Csak egy kérdés

3 éve 7 hónapja #298651 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Miert nem csokkenti le a csata idejet a WG 5-6 percre....?
Az mindenre eleg oda-vissza.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298675 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Lehet már volt róla szó, nem biztos, hogy itt a kérdések topikban hanem máshol. Én tegnap vettem észre, és szerintem másnál is így van. A "matricák" úgy lehet őket felrakni egy tankra, hogy csak egy csatáig elérhető? Tegnap felraktam csak úgy szórakozásból az E 100- ra egy "matrica Vigyor" , az egyik oldalára "szárnyas koponya", a másik oldalra meg egy "lobogó amerikai zászlót". A következő csatában azt vettem észre, hogy nincs fent semmi. Nézem a matricák között Vigyor, szárnyas koponya nincs a depóba semmi belőlük, de nem látnám, hogy írná azt, hogy csak egy csatáig elérhető. Hogy van ez?
Mondjuk igaz utána, mérgemben eladtam mindent amit ellehetett adni.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298676 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Lehet már volt róla szó, nem biztos, hogy itt a kérdések topikban hanem máshol. Én tegnap vettem észre, és szerintem másnál is így van. A "matricák" úgy lehet őket felrakni egy tankra, hogy csak egy csatáig elérhető? Tegnap felraktam csak úgy szórakozásból az E 100- ra egy "matrica Vigyor" , az egyik oldalára "szárnyas koponya", a másik oldalra meg egy "lobogó amerikai zászlót". A következő csatában azt vettem észre, hogy nincs fent semmi. Nézem a matricák között Vigyor, szárnyas koponya nincs a depóba semmi belőlük, de nem látnám, hogy írná azt, hogy csak egy csatáig elérhető. Hogy van ez?
Mondjuk igaz utána, mérgemben eladtam mindent amit ellehetett adni.

3 évszak van
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298677 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Lehet már volt róla szó, nem biztos, hogy itt a kérdések topikban hanem máshol. Én tegnap vettem észre, és szerintem másnál is így van. A "matricák" úgy lehet őket felrakni egy tankra, hogy csak egy csatáig elérhető? Tegnap felraktam csak úgy szórakozásból az E 100- ra egy "matrica Vigyor" , az egyik oldalára "szárnyas koponya", a másik oldalra meg egy "lobogó amerikai zászlót". A következő csatában azt vettem észre, hogy nincs fent semmi. Nézem a matricák között Vigyor, szárnyas koponya nincs a depóba semmi belőlük, de nem látnám, hogy írná azt, hogy csak egy csatáig elérhető. Hogy van ez?
Mondjuk igaz utána, mérgemben eladtam mindent amit ellehetett adni.

3 évszak van

Jézus Mária!
Komolyan mondom így benézni, ezt nem hiszem el. Én azt hittem ez csak az álca festésre vonatkozik, most nézem a télin ott vannak a matricák, én marha meg eladtam a többit.:wb: :wb: :cry: :cry:
Igaz nem vagyok kezdő, de ezt nagyon elnéztem köszönöm még egyszer.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298678 Írta: Miklós
Megválaszolva: Miklós
Sziasztok!

Mit tudtok javasolni az új felszerelések átpakolgatása kapcsán: épp most számoltam meg, kb. 30 ingyenes leszerelő eszközöm van (ami 15 tankra jó, ha ki kell cserélni 2 slot-ot, mondjuk a ventit és a töltésgyorsítót az 1-2 helyek között), miközben vagy 50 tankomon van rossz sorrendben a felszerelés?

Szerintem ez egy teljesen szemét húzás volt, legalább hagyták volna 1 napig szabadon cserélgetni a slot-okat.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298681 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Máshol már írták, hogy ha csak a sorrend rossz ahhoz nem kell "leszedő/10arany".
Csak át kell húzni a megfelelő helyre a modult. (azt nem tudom ezt tervezik-e pénzessé tenni valamikor később...)
Lehet venni ezüstért különféle csomagokban nézd ki amelyik tetszik és vedd meg.
Ha van elég ezüst vedd meg mindet mert jó lesz az még később alapon a garázsban eláll...

