Jelenleg 435 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

4 hónapja 1 hete #298213 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Van csak rejtetve van alapból mindenkinek. Egy pipa a rejtett elemekre a windows intézőben, mint a második képen aztán mindjárt lesz. Te tudod! Jó játékot!

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #298215 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

charliefirpo_2018 beküldte: Hogy lehet az hogy a TOTT keretén belül 2 ág is van egyszerre? Véletlenül vettem észre az este hogy a T57 Heavy,és az FV 4005 párhuzamosan fut,ilyet még.nem láttam Bocsánat,most látom hogy a a T57 Heavy Aug 5ig él

A júliusi esemény-előrejelzés/Sneek peek során jelentették be, hogy módosítottak picit a TOTT formátumán:
visszatértek arra, hogy egy adott ág/TOTT az 1 hónapig tart, ámde megtartják azt, hogy havonta 2 TOTT van --- innen az átfedés.
worldoftanks.eu...-peek/
July 5 through August 5 & July 20 through August 20: Yes, we have once more adjusted the format of this beloved special. Based on your feedback, we will continue the two-tanks-per-month format, but every special now lasts for a full month!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

4 hónapja 6 napja #298221 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

RockyRuciano beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte: Hogy lehet az hogy a TOTT keretén belül 2 ág is van egyszerre? Véletlenül vettem észre az este hogy a T57 Heavy,és az FV 4005 párhuzamosan fut,ilyet még.nem láttam Bocsánat,most látom hogy a a T57 Heavy Aug 5ig él

A júliusi esemény-előrejelzés/Sneek peek során jelentették be, hogy módosítottak picit a TOTT formátumán:
visszatértek arra, hogy egy adott ág/TOTT az 1 hónapig tart, ámde megtartják azt, hogy havonta 2 TOTT van --- innen az átfedés.
worldoftanks.eu...-peek/
July 5 through August 5 & July 20 through August 20: Yes, we have once more adjusted the format of this beloved special. Based on your feedback, we will continue the two-tanks-per-month format, but every special now lasts for a full month!

Tehát ez az első párhuzamos Tot?

4 hónapja 6 napja #298228 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

bandras32 beküldte:

RockyRuciano beküldte:

worldoftanks.eu...-peek/

Tehát ez az első párhuzamos Tot?

Igen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

4 hónapja 6 napja - 4 hónapja 6 napja #298237 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
törölve

4 hónapja 4 napja #298248 Írta: k3ok
Megválaszolva: k3ok
Sziasztok, tudnátok nekem segíteni abban, hogy a Kampfpanzer 50 t végig bent marad a 3 ranked szezon alatt, vagy csak az első szezon során váltható ki?
Előre is köszönöm a válaszokat!

4 hónapja 4 napja #298250 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

k3ok beküldte: Sziasztok, tudnátok nekem segíteni abban, hogy a Kampfpanzer 50 t végig bent marad a 3 ranked szezon alatt, vagy csak az első szezon során váltható ki?
Előre is köszönöm a válaszokat!

A hivatalos (wg) topic-os fórumról fordítok egy moderátort:
"A kedvezményeket az 1. és a 2. rangsorolt "szezon" alatt érhetik a el a játékosok, így ebben az időben biztos megvásárolható lesz. Hogy ezt követően lesz-e még a játékosoknak esélye a vásárlásra, jelenleg nem tudjuk."

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: k3ok

4 hónapja 1 napja #298335 Írta: Gyulapapa1
Megválaszolva: Gyulapapa1
Sziasztok! A legutolsó frissítés óta a visszajátszásnál csak a pőre csatát látom, se térkép, se statok. Nálam van a hiba, vagy mindenkinél ilyen?

4 hónapja 17 órája #298348 Írta: Cronos
Megválaszolva: Cronos
Sziasztok! Tegnap vettem egy tankot, de nem találom a játékban. Nem jelenik meg sehol.
Valaki tudna segíteni miért nincs meg, és merre keressem?

4 hónapja 17 órája - 4 hónapja 17 órája #298350 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Cronos beküldte: Sziasztok! Tegnap vettem egy tankot, de nem találom a játékban. Nem jelenik meg sehol.
Valaki tudna segíteni miért nincs meg, és merre keressem?

A garázsban lévő jármű panellistában nincs szűrő beállítva? Vagy alatta valamelyik ikon nem aktív (arany színű körvonallal)?
Mellékletek:

4 hónapja 16 órája #298351 Írta: Cronos
Nincs szuro beallitva. megneztem, de nincs sehol. (-

4 hónapja 16 órája - 4 hónapja 16 órája #298352 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Cronos beküldte: Nincs szuro beallitva. megneztem, de nincs sehol. (-

Pontosam melyik tankot vetted meg? Tech tree-s, vagy gyűjtői tank? Volt elég kredited a megvásárlására? Vásárlás után feljött a tank képe és hogy megtekintés a garázsban?

4 hónapja 14 órája #298353 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Bocs ha már volt róla szó, nem tudom mi lett a wottal, de ha keresgélek a tankjaim között, egy kis idő után vissza ugrik a tank sor arra a tankra ami ki van választva a garázsba. Tapasztalt ilyet más is?
Ez rohadt idegesítő. Van rá valami beállítási lehetőség? Úgy értem ezt az ugrálást, hogy pl ki van választva az E 100 tank német, keresgélek a tankok között járok pl a svédnél, majd gondol egyet a játék, és vissza ugrik az E 100-ra ami a sor elején van, és kezdhetem előröl az egészet. Ha nem kattintok valamelyik svéd tankra, hogy az legyen a garázsba akkor vissza meg az E 100-ra.

4 hónapja 13 órája #298354 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Marcus beküldte: Sziasztok!
Bocs ha már volt róla szó, nem tudom mi lett a wottal, de ha keresgélek a tankjaim között, egy kis idő után vissza ugrik a tank sor arra a tankra ami ki van választva a garázsba. Tapasztalt ilyet más is?
Ez rohadt idegesítő. Van rá valami beállítási lehetőség? Úgy értem ezt az ugrálást, hogy pl ki van választva az E 100 tank német, keresgélek a tankok között járok pl a svédnél, majd gondol egyet a játék, és vissza ugrik az E 100-ra ami a sor elején van, és kezdhetem előröl az egészet. Ha nem kattintok valamelyik svéd tankra, hogy az legyen a garázsba akkor vissza meg az E 100-ra.

Ugyan ez van nálam is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

4 hónapja 12 órája #298357 Írta: Cronos
M54 Renegat. 6 £-ért. Csak emilt kaptam a vásárlásrol. (bocs, de nem nagyon vannak ékezeteim)
Van hozzá rendelési szám mrg transaction ID emilban.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.