Csak egy kérdés

3 éve 3 hónapja #300183 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Miért nem tudom módosítani a profil infómat?
Hozzászólások számától függ vagy más jogosultság kell hozzá?

Köszi!
:dry:


Szia!

Rákattintasz a nevedre, majd jobb felül szerkesztés.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300185 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Szia!
Köszönöm, a helyet megtaláltam csak amikor egy linket akarok betenni nem engedi ... 404-es oldalra dob.
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300187 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
ezen a linken próbáld:

www.wotinfo.hu/...l-bird
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300188 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Köszi de itt sem engedi, ugyanaz történik!
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300189 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Köszi de itt sem engedi, ugyanaz történik!


nyomj egy ctrl+f5-öt itt az oldalon, aztán próbáld újra a linket, ha ctrl+f5 után sem müxik, akkor sztem írj az "adminok figyelmébe" topikba, ott előbb feltűnik az egyik főfőfőadminnak, oszt majd ő seggít. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300195 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Erről mit gondoltok? Nem igazán CW-ző, de hétvégén szabad, átlagot elérő játékosnak (mint én) van esélye 1 vs 1-ben?
worldoftanks.eu...edule/

Válaszok hiányában azt hiszem, én válaszolom meg a kérdést. Ha meg akartok próbálkozni ilyennel, akkor szabadítsatok fel egy hosszabb időszakot. A mai 15 órás Tier 8 1v1 3 bemelegítő-képességfelmérő körrel indított, majd ezen adatok alapján mentek az egyenes kieséses meccsek kb. 16-tól. Sajnos rögtön az elsőn egy csúnya WoT elcsesződésbe futottam, így esélyem sem lett kipróbálni, hogy meddig húzódott volna a dolog. Jövő héten majd még próbálkozok. [Ja, és a bemelegítő meccsek alatt egy T-44-100 lenyomta a T-44-emet DPM-ből úgy, hogy lövéselőnyből indultam. Elég nagyot néztem.]
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300196 Írta: Hunfifus
Megválaszolva: Hunfifus
Sziasztok!

Jó gépem van, optikai nettel, sose volt ilyen gondom a Wotban, de két napja olyan pocketlossom van bármelyik szerveren, mint állat. FPS rendben, mégis sűrűn laggol, lassan élvezhetetlen. Van esetleg valami ötlet a javításra?
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300198 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

két napja olyan pocketlossom van bármelyik szerveren, mint állat. FPS rendben, mégis sűrűn laggol, lassan élvezhetetlen. Van esetleg valami ötlet a javításra?

Talán a hétvége miatt!
Ma nekem sem volt jó az EU1, ellenben a ping mondhatni tökéletes (51), ugyanakkor a tankot mintha nem is én irányítanám, úgy viselkedett. Aztán váltottam EU2-re, ahol 70-et írt a pingre, viszont ott megszűntek a laggok és tudtam normálisan játszani.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300200 Írta: pi_pi
Megválaszolva: pi_pi
Az hogy lehet, hogy kizártam a Berlin pályát és mégis ott játszom?
Minden klappol, prém fiók, két pálya kizárva és beadja.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300202 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Az hogy lehet, hogy kizártam a Berlin pályát és mégis ott játszom?
Minden klappol, prém fiók, két pálya kizárva és beadja.

Ezt a kérdést számtalanszor feltették már. A kizárás csak a "normál" csatákra vonatkozik, azaz csak olyanokra, ahol két zászló van. Az "ütközet" és "támadás" módokra (ezeknél csak 1 zászló van) nem vonatkozik, de ezeket a módokat szintén ki lehet kapcsolni. Még egy kivétel van, ha szakaszban lépsz be csatába, akkor sem érvényes a kizárás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti, pi_pi, Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300203 Írta: Pokolgabe
Megválaszolva: Pokolgabe
Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni. telepíteném a wot-ot egy darabig elmegy aztán a következő üzenetet adja be:
Nem lehet telepíteni a frissítéseket. Már dolgozunk rajta. Kérlek, probálkozz újra késöbb.Automata újra probálkozás 240másodperc múlva. (2023)

D:\games\WoTanks\wargaming.net\Game Center helyen nem lehet kezelni az alkalmazás fájljait. kérlek, próbálkozz újra késöbb.(2023) Kapcsolatfelvétel az ügyfélszolgálattal.

Win10-em van s tudom,hogy elfut rajta.
Mi lehet a hiba?
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300213 Írta: pi_pi
Megválaszolva: pi_pi

Az hogy lehet, hogy kizártam a Berlin pályát és mégis ott játszom?
Minden klappol, prém fiók, két pálya kizárva és beadja.

Ezt a kérdést számtalanszor feltették már. A kizárás csak a "normál" csatákra vonatkozik, azaz csak olyanokra, ahol két zászló van. Az "ütközet" és "támadás" módokra (ezeknél csak 1 zászló van) nem vonatkozik, de ezeket a módokat szintén ki lehet kapcsolni. Még egy kivétel van, ha szakaszban lépsz be csatába, akkor sem érvényes a kizárás.


Akkor elnézést kérek, valahogy elkerülte a figyelmem!
Viszont eddig soha nem fordult elő velem olyan, hogy a kizárt pályákon játsszak, pedig minden csata mód engedélyezve van. Ezért is furcsálltam.
A szakaszos dolgot tudtam.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300216 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Az hogy lehet, hogy kizártam a Berlin pályát és mégis ott játszom?
Minden klappol, prém fiók, két pálya kizárva és beadja.

Ezt a kérdést számtalanszor feltették már. A kizárás csak a "normál" csatákra vonatkozik, azaz csak olyanokra, ahol két zászló van. Az "ütközet" és "támadás" módokra (ezeknél csak 1 zászló van) nem vonatkozik, de ezeket a módokat szintén ki lehet kapcsolni. Még egy kivétel van, ha szakaszban lépsz be csatába, akkor sem érvényes a kizárás.


Akkor elnézést kérek, valahogy elkerülte a figyelmem!
Viszont eddig soha nem fordult elő velem olyan, hogy a kizárt pályákon játsszak, pedig minden csata mód engedélyezve van. Ezért is furcsálltam.
A szakaszos dolgot tudtam.


Én is ritkán látok berlin encountert szerencsére. Egy ideje szintén elkezdtem kizárni a pályát a páncél nélküli tankjaimmal. Jobb oldalról még egy Leo-szerű dologgal is simán elindulok a városba, de balról nem nagyon van tervem. Kár érte, cool pálya lehetne, csak kicsit túl jól megvalósították a tüzérárkos, "beásós" feelinget a mezőn - rendszerint, nem történik ott semmi, amíg nem dőlt el a csata a városban.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300219 Írta: SUNDI1968
Megválaszolva: SUNDI1968
Hali nem tudok belépni ajátékba, mert csak tölt de semmi. ötlet ?
De csak a tanknál, a WOWS-ba pikk pakk beenged
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300220 Írta: SUNDI1968
Megválaszolva: SUNDI1968
Megtaláltam a választ


World of Tanks servers will be down on 8 December from 1:30 to 8:30 CET (UTC +1)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.