Üdv
U.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Miklós
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298682 Írta: yames
Megválaszolva: yames
Sziasztok!
Reggel 6 előtt játszottam. Majd az utolsó játék végén, nem léptetett vissza a garázsba, hanem kiírta, hogy a szerver nem elérhető.
Ez azóta is tart, van mikor hozzáteszi, hogy tervezett karbantartás miatt.
Valaki tudja, hogy mikor lehet újra játszani?
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298687 Írta: yames
Megválaszolva: yames
Köszönöm!
Sajnos nekem még mindig nem elérhető a játék. :(
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298690 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Mit tudtok javasolni az új felszerelések átpakolgatása kapcsán: épp most számoltam meg, kb. 30 ingyenes leszerelő eszközöm van (ami 15 tankra jó, ha ki kell cserélni 2 slot-ot, mondjuk a ventit és a töltésgyorsítót az 1-2 helyek között), miközben vagy 50 tankomon van rossz sorrendben a felszerelés?

Szerintem ez egy teljesen szemét húzás volt, legalább hagyták volna 1 napig szabadon cserélgetni a slot-okat.

Jobb egérgomb a felszerelésen és kiválasztod, hogy melyik slottal cseréljen helyet ingyen.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298699 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain

Sziasztok, mennyire jó a nyolcas BC 12? Kicsit félek tőle,pedig az AMX 12 Tvel egész jól megy a spottolósdi. Ki van fejlesztve az XP,de még nem mertem megvenni, valaki valami tanácsot adhatna fejlesztés ügyileg, miket kell rászerelni,mire kell figyelni hogy minél jobb legyen. A 7es nemigazán jött be,azért vagyok bizonytalan. Válaszokat előre is köszönöm


Szia!

Nekem nagyon bejött az bc 12 t ! A kerekesek megjelenése előtt (szerintem) egyik legjobb volt aktív spotra és passzív spotra is. Ma már inkább a passzív spot lehet vele az előnyösebb. Stug IV és T28HTC könnyű tankos küldiket ezzel csináltam meg mind!

Periszkóp álcaháló optika én ezekkel használtam ha jól emlékszem.

VISZONT a tier 9-es már nekem nem jött annyira be, nem tudtam vele felvenni a versenyt az EBR-ekkel
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298703 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok, mennyire jó a nyolcas BC 12? Kicsit félek tőle,pedig az AMX 12 Tvel egész jól megy a spottolósdi. Ki van fejlesztve az XP,de még nem mertem megvenni, valaki valami tanácsot adhatna fejlesztés ügyileg, miket kell rászerelni,mire kell figyelni hogy minél jobb legyen. A 7es nemigazán jött be,azért vagyok bizonytalan. Válaszokat előre is köszönöm

Én úgy írom a véleményem, hogy szerintem a 7-es bc a legjobb light a szintjén (a brit kivételével már mindegyik fejleszthetővel játszottam), habár azt is elárulom, hogy nem sajnáltam tier 8-9-ben csak goldot lőni vele.
A 8-as nem jobb semmiben, mindössze a tártöltése rövidebb meg valamennyi plusz alap látótávja van. De ez így bőven elég egy spotternek (a táras ágyú nagyon kellemes, de be kell vallani, itt tényleg rá kell szánni a prémium lőszert a tankra, és úgy akár 1vs több szituációk is hozhatók a meccs végén) Aki szereti (és érti) a 20 másodpercenként pozícióváltós/bokros játékot, annak telitalálat, ha valaki a táras ágyú miatt szeretné és csak passzív spotra, akkor inkább mondjon le róla, erre van jobb választás. (460 látótávval lehet vele passzívan is játszani, ha a szükség kívánja)
Felszerelések: távcső, szellőzés, stabilizátor (nyilván a stabilizátor cserélhető, de felesleges cserélni)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298707 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Valamit mókolt a WG a prémium tankok kredithozamával?
Itt is olvastam, hogy felvetődött már, és streamerek is jegyezték már meg csata után, hogy ez miért csak ennyi?
Farmolgattam a hétvégén, és valahogy nehézkesen adta a kreditet a játék. Átlag 3200 kombináltam van Progettoval, ez recentben értelemszerűen még több. Elég aktívan játszok vele szerintem (900 körüli spot dmg). Figyelek arra is, hogy közelről vigyem be a dmg-t. De valahogy elég sovány krediteket adott csata után. Gyakorlatilag 260 kredites küldetéseket kellett erőltetnem, hogy érdemben jöjjön a kredit. Nagyon durva carryk esetén adott értelmes kredit mennyiséget.

