Jelenleg 262 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298557 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Volt arról bármiféle hír (akár angol nyelvű), hogy az új felszerelésekből lesz-e kötvényért vehető erősebb verzió, (ha igen, akkor hol lehetne ezt megtalálni)? Mármint nem az eddig is meglévők (pl.: venti, vstab) updatelt verzióira gondolok, hanem az új új cuccokra (Pl.: turbo charger, improved rotation mechanics, stb.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #298558 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

PZoli beküldte: Volt arról bármiféle hír (akár angol nyelvű), hogy az új felszerelésekből lesz-e kötvényért vehető erősebb verzió, (ha igen, akkor hol lehetne ezt megtalálni)? Mármint nem az eddig is meglévők (pl.: venti, vstab) updatelt verzióira gondolok, hanem az új új cuccokra (Pl.: turbo charger, improved rotation mechanics, stb.)

Én nem olvastam semmi ilyen jellegű hírt-hírfoszlányt. Pedig igyekeztem alaposan utánaolvasni új felszerelésekkel kapcsolatos híreknek, az angol fórumkommenteket is átfutottam. Egyik oldalról tök logikus továbblépés lenne. Gondolom, először megnézik a játékosállomány reakcióját a mostani változásra, és utána egy finomhangolás keretében esetleg bevezethetik ezt is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298559 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

PZoli beküldte: Volt arról bármiféle hír (akár angol nyelvű), hogy az új felszerelésekből lesz-e kötvényért vehető erősebb verzió, (ha igen, akkor hol lehetne ezt megtalálni)? Mármint nem az eddig is meglévők (pl.: venti, vstab) updatelt verzióira gondolok, hanem az új új cuccokra (Pl.: turbo charger, improved rotation mechanics, stb.)

IGEN!
Az egyik streamben (Ekeebo) elhintette, hogy jó lenne több felszerelésből is ha lenne kötvényes, mert maga a tény, hogy lila felszerelések csak a régi "legjobb" típusokból vannak, kissé korlátozza a többi érvényesülését, de majd az adatokból kinyerik az információkat, és aszerint kerülnek be biztos újak. Hogy ezek mikor várhatóak, azt nem lehet tudni (saját vélemény: jelenlegi felállás szerint decembernél előbb biztos nem)
(illetve ha jól emlékszem egy moderátor is válaszolt egy hasonló kérdésre még a fórumon, kb pont ugyanezt)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298579 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,az este elgondolkodtam hogy az E25tel kezdeni kellene valamit. Jelen pillanatban egy skill sincs a legénységen,igy kissé halovány. Javaslatokat várnék olyan játékosoktól akik tapasztaltabbak evvel a géppel,merre induljak el a skillekkel nehogy félrecsússzak vele. 2 éve van a garázsban,de eddig nemigen használtam. Jelen pillanatban csigaszem,álcaháló,töltésgyorsitó van rajta. Ugyanez a szitu az EBR 75 Fl 10zel is... Avval is kezdeni kellene valamit, de az egy másik történet.Előre is nagy Thanks!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298580 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,az este elgondolkodtam hogy az E25tel kezdeni kellene valamit. Jelen pillanatban egy skill sincs a legénységen,igy kissé halovány. Javaslatokat várnék olyan játékosoktól akik tapasztaltabbak evvel a géppel,merre induljak el a skillekkel nehogy félrecsússzak vele. 2 éve van a garázsban,de eddig nemigen használtam. Jelen pillanatban csigaszem,álcaháló,töltésgyorsitó van rajta. Ugyanez a szitu az EBR 75 Fl 10zel is... Avval is kezdeni kellene valamit, de az egy másik történet.Előre is nagy Thanks!

Nekem ugyan nincs meg, de első körben álcát javasolnék a legénységnek, a töltésgyorsítót pedig én lecserélném optikára. Mondjuk az új felszerelésekkel még nem foglalkoztam, tehát ezt még át kellene rágni, de töltésgyorsító helyett biztos hogy van más értelmesebb is. 2,9 mp töltés miatt a töltésgyorsító tök felesleges.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

1 hónapja 1 hete #298581 Írta: charliefirpo_2018
Értem,köszi, az este Tofikával gurultunk pár kört, aztán rájöttem hogy ez igy nem jó, úgyhogy a hétvégén kikupálom a tankot.

1 hónapja 1 hete #298582 Írta: bandras32

charliefirpo_2018 beküldte: Értem,köszi, az este Tofikával gurultunk pár kört, aztán rájöttem hogy ez igy nem jó, úgyhogy a hétvégén kikupálom a tankot.

