte: @siemkaktopl
"Most tették ki a decemberi programot és sehol sem látok benne semmilyen adventot :( "

A belinkelt hivatalos angol nyelvű WOT-oldalon a WG a következőket közölte:
Let’s take a sneak peek at what is to come, but rest assured, there is more wrapped up and hidden under our tree.

Azaz szabad fordításban: Biztosra veheted, hogy nem minden lapunkat terítettünk ki és még más meglepetések is várnak a fa alatt.
Amúgy tavaly az adventi ajánlatok december 6-án kezdődtek. Úgyhogy némi türelem sokat tud segíteni. :)

Nem egészen. Dec 2-án jött az első tank, a Turtle.
www.reddit.com/..._list/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano

1 hónapja 3 hete #300125 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Keresd a hibát:

Létezik, hogy nem egészen 700 csatával valaki tier 10-be kerüljön? :blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, RedFox69, PZoli

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300128 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Rohamnyuszi beküldte: Keresd a hibát:

Létezik, hogy nem egészen 700 csatával valaki tier 10-be kerüljön? :blink:

Szerintem elérhette, hisz viszonylag sokat játszott prém tankkal, az xp boost-ok pöröghettek és az aktuális szezonban pont amerikai töredékeket is adnak.
Ettől függetlenül a nyújtott teljesítménye alapján érdekes jelenség.

1 hónapja 3 hete #300129 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
GRATULÁLLOK PZOLI!!! A kinevezésedhez. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, bhaalhun, straubbazsi

1 hónapja 3 hete #300131 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy pár hete elindult egy olyan folyamat nálam, hogy délután 6-tól gyakorlatilag játszhatatlan a játék. Azt nem tudom mikor javul meg de este 11-éjfél körül már oké. A kettő között vagy meló vagy már nem is próbálkozom. Reseteltem mindent, majd teszteltem is a netet a pocket loss test weboldalon. Játszottam a beállításokkal és 6 után iszonyat adatvesztésem van. Az oldal mennyire megbízható? Illetve valószínűleg szolgáltató vagy kapcsolatprobléma lehet a szerver és köztem?

1 hónapja 3 hete #300132 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Rathagol27 beküldte: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy pár hete elindult egy olyan folyamat nálam, hogy délután 6-tól gyakorlatilag játszhatatlan a játék. Azt nem tudom mikor javul meg de este 11-éjfél körül már oké. A kettő között vagy meló vagy már nem is próbálkozom. Reseteltem mindent, majd teszteltem is a netet a pocket loss test weboldalon. Játszottam a beállításokkal és 6 után iszonyat adatvesztésem van. Az oldal mennyire megbízható? Illetve valószínűleg szolgáltató vagy kapcsolatprobléma lehet a szerver és köztem?

Gyakorlatilag 5-6 órától EU1 és EU2 pingje megnő, és csomagvesztés, laggolás.
Ma EU3-on tudtam csak "játszani".

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

1 hónapja 3 hete #300135 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Gyakorlatilag 5-6 órától EU1 és EU2 pingje megnő, és csomagvesztés, laggolás.
Ma EU3-on tudtam csak "játszani".

Nekem EU3 laggolt, EU kettőn tudtam játszani. Ki van ez találva! :woohoo:

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300138 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Sziasztok! Légyszi vki magyarázza el nekem, h működik v miért nem működik az rro elleni 50-60% védelmet adó felszerelés. Ugyan is 60% van elvileg az e100om és a kukáskocsi rro-val 1912t sebzett rám. Mi lett volna ha nincs? 4000 felett??? Így nincs értelme használni ezt a felszerelést, vki légyszi világosítson fel, köszi!

Megtaláltam a választ, ha át tüd ütni, akkor semmi hatása sincs a repesz páncélnak. Szuper
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #300148 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Na ez új. (Minden napra valami izgalom.) Csata közben felszaladt a ping, itt is maradt, fix 700+ fejeztem be, azóta minden szerverre ezt írja. Úgy néz ki, mégsem fejezem be holnap a maratont.

@tarbela78
Ha nem üt át, akkor is el fog maradni az általad remélt szignifikáns hatás.

The unfortunate truth to Spall Liner is that it is one of the worst pieces of equipment in the game if used for their primary stated purpose - reducing HE damage. The damage reduction from Spall Liner can be calculated from reading WGs formula for HE non-penetration calculation:

From this formula, the only important bit about “damage reduction” comes from the last section which shows that damage reduction is a flat value based on the nominal armor thickness:

Tehát, leegyszerűsítve, a Spall Liner nem a beérkező HE sebzést csökkenti adott százalékban, hanem a páncélod erejét növeli meg százalékosan. Ami a gyakorlatban, sebzésre fordítva, a legtöbb esetben csak nagyon kis különbséget fog eredményezni. (Különösen, hogy a HE splash a legvékonyabb elérhető páncélfelületet "keresi", az alapján számoljuk a sebzést.)

Még egyszerűbben: ne használjunk Spall Linert, semmin, nem éri meg.

1 hónapja 3 hete #300150 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
- Öt óra - magyarázza az őr. - A pályaudvarra beállt a dühöngés.

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.