Én biztos vagyok abban, hogy régebben ennél bőkezűbben osztogatta a kreditet a játék. Ha meg rákényszerülük a campre, mert az az egyetlen lehetőség, és távolról viszem be a kreditet akkor jóformán lófaszt nem ad.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298711 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én egy kixsir több dologra készültem... Tavaly ahhoz képest hogy beharangozták milyen nagy esemény lesz egy a 10. évforduló, nem gondoltam volna hogy ennyi lesz az egész
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298715 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én egy kixsir több dologra készültem... Tavaly ahhoz képest hogy beharangozták milyen nagy esemény lesz egy a 10. évforduló, nem gondoltam volna hogy ennyi lesz az egész

Egyetértek, de kilenc év alatt már megszoktam, hogy a WG mást ért nagy csinnadratta alatt, mint én, szóval túlzottan nem ütött szíven a dolog.
A több hónapos eseményekből az ember arra következtetett, hogy valami óriási durranás lesz a végén, legalább a karácsonyi eseménnyel összemérhető (inkább azt meghaladó) akciók/küldik/nyeremények. Még az is eszébe jutott, hogy a permanensen lecsökkentett aranyárú tankok mind elérhetők lesznek a játékon keresztüli megvásárlásra pár napig/hétig, az már tényleg 10. évfordulós ajánlat lenne (bár így meg megúszom a kísértést a vásárlásra :) ). Vagy 0. Biás legénységet lehetne szerezni, mint a kínai újévkor vagy akármi, ami nem egy tier 6-os 0.45-ös pontosságú könnyű tank.
Szerintem, ha ekkora (több hónapos) felhajtást csináltak a 10. évfordulónak, akkor illett volna hasonló méretű lezárást is csinálni neki, de hát ha ez van, akkor ez van, így is kaptunk sok kis apró dolgot, szóval nem kerültünk rosszabb helyzetbe, mint előtte voltunk.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298716 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Valamit mókolt a WG a prémium tankok kredithozamával?
Itt is olvastam, hogy felvetődött már, és streamerek is jegyezték már meg csata után, hogy ez miért csak ennyi?
Farmolgattam a hétvégén, és valahogy nehézkesen adta a kreditet a játék. Átlag 3200 kombináltam van Progettoval, ez recentben értelemszerűen még több. Elég aktívan játszok vele szerintem (900 körüli spot dmg). Figyelek arra is, hogy közelről vigyem be a dmg-t. De valahogy elég sovány krediteket adott csata után. Gyakorlatilag 260 kredites küldetéseket kellett erőltetnem, hogy érdemben jöjjön a kredit. Nagyon durva carryk esetén adott értelmes kredit mennyiséget.

Én biztos vagyok abban, hogy régebben ennél bőkezűbben osztogatta a kreditet a játék. Ha meg rákényszerülük a campre, mert az az egyetlen lehetőség, és távolról viszem be a kreditet akkor jóformán lófaszt nem ad.

Jó kérdés, érzésre nekem is kevesebbnek tűnik. Elc Even 90-el szoktam farmolni, de csak időközönként (ha szerzek prém napot valami küldiből). A highway-es eseményből szereztem 10 db +50% kreditbónuszt és 31 csata alatt (4 óra) kb. 2,7 nettó jött össze, pedig a formámhoz képest még némileg jobban is játszottam. A korábbi tapasztalatimból ennek inkább 3.2-3.5-nek kellett volna lennie, de tudja a fene, nem vezetek erről statisztikát, de mikor a 4. óra végére értem és megnéztem az összesítőt, akkor volt bennem egy "csak???" érzés, mivel jobban játszottam mint máskor (pl.: 30-szor benne voltam a top10-ben, máskor azért többször halok meg idejekorán).
Na mind1. Ez is egy olyan dolog, amit sose tudunk meg, mert a kreditszerzés/kreditszorzók működését a mai napig őrzik egy trezorban a WG-nél.
Annyiból kevésbé zavar az egész, hogy az ELC-el imádok játszani és a kredithozam emiatt mellékes számomra, de megérem azokat, akik kifejezetten farmolni akarnak és valahogy nem jön annyi, mint eddig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.