Csak egy kérdés

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298844 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Kábellel. Nekem csak modemem van, remélem jó írom. Ha jól tudom a router az olyan készülék ami szét tudja osztani a netet. Nekem olyan nincs, csak egy modem, amin van wifi lehetőség. Az igaz a család többi tagja szokott wifizni, de csak fórumozni, facebook. Ez nálam nem szokott gondot okozni.


vagyis bejön egy kábel, az belemegy egy dobozba, amire telefonkábellel rá van kötve a géped, és a többiek erről a dobozról kapnak wifi jelet?

Figyelem: Spoiler!

igen


az lesz a router. annak nem árt pár hetente egy-egy kikapcsolás fél percre. akár most is és utána teszteld a játékot.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298845 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
juteszembe: ha már kábellel vagy csatlakozva...milyen hosszú a kábel a router és a géped között? mert rossz minőségű és/vagy túl hosszú kábel is tud kaki netet generálni. sztem nézzél egy wifivel csatlakozó eszközön is netspeedet, csakhogy egyezik-e nagyjából az eredmény a pc-ddel.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298853 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
gyerekek!

Is 5 vagy kv 4 éri meg jobban a 10 000 kötvényt?
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298854 Írta: Jugoszláv indián
Megválaszolva: Jugoszláv indián
Is5
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298855 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

gyerekek!

Is 5 vagy kv 4 éri meg jobban a 10 000 kötvényt?

Már megint a melyik éri meg jobban XDDD
Ha a kettő közül az egyiket szeretnéd, akkor hasonlíts össze ingame, nézz meg pár videót róluk, hogy melyik szimpatikusabb és az alapján dönts, ne puszta kommentekből:
KV-4 Kres.:

IS-5.:


Személyes: Egyik tank sem egy műremek, még az is-6 is jobb náluk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298856 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
tulajdonosi érzeteket kérdeztem
gondoltam hogy nem halálcsillagok maus páncélban :-)
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298857 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
másik kérdés :-)

Ha összeszedtem a tavaszi küldetésekben a tankhoz stükséges tokeneket , de nem váltottam ki
hol tudom ezt megtenni vagy csak steel hunter alatt?
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298858 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

másik kérdés :-)

Ha összeszedtem a tavaszi küldetésekben a tankhoz stükséges tokeneket , de nem váltottam ki
hol tudom ezt megtenni vagy csak steel hunter alatt?

Csak tippelek, de esetleg nézd meg a "CSATA" gomb mellet a csata módokat és ott még elérhető az "Acélvadász". Ha azt kiválasztod, majd a megjelenő ablakon középen azt a pajzs szerű ikont, akkor szerintem ott megjelenik a 3 tank. Nekem nincs még elég pontom rá, de neked talán megjelenik ott a vásárlási lehetőség is.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298859 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
:awesome: Most várunk még valamilyen prém tankra, amire el lehet még költeni a coinokat ? pl tier X obj 780 vagy el lehet költeni a szajrét csip csup hülyeségekre ? :beer2:
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298860 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

:awesome: Most várunk még valamilyen prém tankra, amire el lehet még költeni a coinokat ? pl tier X obj 780 vagy el lehet költeni a szajrét csip csup hülyeségekre ? :beer2:

Várni nyugodtan lehet, a tízes tank a következő kampányra van, tehát arra ne várj.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298863 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

juteszembe: ha már kábellel vagy csatlakozva...milyen hosszú a kábel a router és a géped között? mert rossz minőségű és/vagy túl hosszú kábel is tud kaki netet generálni. sztem nézzél egy wifivel csatlakozó eszközön is netspeedet, csakhogy egyezik-e nagyjából az eredmény a pc-ddel.

"ha már kábellel vagy csatlakozva...milyen hosszú a kábel a router és a géped között? " Körülbelül 1,5-2 méter.
Még annyi, hogy szerintem a wotnak van baja. Ilyenkor este érik rá a játékra jobban ez az akadozás, amikor már sokan vagyunk fent a szervereken egyszerre.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298864 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Ma volt egy type59G a csatában, meg akartam nézni a játékost, és azt írta, hogy XnoraH adatai zárolva vannak. Ez mit jelent?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZOKOM
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298868 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Hogy a túróba lehet hogy egy 3+ mpes célzásodővel rendelkező tank futtából,szétesett célzókörrel belémvág 750et? Ha agyonvernek sem értem, egy Borsigról van szó,amin nem lehet vstab. Magyarázza meg nekem valaki,mert az állam még mindig a padlón van

1) Piszok nagy szerencse
2) Fejlesztett forgási mechanizmus az új felszerelések közül alaposan csökkenti a célzókör szétesést mozgás közben + Fejlesztett célzás szintén az új felszerelések közül + csoki az amúgy is alaposan képzett legények ösztönzéséhez + Biztos kéz direktíva + pici szerencse
(nem azt állítom, hogy ekként szerelném fel én azt a Borsigot, de ekként is lehet)


A Borsig meg nem futkorászik, ilyen erősen túlozni nem kell ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, PZoli, charliefirpo_2018
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298871 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!Reggel volt egy kis frissítés,azóta csatába lépésnél kidob 'HIBA A CSATLAKOZÁSBAN' szöveggel.
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298879 Írta: johnnyfirpo_2018
Megválaszolva: johnnyfirpo_2018

Hogy a túróba lehet hogy egy 3+ mpes célzásodővel rendelkező tank futtából,szétesett célzókörrel belémvág 750et? Ha agyonvernek sem értem, egy Borsigról van szó,amin nem lehet vstab. Magyarázza meg nekem valaki,mert az állam még mindig a padlón van

1) Piszok nagy szerencse
2) Fejlesztett forgási mechanizmus az új felszerelések közül alaposan csökkenti a célzókör szétesést mozgás közben + Fejlesztett célzás szintén az új felszerelések közül + csoki az amúgy is alaposan képzett legények ösztönzéséhez + Biztos kéz direktíva + pici szerencse
(nem azt állítom, hogy ekként szerelném fel én azt a Borsigot, de ekként is lehet)


A Borsig meg nem futkorászik, ilyen erősen túlozni nem kell ;)

Meglepett a dolog, IS3Aval kibújok,mondom kitárazok rá,befékezett,de abban a pillanatban már kaptam is a löketet,meg sem állt,billenés közben történt,azért lepett meg.Amúgy simán elfogadom.Jelenleg az artykra haragszom,Conqueror GC két lövésből elintézte az én Conqueror heavymet, az álla essen a paszulyba...

Ahhoz be kellett ütnie téged. Akkor meg rosszul csináltál nagyon valamit, mint általában
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.