Skillek nélkül nem is jó! :lol: Nemrég kellet erre nekem is rájönnöm, amikor visszavettem a 13 75-öt. Régen ment vele egész jól, 4 skilles legénység, illetve leányság, több mint 1k csata, 3MG. Most meg egy fél skilles legénységet tudtam csak összekukázni. Hát... kicsit megbántam, hogy visszavettem. :lol: De az is lehet, hogy a játék változott ennyit, egy jó ideje már hanyagolom a light-okat.
Szóval E25, az álcára kell építeni + látótávot neki, mert egyébként vaksi. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298583 Írta: charliefirpo_2018
A 13 75öt mostanában akarom megvenni, remélem lesz olyan mint a 12T,azt a kis sunyi dögöt imádom az E25 re nyomom a kukkert,a legénységre meg az álcát...

1 hónapja 1 hete #298584 Írta: bandras32

charliefirpo_2018 beküldte:

A 13 75öt mostanában akarom megvenni, remélem lesz olyan mint a 12T,azt a kis sunyi dögöt imádom az E25 re nyomom a kukkert,a legénységre meg az álcát...

Mobilitás kb. ugyan az, álca szintén, ágyú szintén :lol: . Az ágyú valamivel pontosabb, meg gyorsabban tölt, de mivel 1 tier-el följebb van, így néha fog kelleni a gold. Ami nagyon, de nagyon rühelni való benne, az az hogy az ágyú emelkedése elég ganaj. 9 fokot mozdul fölfelé a csöve!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2o18

1 hónapja 1 hete #298611 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Ha en a WOT fejleszto csapatanal dolgoznek,akkor elgondolkoznek azon,hogy letrehozzak egy ligat azok szamara,akiknek birtokaban van minden offolt tank amik tiltotta valtak a rangsorolt csatakban.
Ide sorolnam meg a kerekes anyaszomoritoakat is.
Meg artyra izgulokat.
Es akkor tessek,es hajra!
Bizonyitani akarsz?
A ligaban megtehetned....
Kurva nagy elmeny egy 279el bemenni random csataba,pattintani 7K-t...loni 8 K-t...
STB>>>STB>>>
Nem gondolom azt,hogy fairplay lenne Randomban hasznalni eme tankokat.
Mindazonaltal azok szamara sem lenne fairplay,akik megkuzdottek a tankert.
Ezert lenne megoldas egy liga...Avagy ha ugy tetszik egy NB1.

1 hónapja 1 hete #298648 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Jármű hozzáadva: Walküre (legénység 100%), Varyag (legénység 100%), Raven (legénység 100%), Harbinger Mk. IV (legénység 100%), Arlequin (legénység 100%)

Férőhelyek hozzáadva: 5
Ez meg mi a csuda?

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

1 hónapja 1 hete #298649 Írta: Tankpeti

sziszifuszi beküldte: Küldetés teljesítve! Jutalom:
Jármű hozzáadva: Walküre (legénység 100%), Varyag (legénység 100%), Raven (legénység 100%), Harbinger Mk. IV (legénység 100%), Arlequin (legénység 100%)

Férőhelyek hozzáadva: 5
Ez meg mi a csuda?

Steel hunter
A következő 4 hónapban 1-1 hétre elérhető játékmód, főbb jutalma egy kivehető 9-es nyereménytank. (+kredit és kötvény)

Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

1 hónapja 1 hete #298651 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Miert nem csokkenti le a csata idejet a WG 5-6 percre....?
Az mindenre eleg oda-vissza.

1 hónapja 6 napja #298675 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Lehet már volt róla szó, nem biztos, hogy itt a kérdések topikban hanem máshol. Én tegnap vettem észre, és szerintem másnál is így van. A "matricák" úgy lehet őket felrakni egy tankra, hogy csak egy csatáig elérhető? Tegnap felraktam csak úgy szórakozásból az E 100- ra egy "matrica Vigyor" , az egyik oldalára "szárnyas koponya", a másik oldalra meg egy "lobogó amerikai zászlót". A következő csatában azt vettem észre, hogy nincs fent semmi. Nézem a matricák között Vigyor, szárnyas koponya nincs a depóba semmi belőlük, de nem látnám, hogy írná azt, hogy csak egy csatáig elérhető. Hogy van ez?
Mondjuk igaz utána, mérgemben eladtam mindent amit ellehetett adni.

1 hónapja 6 napja #298676 Írta: Tankpeti

Marcus beküldte: Lehet már volt róla szó, nem biztos, hogy itt a kérdések topikban hanem máshol. Én tegnap vettem észre, és szerintem másnál is így van. A "matricák" úgy lehet őket felrakni egy tankra, hogy csak egy csatáig elérhető? Tegnap felraktam csak úgy szórakozásból az E 100- ra egy "matrica Vigyor" , az egyik oldalára "szárnyas koponya", a másik oldalra meg egy "lobogó amerikai zászlót". A következő csatában azt vettem észre, hogy nincs fent semmi. Nézem a matricák között Vigyor, szárnyas koponya nincs a depóba semmi belőlük, de nem látnám, hogy írná azt, hogy csak egy csatáig elérhető. Hogy van ez?
Mondjuk igaz utána, mérgemben eladtam mindent amit ellehetett adni.

3 évszak van

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.